PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sunum konusu yardımı

İbrahim Erdem
14-12-2011, 09:37
Öğle vakti sunum için taslak vermem lazım sunumumun konusu ise araçlardaki elektronik sistemler (abs,esp,tsc,launch control falan) fakat internette bana bu konuda yol gösterecek bir kaynak bulamadım. önerilerinizi bekliyorum.

Tunç
14-12-2011, 09:44
forumu araştırırsan bunların genel açıklamaları vardı

senna
14-12-2011, 09:47
daha önce söyleseydin kaynak vs taratırdım niye konu açmadınki daha önce

BthnKrkt
14-12-2011, 09:48
Wikipediadan genel anlamda bilgiler alinabilir taslak icinse

İbrahim Erdem
14-12-2011, 09:50
daha önce söyleseydin kaynak vs taratırdım niye konu açmadınki daha önce

daha henüz sunumu hazırlamayacağım sadece outline vereceğim. yani sonrası için kaynak elbette lazım olacak. :)

senna
14-12-2011, 09:51
haber edersen bişiler bakmaya çalışırım

İbrahim Erdem
14-12-2011, 09:58
haber edersen bişiler bakmaya çalışırım

sunum için birkaç akademik kaynak bulmam gerekecek. yardım ederseniz çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

İbrahim Erdem
14-12-2011, 21:43
sorun olmazsa bi güncel diyeyim.

İbrahim Erdem
16-12-2011, 01:08
bir güncel daha.

yok mu yav şöyle faydalanabileceğim bir link verecek. türkçe ingilizce farketmez. Foruma bakın demeyin yığınla şey var hangisini bulayım. yardım lütfen.

*AddO*
16-12-2011, 01:18
İÇTEN YANMALI MOTORLARDA KULLANILAN KONTROL SİSTEMLERİ (http://www.makineihtisas.com/icten-yanmali-motorlarda-kullanilan-kontrol-sistemleri-.aspx)

bu siteyi araştırabilirsin , işine yarayan şeyler çıkar mutlaka..

İbrahim Erdem
16-12-2011, 01:24
İÇTEN YANMALI MOTORLARDA KULLANILAN KONTROL SİSTEMLERİ (http://www.makineihtisas.com/icten-yanmali-motorlarda-kullanilan-kontrol-sistemleri-.aspx)

bu siteyi araştırabilirsin , işine yarayan şeyler çıkar mutlaka..

kaynak güzel de aradığım şey tam olarak bu değil.yine de teşekkürler.

şöyle söyleyeyim ne aradığım daha açıkça belli olsun.

Basit bir dille ders için sistemlerden hill holder olsun abs dsc esp olsun anlatacağım. sadece bana bu sistemlerin hepsini toplayıp gösteren bir kaynak lazım.

*AddO*
16-12-2011, 01:27
Aradığın şeyi tam olarak bulamazsın hiçbi zaman, sen hangi konuları istediğine karar ver, onlar hakkında bilgileri oku, işine yarayanları özet çıkar ve derste sunumunu yap. Derim ben..

İbrahim Erdem
16-12-2011, 01:29
Aradığın şeyi tam olarak bulamazsın hiçbi zaman, sen hangi konuları istediğine karar ver, onlar hakkında bilgileri oku, işine yarayanları özet çıkar ve derste sunumunu yap. Derim ben..

haklısınız. konu geniş haliyle tek bir kaynak mümkün değil. neyse artık ordan burdan toplarım birşeyler.