User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Rover 75 konusunda yardım

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arabaya 30 - 40 bin lira para vermek için ciddi hastası ya da ruh hastası olmak lazım. Çünkü yedek parça sıkıntısı , iş bilmez ustalar , yaşından ötürü durduk yere çıkaracağı arızalar , satmaya kalktığında yaşayacağın korku filmi vs. herkes cesaret edemez.

Şahsen biri açıp sorsa kaça alırsın diye 16-17 nin üstünde para vermem ben bu arabaya. (minnetsiz , aman gelmesinde almayayım fiyatı ) (gelebilir )

İlla ingiliz arabasına bineceğim diyorsan x-type bak abi. hem daha yüksek model hemde motor ve bazı parçaları mondeo ile aynı. en azından parça sıkıntısı yaşamazsın. konforlu , güzel araçtır.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ingilizin tadı tuzu keyfi konforu gidişide bir başka.. rover 75 de tam her şeyiyle ingiliz zaten ben ingilizim diye bütün hatlarıyla bağırıyor tasarımı falan çok şık asil duruyor hani arabadan hiç anlamayan marka model bilmeyen bir insan görse bugün 150-200 binlik araçlarla görüntüsel olarak aynı kefeye koyar..

dediğin gibi al sat yapan kişiye olucak rakamı 15-16 bilemedin 17 son kullanıcıyada olucak rakam bence 20 bilemedin kralı temizi olsun 25 oda çok zor ya..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

erhanarici18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi hort çekelim mi konuya
    2004 75 SW 1.8 atmo otomatik alınır mı
    milletçe almadan satmayı düşündüğümüz için tedirginim biraz.

Araç Station Wagon yolda boyun kıracak cinsten SW olması ilgimi çekti açıkcası.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel olarak Rover konusunda soyle bir durum var, bu markanin ulkemizde de bir kitlesi var. Bu kitlenin icinde, her kitlede oldugu gibi, selam dahi verilmeyecekler de var, bas taci yapilacaklar da. Ancak, marka Rover olunca ulkemizdeki kitlesi biraz kucuk, iclerine girdiniz mi neredeyse tamamini tanirsiniz cok kisa zamanda. Selam dahi verilmeyecek kategorisinde olanlar dahi bilgi paylasimi konusunda son derece isteklilerdir, yardimci olmak isterler.

Yurutme maliyeti konusuna gelirsek, 2012 yilindan 2015'in sonuna kadar, yaklasik 4 sene Rover 200 vi sahibiydim. Bilinenin aksine ben bu kadar cani berk bir motorla karsilasmadim, isteyene detaylarini ozelden yazarim. Yurutme maliyeti olarak da, Rover'dan once kullandigim Audi A3 1.8T'den, Peugeot 206 Quiksilver'dan, VW Polo Sportline'dan, Citroen C3 1.6 HDi'dan, Opel Corsa 1.2'den ve Citroen C4 1.6 HDi'dan cok daha uygundu.

Parcasi bilinenin aksine kolay bulunur, parca fiyatlari da insanin belini bukmez, gorunce gozunu portletmez.

Satisi konusuna gelirsek. En basta anlatmaya calistigim camianin icindeyseniz, araciniz da taninan bilinen bir aracsa zaten ilana girmeden satarsiniz muhtemelen.
    öyle işte.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sw zaten bir elin parmaklarını geçmez hatta 2 tanesi zamanında benzin firmasının ve banka reklamlarında oynadı .
    Rover konuşuldumu marka merkezli konuşulmaz model merkezli konuşulur çünkü İngiliz Rover ayrı bmw Rover ayrı bu modellerin üst segmentleri ayrı alt segmentleri ayrı dır ..

Bunların parça tedariği yedek parça bulunabilirliliği de ayrıdır Türkiye de rover üstüne uzmanlık alanı bu araçlar olan parçacılar var ellerinde çıkma parça da var ama haliyle normal olarak onlardan başkasından o parçaları bulamayacağın için fiyatları biraz tuzludur ..

Rover 200 serisi dışında ben olsam çok çok kelepir olmadığı sürece üst segmentine girmezdim illa üst segment olsun İngiliz olsun istiyorsan xtype s-type falan bak derim ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)