PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : seat ibiza teyp kodu

KMR2-GT
31-10-2011, 09:37
baskı balatayı degıstık.takılırken aku sokuluyormus sanırım teyp kod ıstıyor.nerden bulabılırım nasıl hallederım bılgısı olan varmı.servis kafasına göre fıyat cekıyor bırıne 70tl bırıne 30tl fln demişler.altı ustu 4 tane numara.

Bulut Y.
31-10-2011, 09:41
teybı sokunce ustundekı etıketlerde fln yazmıor mu kamer ??

KMR2-GT
31-10-2011, 09:45
teybı sokunce ustundekı etıketlerde fln yazmıor mu kamer ??

valla hiç söküp bakmadım dostum ya.bırı serviste şase numarasına bakarak soluyorlar yazmıs bırıde stepnın orda seat yazısının ordan bakarak soledıler galıba yazmıs.ne gizemli bir kod anasını

timucintt
31-10-2011, 09:45
4658 :D dermişim :D

FET
31-10-2011, 09:56
Sök gitsin anasını satim :)
I :love: dabıl :D

KMR2-GT
31-10-2011, 09:57
4658 :D dermişim :D
mod abiler şunu banlayın sıze zahmet:D

Sök gitsin anasını satim :)
I :love: dabıl :D
valla oda aklıma gelıoda.sende varmı bakam bı :D

ChtArdARSL
31-10-2011, 09:58
baskı balatayı degıstık.takılırken aku sokuluyormus sanırım teyp kod ıstıyor.nerden bulabılırım nasıl hallederım bılgısı olan varmı.servis kafasına göre fıyat cekıyor bırıne 70tl bırıne 30tl fln demişler.altı ustu 4 tane numara.

Kamercım ben hallederım benım aracımda hersey mevcut kodu verırım sana :) alıs faturası bıle

KMR2-GT
31-10-2011, 10:05
Kamercım ben hallederım benım aracımda hersey mevcut kodu verırım sana :) alıs faturası bıle

kardeş çok teşekkür ederim ama sanırım her arabanın kodu farklıymıs :(

mami_makinen
31-10-2011, 10:31
o parayı verecegıne double tak bence

FET
31-10-2011, 10:54
mod abiler şunu banlayın sıze zahmet:D

valla oda aklıma gelıoda.sende varmı bakam bı :D

var bende :D annem göstert ama elletme dedi :hehe:

KMR2-GT
31-10-2011, 11:02
o parayı verecegıne double tak bence
valla abı super duruyor aslındada bılmıyorum kararsızım

http://www.mp3car.com/attachments/show-off-your-project/19311d1126456954-mp3-car-in-seat-ibiza-image3.jpg

var bende :D annem göstert ama elletme dedi :hehe:

ahahha tamam ellemem ama göstert :D

Chatin
31-10-2011, 11:06
ses sistemi veya elektronikçiler 20 tl ye kırar sonra da şifre derdin olmaz ama en iyisi en güzeli double ı ittirmen olur tabii. veya senden önceki sahibini ara belki o biliyordur.

lnd_samet
31-10-2011, 11:19
elimde vardı şifre programı ama bulamadım pc de.
silinmiş sanıyorum.
internetten aratsan aslında vardır diye düşünüyorum.
seri numarasını giriyorsun şifresini çıkartıyor.

kurtbil
31-10-2011, 11:47
servis şasi numarasindan veriyor normalde teyp kodunu,ucret almalari cakallik olmus.diger bir yontem teyp in ustunde yazan numarayi girmek.sansa bazen ustunde yazili cikiyor.hic ugrasmadan double din takmak kral secim ama=)

FET
31-10-2011, 11:54
Kamer, Mısır Çarşısı seni çağırıyor :D

suprolla
31-10-2011, 11:57
servis teyp kodu için 5 lira gibi bi para almıştı bizden...servisten servise fiyat değişmez heralde

levent
31-10-2011, 12:24
kamer ben doğuşta sadece dosya açma parası vererek aldım kodu daha 1 ay olmadı, 26 yada 27 eylüldü , 5.5 tl ye, normalde 30 tl alıyorlarmış yeni uygulamaya girmiş.

mami_makinen
31-10-2011, 12:26
kamer o resım senın arabanın ıc resmımı

KMR2-GT
31-10-2011, 13:57
ses sistemi veya elektronikçiler 20 tl ye kırar sonra da şifre derdin olmaz ama en iyisi en güzeli double ı ittirmen olur tabii. veya senden önceki sahibini ara belki o biliyordur.
double alıncaya kadar ıhtıyacım olacak teybe:( en kotu ıhtımal senın dedıgın gıbı yapacam artık.eski sahıbıyle muhattap olmak ıstemıyorum gordugum yerde öldürecem çünkü

elimde vardı şifre programı ama bulamadım pc de.
silinmiş sanıyorum.
internetten aratsan aslında vardır diye düşünüyorum.
seri numarasını giriyorsun şifresini çıkartıyor.
bı tane buldum ama cok eskı lınk ucmus.baya bı aramam gerekecek:)

servis şasi numarasindan veriyor normalde teyp kodunu,ucret almalari cakallik olmus.diger bir yontem teyp in ustunde yazan numarayi girmek.sansa bazen ustunde yazili cikiyor.hic ugrasmadan double din takmak kral secim ama=)
onları denedım yemedı:D kıçı toparlayabılsek dedıgın gıbı ugrasmadan alıcamda.sıkıntı ıs bıg

Kamer, Mısır Çarşısı seni çağırıyor :D
ahhahah.garantısız ürün forever:D

servis teyp kodu için 5 lira gibi bi para almıştı bizden...servisten servise fiyat değişmez heralde
nette forumlarda gordum bı kackısının basına gelmıs hepsı farklı para vermıs.ordakı usta ustune yatıyor muhtemelen

kamer ben doğuşta sadece dosya açma parası vererek aldım kodu daha 1 ay olmadı, 26 yada 27 eylüldü , 5.5 tl ye, normalde 30 tl alıyorlarmış yeni uygulamaya girmiş.
hmm anladım.sımdı gıtsek 30 mu ıstıcekler yanı

kamer o resım senın arabanın ıc resmımı
yok abı nette buldum.ama olmasını ısterdım tabi:)

berkay_aydin
31-10-2011, 14:09
Yanlış girildiğinde sorun olmuyorsa deneyin :) Nasıl olsa 4 haneli :)

AşkınS.
31-10-2011, 14:12
şase numarasındaki kafadan bi kaç rakam göstermeden yazılıyor,eğer blaupunkt ise bana şase numarasını vermen yeterli kamer bende programı var.gerçi seat olmayabilir ama fiat,alfa gibi araçları halledebilyyorum

levent
31-10-2011, 14:22
kamer valla para olayı biraz çenene biraz karşı tarafın insanlığına kalmış, bizi gayet sıcak karşıladılar çaylarını içtik sohbet ettik 15dk da işimizi hallettiler o gün saolsunlar :)

bu arada teypteki numarayı alıp almanya ile irtibata geçip pc üzerinden sistemden kodu aldıklarını söylemişlerdi serviste.

AşkınS.
31-10-2011, 14:24
öyle bişey yok sadece programı var,
numarasına göre.

douu
31-10-2011, 16:36
kamer hüseyin şimşek'in numarası var sende dimi. double falan ugraşma. şimşeklerin kendi arabasında bi tane orjinal bora teybi var. double kadar boyutu. ama orjinal vw teybi. mp3te çalıyor. git al onu fiyatı da cok güzel.

mechanic
31-10-2011, 16:48
serviste değişmedi mi baskı balata? söylemediniz akuyu sökecez diye başla, baktın olmadı teybim çalışmıyor istanbulu arayacam şikayet edecem diye felan taciz et... dene yani, kavga edin bi sonra dost olursunuz servisle

KMR2-GT
31-10-2011, 17:50
Yanlış girildiğinde sorun olmuyorsa deneyin :) Nasıl olsa 4 haneli :)
yoo sorun olmuoda 9999 tane kombınasyon var:D

şase numarasındaki kafadan bi kaç rakam göstermeden yazılıyor,eğer blaupunkt ise bana şase numarasını vermen yeterli kamer bende programı var.gerçi seat olmayabilir ama fiat,alfa gibi araçları halledebilyyorum
yok baska bı markaydı.bakar yazarım yarın saolasın yardım ıcın

kamer valla para olayı biraz çenene biraz karşı tarafın insanlığına kalmış, bizi gayet sıcak karşıladılar çaylarını içtik sohbet ettik 15dk da işimizi hallettiler o gün saolsunlar :)

bu arada teypteki numarayı alıp almanya ile irtibata geçip pc üzerinden sistemden kodu aldıklarını söylemişlerdi serviste.
dostum adanada ole yardımsever servis daha gormedım hepsı bırbırınden serefsız.hele honda hayattan sogutur adamı.o yuzden servise bulasmadan cozmeye calısıom:D11

kamer hüseyin şimşek'in numarası var sende dimi. double falan ugraşma. şimşeklerin kendi arabasında bi tane orjinal bora teybi var. double kadar boyutu. ama orjinal vw teybi. mp3te çalıyor. git al onu fiyatı da cok güzel.
kardeş degısırsem duble alırım yaw.ole orj sokup orj takmam yanı

serviste değişmedi mi baskı balata? söylemediniz akuyu sökecez diye başla, baktın olmadı teybim çalışmıyor istanbulu arayacam şikayet edecem diye felan taciz et... dene yani, kavga edin bi sonra dost olursunuz servisle
yok abı servıste degısmedı yoksa sıkıntı yaratırdımda.zaten balatada sorun oldu gerı vıtesten cıkmıyor araba 2 elle cekıom anasını sorunsuz arabam olmadı be

Birkan61
18-02-2013, 18:05
Benim kod 0654 her araçta işe yarar mı bilmem.