PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Panamera GTS - reklam

imprezaWRC
18-11-2011, 11:38
KFVAawG80vM

hakotech
18-11-2011, 11:43
bırak bu arabayı almayı,reklamını yapacak bütçe yok anasını satayım :D o arka kanat optimus prime'ın amca oğlumu? o nasıl bi değişimdir?

mody
18-11-2011, 11:45
kanadın açılışı ve son sahnede arabanın kafa kaldırması çok etkileyiciydi ;)

imprezaWRC
18-11-2011, 11:48
bırak bu arabayı almayı,reklamını yapacak bütçe yok anasını satayım :D o arka kanat optimus prime'ın amca oğlumu? o nasıl bi değişimdir?
:D:D:D:D neyse allahtan bir arkadaşım sağolsun İstanbul Parkta Panamera Diesel kullandım, artık ölsemde gam yemem :D:D:D

hakotech
18-11-2011, 11:53
:D:D:D:D neyse allahtan bir arkadaşım sağolsun İstanbul Parkta Panamera Diesel kullandım, artık ölsemde gam yemem :D:D:D

lütfen burdan cıkıp gıdermısın.. bide elit elit konusuyo !!! ne yani bende bi kere sahibinden.com'da gördüm nolmus yani!! :D :D ben daha ismini doru düzgün söliyemiyom,pana'ya kadar duzgun cıkıyo sonrasından aman aman panaman :D:D o derece uzagız yani :D

imprezaWRC
18-11-2011, 11:58
lütfen burdan cıkıp gıdermısın.. bide elit elit konusuyo !!! ne yani bende bi kere sahibinden.com'da gördüm nolmus yani!! :D :D ben daha ismini doru düzgün söliyemiyom,pana'ya kadar duzgun cıkıyo sonrasından aman aman panaman :D:D o derece uzagız yani :D

:D:D:D
Yok estağfurullah, tamamen şansa oldu zaten daha da yırtınsam olmaz diye düşünüyorum. Hatta ben kullanacağımı bile düşünmüyordum, biri kullanacak gazlayacak bende sağ koltukta oturacağım sanıyordum. :icon_tup:

P.S : Bende düzgün söyleyemiyorum ayrı konu :D:D:D

hakotech
18-11-2011, 12:03
:D:D:D
Yok estağfurullah, tamamen şansa oldu zaten daha da yırtınsam olmaz diye düşünüyorum. Hatta ben kullanacağımı bile düşünmüyordum, biri kullanacak gazlayacak bende sağ koltukta oturacağım sanıyordum. :icon_tup:

P.S : Bende düzgün söyleyemiyorum ayrı konu :D:D:D

bırak bırak notunu verdım pis elit burjuva !! :D paylasım ıcın saol kardesım gercekten basarılı bı reklam olmus,eline saglık :D

BRETE
18-11-2011, 12:04
adamlar hem araba yapmış hem reklam güzel video:icon_tup:
kanadın açılması ayrı bi olay olmuş

S.Özeren
18-11-2011, 12:07
bırak bırak notunu verdım pis elit burjuva !! :D paylasım ıcın saol kardesım gercekten basarılı bı reklam olmus,eline saglık :D

ya sen vetteni arasana dün yedin zaten beni !!!!!!!!!!! :D:D

hakotech
18-11-2011, 12:13
ya sen vetteni arasana dün yedin zaten beni !!!!!!!!!!! :D:D

olum napıym,evden cengolara yürüyodum,o esnada canım sıkılıyodu,ellerimi hava kaldırdım ve '' Allah c.c'ım bana bi sazan gönderde,yol serüvenime bi action gelsin'' dedim..aaa bi baktım garajın önünde masum masum takılıyon..dedim ahaaa işte !! önce rabbime sükrettim sonra,seninle diyaloga gırdık,sende yedin..ne var şimdi bunda bukadar alınacak be olum :D :D

S.celik
18-11-2011, 12:27
Panamera ilk günden çok beğendiğim bir araç harika olmuş.Kanatta nokta :D

imprezaWRC
18-11-2011, 12:31

:D:D:D Rica ederim :D:D

__FrK__
18-11-2011, 14:00
bu ne yaa benim arabanın içi daha geniş 8 kişiye kadar gazlama kapasitesi var :cool:
:Deli:
:puha::puha: