User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Temiz E30 Aranıyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Temiz E30 Aranıyor...

Herkese merhabalar, 23 yaşındayım uzun yıllardan beri hayalini kurduğum arabayı artık almak istiyorum ve bu konuda forum üyelerinin desteğini bekliyorum. Aradığım araç BMW E30, özellikle aradığım maddeler ise değişensiz,manuel vites,sunroof,klima,ABS,hidrolik direksiyon,4 cam oto,renk olarak ise beyaz veya kırmızı tercih sebebi. Umarım en kısa zamanda bunlara sahip bir araç bulup alabilirim

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bulursan faceden yolla bro Hoşgeldin.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Rew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E30 piyasası günümüzde çok garipleşti. Bütçenizi yazarsanız daha rahat yardımcı olur forum ahalisi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulursan faceden yolla bro Hoşgeldin.
    uzun zamandır varım aslında da sessizdim hoşbulduk kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rew Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E30 piyasası günümüzde çok garipleşti. Bütçenizi yazarsanız daha rahat yardımcı olur forum ahalisi.
    Gerçekten temiz bir araç için 25bin lira civarlarına çıkabilirim ama gönül ister ki max 20bin liraya temiz bir araç alabilelim

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçenlerde bir e30 konusundan bir arkadaşa sormuştum, Ankara'da 21 liraya sunrooflu 3.16 vardı, ancak otomatikti. Ben olsam o aracı kaçırmazdım, çok temiz duruyordu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O fiyatlara sahip olacağınız e30 hayallerinizi yıkabilir. Şuan sizin istediğiniz tarzda e30lar e36ların fiyatlarını geçmiş durumda. Çünkü artık klasik otomobil kategorisine girmeye başladılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde bir e30 konusundan bir arkadaşa sormuştum, Ankara'da 21 liraya sunrooflu 3.16 vardı, ancak otomatikti. Ben olsam o aracı kaçırmazdım, çok temiz duruyordu.
    Aslında temizlik açısından otomatik vitesler daha bakir kalıyolar ama manuel vites tercihim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O fiyatlara sahip olacağınız e30 hayallerinizi yıkabilir. Şuan sizin istediğiniz tarzda e30lar e36ların fiyatlarını geçmiş durumda. Çünkü artık klasik otomobil kategorisine girmeye başladılar.
    Haklısınız hocam değeri anlaşılmaya başlandı.2004 yılında 24 milyona E30 M3 alınan bir ülkeden bugün 24bin liraya temiz bir e30 bulamaz hale geldik. Bu paralara başka yerlerde M3 alıyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eregli42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız hocam değeri anlaşılmaya başlandı.2004 yılında 24 milyona E30 M3 alınan bir ülkeden bugün 24bin liraya temiz bir e30 bulamaz hale geldik. Bu paralara başka yerlerde M3 alıyorlar
    Burası Türkiye Cumhuriyeti ekonomimiz belli üstad 40.000 liraya alacağınız e30'da istediğiniz kadar temiz olmayabilir. İmkanınız varsa en iyisi orta halli bir araç alıp komple restorasyon yapmak. Sitede bir iki örneği var.
    Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burası Türkiye Cumhuriyeti ekonomimiz belli üstad 40.000 liraya alacağınız e30'da istediğiniz kadar temiz olmayabilir. İmkanınız varsa en iyisi orta halli bir araç alıp komple restorasyon yapmak. Sitede bir iki örneği var.
    çok haklısınız maalesef kültürden kaynaklı biraz da arkadan itiş araçlarda temizini bulmak imkansıza yakın restorasyon benim için ağır gelicektir, derli toplu bişey bulup zaman ve para oldukça kondisyonunu artırmak istiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eregli42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok haklısınız maalesef kültürden kaynaklı biraz da arkadan itiş araçlarda temizini bulmak imkansıza yakın restorasyon benim için ağır gelicektir, derli toplu bişey bulup zaman ve para oldukça kondisyonunu artırmak istiyorum.
    o zaman bütçenizi arttırıp sürekli bu sitede ve ***** satış sitelerindeki araçları kovalayacaksınız
    Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zaman bütçenizi arttırıp sürekli bu sitede ve ***** satış sitelerindeki araçları kovalayacaksınız
    çıkarsa burdan çıkar gibime geliyor ***** sitede temiz araç bulmak bir hayli zor aylardır sıkı takipteyim henüz denk getiremedim

Kagan_KOÇAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e34e yönelmeni tavsiye ederim e30 şart değilse kafa aynı daha geniş daha rahat ve temizini bulmak daha kolay

mturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarifine benzer bir 318is görmüştüm facebook'da 31.000 istiyordu. Sadece sahibinden kovalama facebook'daki e30 gruplarına üye ol oralara bak, daha çok düşüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kagan_KOÇAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e34e yönelmeni tavsiye ederim e30 şart değilse kafa aynı daha geniş daha rahat ve temizini bulmak daha kolay
    e34 arka planda düşündüğüm bir araç fakat e30 daha fotojenik sanırım istemsiz bir çekiciliği var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarifine benzer bir 318is görmüştüm facebook'da 31.000 istiyordu. Sadece sahibinden kovalama facebook'daki e30 gruplarına üye ol oralara bak, daha çok düşüyor.
    facebook kullanmıyorum ama bu işler için bir hesap açacağım sanırım, takipteyiz umarım yakın zamanda fabrikasyon bir e30 ile forumun karşısında olacağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim e30'un parça fiyatları, sahipleri , egoları ne kadar ilginç bilemezsin

En basit örneği. Far demir tampon ön panel ince yollu bir kaza direk 1000 tl. Mor stoplara 2-2500 lira isteniyor. 15 Bbs jant lastiği bile bir kaç sene önce para etmezken şuan 2000 lira.

Bende bu şekilde yola çıktım. Baktım 84 -86 model yolda kalması garanti bir araç alana kadar ,gidip değişensiz 98 e36 320 coupe aldım. Huzurluyum
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim e30'un parça fiyatları, sahipleri , egoları ne kadar ilginç bilemezsin

En basit örneği. Far demir tampon ön panel ince yollu bir kaza direk 1000 tl. Mor stoplara 2-2500 lira isteniyor. 15 Bbs jant lastiği bile bir kaç sene önce para etmezken şuan 2000 lira.

Bende bu şekilde yola çıktım. Baktım 84 -86 model yolda kalması garanti bir araç alana kadar ,gidip değişensiz 98 e36 320 coupe aldım. Huzurluyum
    e36 dış görünüşü itibariyle gönlümde yer etse de iç dizaynı bana hitap etmiyor. Fakat çok haklısınız e36 daha modern ve bakıldığında iyi bir yol arkadaşı olabilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler