PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dişçi tavsiyesi (istanbul)

mmged_jan
09-12-2011, 13:21
arka dişime dolgu yaptracağım belki kanal tedavisi gerektirebilir önerebiliceğiniz anadolu yakasında dişçi varmıdır şimdiden teşekkürler

fangio
09-12-2011, 14:23
kadıköy de çilek sokakta kuzenim var düşünürsen telefonunu pm atarım.

pnrkc
09-12-2011, 14:25
çengelköy diş evi nde AHTER Bey 'yi tavsiye edebilirim.

216 401 20 20

Cimmeria
09-12-2011, 14:33
beşiktaş dentistanbul, diş hastanesi burası gayet profesyonel bir yer 24 saatte açık...

Evrenoz
09-12-2011, 16:43
arka dişime dolgu yaptracağım belki kanal tedavisi gerektirebilir önerebiliceğiniz anadolu yakasında dişçi varmıdır şimdiden teşekkürler

Bağdat caddesinde benim gittiğim dişçiyi tavsiye ederim. Diş konusunda epey sıkıntılıyım, zor uyuşurum, aşırı hassastır dişlerim, en ufak ağrıya aşırı tepki veririm. Tüm bu nazımı çekebilen bir dişçi. Fiyatlar biraz pahalı ama temizliği, elinin yumuşaklığı, benim gibi sorunlu hastalara yaklaşımı son derece başarılı.

İstersen telefonunu veririm

8.000rpm
10-12-2011, 00:30
dentistanbul diyorum ben de
geçenlerde 2 tane kemiğe gömülü sağ-sol 20lik diş çekimi , 1 adet kanal tedavisi , 1 adet dolgu , komple diş taşı temizliği yaptırdım...
2 saatlik genel anestezi sonrası bebekler gibi uyandım , anahtar teslim çeneyi teslim aldım yani :D:D:D:D
kanal tedavisinde geleneksel yöntem yok , tek seansta işlem tamam
klasik sistemde önce açıyorlar içine ilaç koyup kapatıyorlar
daha sonra gidiyorsunuz tekrar açıyorlar , ölmüş siniri alıyorlar ve dolgu malzemesi ile diş kapatılıyor...
bu sistem eskide kaldı , dentistanbulda tek seansta bütün işlemler tamam :)
ben çok memnun kaldım :)

mcanx
10-12-2011, 06:29
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, inanın çok memnun kalacaksınız

"Defne Kanık" veya "Seda Sönmez" ikiside çok iyidir

Kadyr
10-12-2011, 06:45
ümraniye çarşıda serdar devge var randevu alman gerek tabi adam yoğun yıllardır ona gideriz para göz biride değil işinide iyi yapar

clioGT
16-01-2013, 14:10
geçenlerde 2 tane kemiğe gömülü sağ-sol 20lik diş çekimi , 1 adet kanal tedavisi , 1 adet dolgu , komple diş taşı temizliği yaptırdım...
2 saatlik genel anestezi sonrası bebekler gibi uyandım , anahtar teslim çeneyi teslim aldım yani :D:D:D:D
daha sonra gidiyorsunuz tekrar açıyorlar , ölmüş siniri alıyorlar ve dolgu malzemesi ile diş kapatılıyor...

bana tam lazım olan şey bu işte:)

anesteziyle yaptırmak için bi şart var mı? inanılma dişçi korkum var inanılmaz ama. o yüzden gidemiyorum kırık dişim için bile 1 sene oldu...

Patisever
16-01-2013, 17:16
nurdan tarar bostancı 0532 296 91 02 adımı verebilirsiniz geçmiş olsun şimdiden

Dodoo
16-01-2013, 17:17
Şişli de iyi bir doktor tavsiye edebilirim. Atatürk müzesinin orada.

sweatcaptain
16-01-2013, 17:23
arkadaslar konu acılmısken sorayım bnada ordotontıst lazım yanı bu dıs cene duzeltmesı ( tel ) ıslerınde ıyı olan bı doktor anadolu yakası

Mertİ.
16-01-2013, 17:29

genel anesteziyle nasıl oluyor rahat mı sonrasında bi sıkıntı yaşadınız mı? bende de aşırı dişçi korkusu var:D ama şu sıralar gitmem şart oldu. hangi dentistanbul? ve oradaki hangi doktor paylaşırsanız sevinirim:)

Mivec_4G63
16-01-2013, 18:27
Hospitadent var çamlıcada tavsiye ederim. Fiyatlar ne ucuz ne pahalı, orta düzeydeydi yanlış hatırlamıyorsam.

SErhat.
16-01-2013, 23:19
arkadaslar konu acılmısken sorayım bnada ordotontıst lazım yanı bu dıs cene duzeltmesı ( tel ) ıslerınde ıyı olan bı doktor anadolu yakası
Ev arkadaşım Yeditepe Üni. Diş'te okuyor.

Yeditepe Diş Hastanesi'ni tavsiye edebilirim.

Ortodonti ile işim olmadı kanal-dolgu için gitmiştim ama akşamları yaptıkları işler hakkında konuşuyoruz; ortodonti ile de ilgileniyorlar.

Elbette her hastayı öğrenciye vermiyorlar; yanlış anlamayın. Proflar ilgileniyor genelde hastalarla.

Shadow_Dancer
17-01-2013, 00:38

Abi besiktasta mi bu yer bi de bakirkoyde subeleri var orasi nasil acaba?