User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Alfa Romeo 159 Aramaktayım.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samimice söylüyorum şu aşağıdaki veya bu kondisyondaki benzer 159'u 70 hadi olmadı 73e bulabilecek varsa hesabına parayı geçerim:

Edit: başka bir forum linki olup, üyelik istediğinden çıkmıyor. Specler şu şekilde: 2010 beyaz içi kırmızı sunroof 120k km.
    Ha bu arada rakam verdim, umarım kimse yanlış anlamaz. Netice de 7 lirası olanda araba bakıyor 70 lirası olan da, 700 lirası olanda. Hepsi araba.

Ama bu bir gösterge değil. Netice de her zaman seninkisinden daha iyisi, daha güçlüsü, daha pahalısı var hayatta.

Durup dururken s2000 don muhabbetine düşmeyelim.
    "Korkmadık, savaştık"

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Açık konuşayım bu paralara 159 almazdım. Özel bir sevdası vs yoksa ki sevdalık süper bir arabada değildir yani. Hele otomatik JTD yakıyor gitmiyor.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açık konuşayım bu paralara 159 almazdım. Özel bir sevdası vs yoksa ki sevdalık süper bir arabada değildir yani. Hele otomatik JTD yakıyor gitmiyor.
    Bu konuda da bir kaç kelam edeyim o zaman.

Bu durumu hiç sevmiyorum ama mesleğim ve hayattaki pozisyonum gereği bindiğim arabayla, giydiğim kıyafetle irdeleniyorum ve buna göre değer görüyorum.

Yoksa en güzeli düşük km sorunsuz araba almak ama prestij dediğimiz marka araçlara bin(e)meyince 'yav bizim avgatda az kazanıyor, demek ki işinde o kadar iyi değil' muhabbeti oluyor.

Alfa Romeo ve diğer aradığım araba olan Jaguar X Type işte tam bir bug. Bu bütçelerde prestij veya prestijimsi hava arayan adam için biçilmiş kaftan.

159 binince yav keşke başa bişey alsaydın, koskoca avgata yakışıyo mu böyle arabaya binmek olmuyor. En fazla 'yav bunların parçası yokmuş oluyor.'

İşte temiz, sunrooflu ve bi kaç ayrıntı yani biraz kılsızını arayınca süreçte böyle uzuyor tabi.

Neyse Allah herkesin gönlüne göre versin.
    Konu MBuğra tarafından (30-05-2018 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak orda dur
    kw coiloverlı dunlop lastikli fwd a5 bile, sadece eibach prokit yaylı nankang lastikli159 kadar yol tutmuyor azizim.
    159 da pek çok farklı tadı ( pzero ,goodyear,powerflex, eibach prokit, novitec yay, yazılım) tatmış biri olarak 159 için fiyat belirlemek güçtür derim.

110km de , st coiloverlı, prodrive jantlı , powerflexli, karbon trimli bir 159 çıksa buna ne bedel biçilebilir? 70 lira çok az bile gelir. (ki bu dediğim araba var şu anda ama sahibi asla satmaz.)

he hayatta almam diyen gider vw golf tdi alır , R line yapar, işte araba bu yaa der geçer orası ayrı.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gözümle gördüm. 58 istenen expertizden sonra yağ soğutucu iptal edilmiş, ön takımı gidik, arka tamponu komple plaka sinyalleri ile boyanan arabaya 53'e verirse alırım dedi buğra. expertiz de yanındaydım.

bu arada arabanın km 40k kadar çekilmişti.

daha sözüm yok. beni az daha dellendirirse daha çok şey söylerim. bana yalan söylüyorsun da diyemez yanımızda forumdan bi başkası daha vardı rahat rahat teyit eder.

kasmayın kendinizi o kadar.

edit: alınan alınsın darılan darılsın. öyle forum da ters düz konuşmayın bana. sonra dökerim eteğimde ki taşları aq
    Sanırım bu konuda en tecübeli benim şakası yoktur ne yazıkki döktümü döküyor

Bknz : http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8467993
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kime göre neye göre mantıklı?
    gidiyor mu? gitmiyor.
    yazılım yapsa cevap veriyor mu? vermiyor?
    yol tutuyor mu? hiç kullanmadım bilemem. ancak arkadan itişi hatim etmiş birisi güzel tatlar alabilir..standart bir sürücü için ise,159 şaka gibi yol tutuyor.
    agresif duruyor mu? hiç durmuyor.
    üstüne 2 kasa daha yedi güncel değil.
    uzar gider babacım bu liste.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten bu gidişle e60 bakmaya başlayacağım.

BMW / 5 Serisi / 520i / Business / Bu Temizlikte Bulamazsınız sahibinden.comda - 524072853

Her gün 500 500 indirip 82'ye kadar çekti, şimdi geri yükseltmiş.
    "Korkmadık, savaştık"

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda da bir kaç kelam edeyim o zaman.

Bu durumu hiç sevmiyorum ama mesleğim ve hayattaki pozisyonum gereği bindiğim arabayla, giydiğim kıyafetle irdeleniyorum ve buna göre değer görüyorum.

Yoksa en güzeli düşük km sorunsuz araba almak ama prestij dediğimiz marka araçlara bin(e)meyince 'yav bizim avgatda az kazanıyor, demek ki işinde o kadar iyi değil' muhabbeti oluyor.

Alfa Romeo ve diğer aradığım araba olan Jaguar X Type işte tam bir bug. Bu bütçelerde prestij veya prestijimsi hava arayan adam için biçilmiş kaftan.

159 binince yav keşke başa bişey alsaydın, koskoca avgata yakışıyo mu böyle arabaya binmek olmuyor. En fazla 'yav bunların parçası yokmuş oluyor.'

İşte temiz, sunrooflu ve bi kaç ayrıntı yani biraz kılsızını arayınca süreçte böyle uzuyor tabi.

Neyse Allah herkesin gönlüne göre versin.
    Tam da bu sebeplerle 159 senin kalemin çünkü o paraya o görüntüyü veren benim için başka araba yok Belki daha iyi giden, daha az yoracak araba çok ama özgünlük istiyorsun.

Yapman gereken şu zaten ki onu yapıyorsun, iyinin iyisi çıkana kadar bekleyip bütçene uyanı almak ve istediğin kadar binmek. Ben 159 yaşıma vs kalın geleceği için 3 4 sene önce almadım. Eğer bu işlere gireceğimi bilseydim 159 alıp yapacağımı ona yapardım ve kullanırken olduğu kadar satarken de aynı keyfi alırdım. Çünkü en azından D sınıfı, daha prestijli ve üst modele ulaşmak nispeten daha zor (147'den sonra giulietta'ya 30 bin tl farkla ulaşmak mümkün ama 159'dan giuliaya geçiş için üzerine bi 200 bin tl koymak gerek) . Haliyle hala popüler ve talep görüyor. Hele ki iyisi kesinlikle kapıda durmuyor. Volkan abi bilir
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kozmetik olarak iyi durumda olan Volvo s80 bakabilirsin mevcut ihtiyacını (prestij dediğimiz marka araçlara bin(e)meyince 'yav bizim avgatda az kazanıyor, demek ki işinde o kadar iyi değil' muhabbeti oluyor.) baz alarak yazıyorum.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam da bu sebeplerle 159 senin kalemin çünkü o paraya o görüntüyü veren benim için başka araba yok Belki daha iyi giden, daha az yoracak araba çok ama özgünlük istiyorsun.

Yapman gereken şu zaten ki onu yapıyorsun, iyinin iyisi çıkana kadar bekleyip bütçene uyanı almak ve istediğin kadar binmek. Ben 159 yaşıma vs kalın geleceği için 3 4 sene önce almadım. Eğer bu işlere gireceğimi bilseydim 159 alıp yapacağımı ona yapardım ve kullanırken olduğu kadar satarken de aynı keyfi alırdım. Çünkü en azından D sınıfı, daha prestijli ve üst modele ulaşmak nispeten daha zor (147'den sonra giulietta'ya 30 bin tl farkla ulaşmak mümkün ama 159'dan giuliaya geçiş için üzerine bi 200 bin tl koymak gerek) . Haliyle hala popüler ve talep görüyor. Hele ki iyisi kesinlikle kapıda durmuyor. Volkan abi bilir
    Bu süreçte zaman zaman senin de, Volkan abinin de mesaj kutularını aşındırdım. Zaman ayırıp yardımcı olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Senin gibi arabasına bakan adamın, komple boyalı olsa bile gözüm kapalı arabasını alırım.

Keşke Veysel abi zamanında 147 yerine 159 alsaymış diye çok kendi kendime hayıflandığım oldu hatta

Tabi hepimiz için hayırlısı, nasip kısmet bu işler.

Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kozmetik olarak iyi durumda olan Volvo s80 bakabilirsin mevcut ihtiyacını (prestij dediğimiz marka araçlara bin(e)meyince 'yav bizim avgatda az kazanıyor, demek ki işinde o kadar iyi değil' muhabbeti oluyor.) baz alarak yazıyorum.
    Daha bugün ilanlarını açıp baktım abi, dediğin konuda da çok haklısın ama park ettikten sonra arkaya bakınca kalbim kıpır kıpır etsin istiyorum.

Zaten alternatifler e60, 300c ve s80.

300c o fiyatlara temizi hayatta olmaz tabi de, umuttur insanı yaşatan.

Chrysler / 300 C / 3.0 CRD / HATASIZ 148.000 KM MAKAM ARACI sahibinden.comda - 560667702
    Konu MBuğra tarafından (30-05-2018 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.
    "Korkmadık, savaştık"

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    37 ekran tüplü tv misali camları sebebiyle 300c beğenmiyorum

S60'da bakılabilir ama onunda makyajlı yakışıklı olanı bütçeyi aşıyor.

S80 satacağın zaman baya yorar.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    37 ekran tüplü tv misali camları sebebiyle 300c beğenmiyorum

S60'da bakılabilir ama onunda makyajlı yakışıklı olanı bütçeyi aşıyor.

S80 satacağın zaman baya yorar.
    Bütçe çok boktan bi bütçe abi maalesef

ama 300c konusunda katılamıyorum size
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidiyor mu? gitmiyor.
    yol tutuyor mu? hiç kullanmadım bilemem. ancak arkadan itişi hatim etmiş birisi güzel tatlar alabilir..standart bir sürücü için ise,159 şaka gibi yol tutuyor.
    Arkadaşın durumuna göre mantıklı.

"Bu durumu hiç sevmiyorum ama mesleğim ve hayattaki pozisyonum gereği bindiğim arabayla, giydiğim kıyafetle irdeleniyorum ve buna göre değer görüyorum.

Yoksa en güzeli düşük km sorunsuz araba almak ama prestij dediğimiz marka araçlara bin(e)meyince 'yav bizim avgatda az kazanıyor, demek ki işinde o kadar iyi değil' muhabbeti oluyor."

Demiş. 159'un prestijinin yanında aynı paraya X4 kat prestij,konfor, hacim vs alıyorsun matah olduğundan paylaşmadım kızma bana eteklerindekileri dökme bana

300C'de bence baya güzel seçenek bu durumda 3.5 veya 2.7.

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aradığın herşey bu ve buna benzeyenlerde var bence @MBuğra ;

Saab / 9-3 / 1.9 TiD / Vector / *SAHİBİNDEN SATILIK* sahibinden.comda - 572885722
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk argoya 1 ay tatil bedava...
    Buyrunuz ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk argoya 1 ay tatil bedava...
    Buyrunuz ...
    Ama haksızmıyız Buğra abi?
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidiyor mu? gitmiyor.
    Agresif durması 3-4 liraya bakar.Alırsın bi m tampon,18-19 jant,arkadaki 520 logo iptali.Alsana agresif,prestijli,değerinden fazla gösteren bi araç.Ha kullanırken ne zevk alınır onu bilemem...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Agresif durması 3-4 liraya bakar.Alırsın bi m tampon,18-19 jant,arkadaki 520 logo iptali.Alsana agresif,prestijli,değerinden fazla gösteren bi araç.Ha kullanırken ne zevk alınır onu bilemem...
    bilgilendirme için teşekkür ederim , araçlara neler yapılabilir az çok farkındayım konularımı incelerseniz

ben ilandaki araç ile, ilanlardaki herhangi stok bir 159 için karşılaştırma yaptım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler