PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikan park modül sorunu

OttOman06
17-11-2011, 13:03
Arkadaşımın elinde sinyaller için amerikan park modülü vardı bir baglıyalım dedik elimizdeki şemaya göre bağladık güzelde oldu ama söle bir sorun cıktı modül baglandıktan sonra sınyal verdıgımzde duzensız calısmaya basladı bu sag-sol- ve 4 lü flaşorde de aynıydı.Düzensiz calısmasından dolayı modülü soktuk ve sıkıntı burda başladı modül olmadıgı halde sinyallerim düzensiz calısmaya basladı 4 lü flaşörlerimde sorun yok ama bunun nedeni nedir bana yardımcı olursanız sevınırım...

SerkanPınar
17-11-2011, 14:31
bence sistemle alakalı değil. bağlantıyı yaparken bi yerde hata yapmış olabilirsiniz arabada. söktüüğünüzdede aynıysa

taktıktan sonra 4 lüdede sorun vardı galiba sökünce sadece 4lü düzeldi sinyaller aynı sorunlu kaldı değilmi ?

bence takma işlemi yaparken bi yerde bişey yapmış olabilrisiniz. dediğim gibi söktüğünüzde hala aynıysa..

fikir vereyim dedim.

özgür67
17-11-2011, 14:37
modülün aynısından bende aldım taktırmadım daha ama kıllandım şimdi:D

a.colak
17-11-2011, 14:37
sinyal rolesini değiştir flaşörde deniyo. bende de aynısı olmuştu sinyal kolunu bile değiştirmeyi düşündüm 4 lüler yanıyo sinyaler sorunluydu.. flaşörle çözmüştüm sorunu

darkred
17-11-2011, 17:03
Aynen sinyal rölesini değiştirin muhtemelen sorun düzelir :)

berkay_aydin
18-11-2011, 00:53
Modüllerden bende satıyorum konuyla ilgili olarak bizim sattığımız modülleri alıp daha ucuza üreterek satmaya çalıyorlar galiba.. Özellikle ankara'dan böyle şikayetler geliyor.. Ürünün gerçek remi varsa yükleyebilirmisiniz ? Temsili resmide kaldırmanızı rica ediyorum ...

ugurseyhan
18-11-2011, 01:01
sayın ottoman06 satın aldığınız ürün resimde gösterdiğiniz ürün değildir. aracınızın arızasına sebep olan ürün değil çünki yeni çıkan ve testleri haftalarca süren ve tamamı kullanışa uygun şekilde araç güvenliği ön planda tutalarak hazırlanmıştır. bu resmide gösterdiğiniz ürün şu anda 180den fazla araç üzerinde kullanılıyor ve en kaliteli 2012 model araçtan tutun ve aklınıza gelebilecek her markada kullanıldı ve sorunsuz çalışmaktadırlar bu zamana kadar her hangi bir geri bildirim olmamıştır ürünü satın aldığınız kişi ile irtibata geçin ve bu resimi oradan kaldırmanızı rica ediyorum.bu ürün bir yıl garantili olup birebir değişim garantilidir.satın aldığınız kişi ile irtibata geçmenizi öneririm.

Enes-x
18-11-2011, 01:15
sayın ottoman06 satın aldığınız ürün resimde gösterdiğiniz ürün değildir. aracınızın arızasına sebep olan ürün değil çünki yeni çıkan ve testleri haftalarca süren ve tamamı kullanışa uygun şekilde araç güvenliği ön planda tutalarak hazırlanmıştır. bu resmide gösterdiğiniz ürün şu anda 180den fazla araç üzerinde kullanılıyor ve en kaliteli 2012 model araçtan tutun ve aklınıza gelebilecek her markada kullanıldı ve sorunsuz çalışmaktadırlar bu zamana kadar her hangi bir geri bildirim olmamıştır ürünü satın aldığınız kişi ile irtibata geçin ve bu resimi oradan kaldırmanızı rica ediyorum.bu ürün bir yıl garantili olup birebir değişim garantilidir.satın aldığınız kişi ile irtibata geçmenizi öneririm.

Bu ürünü siz satıyorsunuz heralde?

Ürünün ilanında kablo kesilip bu ürünün kabloları ekleniyor denmiş yanlış anlamadıysam.Ama poloda sinyal ampülüne giden kablo yok duya çevrilip takılıyor direk.Hiç yeni kasa poloya montaj yapıldı mı bilgi verebilir misiniz?

berkay_aydin
18-11-2011, 01:22
Bu ürünü siz satıyorsunuz heralde?

Ürünün ilanında kablo kesilip bu ürünün kabloları ekleniyor denmiş yanlış anlamadıysam.Ama poloda sinyal ampülüne giden kablo yok duya çevrilip takılıyor direk.Hiç yeni kasa poloya montaj yapıldı mı bilgi verebilir misiniz?

Abi biz yaptık.. Normal diğer araçlardaki gibi problem çıkmadı.. Ancak 2 modül takılması gerekiyor arıza vermemesi için.. Far içinde değil far soketinden çıkan kablolara bağlıyoruz..

ugurseyhan
18-11-2011, 01:42
volkswagen grubunda en son 2012 model jettaya uygulama yaptık berkanında bahsettiği gibi extra bir parça daha gerekli canbus da arızaya düşmemesi için o parça takılınca problem olmaz modül montajı far söketine girmeden 8 10 santim geride farın genel kablosunda sinyal ve park kablosuna yapılıyor yani far ile herhangibir işlemimiz yoktur sadece fara giren kablo üzerinden bağlantısını yapıyoruz.berkan bu konuda bilgi sahibidir ve montajında da yardımcı olur size sorun olmaz.ürün videosunu paylaşma gereği duyuyorum bu konuda çünki sorunsuz bir şekilde işimizi yapmaya çalışıyoruz elimizden gelenin en iyisiyle, en kalitelisiyle sürekli geliştirmeler yapmaktayız.Kellanıcıların veya kullanmayı düşünenlerin akıllarında soru işeretleri kalırsa lütfen bana veya berkay arkadaşımıza ulaşsınlar hayırlı sohbetler dilerim.
http://www.youtube.com/watch?v=ew4ndzfD_ak

OttOman06
18-11-2011, 23:40
kullandıgım urun aynısı idi birkac gun ıcerısınde orjınal resımlerını koyarak bunu sızde goreceksınız resmı kaldırma sebebını anlamıs deılım bu sorun bende oldu dıe baskasında da olacak deıl herkesın kendı bılecegı ıs ben kullandım bole sorunla karsılastım olmayada bılırdı şimdi yapıcagım ıs 4 lü flasörunu degıstırmek ılk musaıt anımda degıstırıcem umarım bununla duzene gırer ılgılenen arkadaslara tesekkur ederım

berkay_aydin
18-11-2011, 23:42
kullandıgım urun aynısı idi birkac gun ıcerısınde orjınal resımlerını koyarak bunu sızde goreceksınız resmı kaldırma sebebını anlamıs deılım bu sorun bende oldu dıe baskasında da olacak deıl herkesın kendı bılecegı ıs ben kullandım bole sorunla karsılastım olmayada bılırdı şimdi yapıcagım ıs 4 lü flasörunu degıstırmek ılk musaıt anımda degıstırıcem umarım bununla duzene gırer ılgılenen arkadaslara tesekkur ederım

Aldığınız yeri veya kişiyi söyleyebilir misiniz ? Sorun sizde oluştuysa başka bir kişi'de de oluşma riski vardır.. Ürün bizim ürünümüzse neden satmaya devam edelim ? Çözüm arıyoruz kesinlikle sizin suçunuz veya ürün hatasız gibi bir şey söylemiyorum..
Ürünün çok benzer kopyası var nerden aldığınızı açıklarsanız bizde aydınlanmış oluruz.

OttOman06
18-11-2011, 23:51
Aldığınız yeri veya kişiyi söyleyebilir misiniz ? Sorun sizde oluştuysa başka bir kişi'de de oluşma riski vardır.. Ürün bizim ürünümüzse neden satmaya devam edelim ? Çözüm arıyoruz kesinlikle sizin suçunuz veya ürün hatasız gibi bir şey söylemiyorum.. Ürünün kopyası var nerden aldığınızı açıklarsanız bizde aydınlanmış oluruz.

yanlıs anlasılmasın urun sızın urununuz deıl ank dan alındı dedıgınız gıbıde kopya urun olabılır ve ole gozukuyor kesınlıkle bu urunude kotulemıyorum cok guzel bır bulus suan maddı acıdan ımkanım yok ama ılk fırsatta sızın urununuzu alıp tekrardan denıcem;) sunuda soyleyım resmı koyma amacım resımdekı ıle aynı kablo yererıne kadar;)

berkay_aydin
18-11-2011, 23:56
yanlıs anlasılmasın urun sızın urununuz deıl ank dan alındı dedıgınız gıbıde kopya urun olabılır ve ole gozukuyor kesınlıkle bu urunude kotulemıyorum cok guzel bır bulus suan maddı acıdan ımkanım yok ama ılk fırsatta sızın urununuzu alıp tekrardan denıcem;) sunuda soyleyım resmı koyma amacım resımdekı ıle aynı kablo yererıne kadar;)

Cevabınız için teşekkürler.. Sizin ürününüz'de yanlış görmediysem 3 kablo aynı taraftan çıkıyor ?
Eklediğiniz resimdeki internet sitesine girdiğimizde Satın al bölümüne bakarsanız Ankaradan kimsenin satmadığını görürsünüz o yüzden rica ettim resmin kaldırılmasını..Geçmiş olsun bu arada inşallah kısa sürede sorun çözülür.. Bence satın aldığınız kişiyle bir konuşun çünkü bu bana gelen 3.şikayet aynı sorun ve Ankaradan alınan kopya modüller..

msungur
07-03-2012, 09:21
O modülü arkadaş benden aldı ve sizde sorununun modülle alakası olmadığını biliyorsunuz. Meydanı boş bulunca baya bir karalama yapmışsınız. Ben 5 yıl önce e36 aracıma yapıp taktım bu modülü, kopya filan yazmışsınız komik olmuş. Sanki iphone ürettinde onu kopyalamışlar gibi konuşmuşsun. Böyle çamur atmakla ticaret olmaz, kendi üstünlüğün varsa onu savunacaksın.

E0041
08-03-2012, 12:50
bende birşey merak ettim üretici arkadaşlar bu modül dediğiniz aletin içinde sadece taş direnç ile diyot mu var yoksa herhangi bir devre kurdunuzmu ? bu işi bizde yapıyorduk açık yazayım bi diyot bi taş direnç ama siz modül dediğinize göre baya birşeyler var sanırım içinde