User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: Bmw 535d yardım

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hocam ben ironinin farkındayım, sadece 2. el alanların BMW şöyle masraflı vs demesine isyanım...
    abi aslında mercedes te çok farklı değil tamam bir tık daha sağlam ve kaliteli ama(yenilerde o bir tık fark da yok artık) öyle dağlar kadar fark yok.

binen profil detayından dolayı oluşuyor bu farkın çoğu(herkez demiyorum ama geneli böyle), diğer profil tarafında parçalar sürekli değişiyor gözünün yaşına bakılmıyor. sonra millet sanıyor merso ölümsüz bmw çöp.
    e60 535d & THE A45 AMG

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ne alacaksanız alın adam gibi bir bmw servisine gösterin öncesinde. Ben otorapora götürdüm, bin pişman oldum o kadar da tanıdık bmw servisi olmasına rağmen.

2016 12. ay 47 binde yetkili servis bakımlı almama rağmen, 1 ay sonrasında devirdaim gitti. Şanzımanda yağ kaçağı oldu vs derken 6000 TL çıktı cebimden.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ne alacaksanız alın adam gibi bir bmw servisine gösterin öncesinde. Ben otorapora götürdüm, bin pişman oldum o kadar da tanıdık bmw servisi olmasına rağmen.

2016 12. ay 47 binde yetkili servis bakımlı almama rağmen, 1 ay sonrasında devirdaim gitti. Şanzımanda yağ kaçağı oldu vs derken 6000 TL çıktı cebimden.
    aynen abi, BMW arabası BMW servisinde expertiz edilir ben onu derim hep...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben de maslak otoraporda ekspertiz yapıp aldim ama bana kacan senden de fazla oldu abi �� ben de hic tavsiye etmek. hayat deneyimi dedigimiz yenen kazıkların toplami derler. Bmw dünyasına harcayarak daldik. Neyseki son parasina kadad araba alan bir adam degilim.
    Ama ekspertizi dediginiz gibi servisinde ekspertiz etmek daha dogru gözüküyor

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok hocam ben ironinin farkındayım, sadece 2. el alanların BMW şöyle masraflı vs demesine isyanım...
    sadece onu demekle kalsalar iyi abi.Yok benimle masrafa varmısın,yok 1.sahibi bmw'ye biner diğerlerine bmw biner vs.vs.Bmw alıp yardır yardır binip birde ardından masraflı araba diyorlar ya,o da başka bir mevzu.Bu bmw'nin ülkedeki kullanıcı profili ve dışardan bmw'ye bakış üniversitede tez konusu olabilir..

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece onu demekle kalsalar iyi abi.Yok benimle masrafa varmısın,yok 1.sahibi bmw'ye biner diğerlerine bmw biner vs.vs.Bmw alıp yardır yardır binip birde ardından masraflı araba diyorlar ya,o da başka bir mevzu.Bu bmw'nin ülkedeki kullanıcı profili ve dışardan bmw'ye bakış üniversitede tez konusu olabilir..
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı kanayan yara hondada da var onun için honda yı terkettim
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı kanayan yara hondada da var onun için honda yı terkettim
    Bende honda kullandım,(13-14 yıl önce,integra vardı).O zamanlar şimdiki kadar apaçi mod değil,tersine modifiyeden anlayan adamların tekelinde idi.Bmw 2000li yıllar sonrası ayyuka ulaştı.Öncesinde de belli başlı bir profil vardı ama,e36lar vs.elden ayaktan düşünce çok acaip tarz insanların elinde maskara olup,markayıda etiketlediler.Bmw tarz olarak sakin bir insanı bile farklı bir boyuta sokacak bir marka olduğu için,adı da çıktığından dolayı böyle böyle devam ediyor.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslen nasıl BMW ci olduğumu bilirsin, ama eksilerini de artılarını da söyler fanatiklik yapmam... şu an BMW ye atılan bütün ithamlar tamamen kullanıcıların gerekli bakımları gerekli yerlerde yaptırmamalarından kaynaklanıyor ya da orj. parça kullanmadıkları, ucuz yağlar koydukları için... deseler ki e39-e53 lerdeki şanzıman vuruntu yapıyor? kronik hastalıktır, 3.0d lerde emme kelebeği kroniktir, 4 silindir N motorlarda gergi paletleri kroniktir, 3.0 ve üzeri motorlarda egsoz manifoldu çatlaması kroniktir.... ama gidip de yok turbosu ötüyormuş yok devirdaim arızalanmış, enjektör verileri kötüymüş, lambda sensörü arıza veriyormuş falan, bunlar ömürlü parçaların miyadını doldurduğunu gösterir sadece... araba gelmiş 350-400 bin km ye, eşşek gibi binilmiş, 3 kere geçirmesi gereken ağır bakımı geçirmemiş, eee, BMW sorunlu araba yeavvvv alınmaz çok masraflı!!!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O paraya sıfır araç almak yerine 2.el premium almak daha mantıklı fakat ülkedeki akaryakıt fiyatları parça fiyatları maalesef çok yüksek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslen nasıl BMW ci olduğumu bilirsin, ama eksilerini de artılarını da söyler fanatiklik yapmam... şu an BMW ye atılan bütün ithamlar tamamen kullanıcıların gerekli bakımları gerekli yerlerde yaptırmamalarından kaynaklanıyor ya da orj. parça kullanmadıkları, ucuz yağlar koydukları için... deseler ki e39-e53 lerdeki şanzıman vuruntu yapıyor? kronik hastalıktır, 3.0d lerde emme kelebeği kroniktir, 4 silindir N motorlarda gergi paletleri kroniktir, 3.0 ve üzeri motorlarda egsoz manifoldu çatlaması kroniktir.... ama gidip de yok turbosu ötüyormuş yok devirdaim arızalanmış, enjektör verileri kötüymüş, lambda sensörü arıza veriyormuş falan, bunlar ömürlü parçaların miyadını doldurduğunu gösterir sadece... araba gelmiş 350-400 bin km ye, eşşek gibi binilmiş, 3 kere geçirmesi gereken ağır bakımı geçirmemiş, eee, BMW sorunlu araba yeavvvv alınmaz çok masraflı!!!
    Aslında çokda diğer markalardan farkı yok insan gibi kullanılıp,düzgün bakılınca.Fakat bu düzeyde insanlara bunu kabul ettirmek zor.Asıl problem bmw koltuğuna oturmamış adamların,enteresan şekilde bmw'ye sallama özgüveni.Adamlar yıllardır premium sınıfta zirvedeler,bu arkadaşlara göre sanırsın sorun makinası.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler