User Tag List

Sayfa 11/94 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
1779 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Subaru sorguları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öküz 40 yaşına da gelse öküzdür, zekanın mantığın derecesi yaş ilerledikçe artmıyor

Fatih_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    16 gu bizdeydi , morotuna lafım yok ama kasası iç açıcı değil.

Bizdeyken 2 kazası mevcut , bizden öncesini bilemiyorum.
    O özelliklerini ben yazmıştım hatta , yeni sahibi kopyala yapıştır yapmış

bize geldiği hali

34 TE 3516

Para için değil , mutluluk için çalış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    98 model olana bir kaç yıl önce niyetlenmistim o zamanlar motor yapilmasi icin tork garajda bekliyordu.Genel olarak düzgün bir arac bence hatta bu aralar bizim mahallede gazlayip duruyor

VWci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı banshee8831 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bahsettiğim araç sahip olduğum STI değildi dostum. bu aralar bir gc8 almaya niyetliyim de araştırırken falan böyle oyuna geliyordum az kalsın. onu anlatıyorum, bu arada ismim Gökhan

benim sti 2003 model blob eye'dı. mavi renkti. önde arma yoktu. km'si 120 küsür bin civarındaydı aldığımda. 3000-4000 km kullanıp sattım. aralık 2010'da aldım mart 2011 gibi istanbuldan gelen 2 genç arkadaşa sattım. tekstil mi matbaa mı ne öyle bir işle uğraşıyorlardı. ondan sonra hiç takip etmedim araç el değiştirdi mi değiştirmedi mi bilmiyorum. bendeyken plakası 06 KA 9113'dü. İstanbula giderken plakayı değiştirdiler noterde.

Aracı alırken buraları bilmeden aldım. daha doğrusu böyle performanslı araçların iyi sorgulanıp araştırılıp referans alınması gerektiğini bilmiyordum. subaru merakım vardı, aynı gün içinde sabah 2008 b8 kasa a4 s-line dizelimi sattım, öğleden sonra ilanlardan bulduğum STI'ı almaya gittim. piyasanın en ucuz aracıydı o zaman. 41.000 liraya aldım. borcum , iş karşılığı falan gibisinden aldım diyordu satan arkadaş. ulusta inşaat malzemeleri ticaretiyle uğraşan bir arkadaş, osmaniyeli. kaza boya yok dedi. motorda da sorun yok dedi. kazası yoktu ama sağ ön çamurlukta boya vardı. Argos servise'e götürdük aracı baktılar incelediler. karterden yağ sızdırıyordu, turbodan, keçelerden falan. alırsanız bu arabayı motora bakmamız lazım arızasını gidermemiz lazım dedi Abbas abi. Orada arkadaş varken söyleyememiş bize, bu araç yaramaz almayın demek istemiş, sonradan babamın arkadaşına ulaşmaya çalışmış ama birşeyler olmuş ulaşamamış. neyse bizde bunlardan habersiz ok deyip aldık ama benim finallerim yüzünden araç bana lazımdı her gün, bir türlü götüremedim aracı. 2 hafta sonra motora yağsızlıktan yatak sardırdık tabi. bir anda boşalmış yağ, çok fazla zorlamıştım o gün. Argosta 6500 lira masraf bir öyle ödedim ( forged değil ). rodaj bitmesine 100 km kala bir daha bastım, motor bir daha gitti 1500 lira da öyle verdik. sonunda toplam 8000 lira masraf açtı bana. keşke en başında götürebilseydim bu kadar arıza çıkmasaydı. ya da ucuz etin yahnisi yerine 50.000 civarı bir araç alsaydım başım hiç ağrımasaydı. e bu kadar masraf yapınca hem arabadan korkar oldum artık basamıyordum elimde kalacak diye, hem 2011 mayısta amerikaya gidecektim arabayı satmam gerekiyordu hemde masraflara harcadığım para benim benzin paramdı. bitince binemez oldum satmak zorunda kaldım artık.

Sonradan buradan öğrendim ki, aracım ankaraya geleli 1-2 ay olmuş. ankara aracı değilmişti. istanbuldan kazıklamışlar ankaradaki arkadaşa. o da bize kazıklamış böyle tren olmuş hayırlısı ne diyelim. yine de güzel bir araçtı çok kullanamasam da güzel zevk aldım. tabi o saatten sonra subaru hastası olup çıktım. şu an bütçem gc8 lere el veriyor onlardan almak istiyorum kısmetse
    Senle daha önce konuşmştuk ben de WRX'i mi 2010 Kasım'da almıştım. Sen aracı Argos'a getirdiğinde ben de oradaydım hatta ben de altına girip bakmıştım. Hatta size hayırlı olsun demiştim. Aynen senin söylediğin gibi araç piyasanın en ucuz STI'yı idi. İstanbul'da idi önceden. Orta konsolda beyaz zeminli göstergeleri vardı yanlış hatırlamıyorsam ayrıca header vs. de vardı. Neyse geçmiş olsun inşallah gönlüne göre bir subaru bulursun.
    Men plan God laughs...
    I have reset it....Aal izz well....
    Alıntı Posrche 959 Driver's Manual Nickli Üyeden Alıntı
    Even the Porsche 959 is subject to the laws of physics.

signomis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgim yok bende niyetlendim ama elini çabuk tut
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefonla görüştüm. Griden beyaza dönmüş. Kaportada biraz sıkıntı var dedi. Onun dışında gelir gösterirsin istediğin yere dedi. Airbag arıza ışığı yanıyormuş. Motor doğanlar subaru servisinde yapılmış. Detaylı bakmaya gideceğim, izlenimlerimi yazarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı signomis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonla görüştüm. Griden beyaza dönmüş. Kaportada biraz sıkıntı var dedi. Onun dışında gelir gösterirsin istediğin yere dedi. Airbag arıza ışığı yanıyormuş. Motor doğanlar subaru servisinde yapılmış. Detaylı bakmaya gideceğim, izlenimlerimi yazarım.
    ............................................
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar para da yedekk gerekir.

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    azıcık mantıklı olun,
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acik yaz hacim neden almayalim
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sulhi başkana arabayı gösterecektik fakat araç sahibi araç satıldı dedi ve ilan hemen kalktı. Arkadaş haftaiçi hergün müsaitim demesine rağmen 2 gün oyaladı. Tekrar ilana çıkarsa alacak arkadaşlar bunu dikkate alsın. Teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öküz 40 yaşına da gelse öküzdür, zekanın mantığın derecesi yaş ilerledikçe artmıyor

çağlarcoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 1998 Model 26.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 57940822

bu araç hakkında bilgisi olanlar varmıdır acaba nezamandır gözüme takılıyo stoplar dışında çokta güzel duruyo kereta =)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgi lazım günceli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dikkatli olun, 23-24 civarı alınıp 35'e satılmaya çalışılan araç günceli

Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 1998 Model 35.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 98110249

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)