User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
102 sonuçtan 96 ile 102 arası

Konu: Jetta 1.2 tsı 105 ps hakkında bilgi

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *** HORT ***

Herkese iyi günler.

Aracımıza Takas teklifi geldi. Takas edilen Araç: "2015" kasa "1.2 TSi BMT DSG Jetta.
    Bu kasa nasıldır? -Konfor, sürüş vs.-
    *Kroniği var mıdır, yakıtı nasıldır? -Yakıt için birkaç yorumda 7-7.5 yazmışlar şehiriçi.
    *Araç 95bin km'de. DSG sıkıntı yaratır mı bu km'lerde? Hiç bir bilgim yok.
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

derviscapaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakıt beyanı doğrudur. Şehir içi normal bir kullanımda 7 civarıdır 8 demez. Şehirler arası yahut uzun yolda 5 litre civarlarındadır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son bir hort. Yok mudur kullanıp da yorum yapıcak ? FD6'mızı boşa satmayalım

34 GNN 111 #308 21'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son bir hort. Yok mudur kullanıp da yorum yapıcak ? FD6'mızı boşa satmayalım
    2015 aralık çıkışlı 1,2 bmt tsi dsg jetta kullanıcısıyım. Aracım 54.000 kmde. iki sene servis bakımın wv yaptırdım ancak diğerlerini hep ustama yaptırdım. Bu güne kadar olumsuz hiç birşey yaşamadım. Yakıt konusunda harbiden cimri. Dsg konusunda ne benim aracımda nede çevremdeki jettalarda her hangi bir sıkıntı çıktığını duymadım. Tsi motor olduğu için tüp vb şeyler uymuyor. Bagajı çok geniş. Baktığınız kasa makyajlı kasa. Ben o zamanlar 70k ya sıfırını almıştım. Fiyatlar almış başını gitmiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serci07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 aralık çıkışlı 1,2 bmt tsi dsg jetta kullanıcısıyım. Aracım 54.000 kmde. iki sene servis bakımın wv yaptırdım ancak diğerlerini hep ustama yaptırdım. Bu güne kadar olumsuz hiç birşey yaşamadım. Yakıt konusunda harbiden cimri. Dsg konusunda ne benim aracımda nede çevremdeki jettalarda her hangi bir sıkıntı çıktığını duymadım. Tsi motor olduğu için tüp vb şeyler uymuyor. Bagajı çok geniş. Baktığınız kasa makyajlı kasa. Ben o zamanlar 70k ya sıfırını almıştım. Fiyatlar almış başını gitmiş.
    Yorumunuz için teşekkürler. Fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim. Her aracın piyasası son 2 senede uçtu. Altımızdaki fd6 bile 10 yıl önce 35bin e satılırken şu an çok rahat 70-75 arasına gidiyor... Jetta'da uyguna geleceği için böyle bir değişikliğe gitmek istedik.

DSG kullanmadığımızdan hiç bir soru işareti vardı kafamızda. Ama genel olarak araç için yorumlar iyi.

Bir kaç yerde malzeme kalitesi kötü felan yazmışlar. İç aksam piano black gibi rahat çiziliyor ve dandik duruyor diye? Bu doğru mu yoksa kullanıcı işi mi

34 GNN 111 #308 21'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 model 1.4 TSİ manuel sahibiyiz. İç mekana kalitesiz diyenler d segmentler ile kıyaslıyor olabilir. Koltuklar ve deri kısımlar gayet başarılı ve iç mekan ferah. Yakıt olarak 8.5 civarıyız biz 1.2 daha başarılıdır. Fd6 da gayet başarılı bir otomobil ama jetta daha mutlu edecektir. Makyajlı ise gayet donanımlı oluyor confortline paket ama trendline a girmeyin. Confortline ı stop ayna ve Jant ile highline çevirmek kolay. Bi xenın far zaten opsiyon.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 model 1.4 TSİ manuel sahibiyiz. İç mekana kalitesiz diyenler d segmentler ile kıyaslıyor olabilir. Koltuklar ve deri kısımlar gayet başarılı ve iç mekan ferah. Yakıt olarak 8.5 civarıyız biz 1.2 daha başarılıdır. Fd6 da gayet başarılı bir otomobil ama jetta daha mutlu edecektir. Makyajlı ise gayet donanımlı oluyor confortline paket ama trendline a girmeyin. Confortline ı stop ayna ve Jant ile highline çevirmek kolay. Bi xenın far zaten opsiyon.
    Yorumunuz için teşekkürler. Araç makyajlı idi fakat planlar değişti şuanlık. Fd6 'ya devam

34 GNN 111 #308 21'

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)