PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cem_Integra: 100-200 km/h 5.3 s onaylandı

TurboM3
18-11-2011, 13:38
Cem'in süresine ben itiraz etmiştim.

İçim rahat etmedi. Dosyayı Race Logic Merkeze yolladım. İngiltere'ye.

Drop out tamiri yapmadan bakarsan süre geçerli diyorlar. Oysa ki drop out tamiri yapmadan program kullanılmaz şeklinde bilgilendirilmiştik.

Programda "bug" lar olduğunu düşünüyorum. Race Logic bu bugları itiraf etmiyor.
Drop out yani uydu kesintilerini görmezden gel diyorlar. PB software içime sinmiyor.

Bana düşen, sürenin İngiltere tarafından onayladığını duyurmak. Yiğidin hakkını yiğide vermek gerekir. Cem'e karşı negatif bir tutumum olsa idi İngiltere'den gelen bu bilgileri paylaşmazdım. Tebrikler Cem.

RL den gelen e-posta:

Hi Mert,

The 100-200km/h time of 5.3s looks valid to me. As you can see from the satellite trace (shown in blue) the PerformanceBox has good, stable lock on to 8 sats with no drops during the test.

http://www.freeimagehosting.net/newuploads/ca85d.jpg

miniks
19-11-2011, 08:22
Teşekkürler Mert abi

SekoLive
19-11-2011, 08:32
madem ingilterede bu işi çözüyolar tereddütte kalındıgında keşke önce ingiltereye sorulp sonrasında burda itiraz edilseydi.

basar13
19-11-2011, 08:38
Tebrikler turbo integra'ya inşallah daha iyi süreleri gelicek...

miniks
19-11-2011, 09:12
madem ingilterede bu işi çözüyolar tereddütte kalındıgında keşke önce ingiltereye sorulp sonrasında burda itiraz edilseydi.

Farketmez önce veya sonra

yanlışın neresinden dönülürse kardır

tekrar bir tartışma konusu çıkarmaya gerek yok kardeşim

SekoLive
19-11-2011, 09:18
ben tartışma olsn diye yazmadm soncda iyiniyet olmasa mert bey gelen mail burda paylaşmazdı.

basar13
19-11-2011, 10:06
6speedonline da bu süre onaylanıcak mı ? Yoksa sadece racelogic mi sorun yok diyor?

seko
19-11-2011, 10:08
hep 6 sn civarı idi diger olcumler bu olcum 5,3 olamaz gibi imalar vardı yada diger bir deyişle diger olcumler 6 lı iken bu nasıl 5,3 lere indi acaba lastik,yollamı alakalı acaba bu durum?

miniks
19-11-2011, 10:08
ya başar porsche cuların sitesinde hondanın süresi onaylansa ne olur onaylanmasa ne olur

üretici firma onaylamış sen de hala daha neyi kurcalıyosun anlamıyorum

bazen çok mantıksız yazılar yazıyorsun sana olan sevgimi azaltıyorsun :):)

miniks
19-11-2011, 10:10
hep 6 sn civarı idi diger olcumler bu olcum 5,3 olamaz gibi imalar vardı yada diger bir deyişle diger olcumler 6 lı iken bu nasıl 5,3 lere indi acaba lastik,yollamı alakalı acaba bu durum?

kardeşim Patinaj ile alakalı

arabanın tutundugu bir denemede bu sureyi çıkartmış

zaten bu denemelerden bir kaç gün önce hava daha sıcak iken arac hep 5.2 - 5.3 - 5.4 - 5.5 koşmuştu hiç 6 görmemişti ama kaydetmeyi unutmuşuz

basar13
19-11-2011, 10:15
ya başar porsche cuların sitesinde hondanın süresi onaylansa ne olur onaylanmasa ne olur

üretici firma onaylamış sen de hala daha neyi kurcalıyosun anlamıyorum

bazen çok mantıksız yazılar yazıyorsun sana olan sevgimi azaltıyorsun :):)

Hiçbişey olmaz dediğin gibi üretici firma onaylamış zaten orda eğer onaylanmaz denirse bu yazı gösterilir kuralları değişir... Eğer öyle kural varsa...

Bu kadar alıngan olmayın.

searock///
19-11-2011, 10:19
masallah ... daha iyi zamanlarınıda goruruz insallah :)

basar13
19-11-2011, 10:19

Her yapılan süre ingilterede mi onaylanıyor ?

miniks
19-11-2011, 10:22
Hiçbişey olmaz dediğin gibi üretici firma onaylamış zaten orda eğer onaylanmaz denirse bu yazı gösterilir kuralları değişir... Eğer öyle kural varsa...

Bu kadar alıngan olmayın.

Başarcım alınganlık ile alakası yok sen benim dediğimi anlamadın

Bu ürünü üreten kim ?

racelogic

en çok kullanan süre takıntısı olan kim ?

6speedonline

6speedonline nedir ?

Porsche cuların kendi egolarını tatmin ettikleri site

Bunların onayı gerekirmi bu süre için ?

Gerekmez

üretici onaylamış bunlar onaylasa ne olur onaylamasa ne olur ?

hiç bişi farketmez

basar13
19-11-2011, 10:22
Adam tutmuş içine sinmemiş İngiltereye dosya yollamış kimsenin hakkı yenmesin diye süreler silinmişken üretici firmadan onay almış hala eleştirmeyin arkadaşlar teşekkür edin....

basar13
19-11-2011, 10:26
Başarcım alınganlık ile alakası yok sen benim dediğimi anlamadın

Bu ürünü üreten kim ?

racelogic

en çok kullanan süre takıntısı olan kim ?

6speedonline

6speedonline nedir ?

Porsche cuların kendi egolarını tatmin ettikleri site

Bunların onayı gerekirmi bu süre için ?

Gerekmez

üretici onaylamış bunlar onaylasa ne olur onaylamasa ne olur ?

hiç bişi farketmez

Aynen öyle hiçbişey farketmez, ama tüm dünyanın izlediği ve takip ettiği bir listeyi göz ardı edemezsin.

Benim amacım integranın listeye girmesi değil (Girmesininde zararı olmaz ülkemiz adına yararı olur) benim sormak istediğim bu sorundan dolayı bu listede onay alırmı almaz mı ?

Benim sorduğum soru yurtdışı listesinin kuralları ile alakalı benim sorumu integraya çevirmeye gerek yok.

Alınganlıkta bu yüzden dedim hemen sanki integraya yazmışım gibi alınıp savunuyosun yapma Hilmicim.

ibooo
19-11-2011, 10:32
Adamı amma yıprattılar nefret etmiştir kesin tebrikler çok güzel insallah daha iyileri olur

SekoLive
19-11-2011, 10:35
Her yapılan süre ingilterede mi onaylanıyor ?

benim için önemi yok ingiltere yada italya ilk postta ingiltereye yollanıldı yazılmıs. ona istinaden yazıldım eğer varsa öyle bişi onu daha bilgililer açıklarlar.

basar13
19-11-2011, 10:39
benim için önemi yok ingiltere yada italya ilk postta ingiltereye yollanıldı yazılmıs. ona istinaden yazıldım eğer varsa öyle bişi onu daha bilgililer açıklarlar.

Normalde hiçbir şekide İngiltereye yollanmıyor, integraya özel bir efor sarfedilmiş ve hakkının yenmemesi için bir girişimde bulunulmuş.

Nekadar güzel bu yapılan veri ve zaman almak için o gün verilen emekler boşa gitmemiş oldu.

miniks
19-11-2011, 10:43
Aynen öyle hiçbişey farketmez, ama tüm dünyanın izlediği ve takip ettiği bir listeyi göz ardı edemezsin.

Benim amacım integranın listeye girmesi değil (Girmesininde zararı olmaz ülkemiz adına yararı olur) benim sormak istediğim bu sorundan dolayı bu listede onay alırmı almaz mı ?

Benim sorduğum soru yurtdışı listesinin kuralları ile alakalı benim sorumu integraya çevirmeye gerek yok.

Alınganlıkta bu yüzden dedim hemen sanki integraya yazmışım gibi alınıp savunuyosun yapma Hilmicim.

Kardeşim bizden ne hızlı araçlar var o listede yeri olmayan

mesela ZN gc8 - hulk - teg - bilalin civic - zo6 vs vs burda süreleri olan araçların hepsini yollanması lazım herkes görsün

ben sadece onların onayına ihtiyac yok onu belirtmeye çalışıyorum

kalkıpta RL nin onayladıgı bir dosyayı hayır biz onaylamıyoruz deme hakları olamaz adam üretici firma çünkü

benim de demek istedigimi anladın dimi

yani dosyayı onaylayıp koymak zorunda kapiş

basar13
19-11-2011, 10:45
Kardeşim bizden ne hızlı araçlar var o listede yeri olmayan

mesela ZN gc8 - hulk - teg burda süreleri olan araçların hepsini yollanması lazım herkes görsün

ben sadece onların onayına ihtiyac yok onu belirtmeye çalışıyorum

kalkıpta RL nin onayladıgı bir dosyayı hayır biz onaylamıyoruz deme hakları olamaz adam üretici firma çünkü

benim de demek istedigimi anladın dimi

yani dosyayı onaylayıp koymak zorunda kapiş

Yollıyalım bize zararı varmı ? Yapılan süreleri görsünler.

Racelogic onayladıktan sonra sorun yok herhalde..... Kim ne diyebilir ?

_muhaRRem
19-11-2011, 10:48
vallaha cem abi yaptığına yapacağına pişman oldu, tebrik edin geçin kenara , geçmiyorsan çıkın karşısına . Az laf çok iş.

Maşallahh saygı duyuyoruz TEG e . 5 in altı süreleri bekliyoruz inş.

63owen63
19-11-2011, 10:53
Tebrik ederim, Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın. Gurur duydum.Teşekkür ederim.

edo typer
19-11-2011, 11:14
drıftbox adamı bozar arkadas:D tekrardan masallah mert bey sızede tesekkurler.. scottun maılını bulsaydım aklıma ılk ona sormak gelmıstı ama halıl anlatınca vazgecmıstım bu daha garantı olmus:)

Göki,ZD
19-11-2011, 11:16
Pardon ;)

...

basar13
19-11-2011, 11:23
vallaha cem abi yaptığına yapacağına pişman oldu, tebrik edin geçin kenara , geçmiyorsan çıkın karşısına . Az laf çok iş.

Maşallahh saygı duyuyoruz TEG e . 5 in altı süreleri bekliyoruz inş.

Hatayı görmesine rağmen tebrik edip söylememelimiydi ? Adamın mı günahı programda hata olmuşsa.

Kimsenin pişman olmasını gerektiricek durum yok kimse kimseye makinayı sen bozdun demedi..

TurboM3
19-11-2011, 12:24
Çok dikkatli okumanızı rica ediyorum.

Bu Racelogic firmasının yazılımında sorun var.

Konunun Cem ile, Mert ile, Murat ile alakası yok. Cem'i tebrik ettim, bir daha ediyorum.

Üyelerimizi konu dışında tutuyorum.

RL yazılımında Bug dedikleri problem var.

Drop out silince süreler HATALI çıkıyor.

Eğer drop out silme özelliğine gerek yok ise bu özellik neden yazılıma eklendi?

Repair yapmadan önceki süreler ile repair yaptıktan sonraki süreler farklı çıkıyor.

RL firmasındaki mühendis konuyu izah edemedi. Etmek istemedi.

Daha da vahim bir olay.

40 gün evvel test yaparken aynı anda iki tane Vbox takıp ölçüm aldık.

Her iki makine de farklı süreler kaydetmişti. Bu konuyu sorduğumda bilmem cevabını aldım.

Yorum sizlere ait.

MiaMi
19-11-2011, 13:56
Adamı amma yıprattılar nefret etmiştir kesin tebrikler çok güzel insallah daha iyileri olur

Adamı madam yaparız diye okuyorum nasıl bir etkin var kardeşim düşüncelerimde,

Bu vesile ile tekrardan tebrik ederim,