PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bilgisayar ses sorunu

Mehmet Opc
08-12-2011, 17:38
arkadaşlar internetten bi video izledigim zaman ses gelmiyor yani youtubetan falan bişey izledim zaman ses gelmiyor flashplayer 11 yükledim düzeldi ertesi gün yine ses gelmedi sonra ses driverını sildim bidaha kurdum düzeldi yine kapadım bilgisayarı açtım yine ses gelmiyor sorun nededir google chromedada internet explorerdada aynı sorun oluyor bi türlü çözemedim :mad:

KSE71
08-12-2011, 17:59
anladığım kadarıyla Bilgisayarınızda yapılan değişiklikler ertesi gün siliniyor. flash playerin en son sürümünü kurduğunuzda bilgisayarı yeniden başlatınca silinmesi, ses driverini kurduğunuzda bilgisayarı yeniden başlatınca silinmesi, bunlar yeniden başlattığınızda bilgisayarı siliniyor sanırım. bilgisayarınız da deepfriz gibi bir program var mı? deepfriz bilgisayarda yapılan değişiklikleri yeniden başlatınca eski haline getirmeye yarar. böyle bir program varsa bu programı devre dışı bırakıp ses driverini, olmassa flash playerin en son sürümünü yüklemeyi deneyin. eğer deepfriz gibi bir programınız yoksa bilgisayarınızı virüs taramasından geçirin, olmassa önemli bir değişiklik yapmadıysanız pc de ( önemli bir program yükleyip kaldırmadıysanız falan) sistem geri yükleme yapıp bir kaç gün önceye alın. İnşallah işinize yarar.