User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ep3 Type-r Aranıyor

MustafaCam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alg koleksiyonluk muymuş maşallah 160 güzel rakam. S2k 300+ h.o
    Aynı soruyu bizde sorduk şunuda belirteyim 300 + rakamlara s2k zaten satılıyor. Hayırlı olsun için biraz geç kaldınız

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mustafa cam sen yenisin galiba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende ep3 arıyorum.
    Piyasadaki tüm ep3 ler çok temiz olduğu için
    Tek kriterim tavanı değişmemiş düz gitsin yeter mantığında ep3 ü hala andıran araba arıyorum hazır konu varken araya kaynak yapayım
    Bildiğiniz böyle bir araç varsa motoru kırık bozuk fark etmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    160 değil ama 115e satıldı diye biliyorum..Araç sahibine yakın arkadaşlardan edindiğim,bilgidir..
    Organize işler.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MustafaCam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı soruyu bizde sorduk şunuda belirteyim 300 + rakamlara s2k zaten satılıyor. Hayırlı olsun için biraz geç kaldınız
    300+ hangi s2 el değiştirmiş ? Her söylenene inanıyomusunuz siz ya ? Mesela 160a ep3

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millet birbirini ne kadar güzel mikiyor ya,bu forumun elinden geçti bütün k20 ler nerdeyse (%95) herkes hangi arabada ne var ne yok biliyor.Koleksiyoncu gider alır bütçe gücü ganidir umrunda olmaz basar alır zorluk yaşamaz adı üstünde koleksiyonel.Birde şu algı iyicene yerleşti bu camiaya iyicene bir araç x fiyat satıldı mı ohoo hemen o aracında fiyat direk x fiyat olur (aynı düzeydeyse) değilsede y fiyat ister genede ekmek koparmaya bakar.Yanlış anlamayın da bir ep3 type r 100 bin tl bile haram.

Ama gel gelelim alırken arabalar 55-60-70 hemen xxx garaja bakım para harcıyoruz malımıza iyi bakıyoruz,servis cıkısı bitik zeminde bir 1-2-3 hatatattat şimdi onlar düşünsün modelinde takılmalar satarken 80-90-(buda yeni cıkmıs)100 bin

Bu paraları bu araclara veren adam enayilik yapar başka bir şey değil.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300+ hangi s2 el değiştirmiş ? Her söylenene inanıyomusunuz siz ya ? Mesela 160a ep3
    Sweatcaptain nickli murat abinin ( murat alay ) kpt plakalı s2k sı var tamponlarına kadar boyasız 36 bin km de 2009 mode mesaj atarsın kaç paraya alındı diye

Ayrıca yeni değilim yeni yeni yazıyorum herkese keyifli forumlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sandık motorlu ep3 vardı geçen faceboookta 100+ bi rakamdı..

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kanashibari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ep3 arıyorum.
    Piyasadaki tüm ep3 ler çok temiz olduğu için
    Tek kriterim tavanı değişmemiş düz gitsin yeter mantığında ep3 ü hala andıran araba arıyorum hazır konu varken araya kaynak yapayım
    Bildiğiniz böyle bir araç varsa motoru kırık bozuk fark etmez.
    bende motor arıyorum gündelik binmeye
    PROSTOCK GARAGE

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selçuğa katılıyorum üzerine bir miktar eklenip gönlüne göre FK2 alabilirsin.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet birbirini ne kadar güzel mikiyor ya,bu forumun elinden geçti bütün k20 ler nerdeyse (%95) herkes hangi arabada ne var ne yok biliyor.Koleksiyoncu gider alır bütçe gücü ganidir umrunda olmaz basar alır zorluk yaşamaz adı üstünde koleksiyonel.Birde şu algı iyicene yerleşti bu camiaya iyicene bir araç x fiyat satıldı mı ohoo hemen o aracında fiyat direk x fiyat olur (aynı düzeydeyse) değilsede y fiyat ister genede ekmek koparmaya bakar.Yanlış anlamayın da bir ep3 type r 100 bin tl bile haram.

Ama gel gelelim alırken arabalar 55-60-70 hemen xxx garaja bakım para harcıyoruz malımıza iyi bakıyoruz,servis cıkısı bitik zeminde bir 1-2-3 hatatattat şimdi onlar düşünsün modelinde takılmalar satarken 80-90-(buda yeni cıkmıs)100 bin

ben geçen sene 100k üstüne ep3 sattım bilgin olsun hani hayal falan değil hatta benden alan kişi 135k ya sattı 2 ay sonra bildiğin ep3 typer.
    verilir verilmez o parayı eder etmez biraz göreceli bir kavram sen vermezsin enayimiyim dersin gider başkası verir aldığı paranın üzerine bile satar bu iş biraz kısmet işi pek takma kafana yani kimin enayi olduğunu ep3 almayacaksan
    SSD-S2k

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgiğim kadarıyla da yanlış olmasın şuan KNG typer a 120 bin civarı para istiyorlar 2002 model ve kırmızı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda sidiğin koleksiyon sayıldığı daha enayi bi memleket yoktur aq

Düzeltme ;

Konu sahibi abimiz kusura bakmasın yorumum kesinlikle onun düşüncesine saygısızlık değil , haddimize de değil.

Ama X araç şu kişiden işte şu paraya satıldı muhabbetine takılırım , hiç samimi değil.

Piyasanın belirleyicisi o kişi mi ? Bize ne ? Her araçta onu mu baz alalım ?

Bahsettiğimiz araç civic , evet fan kısmı seveni özel göreni tabiki olacak ama kalkıp burada limited edalarıyla anlatıp yüceltip kısacası ne arabanın ne de insanların reklamının peşinde koşmaya gerek yok. Bunu marka takıntısı algılamayın isterse Maybach S500 olsun özel bir yanı yokki seri üretim bir araç zaten.

İnşallah cebinize uygun istediğiniz aracı bulursunuz,kolay gelsin
    Konu MK8800 tarafından (09-01-2019 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu coşmuş, herkes içini dökmüş
    Tek tek alıntı yapamaktansa genel olarak değindiğiniz hususlara cevap yazayım.

FK2 Konusu : Alabilirdim ve hala da alabilirim. Ep3 sevgisinden dolayı, Bir tane ep3 alıp arada bir çıkartıp gazlamak. Mümkünse en düzgün hali ile saklamak gibi bir plan oluştu kafamda. Bu plan tutmazsa alternatifsiz fk2 alırım. Mantıken haklısınız. FK2 lere çok yaklaşan rakamlar çekilirse zaten alır onu yatırırım. Ep3 satmak isteyen arkadaşlarında bunun bilincinde olacğaını düşünüyorum. Temenni diyelim.

FN2 Konusu : Ep3 istediğimden dolayı ep3. Typer olsun diye almak istemiyorum. Yoksa fn2 lerde güzel araba.

X verilmez, X den aşağı bulamazsın, hatta XXX vermek enayilik Konusu : X Verilmez diyen, X den aşağı bulamazsın diyen arkadaşlara saygım var, kendi görüşleridir. Onlar vermez belki ben veririm başkası verir. Henüz bende ne rakamlar istenecek bilmiyorum. @by_hayali nin bahsettiği gibi serbest piyasa, herkes istediği rakamı yazar. Alan alır almayan almaz. Tek bir itirazım var :

@Yasindavulcu arkadaşımızın yazdığı enayilik konusu. Bu yoruma saygı duymam mümkün değil. Bence o paralar verilmez denebilir, ben vermem denebilir, o paraya git x araba al denebilir. Ama kalkıpta enayilik denmez. Herkes işine baksın. Mal satan adamın para alan adamın. Bu tarz yorumlar hoş değil. Neye ne kadar vereceğimize, neyi ne kadara satacağımıza ve bunun enayilik olup olmadığına karar verecek mercii sizler değilsiniz. Sence enayilik olsa bile oraya enayilik yazmamalısın. Yorum yakışık kalmamış.

Herkese Saygılar.
    Konu lucky Jackal tarafından (09-01-2019 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Luck Jackal Kusura bakmayın hitam için.İnşallah istediğiniz şekilde bir araç bulursunuz.

Yazılcak çok şey emin olun buna genele söylüyorum bunu kısa ve net bir söz var ; herkes ekmeğinin peşinde.Arabalar 2.planda.

Bu segmentteki arabalara sadece ticareti gözle bakıldıkça bu fiyatlarda böyle devam edicek.Alan satan memnunsa teşekkürler Türkiye.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İnsanların kendi paralarını nasıl harcayacaklarına karar verme huyundan bir an önce vazgeçmen lazım. Sana mı soracak millet parasıyla ne yapacağını ?
    Bakıyorum da bana ettiğin laflardan sonra sövdüğün arabada kamera olduğunu farketmeyip sonrasında yok ben öyle bir şey demedim dediğin günleri pek çabuk unutmuşsun.

Burada herkes açılan konulara hakaret etse sen buraya babamın Doblosuna blow-off takacağım dediğinde üzerine toprak atarlardı.

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimi ekmeğinde kimi keyfinde, elalemin sikiyle gerdeğe girmeyin kimse zorla almıyor kimse de zorla satmıyor, insanların enayilik seviyesini ölçmeden önce Bi aynaya bakın
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar,
    Enayilik konusunda ben gerekenleri saygı çerçevesinde yazdım. Arkadaşda kusura bakma dedi, bu konu kapanmış olsun. Konuyu açarken çok emek verdim konum kilit yemesin Ep3 type r fiyatlarına sövme konusuna dönmesin

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı lucky Jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Enayilik konusunda ben gerekenleri saygı çerçevesinde yazdım. Arkadaşda kusura bakma dedi, bu konu kapanmış olsun. Konuyu açarken çok emek verdim konum kilit yemesin Ep3 type r fiyatlarına sövme konusuna dönmesin
    bende yazdım daha da yazardım da gerek yok 4 tane ep3 sahibi olduğum halde onlar kadar bilmiyorum piyasayı bu hep böyledir
    SSD-S2k

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler