User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
138 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: 130 bin TL Civarına Hot Hatch Araç Aranıyor

brnkskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni GP2 sahip olmuş biri olarak -her ne kadar çok kullanabilmiş olamasamda- fabrika verisindeki beygirlerden daha hızlı giden bir araç..Buna etken kilodur, vites oranıdır, aktarmadır, aerodur bilemem ama hissiyatın dışında 250-260 hplerde bir GP2 300 hp 2lt daha ağır hothache yakın yürür(belki geçer) diyebilirim.
    Ama yinede beklentiniz 100-200 süreler yanında 2.-3. garaj aracı olarak , fiyatına göre ; sürüş keyfi , arada pistede çıkarım ön planda olarak tercih listenizde tavsiye ederim..
    Bunun yanında Megane 3 RS te listenizde bu amaca uygun diğer tercih olarak doğru adres , sadece sürüş keyfi kısmı -göreceli- , daha üst marka imajı , tasarım ile GP tercih ettim şahsen..
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, aracınız hayırlı olsun. Hazır kullanan bulmuşken birkaç bir şey sorayım.

-Bu bilstein amortisörler ses yapıyor diyorlar kronik olarak. Yurtdışında genelde garantiden vs halledilmiş, bizim ülkede bu sıkıntının aynı şekilde garantiden çözülüp çözülmediği hakkında bir bilgim yok. Eğer ki hala stock süspansiyon sistemini kullanıyorsanız, siz böyle bir sıkıntıyla karşılaştınız mı?

-Bir de aracınızı aldıktan sonra karşılaştığınız herhangi bir sıkıntı oldu mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CLIORS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megane 3 rs leri hem sayısı az hem de istenen fiyatlar günlük saatlik hatta dakikalık olarak değişiyor. Dow Jones daha stabildir.

Bu arada habire fiyat değiştiren arkadaşların araçları epeydir satılık
    Valla hiç sormayın, serbest piyasa olduğu için çok fazla yorum yapmak da istemiyorum ama... Satılmayan arabanın fiyatını yükselten bir dünya insan var sırf piyasası yükselsin diye, bana kalırsa çoğu satma derdinde değil amaçlar farklı. Bir de alıp kısa süre sonra 20-30 üstüne ilana koyanlar var onlara değinmek bile istemiyorum. Saat başı sahibindene girip favori aramalara bakmaktan artık çevremdekiler manyak gözüyle bakmaya başladı

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 tane gp2 sahıp olmuş ve hepsıyle zamanında best time yapmıs bırı olarak soyleyım.
    Evet ses yapıyor ama bozuk demek degıl.
    Kılıt bulursanız KESIN alın.
    Balata cok muhım.
    Vıraj demırı kesın alın.
    Yazılımı daha once yapmıs bırıne yaptırın. Hızlı falan ıddıası olana degıl,guvenlı olana yaptırın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brnkskn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, aracınız hayırlı olsun. Hazır kullanan bulmuşken birkaç bir şey sorayım.

-Bu bilstein amortisörler ses yapıyor diyorlar kronik olarak. Yurtdışında genelde garantiden vs halledilmiş, bizim ülkede bu sıkıntının aynı şekilde garantiden çözülüp çözülmediği hakkında bir bilgim yok. Eğer ki hala stock süspansiyon sistemini kullanıyorsanız, siz böyle bir sıkıntıyla karşılaştınız mı?

-Bir de aracınızı aldıktan sonra karşılaştığınız herhangi bir sıkıntı oldu mu?
    Teşekkürler..
    -Ses var ancak kafanızı takacağınız kadar her an olan birşey değil örnek vereyim düşük hızda gideceğiniz arnavut kaldırımlı gibi yada yoğun yama asfaltı sokak arası sartsıntılı sürüşler gibi..Onun haricinde bu aracın kullanım amacı olan asfalt sürüşünde , virajlı engebeli asfaltta ben duymadım , yada otoban köprü bağlantı geçişleri gibi..
    -Çok uzun süreli bir kullanıcı olmadığım için yanlış yönlendirmek istemem , ancak şuan için çok şükür birşey yaşamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son güncel diyelim. Elinde temiz düşük km Golf Gti olup da satmayı düşünen varsa bütçemin üstüne çıkabilirim 150 bin civarına kadar. Yoksa mk3 Leon Cupralara yöneleceğim bütçemi bir miktar daha esnetip.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gp2 yada meggy rs bu butce ile alinabilecek
    En ideal araclar, ama anladigim kadariyla golf gti da takilmis durumdasin, oda guzel tabi ama bu butceye malesef kayitli araclar bulunabiliyor.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam 150 ye çıkıyosan çok güzel bi 308 gti var, kaçırma al onu, sonra 2.25 altını zorlarsın.

308 GTI 270 hp
    İlan No: 681605216
    Peugeot / 308 / 1.6 THP / GTI / 308 GTI 270 hp sahibinden.comda - 681605216

4-4 lük araba, lastiğe göm parayı bin, modifikasyon bile istemiyor. Her bakım bujisi değişir, 2 bakımda bir şanzıman yağı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gp2 yada meggy rs bu butce ile alinabilecek
    En ideal araclar, ama anladigim kadariyla golf gti da takilmis durumdasin, oda guzel tabi ama bu butceye malesef kayitli araclar bulunabiliyor.
    5-10 bin TL gibi ufak tefek tramerler sıkıntı değil, boya değişene pek takılmıyorum, aracın mekaniği daha önemli. Kesin karar verdim, TSI istiyorum, öbürleri zaten yok şuan için satılık hiç. Artık cidden sıkıldım beklemekten. Leon Cupra alırsam piste pek bütçe ayıramayacağım zaten bütçemi çok zorlayacak. Yaz sonuna doğru başlarım yüklemeye Cupra'yı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Özgür Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam 150 ye çıkıyosan çok güzel bi 308 gti var, kaçırma al onu, sonra 2.25 altını zorlarsın.

308 GTI 270 hp
    İlan No: 681605216
    Peugeot / 308 / 1.6 THP / GTI / 308 GTI 270 hp sahibinden.comda - 681605216

4-4 lük araba, lastiğe göm parayı bin, modifikasyon bile istemiyor. Her bakım bujisi değişir, 2 bakımda bir şanzıman yağı.
    Çok güzel araba valla ama inan 2.0 var gönlümde. Bütçe temiz gti için 150, cupra için 180. Gri bir cupra var satılmazsa ona bakmaya gidebilirim gelecek hafta.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hala Megane 3 RS.te ısrarcıyım.
    Herşey güç değil. Herşeyin güç olmadığını, doyumsuzluk denen olgunun ucunun açık olduğunu biliyoruz, değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala Megane 3 RS.te ısrarcıyım.
    Herşey güç değil. Herşeyin güç olmadığını, doyumsuzluk denen olgunun ucunun açık olduğunu biliyoruz, değil mi?
    Abi, ilanlarda makyajlı 1 tane araba var şu an, ona da bulaşmam, tercih meselesi. Yakında düşeceği bile belli değil başka araç, elimde olan bir şey yok. Hani 130-140'a satılık araba olsa zaten bütçemi hiç zorlamam direk alırım Megane 3 RS. Bütçeyi arttırıp kendimi zorladıktan sonra da o paralara rs tercih etmem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkında hayırlısı olsun.
    Piyasaya da aldanma. İnanılmaz bi sunî şişiklik mevcut. Biliyorsundur gerçi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkında hayırlısı olsun.
    Piyasaya da aldanma. İnanılmaz bi sunî şişiklik mevcut. Biliyorsundur gerçi.
    Farkındayım abi ama şöyle bir sıkıntı da var ki baktığım araçlar öyle sokak başı bulunan araçlar değil, dolayısıyla satılıkları da çok az ve bu yüzden sahipleri belirliyor fiyatları satamasa da. Sattığım arabayı 10 bin üstüne koymuş alan adam. Alırken yalvarıyordu, nişanlımdan borç aldım vs diye, sözde biniciydi. Şimdi fiyat sorsan, burnundan kıl aldırmaz Allah bilir. Gülüp geçiyorum artık piyasadaki arabalara bakıp.

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor ve şasi durumunu bilmemekle birlikte, ilandaki meg3'e 140.000 teklif ederdim.. Üstündeki parçalar inanılmaz pahalı, ben parçaları istedim vermediler
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

erhann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fk7 civic sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlandaki siyah MRS3'te minimum 40bin TL.lik ekstra malzeme var. Minimum o da. Bugün almaya kalksan, işçilik vb. ile 60 lira rahat tutar.
    Çoğunu ben de yaptım. Oradan biliyorum.

Edit: Sonra vay efendim ben duymadıydım, vay ben o parçaları bilemediydim, vay efendim ben Umre'ye gittiydim yoktum olmasın
    Konu kalipson tarafından (16-04-2019 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlan da ki RS i ben tasarladım. Sadece fine tuning ile ınanılmaz olur. Almak ıstıyorsan da konusurum.
    Ayrıca benım 6000km de sattıgım rs var,sahıbının telını vereyım,belkı uyguna satar.
    Gtı alırsan bır cok parcaya ıhtıyacın var,bılgıne.
    Cupraya fren vıraj demırı,devam...
    Ayrıva fıyatlardan guzel ındırım mumkun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlandaki siyah MRS3'te minimum 40bin TL.lik ekstra malzeme var. Minimum o da. Bugün almaya kalksan, işçilik vb. ile 60 lira rahat tutar.
    Çoğunu ben de yaptım. Oradan biliyorum.

Edit: Sonra vay efendim ben duymadıydım, vay ben o parçaları bilemediydim, vay efendim ben Umre'ye gittiydim yoktum olmasın
    Aynen öyle çok özenli ve bilinçli kaliteli parçalarla yüklenmiş bir araç. Benzin TV'de de bahsediyorlardı zaten testinde. Sırf kw clubsport 2 bin dolar civarı. O kadar yüklü, direksiyon kutusuna kadar oynanmış bir araç almayı totom yemiyor açık söyleyeyim Bir de aşırı pist odaklı yapılmış bir araç bu. Ben haftasonu ve pist ağırlıklı kullanıcam ama yeri gelecek mecbur kaldım mı uzun yola çıkmam bile gerekecek, dolayısıyla bana gitmez o araç. Bir aralar bu kadar yüklenmemişti, 115 civarına satılıyordu, o zamanlar bütçemi ayarlayamamıştım alamadım.

Volkswagen / Golf / 2.0 / GTi / Volkswagen Golf Gti (Acil)olduğu icin fiyat duşmuştur sahibinden.comda - 632541922 şu ilandaki araç gözüme takıldı, fiyatı uygun duruyor. Elimde kalan parayla da gerekli parçaları alırım diye düşünüyorum. Motor elimizde kalırsa da forgedlarım en azından ucuza aldım diye teselli ederim kendimi.

Ya da Seat / Leon / 2.0 TSI / Cupra / Sahibinden 2016 Seat Leon CUPRA-40.000Km-Servis Bakımlı-Hatasız! sahibinden.comda - 684053343 buna yönelicem, bütçemi zorlayacak ama kafam rahat olacak.

Şu 1-2 haftada akıbetim belli olacak gibi bakalım, iyice geciktirdim zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O megane ıstersen dunya turuna cık,amortısor sertlıgını ayarlamak acayıp basıt. Dıreksıyon kutusunda oynama yok.
    Ilanda kı cupra guzel ama o fıyata bıraz daha dusuk km hak edıyor. Yada 160 olsa misss.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler