User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Acil Tial BOV yayı Blow off açması için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Acil Tial BOV yayı Blow off açması için

Arkadaşlar herkese merhaba. Aracımdaki orjinal tial Q BOV hiç açmaması nedeniyle bunu açtıracak uygun yay arıyorum, elinde yay çeşitleri olan varsa lütfen yazsın yoksa turboyu yiyeyeceğim...

Veya Türkiye'de satan bayisi falan yok mudur? uygun yay konusunda bana kim yardımcı olabilir?

iyi günler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fatih06ank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Aracımdaki orjinal tial Q BOV hiç açmaması nedeniyle bunu açtıracak uygun yay arıyorum, elinde yay çeşitleri olan varsa lütfen yazsın yoksa turboyu yiyeyeceğim...

Veya Türkiye'de satan bayisi falan yok mudur? uygun yay konusunda bana kim yardımcı olabilir?

iyi günler.
    acmama sansı olmaz vakum gelmiyordur yada bağlantın yalnıştır. bow yaylarında değişiklik yoktur tial in hepsi aynı.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acmama sansı olmaz vakum gelmiyordur yada bağlantın yalnıştır. bow yaylarında değişiklik yoktur tial in hepsi aynı.
    Vakum geliyor, tüm bağlantılar doğru fakat adamın biri benden habersiz içindeki yayı değiştirmiş.
    Bir de elimde içinden çıkan liste var, orada hangi yayların hangi vakumda açacaklarını falan yazıyor, değişik yay renkleri var...

Üstad emin misiniz TIAL Q BOV un tüm yaylarının aynı olduğundan?

https://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=1796522&stc=1&d=152253 0218 için Google Görsel Sonuçları

liste bu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel çekelim.... koca memlekette hiç orjinal tial blow off yayı satan yok mu?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler