User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: mercedec glk 2011 modele kamera takmak istiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

mercedec glk 2011 modele kamera takmak istiyorum

Iyi gunler arkadaslar basliktada belirtim mercedes glk 2011 model aracima park etme kamerasi takmak istiyorum. Orginal sitemi ile uyumlu olacak .Sizlerin onerecegi bir kamera markasi varmi simdiden tesekkur ederim.

Aps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçta command var mı ? Yoksa geri görüş kamerası takılmıyor, anca android tablet vs ile olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçta command var mı ? Yoksa geri görüş kamerası takılmıyor, anca android tablet vs ile olur
    ustat cevap icin tesk ederim android sitemlerle cameralarin uyumlu oldugunu biliyorum hata onceki iki aracima androit sitem ve kamera baglatim. command dan bahsettiniz o ne anlama geliyor kusura bakmayin anlamadim

Aps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınızda multimedya sistemi olarak ya Command ya da Audio20 vardır.

Marşa basmadan önce çıkan yazı Sistemin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin ise Audio 20 dir, geri görüş kamerası takamazsınız. Sistemin değil de Command ın diye başlıyorsa o zaman Command vardır, kamera destekleyebilir ama onların da ntg taban durumu araştırmak lazım, hangi versiyonu destekliyor gibi.

Command ın , Audio20 ye göre işlemcisi daha iyidir ve multimedya sisteminden biraz daha fazla görev yapabilir, araçta opsiyon alınmış bazı donanımlar için command olması gerekebiliyor.

Sonradan taktırmak biraz zor, hem maliyeti yüksek, hem de gerekli kodlamalar yapılması gerekiyor. Ürün çalıntı diye genel merkeze bildirildiyse, aktif olmuyor vs

Kendi arabam için araştırmıştım. Bu işle düzgün olarak mbclubtr yöneticilerinden gudikcik uğraşıyor. Instagram da da aynı nicki kullanıyor. Orda yaptığı uygulamaları görebilirsiniz.
    Konu Aps tarafından (24-12-2020 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ustadim supersiniz cok guzel bir bilgiverdiniz.aracima baktim command özelikli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler