PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : M5 E39 Amortisör yay tercihi

Sedicivalvole
11-11-2007, 10:04
Merhabalar Herkese

E 39 M5 aracımıza uygun amortisör we yay sistemi tanıdık bildik sağda solda mewcutta olan kimseler warmı acaba.
Hangi kombinasyon araca daha uygundur. Koni sarı sport sureklı tercıhımız fakat araca göre olanı yok malesef takan bilen eden warsa sewinirim
İyi forumlar..

Tholl-ga
11-11-2007, 14:19
e39 m5 in süspansion sistemi biras farklı.sport tuşu arka amortisörleri sertleştirdiğinden sadece ön yayları deiştirebiliosunuz.o yüzden yay ve amortisör olmuo arkalar.coilover bakmanız lazım

Sedicivalvole
11-11-2007, 14:54
e39 m5 in süspansion sistemi biras farklı.sport tuşu arka amortisörleri sertleştirdiğinden sadece ön yayları deiştirebiliosunuz.o yüzden yay ve amortisör olmuo arkalar.coilover bakmanız lazım

ben düşüklüğünden memnunum fakat yol tutuşu yuksek süratte güwensiz geliyor araç geziyor normalde 5 kasalarda amrtisör bozmak hastalık belki amortlerde tırtladı yamulmaktan :) Belkide yaylardan da olabilir sıkıntı söküp bakmadım üzerinde ne yay war diye. spor amortisörde yok bi mnks ahmet kardeşimiz sağolsun buldu H&R marka.Koni sportlar olsa tadından yenmez başka m5 makınasından anlayan biri warsa yardım etsin özellikle ankaralılar. ankarada 3-5 tane war biliyorum
iyi forumlar

Tholl-ga
11-11-2007, 14:59
forumumuzda Turhan abi var ankaradan (HGT) o yardımcı olabilir sana