User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: Araç Önerileriniz - Ort. 800K Bandı

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerilere ek o fiyatlara araç baksam kesinlikle Mazda 3 bakarım, örnek olması açısından bir ilan paylaşıyorum. KM biraz yüksek olsun problem olmaz derseniz Power veya Power Sense donanımlısı denk gelebilir.

htps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-firat-2014-mazda-3-otomatik-isitma-kor-nokta-84.500-km-1105110137/detay
    Just a moment...
    bunda mx-5'teki motor mu var? Eger oyleyse acayip guzel egzoz homurtusu var stock halinde.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunda mx-5'teki motor mu var? Eger oyleyse acayip guzel egzoz homurtusu var stock halinde.
    tipine bayılarak ilk çıktığı dönem kısa süreli kiralamıştım şahsen bence tipi müthiş ve halen bunca yıl sonra bile çok şık dahası güncel duruyor ama motor klasik atmosferik,cansız bir numarası olmayan bir motor,şanzıman tam otomatik ve bu durumu dahada kötüleştiriyor, süspansiyon yol tutuşu anlamında sürücüsünü ödüllendiriyor ama bunuda konfordan hissedilir derecede çalarak sağlıyor.

tip 10 üzerinden 10
    kabin ve malzeme kalitesi: 8
    motor şanzıman: 6
    yol tutuş: 8
    konfor:6

motor sesi demişsiniz ama açıkcası ondada bir numarası yok (mazda mx3 veya değil bilmiyorum)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerilere ek o fiyatlara araç baksam kesinlikle Mazda 3 bakarım, örnek olması açısından bir ilan paylaşıyorum. KM biraz yüksek olsun problem olmaz derseniz Power veya Power Sense donanımlısı denk gelebilir.

htps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-firat-2014-mazda-3-otomatik-isitma-kor-nokta-84.500-km-1105110137/detay
    Just a moment...
    Teşekkürler, şu sıralar kiralama sözleşmesi bitip satışa sunulan Skoda Scala'lara yükseldim. Güzel kondisyonda bir tane kovalıyorum.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tipine bayılarak ilk çıktığı dönem kısa süreli kiralamıştım şahsen bence tipi müthiş ve halen bunca yıl sonra bile çok şık dahası güncel duruyor ama motor klasik atmosferik,cansız bir numarası olmayan bir motor,şanzıman tam otomatik ve bu durumu dahada kötüleştiriyor, süspansiyon yol tutuşu anlamında sürücüsünü ödüllendiriyor ama bunuda konfordan hissedilir derecede çalarak sağlıyor.

tip 10 üzerinden 10

motor sesi demişsiniz ama açıkcası ondada bir numarası yok (mazda mx3 veya değil bilmiyorum)
    denk gelirseniz guncel kasa bir mx-5'e ozellikle cold start anindaki egzoz sesi muhtesem, muhakkak dinleyin. Ama mx-5'in motoru daha farkli olabilir, veya egzoz kombinasyonu, zira mx-5'ler 130 hp, bu mazda 3 120 hp oldugunu iddia ediyor ilanda.
    öyle işte.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı motor var evet, bende 2015 model Power donanımlısı vardı. Cold startı gerçekten çok iyi, bi ara kardeşim filtre temiz mi diye baktıktan sonra tırnaklarını takmamış 2000 ve 3000 devir arası aşırı güzel ses veriyordu Eşim egzos mu yaptırdın diye soruyodu

Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tip 10 üzerinden 10

Abi senin kullandığın hangi donanımdı bilmiyorum ama Power donanımlısına sahip oldum, he öyle uçup kaçmıyor evet ama sollamalarda vs yeterli geliyor. Ayrıca Avrupa' da bolt on turbo kiti var, çok güzel güçler alınıyor.

Donanım olarak segmentinde çoğu arabada olmayan Bose, kör nokta, koltuk ısıtma, head up gibi özellikler geliyor. Power sense' de adaptif cruise kontrol var.

Bence malzeme kalitesi üretildiği seneye göre sınıfının üstünde. Sadece Mazda kilo düşürmek için bagaj yalıtımını vs kötü yapmıştı.

Bir daha alır mıyım? Kesinlikle alırım. Marka algısı, malzeme kalitesi, yakıtı, özellikle Bose' de müzik dinlemek aşırı keyifliydi.

firathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence böyle bir araba ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar

Mini Clubman :

Just a moment...

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç buldunuz mu bilmiyorum ama 1,2 tsi leon otomatik düşünürseniz var
    ilk sahibinden.Çok yakın arkadaşımın kuzeni.Kadın sürücü olduğu için bir kaç otopark çiziği ve sonrasında boyası mevcut
    43,000 km de 2015 model
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

dsg tdi düşünürseniz yardımcı olurum
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz geç gördüm konuyu ama isterseniz 2011 model seat leon mk2 2.0 tdi dsg sunroof afl bumerang stop oz racıng jant kw v1 coıl dolu dolu olan aracım mevcut 810 gıbı rakam dusunuyorum altını ustunu konusuruz ılan bıttıgı ıcın ılan atamıyorum telefondan resımlerı atabılırım

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biniciysen Passat B7 Station wagon bakabilirsin. O paraya D segment yalıtımı güzel. Tek sıkıntısı ha deyince satamazsın ancak yeni passatlar sw geldiği için artık satışı hızlanacak (İnsanlar sw araca alışıyor artık .)Jant yay vs oynayıp sportif hale getirilebilir. Yada konforlu konforlu binilir.

Benzinli (1,4 122 lik )kısa mesafede (Ev-iş 3 km ) Yazın 9-10 Kışın 11-13 Lt arası yakıyor. (motor ısınamamış oluyor.)
    Dur kalk trafikte 8-8,5
    Akan trafikte 7-7,5
    Boş yolda veya sabit hızla gidebildiğin yolda 6-7 lt

İstanbul Antalya arası 4,6 ile gitmişliğim var ancak gerçek değer değil (Otele gece yarısı inmemek için 70 km /h ile gittim tüm yolu. )

Bu arada ben kimin arabasını emanet alıp gezsem ortalama tüketim 1 lt oynuyor
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sana şu araç bu model demiycem devir imkanlarda dar ise parasal açıdan artık kendin pişir kendin ye devri ..
    yani yol sesi kabin izalasyonu halledilir zor şeyler değil iş biraz izalasyon malzemesi biraz işçiliğe bakar ..
    Sonradan araca yapabileceğin şeyleri hazır olarak aracın üstünde arama bu parasal olarak model seçeneklerini arttırır ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ek olarak ya C segmenti al yada d yi atla direk e segmenti bakın Buda şahsi fikrim .. çünkü şu anda sedan salon sınıfında genel anlamda para eden segmentler bunlar geçende yazdım d segmentinin yerini şu anda b suv,c suv,d suv araçlar aldı mondeo olsun passat olsun talisman olsun pek çok marka artık d segmenti üretmiyor yada getirtmiyor ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler