PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : apexi neo ayarlamasını bilen arkadaşlar

polo34
04-12-2007, 10:38
apexi neo ve afr göstergesi ile adım adım olayı madde madde açık bir şekilde yazabilecek arkadaşlar bilgilerini esirgemezlerse sevinirim, kullanım kitapçığına bak, ya da netten ara diye lütfen cevap vermeyin çünkü türkçe bir açıklama bulamadım, bulduğum ingilizce açıklamalarda da anlamadığım yerleri soramıyorum çünkü forumlardaki konular çok eski, eğer bir arkadaş değerli vaktini ayırıp detaylıca olayı anlatırsa iyi bir kaynak olacak...

tüm sorumluluk bilgi verene değil, uygulama yapan kişilere ait olacaktır, bu sebepten bilgilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin...

Oz`
06-12-2007, 10:03
tam ney öpğrenmek istediğini söylersen sana yardımcı olalım arkadaşım

8.000rpm
08-12-2007, 22:47
meslek sırlarını açıklamak olur bu ama...
:):):)

polo34
07-01-2008, 04:05
ben sıfırdan en ince detayına kadar bilmek istiyorum:)
galiba bilen bir arkadaşla ücret mukabilinde:) ilkten bir ayar çektireceğim, o sırada o bana anlatacak olayı :)

Oz`
16-01-2008, 01:40
ayarlamak zor deil kitapçığını eline al dostum bağlantısnı yaptıktan sonra sana verilan directions lar doğrultusunda settingleri yap

base olarak sölim
Low Thr : Belirlediğin gazın örnek olarak %50 ve altını bu haritadan
high Thr : Blirlediğin gazın örnek olarak %51 Ve üstünüde bu maptan yapabilirsin

Thr poing buda Low ve high haritalarını belirlediğin yer

? başka:) kitap ini araştırsan saten anlaayabilirsin çok basit bir alet

polo34
29-03-2008, 17:57
bunu kim takar istanbulda? takmasına ayrı ayarlamasına ayrı ücret isteniyor, mantar tuning bu aleti çok iyi biliyormuş galiba, 100 ytl takma, 100 ytl ayarlama için istediler, ne diyorsunuz? daha ucuza mal etmek mümkünmüdür? aem afr var, yardımlarınızı bekliyorum ...

cem
29-03-2008, 18:27
bunu kim takar istanbulda? takmasına ayrı ayarlamasına ayrı ücret isteniyor, mantar tuning bu aleti çok iyi biliyormuş galiba, 100 ytl takma, 100 ytl ayarlama için istediler, ne diyorsunuz? daha ucuza mal etmek mümkünmüdür? aem afr var, yardımlarınızı bekliyorum ...

Özelden yolladım.

VteC_MaNiaC
29-03-2008, 20:33
Özelden yolladım.

kanka aynı cevaptan bide ben özelime alabilirmiyim?