User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
65 sonuçtan 58 ile 65 arası

Konu: Alfa Romeo 159 Aramaktayım.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgilendirme için teşekkür ederim , araçlara neler yapılabilir az çok farkındayım konularımı incelerseniz

ben ilandaki araç ile, ilanlardaki herhangi stok bir 159 için karşılaştırma yaptım.
    Belli ki araçlar nasıl agresif durur bilmeyen birisisiniz. Yerinizde olsam bir image maker ile görüşür vizyon kazanırdım. İyi günler.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kim istemezki düşük km, lacivert içi taba, sunrooflu dolu bir 159 olmasın.. yolda dönüp bakmayan varmı?
    Romeo <3 Giulietta

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgilendirme için teşekkür ederim , araçlara neler yapılabilir az çok farkındayım konularımı incelerseniz

ben ilandaki araç ile, ilanlardaki herhangi stok bir 159 için karşılaştırma yaptım.
    Bende siz arabalardan anlamıyosunuz diye yazmadım,bunları bunları yaparsan 159dan daha prestijli,kimine göre daha çekici bi araç olabilir diye yazdım.Bu arada e60 iyi yol tutar...

Sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MBuğra Senin yerinde olsam linkteki aracı alır konuyu kitler atardım bi kenara alırdım iyisinden bir iskoç viskisi saatlerce izler olduğu yerde çalıştırır sesini dinler sonrada ufak bir tur atar yawruyu yerine çekerdim bak makine değil araba değil hele araç hiç değil yawru diyorum tabi hemen ülkemizin şartları diye başlanacak ama yapacak birşey yok. Sonuç Alfa Romeo anlatmak için kendini yormaya gerek yok umarım istediğin gibi bir Alfa Romeo bulabilir ve kazasız belasız kullanırsın

Alfa Romeo / GT / 3.2 / Distinctive / Alfisti'den 3,2 V6 Busso sahibinden.comda - 572072591

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @MBuğra Senin yerinde olsam linkteki aracı alır konuyu kitler atardım bi kenara alırdım iyisinden bir iskoç viskisi saatlerce izler olduğu yerde çalıştırır sesini dinler sonrada ufak bir tur atar yawruyu yerine çekerdim bak makine değil araba değil hele araç hiç değil yawru diyorum tabi hemen ülkemizin şartları diye başlanacak ama yapacak birşey yok. Sonuç Alfa Romeo anlatmak için kendini yormaya gerek yok umarım istediğin gibi bir Alfa Romeo bulabilir ve kazasız belasız kullanırsın

Alfa Romeo / GT / 3.2 / Distinctive / Alfisti'den 3,2 V6 Busso sahibinden.comda - 572072591
    Nefis....!
    MagicPerformance

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    O fiyat saçmalık istediği kadar Busso olsun.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Allah hepimizin gonlune gore versin ins.

3.2 uzun vadeli olarak uymaz ama 1.9 jtd'si kafa karistirici gercekten

Alfa Romeo GT Q2 Dizel - Autos, Lastwagen und Motorrader - Ankara - Marketplace | Facebook
    "Korkmadık, savaştık"

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alfa bende çok bakınmıştım ama düşük km veya temizini bulmak aşırı güçtü bir tane buldum onda da aracımı satamamıştım. Alternatiflere yönelme eğiimi varsa eğer önerebiliceğim Infiniti fx35 veya modelini belli etmediğini düşündüğüm 2002 model mercedes s serisi toplusu bulunursa bence hem modellini belli etmez hem prestijin dibi hemde konfor delisi bir araç olur tabi km takıntınız yoksa Veya yüksek model düşük km dersen volvo s60 ta düşünülebilir Örnek açısından bahsettiğim arabalardan link ekliyorum.

Fx35
    2004 Infiniti FX FX35 86.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 576108169

Mercedes S
    Mercedes - Benz / S / S 320 / 320 / Mercedes Benz S320 Bose-Buyuk ekran - 4 Soğutma - 4 hareket sahibinden.comda - 532226612

Mercedes - Benz / S / S 500 / 500 L / MAY Auto'dan 2003 S-500L - BAYİ CIKIŞLI sahibinden.comda - 538165243
    Konu mert_can 41 tarafından (13-06-2018 Saat 02:56 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler