User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Temiz Aile Festivası

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Temiz Aile Festivası

Çevrenizde satmayı düşünen ,satsam mı diye içinden geçirenler varsa haber verir misiniz uygun fiyatlı olması koşulu ile motoru iyi durumda olan kaporta önemli değil yaşı itibariyle
    04Punto 89CivicEF 81Golf 94CivicEG 97CivicEK 93Uno 05Corsa 98Starlet

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Temiz aile fetvası diye okudum.Yine ne makrası dedim.Konuya girdim hala öyle okumaya devam ettim sonra bir daha okudum.Bu ara kafam hep dumanlı sanırım
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazarken aslında benimde aklım kaydı içimden bu başlık böyle oldu mu temiz aile fetvası ,temiz aile festivali gibi felan durdu diye düşündüm yalnız değilmişim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz flood biraz nostalji olacak ama eskiden Satılıklarda cüzi miktarlara güzel araçlar olurdu eski model ama buradan üyeler almış bakmış sıkılmış yada bir başka projeye başlamak için satan.
    Tabi o zamanlar dolar ve ülkenin durumu böyle değildi.Hobi amaçlı çok kişi ikinci aracı olarak aklında kalan eskilerden bir aracı alır sonra satardı.
    Çok ilan görürdüm eskiden Honda Ef,Mazda 121 şöyle sanki bir çırpıda gözümün önüne gelen konular.O zaman lazım değildi ya görür geçerdim.Şimdi bu tarz bir araca ihtiyacım var eski cüzi tutarlarda.
    İnternet sitelerinden birinden almaktansa buradan almak daha güvenli gelir bana.Sanki buradaki üyelerin hepsi arabasıyla çok ilgili ve bakımlı olarak aklımda yer etmiş.
    Şu an eski model araçlar yok satılıklar bölümünde çünkü kimse artık hobisine para harcayamıyor kolay kolay haliyle temel ihtiyaçlar öncelik statüsünde.

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi keşke ford festiva yazsaydın başlığı, sağır duymaz uydurur misali nerde ne festivali var diye girdim konuya.
    TR - B13

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vintage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz flood biraz nostalji olacak ama eskiden Satılıklarda cüzi miktarlara güzel araçlar olurdu eski model ama buradan üyeler almış bakmış sıkılmış yada bir başka projeye başlamak için satan.
    Tabi o zamanlar dolar ve ülkenin durumu böyle değildi.Hobi amaçlı çok kişi ikinci aracı olarak aklında kalan eskilerden bir aracı alır sonra satardı.
    Çok ilan görürdüm eskiden Honda Ef,Mazda 121 şöyle sanki bir çırpıda gözümün önüne gelen konular.O zaman lazım değildi ya görür geçerdim.Şimdi bu tarz bir araca ihtiyacım var eski cüzi tutarlarda.
    İnternet sitelerinden birinden almaktansa buradan almak daha güvenli gelir bana.Sanki buradaki üyelerin hepsi arabasıyla çok ilgili ve bakımlı olarak aklımda yer etmiş.
    Şu an eski model araçlar yok satılıklar bölümünde çünkü kimse artık hobisine para harcayamıyor kolay kolay haliyle temel ihtiyaçlar öncelik statüsünde.
    Başlık sakat. Ben acaip bi hevesle daldım ama öyle çıkmadı.

Mesajın her kelimesine katılıyorum. Özellikle gençler bozuluyor bu duruma.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler