User Tag List

Sayfa 52/94 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
1779 sonuçtan 970 ile 988 arası

Konu: Subaru sorguları

Enka_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    178106777
    Yarin gitmeyi dusunuyorum bilgisi olan varmi?

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Enka_55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    178106777
    hatırladığım kadarıyla araç wrx'ten çevirme

gselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    178106777
    Alalı daha 1 hafta olmadı adam arabayı gerek yok bilinçli kişilerin elinde dolaşmıyor şahsi düşüncem.
    ''Kenji Kita'' Adamsın...!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı gselcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alalı daha 1 hafta olmadı adam arabayı gerek yok bilinçli kişilerin elinde dolaşmıyor şahsi düşüncem.
    yuh arkadaş arabanın ruhsat tarihi 03.09.2014 dün el değiştirmiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuh arkadaş arabanın ruhsat tarihi 03.09.2014 dün el değiştirmiş
    Az çok piyasayı takipteyiz bu aralar subarular baya patlak ellerde dolaşıyor

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar başka yere konu açmak istemedim burdan sorayım bu 1,5 awd ile.1,5r sanirim yanlış yazdiysam kusura bakmayın sedan mı oluyor yoksa yoksa hb kasalar mi ve aralarında bariz + ve - leri neler ... Düşünüyorum aklımda subaru 2005 07 kasalar hangisi tercih edilmeli bilgi verebilirmisiniz cok bilgim olmadığı için subarularla burdan sormak istedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Umut melek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başka yere konu açmak istemedim burdan sorayım bu 1,5 awd ile.1,5r sanirim yanlış yazdiysam kusura bakmayın sedan mı oluyor yoksa yoksa hb kasalar mi ve aralarında bariz + ve - leri neler ... Düşünüyorum aklımda subaru 2005 07 kasalar hangisi tercih edilmeli bilgi verebilirmisiniz cok bilgim olmadığı için subarularla burdan sormak istedim
    sedanlarıda var 2008-2009 larda hatchback leride var. 2006-2007 kasa hawk eye olarak geçer benimde olmak üzere birçok kişinin istediği kasadır. fakat şahsi görüşüm 2,0r dan aşağı düşmeyin keza 1,5 motor ve 4 çeker olduğu için 1,2 clioların sizi geçmesi an meselesi olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    178106777
    o kadar dedik etme gitme diye hayırlı olsun

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saolasin kardeşim teşekkür ederim bilgilerin için, amacım hani ck hızlı olsun yürüsün koştursun değil biraz dış görünüşle düz boru egzoz falan inceden tatlılık versin yeterli hb ve sedanlarin 05 07 kasalarinin arasında ic dizayn yada başka değişik donanım vs farklılık varmı hb ve sedanlar arasında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabiki farklılıklar var fakat 2006-07 kasa candır ancak siz genede 2,0r dan şaşmayın derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    177938019 manisa daki gri 2.0 gt araç nasıldır arkadaşlar?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghoost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    177938019 manisa daki gri 2.0 gt araç nasıldır arkadaşlar?
    97 modele göre pahalı. Sanırım yürüyeni standart. O yürüyenle nasıl 600 hp ye çıkacak çok merak ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    97 modele göre pahalı. Sanırım yürüyeni standart. O yürüyenle nasıl 600 hp ye çıkacak çok merak ediyorum
    Hiç karıştırma bu aralar ilanlardaki subaru sahipleri canımı sıkıyor zaten bi turbo, bi yazılım, bi forged motor bi enjektörle 600 hp alıolar.

victor32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hayirdir

Az çok piyasayı takipteyiz bu aralar subarular baya patlak ellerde dolaşıyor
    Hayirdir kardeş patlak eller derken ne demek istiyorsun? Arac benim eski aracım Isparta'dan bi arkadasa verdim oda ilana koymuş arac satıldı. Nasip meselesi adamlar geldiler baktılar arabaya aldı gittiler. Sen arabayı gördün mu ki de o kadar alma dedik diyorsun?
    Isparta Motor ve Otomobil Sporları Kulübü (IMOK) Başkanı Fatih İŞCİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı victor32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirdir kardeş patlak eller derken ne demek istiyorsun? Arac benim eski aracım Isparta'dan bi arkadasa verdim oda ilana koymuş arac satıldı. Nasip meselesi adamlar geldiler baktılar arabaya aldı gittiler. Sen arabayı gördün mu ki de o kadar alma dedik diyorsun?
    Bunu daha önceki mesajımda da söyledim Hayırlı olsun o zaman.
    1. Senin eski aracın hakkındaki düşüncemde bilinçli ellerde dolaşmadığıydı daha öncede yazdığım gibi bu benim şahsi düşüncem kimse de karışamaz burası forum herkes herşeyi söyleyebilir.
    2. Subaruların patlak ellerde dolaştığı fikrine de sadece ben mütabık değilim çoğu insan aynı şeyi düşünüyor ilanlardanda görüleceği üzere sadece o araçla ilgili bişey değildi.
    3. Arabayı görmeye gerek yok sağlam olabilir ancak spec listesi ilan açıklamaları geçmiş yaşansıtı benim için yeterli değil olay bundan ibarettir.

victor32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu daha önceki mesajımda da söyledim Hayırlı olsun o zaman.
    1. Senin eski aracın hakkındaki düşüncemde bilinçli ellerde dolaşmadığıydı daha öncede yazdığım gibi bu benim şahsi düşüncem kimse de karışamaz burası forum herkes herşeyi söyleyebilir.
    2. Subaruların patlak ellerde dolaştığı fikrine de sadece ben mütabık değilim çoğu insan aynı şeyi düşünüyor ilanlardanda görüleceği üzere sadece o araçla ilgili bişey değildi.
    3. Arabayı görmeye gerek yok sağlam olabilir ancak spec listesi ilan açıklamaları geçmiş yaşansıtı benim için yeterli değil olay bundan ibarettir.
    Kardeş bos muhabbet etme ya. Araba bilmezsin görmezsin etmezsin araba hakkında konuşursun. O benim ilk son subarun degil belki 10. Subarum iste ben bunu anlamıyorum arabaya binmemissjn görmemişsin nedir necudir bilmiyorsun sonra burda Subaru bilgicligi yapıyorsun. Senin icin ne önemli kardesim neye bakarsın sen? Bırakın bos muhabbetleri burası sorgu bölümü soruyorlar bu arabayı bilen varmı yok mu durumu nasıl diye insanlar bu arabayı yakından bilen var mı ileride başımız ağrır mı diye soruyorlar ama ordan birisi çıkıyor vay soyle vay böyle insanların ekmegiyle oynanmayalım bu rızık meselesidir. Sizin aracınızı hic bilmeyen biri kötülese sizin hoşunuza gider mı yazık etmeyin bu piyasaya hepimiz arkadasım hepimiz kardeşiz belki bi gün o kötülegin araba bigun sna geçer. Eğer benim söylediklerim sana gerçekçi gelmiyorsa ekle faceden yada antalyadasjn sanırım atla gel misafirim ol çayımı kahvemi iç. Faceden eklemek istersen Fatih isci victor diye de ekleyebilirsin. Yada 05057100099 Buda numaram
    Isparta Motor ve Otomobil Sporları Kulübü (IMOK) Başkanı Fatih İŞCİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı victor32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş bos muhabbet etme ya. Araba bilmezsin görmezsin etmezsin araba hakkında konuşursun. O benim ilk son subarun degil belki 10. Subarum iste ben bunu anlamıyorum arabaya binmemissjn görmemişsin nedir necudir bilmiyorsun sonra burda Subaru bilgicligi yapıyorsun. Senin icin ne önemli kardesim neye bakarsın sen? Bırakın bos muhabbetleri burası sorgu bölümü soruyorlar bu arabayı bilen varmı yok mu durumu nasıl diye insanlar bu arabayı yakından bilen var mı ileride başımız ağrır mı diye soruyorlar ama ordan birisi çıkıyor vay soyle vay böyle insanların ekmegiyle oynanmayalım bu rızık meselesidir. Sizin aracınızı hic bilmeyen biri kötülese sizin hoşunuza gider mı yazık etmeyin bu piyasaya hepimiz arkadasım hepimiz kardeşiz belki bi gün o kötülegin araba bigun sna geçer. Eğer benim söylediklerim sana gerçekçi gelmiyorsa ekle faceden yada antalyadasjn sanırım atla gel misafirim ol çayımı kahvemi iç. Faceden eklemek istersen Fatih isci victor diye de ekleyebilirsin. Yada 05057100099 Buda numaram
    ''1. Senin eski aracın hakkındaki düşüncemde bilinçli ellerde dolaşmadığıydı daha öncede yazdığım gibi bu benim şahsi düşüncem kimse de karışamaz burası forum herkes herşeyi söyleyebilir.
    2. Subaruların patlak ellerde dolaştığı fikrine de sadece ben mütabık değilim çoğu insan aynı şeyi düşünüyor ilanlardanda görüleceği üzere sadece o araçla ilgili bişey değildi.''

Tarafınıza bilinçsiz kullanıcı gibi bir itham yoktur yanlış anlaşılmasın victor32.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten bazı ilanlara bakınca bilinçsiz ellerde durumu belli olmayan araçlar var! Mesela 3 yıl önce km si 165 binde sattığım gc8 in şuan 150 binden satışa çıkması satıcının nasıl bir kullanıcı olduğunu az çok belli ediyor...

Enka_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzatcak bisey yok.. Arac eski samsun araci zaten bildiqimiz bi arabaydi, yapildiqi yer blli gezdiqi yer belli, yardimci olmaya calisan arkadaslara tesekkrler yinede

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)