PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj kapağı sorunu...

C!N
19-12-2011, 21:10
Herkese selamlar arkadaşlar, akşam üzeri başıma gelen talihsiz bir olaydan bahsedip aklımdaki sorulara sizlerle yanıt aramak istiyorum. Akşam üzeri saat 7 civarı eve dönüş yolunda kırmızı ışıkta beklerken arkadan bir ford transit aracıma vurdu ve küçük çaplı bir kaza yaşadım, şükür ki kimseye hiçbirşey olmadı. Aracımda da bakıldığı zaman hiçbirşey görünmüyor hatta çizik bile yok, tam plakadan almışım darbeyi. Yalnız bagaj kağağı zor kapanıyor ve sol tarafın çizgisi biraz içeride kalıyor. Servise götüreceğim ama tamir yöntemi nasıldır hiçbir fikrim yok, bilen arkadaşlardan birşeyler öğrenmek istiyorum. Bagaj kapağının değişmesi gerekmez değil mi? Tamir ettirirken nelere dikkat etmek gerekir? (Aracım Peugeot 206 HB)

Kadyr
19-12-2011, 21:11
benım bagaj yamuılmuştu meganda vurmuşlardı çektirip düzelttiler güzel olmuştu ama servisti

C!N
19-12-2011, 21:59
yamulma yok benimkinde, sadece çizgiler denk gelmiyor işte, nasıl halledilir nelere dikkat edilir?

sui_generis
23-12-2011, 21:52
menteşelerde sıkıntı yoksa büyük ihtimal ayarı bozulmuştur diye tahmin ediyorum. en fazla pimleri degişir büyük ihitimal. kapak degişmez.

özgür67
23-12-2011, 21:53
Geçmiş olsun kısmet