User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Megane RS2 225 Hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    200-300 hp bandındaki bi araç (2.0 lt) kişiyi haz olarak doyurabiliyorsa f/p olarak daha iyi bi araç yok. Boşuna bakmayın ilanlara.
    Ama doyumsuzluk varsa bulaşmayın. Hee daha güçlü olur mu olur. Ama güzel de paranızı yer.

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kiyanf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde istanbulparka sıkça çıkan bir abimiz vardı. İsmen bilmiyorum... Turuncu idi aracı youtubedede paylaşım yapıyordu. Eğer konudaysa tecrübelerini dinlemek isterim...
    Sanırım o benim Bende dilim döndüğünce yazdım. Zaten diğer arkadaşlarda fazlasıyla bilgi vermişler. Şimdiden hayırlı olsun diyorum.
    Tufan has no limits.

kiyanf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorun kondisyonunu iyi veya kötü nasıl yorumlayabiliriz veyahutta bana önerebileceğiniz bir ustası bilirkişi varmıdır ya onu araca götüreyim yada aracı ona getireyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne guzel anlatmissiniz valla adamin Mrs alasi geliyor ����

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Motorun kondisyonunu iyi veya kötü nasıl yorumlayabiliriz veyahutta bana önerebileceğiniz bir ustası bilirkişi varmıdır ya onu araca götüreyim yada aracı ona getireyim
    Önce kasa ve yürüyen için düzgün bir yetkili renault servisine expertiz yaptırın. Araca detaylı içine dışına motoruna geçmişine beynine herşeye baksınlar. Daha sonra motorla ilgili de illa ki performansını görmek isterseniz de maslak da düzgün bir dyno su olan yerde aracı dyno ya çıkartıp gücünü ölçtürmeniz en mantıklısı. Yetkili servis için de Arnavutköy Renault Avcı Kardeşler servisini öneririm. Servis sahibi Umut bey bu araçlarla baya ilgili ve bilgili severek yardımcı olacaktır. Selamımı da iletirsiniz.

Motor bir şekilde hallolur bence kasa ve elektrik tesisatını kontrol ettirin. Bir de aracın iç kondisyonu. Sonuçta bazı değişmesi yada bulunması zor parçalar yıpranmışsa benim vazgeçme sebebim olabilir.
    Tufan has no limits.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renault / Megane / 2.0 T / Sport / TR'de TEKLERDEN BOL EXTRALI MEGANE TURBO RS sahibinden.comda - 696279841

Bu araca niyetlendim araç yüklü deniyor ama afr boost falan yok tanıyan var mıdır aracı

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renault / Megane / 2.0 T / Sport / TR'de TEKLERDEN BOL EXTRALI MEGANE TURBO RS sahibinden.comda - 696279841

Bu araca niyetlendim araç yüklü deniyor ama afr boost falan yok tanıyan var mıdır aracı
    orjinalci yapın varsa sakıncalı, yok bende zaten yükleyecem kurcalayacam diyorsan masrafın daha az olur. ne kadar gücü var ki methanol kit var bilmiyorum çünkü tanımıyorum. incelemek lazım. ancak kompresyon testi şart forged olduğu için. eğer düzgün çıkarsa forged internal olması bence büyük bir artı.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

brktsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harcamak iatersen araba çok her araba yer ama stokta bu denli giden araç bulamazsın fiyat performans ve donanım olarak kasa düzgünse mekanik dert değil parça parasına motor bile bulur koyarsın alırken komp düzgünse karoser düzgünse gözünü kapatır hertürlü keyfini alarak binersin Alper abiye katılıyorum intercooler kesinlikle şart oem dahi binsen dp koyarsın gerisini stok bırakır keyifle binersin

Özgür Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, zahmet olmazsa aşağıdaki araç için yorumlarınızı alabilir miyim ?

Renault / Megane / 2.0 T / Sport Comfort / megane fazz2 rs recaro sahibinden.comda - 698451567
    Arkadan itmek harbiden bambaşkaymış....

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Özgür Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Renault / Megane / 2.0 T / Sport Comfort / megane fazz2 rs recaro sahibinden.comda - 698451567
    AOS gördüm diri duruyordu, gerisi hakkında bilgim yok.

ama MEG 2 RS ' ler şu sıralar en mantıkı en esnaf işi pist arabası.
    hatta ben bile şu kredim bitsin bi tane turşusunu alıp kenara koyucam , direk pist için içini boşaltıcam
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Geçen hafta bi rollingi oldu o aracın. Ciddi setuplu bi araba ile denedi diğer araç big turboydu. Diğer aracın devrinde basıldığında bu peşinden gidemiyordu. Bunun devrinde basıldığında diğeri 4'ün sonunda anca geliyordu. Deneme gecesi ilana koydular aracı. İyimidir kötümüdür bilemem siz pay biçersiniz bildiğim o kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Araç arkadaşımın, ancak uzun süredir ülkeye gelmedim canlı göremedim. Anlattığına göre iyi para harcamislar, çok gittiğini söylüyordu. Baktırmak lazım.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta bi rollingi oldu o aracın. Ciddi setuplu bi araba ile denedi diğer araç big turboydu. Diğer aracın devrinde basıldığında bu peşinden gidemiyordu. Bunun devrinde basıldığında diğeri 4'ün sonunda anca geliyordu. Deneme gecesi ilana koydular aracı. İyimidir kötümüdür bilemem siz pay biçersiniz bildiğim o kadar
    3071 li aracı ölü devirde bastırtıp sonra geçtik diyolar Onun devrinde 4'ün sonunda gelmesi turbonun üstte dolmasından dolayı öbür türlü hibrit turboya karsı 3071 le hiç şansı yok zaten 250 kadar basalım diyip 200 de gaz kesen adamlar

Bir denemeyi farklı yerlerden çekenlerin videolarını birleştirip geçiyoruz modundalardı.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adı sanı bilinen, sorulduğu zaman direkt tarif edilen 3 tane dyno.ya gideriz. İstanbul'da. Çıkan güçleri toplayıp aritmetik ortalamasını alırız. 400 ve üstü güç çıkarsa ben o parayı veririm. Ama inanmıyorum nedense

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adı sanı bilinen, sorulduğu zaman direkt tarif edilen 3 tane dyno.ya gideriz. İstanbul'da. Çıkan güçleri toplayıp aritmetik ortalamasını alırız. 400 ve üstü güç çıkarsa ben o parayı veririm. Ama inanmıyorum nedense
    birşey sorabilirmiyim benmi yanılıyorum ?
    1.7 peak vuran turbonun 1.6 cont basması mucize değil mi?
    bunların arasında daha fazla fark olması gerekmezmi ?

yoksa ilanda ateş mi ediliyor ?
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birşey sorabilirmiyim benmi yanılıyorum ?
    1.7 peak vuran turbonun 1.6 cont basması mucize değil mi?
    bunların arasında daha fazla fark olması gerekmezmi ?

yoksa ilanda ateş mi ediliyor ?
    ben 1.5 peak ile 1.3 yürümüştüm. sonuçta hybrid turbo. bende de hybrid vardı bir dönem. kullandığı turboya göre değişebilir bir durum. ancak orjinal turboda imkansız. nefesi üst devirlerde ölüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 1.5 peak ile 1.3 yürümüştüm. sonuçta hybrid turbo. bende de hybrid vardı bir dönem. kullandığı turboya göre değişebilir bir durum. ancak orjinal turboda imkansız. nefesi üst devirlerde ölüyor.
    ben olaylardan baya geri almışım bilgi için teşekkürler
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şahsen arabamın km.si çok düşük olduğu için kıyamıyorum. Ufak tefek ama kaliteli "bolt-on" dokunuşlarla mutlu mesut takılıyorum şu an. Yoksa abartmıyorum minimum 400+ hp yapardım. Reçete belli, adres belli. Elimi sıcak sudan soğuk suya sokmadan hatta kısa süreli bu Avrupa gezisiyle bile aradan çıkartılabilir. Önceden randevu ile 1 haftada bile eline tutuşurup yollarlar. Sen paradan bahset.

Edit: TRde ben 300+ hp işlerine girmem. Amerika'yı baştan keşfetmeye gerek yok. Adres Kuzeybatı Avrupa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi girme oralara Debriyaja basıp kaçırıyor videoları falan bitmez yani ama aracın gideri iyi gibi şimdi açık konuşalım diğer arabada hayli uğraşılmış bi arabaydı karbonlar standalonlar falan..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler