User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Honda Civic 98 1.4İs

Omer35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Honda Civic 98 1.4İs

Merhabalar.Peugeot 206dan sonra daha sorunsuz bir araca binmeyi düşünüyorum.Onun için altta ki linkde ki aracı buldum bütçem maalesef buna yetiyor. Araç hakkında bilgisi olan varsa beni bilgilendirise mutlu olurum. Evet biliyorum bu zaman da araç alamamak lazım ama parayı da bi yere bağlamak lazım artık tr piyasasına da güvenmiyorum ne dolara yatırmak istiyorum nede altına.O yüzeden bu aracı buldum. Yada bu araç fiyatına ne önere bilirsiniz ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2587421/detay/

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omer35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Peugeot 206dan sonra daha sorunsuz bir araca binmeyi düşünüyorum.Onun için altta ki linkde ki aracı buldum bütçem maalesef buna yetiyor. Araç hakkında bilgisi olan varsa beni bilgilendirise mutlu olurum. Evet biliyorum bu zaman da araç alamamak lazım ama parayı da bi yere bağlamak lazım artık tr piyasasına da güvenmiyorum ne dolara yatırmak istiyorum nede altına.O yüzeden bu aracı buldum. Yada bu araç fiyatına ne önere bilirsiniz ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2587421/detay/
    ne güzel işte çeyrek altın gibi her köşe başında bozdurursun
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omer35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Honda / Civic / 1.4 / i S / Otomatik 1.4 Sedan sahibinden.comda - 1002587421
    Yaklaşık 2 ay önce eski aracım 1.4 otomatik, sedan, beyaz, değişensiz, güvenlik paket 90a gitmişti şimdi bu rakamları 3 değişenlilere istiyorlar şaka gibi.
    1.4ün manuelinu de sedanını da kullandım. 1.4 manuel gayet güzel. Otomatik biraz hantal özellikle rampalarda, bunu bilerek almanda fayda var.
    Kronik gibi bi şey olmuş 3 parça değişen bunlarda. Çok takılmamak lazım büyük bir şey yoksa ama sanki daha güzel denk gelebilir, fiyat, değişen azlığı vs. Otomatiğin satarı biraz yavaş, 3 değişen de olunca düşündürdü.
    BMW E90 320d LCI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler