User Tag List

Sayfa 3/743 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
14117 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: GTi - VTS Sorgulamaları

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurt Oto Harun usta'nın dükkan Cihan2ında dediği gibi ultra yoğun hatırlamaması normal

Ally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    185n binde sattım aracımı ama maşallah çiçek gıbıydı km cok da onemlı degıl bence

aLperTunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen bu arabanın eski plakasını ögren 34 BA 099 mu ki kayseriden alınmışsa %99 o ,çünkü arac bizdeydi cok samımı arkadasımın arabasıydı gebzden kayserıye sattık..sen öğren plakayı ben sana seceresini dökeyim + arac full donanım derili BA da aynıydı ve kayseride BA dan baska full paket siyah yoktu dediğim gibi %99 BA ..

OnurGTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cihan Çizmeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle Vtecler anlaşıp çıkıyorlar dolaşmaya "Hadiiiiiiiiiiii çıkıyoruzz" diyip birçoğu 155k 'larda tutuyorlar arabalarını

Motor sağlıklı ise sorun yok Ne 106 lar gördüm 90 binde coooorrt Ne 106 gördüm 160.000'de gül gibi

Bendende bir 118.000 x 2 inşallah Göki

Yurt otonun elinden kaç bin araba geçmiştir kim bilir.Çok niyetli iseniz alıp araba ile birlikte gidin.Eğer

yine sorun varsa zaten hiç muhabbet bile etmeden geri dönün.1 kere yalan söyleyen her zaman söyler
    Abi ilan İstanbul ama adam iş gereği Aydındaymış.. 1 aya kadar gelmem mümkün değil diyor.

1 kere başıma geldi, civciv sarısı bulmuştum 2000 model.. Adam netten, telefondan bayağı bir övdü.. Aracın yanına gittik şaka gibi..

İstanbul içi olsa problem değil, ama bakalım kısmet..

@alpertunga - Abi adamla iletişime geçtiğimde sorayım ama o Kayseri'den önceki plakasını bilmez sanırım :S

sinan-s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı olsun güzel araca benzıyor...
    2003 BMW E46 330 Cİ Topassss
    2006 BMW E46 318 Cİ SİYAH (SOLD)
    ]2001 PEUGEOT 106 GTI SARI SOLD)
    1998 DOĞAN SLX 1.6.İE BORDO (SOLD)
    2008 PORSCHE 911 TURBO S SiYAH (SOLD)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=@alpertunga - Abi adamla iletişime geçtiğimde sorayım ama o Kayseri'den önceki plakasını bilmez sanırım :S[/QUOTE]

tamam kardeşim sormana gerek kalmadı resımlerını ıyıce inceledim depo kapağındaki krom ve vites topuzundan tanıdım dediğim gibi arac bizim eski arac BA 099 şöyle söyliyim bu arac 2 sene öncesine kadar gebzede bi abimizindi ve yaklasık 10 sene kullandı ilk sahıbınden ankaradan alındı full orjındı ve abımız sag camurlugu sehır ıcınde sürtmeden dolayı boyattı ve kıbrısta uni. okuyordu kıbrısa gidip gelırdı arabayla burda kullanmazdı sürekli kapıda yatardı hatta kardeşindede beyaz 2001 vardı oda hatta suan izmitte(41 lt 106) neyse bu siyahı 2008 de benım cocukluk arkadasım aldı ve yaklasık 1 sene kullandı arabaya chip aldık ankaradan burada taktık araba cıldırdı resmen cok saglam yürüyordu o zamanlar ve araba chipten yaklaşık 3 ay sonra motor kırdı pistonlar siboplar vs.. değişti neyse motor saglıklı bi şekilde paradan kaçmadan orjınal yapıldı ve kayseriye satmadan 1 hafta önce carşıda gebze-harem minübüsü arka bagajına vurdu tam logonun oldugu yer içeri göçtü ama bir karış kadar ufaktı yani..arac bu sekilde kayserıye satıldı kayseride bagaj nane molla yaptırılmıştı sonradan resımlerını gördük işçilik çok kötü yapılmıştı..aradan bi süre sonra aracın kaza yaptıgını duyduk çok ufak bi kaza olmadıgını öğrendik..tabi sen bunları bil ona göre hazırlıklı ol sonra hayal kırıklıgına ugrama kardeşim,ona göre ekspertiz yaptır götür servise 60 lira ver komple baktır kafana yatarsa al yatmazsa da saglık olsun de unut gitsin..giden en fazla 60 liran olur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca aracı bız 1,5 sen önce 106000 km de sattık bayaa yol yapmışlar maşş.. muhtemelen suankı sahıbı yaptı aydın istanbul arası

OnurGTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam kardeşim sormana gerek kalmadı resımlerını ıyıce inceledim depo kapağındaki krom ve vites topuzundan tanıdım dediğim gibi arac bizim eski arac BA 099 şöyle söyliyim bu arac 2 sene öncesine kadar gebzede bi abimizindi ve yaklasık 10 sene kullandı ilk sahıbınden ankaradan alındı full orjındı ve abımız sag camurlugu sehır ıcınde sürtmeden dolayı boyattı ve kıbrısta uni. okuyordu kıbrısa gidip gelırdı arabayla burda kullanmazdı sürekli kapıda yatardı hatta kardeşindede beyaz 2001 vardı oda hatta suan izmitte(41 lt 106) neyse bu siyahı 2008 de benım cocukluk arkadasım aldı ve yaklasık 1 sene kullandı arabaya chip aldık ankaradan burada taktık araba cıldırdı resmen cok saglam yürüyordu o zamanlar ve araba chipten yaklaşık 3 ay sonra motor kırdı pistonlar siboplar vs.. değişti neyse motor saglıklı bi şekilde paradan kaçmadan orjınal yapıldı ve kayseriye satmadan 1 hafta önce carşıda gebze-harem minübüsü arka bagajına vurdu tam logonun oldugu yer içeri göçtü ama bir karış kadar ufaktı yani..arac bu sekilde kayserıye satıldı kayseride bagaj nane molla yaptırılmıştı sonradan resımlerını gördük işçilik çok kötü yapılmıştı..aradan bi süre sonra aracın kaza yaptıgını duyduk çok ufak bi kaza olmadıgını öğrendik..tabi sen bunları bil ona göre hazırlıklı ol sonra hayal kırıklıgına ugrama kardeşim,ona göre ekspertiz yaptır götür servise 60 lira ver komple baktır kafana yatarsa al yatmazsa da saglık olsun de unut gitsin..giden en fazla 60 liran olur...
    Bunları öğrendiğim çok iyi oldu abi.. Çok teşekkür ederim dikkate alacağım anlattıklarını..

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç düzgün duruyor banada düzgün geldi ama gözle görmek gerek yinede.alper zaten seceresini dökmüş

KM olayına kendi aracımdan takıyordum bende ama 178k kmdeyim suanda aracımın yürürünü bilenler biliyor içerisindede tık ses yok koni amortisör eichbach yay olmasına karsın plastik aksamı ilk günkü gibi tertemiz...KM olayına takılma deyişimin sebebide ben 8 ayda 20 bin yaptım benden önceki sahibide yaklaşık 30-35 bin yaptı toplasan bu kmlerin 10 bini şehir içidir en maksimumu oda araç temizse km sayacının ne gösterdiğinin cokta manası yok bence
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neler görmüş geçirmiş bu araba beyaa

07LB726 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba kardeşim senin bahsettiğin 2000 indigo mavı 106 benim arkaşımın. bak kumlucadaki o bahsettiğiniz 34 fb ile bu araç şu anda aynı kişye ait yani bu araba o araba diil kumlucadaki 2001, bu araba 2000 dun ikisinede bindim şu anda aynı kişide bu arabalar değişen yok araç önce mavi idi ama alan arkadaş çok titiz ve indigo mavisi hastasıdır onun için de indigoya boyattı koltukları orjınaldı air bagde patlama falan yok evet 98 airbağı olabilir ama dediğim gibi masraf edildi ve değiştirildi. koltuklarında kenarları zevki olarak deri yapıldı. öndelikle bu araba 5 senedir antalya plaka arabanın geçmişinide biliyorum ben yuruyenide iyidir merak etme araca sahip arkadaş dedim ya indigo mavi hastası ve indigo temiz 106 bulunca kaçırmadan alır bu 3. indigosu neyse gönul rakatlığı ile bu paraya alınabilecek bir araba kolay gelsin.
    07 lb 726 loadıng BY BAŞTAŞ PERFORMANCE %99,9

src106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2001 v plaka 106 ve ll plaka vtec vti satılık değildir.

Arkadaşlar herkese slm ben sercan antalyadan resimdeki üç aracında ruhsat sahibiyim 3 aracada biniyorum.Konulara baktım herkes bişeyler yazmış gerçek bilgiyi herzaman aracın sahibinden almanızı tavsiye ederim.

2000 model plakasız arac
    136.ooo km de orjinal km si
    aracta spor dreksiyon vardı bende airbagli dreksiyon taktım
    zevki komple indigo mavi yaptım kobalt mavi idi arac
    koltuk kenarları kumaşlarda deforma olduğu için zevki deriş yapıldı kumaş yerleri(değiştirmesem bu sefer alıcı kişi neden yırtık falan filan denilecekti bu araclarda laf söz bitmez arkadaşlar) (orjianal isteyen v plaka orjinal 25,000 tl )
    arka koltuk başlıklarını taktım
    aracım stock orjinal egzos dahi bulunmaktadır stock ta aracımın motoruna güveniyorum yağ yakmıyor güzel sessiz turşu bi arac değildir.
    HEPinize Teşekkürler Saygılar.

src106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation

Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim kusura bakma ama söylediğin hiç bişey dogru değil..koltukların döşemesi orjınal 2000 döşemesi ayrıca kafalıklarda o senın demek ıstedıgın kafalıklar yuvarlak olanlar sadece 2001lerde var,yani ön kafalıklarda orjınal ve arka kafalık dediğin gibi yok 2000lerde zaten adamda sonradan mdf ile koltuk arasını 2 tane sallama baska bı aracın kafalıgını sıkıştırmış

Ayrıca alıcı arkadaş: airbag muhabbetıne takılma 106 nın airbagları dengesizdir panele kadar girersin acmaz lastiği kaldırıma vurusun acar o yüzden git araca yerinde bak şaseleri temizse sorun yok bence!!
    alpe kardeşim bilende konuşuyo bilmeyende saol

firat_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç boyasız 106 isteyen varsa 2001 model full olanı 18bine bi arkadaşımda var

özcan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Talking

Alıntı firat_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben istiyorumda 16olurmu abiiii
    www.kaymaz.com.tr

"Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir hayat için bu kadar fırıldak olmanın alemi yok"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı firat_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldık hayırlı olsun

Tek resim at yeter birde plaka yazarsan sevinirim .
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldık hayırlı olsun

Tek resim at yeter birde plaka yazarsan sevinirim .
    ahahaha

106arts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

106 gti sorgu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35623613/detay
    bu aracı tanıyan varmı arkadaslar yada yorumu olan.
    yada bu fiyatta tavsıye edecek gti varmı rengı kırmızı beyaz özellıkle

ceskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu fıyatlarda tavsiye edecegım ankarada beyaz var.sahibindende olup olmadıgını bılmıyorum.ivedikde kaportacı unsalın aracı tanırsan..
    CESKiN REVENGE..

98vts
    00gtı
    00vts
    99gtı
    01gti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)