PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 319. Dönem Yedek Subay Sınavı Sonuçları

Shadow_Dancer
10-12-2007, 18:24
Arkadaslar bildigim kadarıyla techturkey ailesinden de askere giden arkadaslarım vardı...

Ben Ankara Mamak Muhabere Egitim Komutanlıgna düştüm kısa dönem...

Diger arkadaslar nerelere düştü acaba?

STeaM
10-12-2007, 18:36
offf kardeşlerim :) hadi hayırlısı olsun
aradan 10 dönem geçti demek :) 309.KD

ANGEL'S 200SX
10-12-2007, 18:51
313. dük bizde , arkadaşlar bingöle çıkan olursa bana ulaşsın, itinayla bilgi verilir :)

Jan™
10-12-2007, 19:03
hayırlısı olsun arkadaşlar tez gidin tez dönün :)

Kemal_H
10-12-2007, 19:06
sanırım içinizde şuan en kıdemli ben varım :D 305 KD Malatya Muhabere Alayı mamaktan bizim alaya geliyorlardı hep :D

Kadirsa 319 KD VAN ERÇİŞ çıktı onada
Tüm asker adaylarımıza hayırlı teskereler dilerim

fosgate
10-12-2007, 19:10
Arkadaslar bildigim kadarıyla techturkey ailesinden de askere giden arkadaslarım vardı...

hayırlısı olsun bende 313 kd olarak mamak muhabere okulu ve eğitim merkez komutanlıgında yapmıstım kıyak bi yer
sınıfın ne yazıyor piyademisin muhabere mi? sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum
hayırlı tezkereler şimdiden
benim 2arkadasımada yedek subay cıktı biri jan kom. izmir foca dieri ankara polatlı

SONE-R
10-12-2007, 19:11
251 kd ağustos 96 - mart 97 :) var mı daha eski :D :D

Dragger
10-12-2007, 19:26
Hayırlı ugurlu olsun sonerim, cok güzel biryer cıktı ;)

Abarth, 4'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI ERZURUM PALANDÖKEN cıkmıs.

Tufan diye bir arkadas, İstanbul Deniz Astegmen cıkmıs :)

2 kuzenim, biri izmire biri iskenderuna cıktı :)

Hayırlı teskereler diliyoruz simdiden...

KaanKY
10-12-2007, 23:12

korkutmak gıbı olmasın allah yardımcın olsun kuzenım şuanda orda sık sık zıyaretine gıdıyorum senıde goruruz artık ;)

STeaM
10-12-2007, 23:17
sanırım içinizde şuan en kıdemli ben varım :D 305 KD Malatya Muhabere Alayı mamaktan bizim alaya geliyorlardı hep :D

Kadirsa 319 KD VAN ERÇİŞ çıktı onada
Tüm asker adaylarımıza hayırlı teskereler dilerim

ozaman benden tiyo ercişe van üzerinden değil erzurumdan otobüsle gitsin yoksa en az 1 hafta vanda KTM de bekler, :D
erzurumdan otobüsle gidicen KTM ye girmiyosun. bende VAN dan AĞRI'ya erciş ile arası 60 km olan biyerd yaptım ;)

Shadow_Dancer
10-12-2007, 23:37
korkutmak gıbı olmasın allah yardımcın olsun kuzenım şuanda orda sık sık zıyaretine gıdıyorum senıde goruruz artık ;)

SAolasın kardeşim...

Dragger
10-12-2007, 23:42
Ulan o van ktmde 15 gün yattık bilirim, bir ranzada 3 kisi :D

ANGEL'S 200SX
10-12-2007, 23:50
KTM iğrenç bir yer sakın uğramayın :)

Kemal_H
11-12-2007, 07:27
ozaman benden tiyo ercişe van üzerinden değil erzurumdan otobüsle gitsin yoksa en az 1 hafta vanda KTM de bekler, :D
erzurumdan otobüsle gidicen KTM ye girmiyosun. bende VAN dan AĞRI'ya erciş ile arası 60 km olan biyerd yaptım ;)

Bugün Elazığ' ya gidiyor otobüsle ordan VAN ' a yolluyorlarmış sanırım .. Akşam Uğurlamaya gidicez inş

Dragger
11-12-2007, 07:48
Degistirme sansı varsa güzergah degistirsin bence.

Elazıgda kalacak, ordan vana gidecek kalacak günlerce, konvoy bekleyecek.

İmkanı varsa arkadasların dedigi sekilde direkt birlige gitsin, yoksa askerlik baslamadan cok ceker.

Kemal_H
11-12-2007, 08:10
arayıp konuşuyım bari ama bana dediğine göre yarbay bir tanıdıklarını aramış ögle demiş oda sanırım ondan dolayı elazığ gidecek

Dragger
11-12-2007, 08:55
Elazıgdan rütbeli biri almazsa, sürünür cocuk elazıg ktmde, van ktmde...

Sen uyar, bizden söylemesi.

Ben hakkariye gidene kadar kepaze oluyordum o ktmlerde...

STeaM
11-12-2007, 09:49
bnm arkdaşlarım van ktmde kalmışlardı hepsi patates çuvalı gibiydi geldiklerinde :D
zor valla ...

Dragger
11-12-2007, 10:07
Git dagda savas, 50km intikal yap ondan daha iyidir valla, zerre abartmıyorum.

kadirsa
11-12-2007, 12:18
8'İNCİ KOR. HV. SVN.TB.K.LIĞI VAN ERCİŞ , kısa dönem. Evet o KTM leri görecek şanslı(!) arkadaş benim.

Sağolun uyarılar için. Bakalım yaşayacaz ve görecez ;) Hepiniz sağlıcakla kalın.

-------------------------

Şimdi birde şunu sorayım, okuduğumdan anladığım kadarıyla direk olarak van'a gitsem bile bu ktm çilesi çekilecek öyle değil mi? Yani direk ercişe ulaşmak en mantıklısı mı oluyor bu durumda ?

toonch
11-12-2007, 13:45
Arkadaşlar bende etimesguta çıktım. M60 tank takım komutanı olduk. 4 x 800hp bana emanet:) Hepimize hayırlı teskereler. Özellikle KTM ye kalanlara allah sabır versin. Kendinize iyi bakın

KaanKY
11-12-2007, 16:00
sınan tekirdağ
can denızlıye gidiyolarmış
sağlıklı bi şekilde gidin gelin

Kemal_H
11-12-2007, 18:34
veee Kadirsa yolladık askere saat 18:00 itibariyle otobüse bindi Elazığa dogru yola çıktı Umarım sağsağlım kazasız belasız en kısa zamanda vatani görevini tamamlayıp geri döner ve tabi askere giden tüm arkadaşlar içinde aynı temmenilerdeyim

Tugral
11-12-2007, 18:44
veee Kadirsa yolladık askere saat 18:00 itibariyle otobüse bindi Elazığa dogru yola çıktı Umarım sağsağlım kazasız belasız en kısa zamanda vatani görevini tamamlayıp geri döner ve tabi askere giden tüm arkadaşlar içinde aynı temmenilerdeyim

Tek kaldım :D

umut01
11-12-2007, 19:06
bütün askerlere hayırlı teskereler.

ABARTH
12-12-2007, 03:28
4'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI ERZURUM PALANDÖKEN

Sabah uçuyorum erzuruma,12 saat sonra teslim oluyorum arkadaşlar...Allahın izniyle 5 ay sonra görüşürüz...

Allaha emanet olun...

Hakkınızı helal edin...

Hoşçakalın :)

M_PROJECT
12-12-2007, 03:32
hayirlisi ile git hayirlisi ile gel Gokhan

giden herkese hayirli teskereler

gokhan07
12-12-2007, 03:39
askere giden herkeze hayırlı teskereler

Dragger
12-12-2007, 03:42
Hayırlı teskereler Gökhancım ;)

Tüm giden arkadaslara da hayırlı teskereler.

Tekirdaga düsen arkadas, tugaya falan düstüyse bascavus var tanıdık, yardımcı oluruz.

ABARTH
12-12-2007, 03:48
Teşekkürler arkadaşlar...tüm asker arkadaşlarıma hayırlı teskereler...

ahk
12-12-2007, 08:17
askere gidenlere hayırlı teskereler. Askerliğin en güzeli bile çekilmez.

MeRtCaN
16-12-2007, 10:39
319 larda gelıoooo hadı bakalım aynı zamanda teskere alacagız hepınıze hayırlı teskereler tabı banada :D
şfk 136 :)

ahmetuygur
16-12-2007, 11:28
ş : 63 urfa :) mertcan yardır aldevrem bnm :)

MeRtCaN
16-12-2007, 12:19
ş : 63 urfa :) mertcan yardır aldevrem bnm :)

sende yardırdın unutmaaa
hele bı gıtsın 6 ya 4 ler kral bızızz unutmaaa
7ye1 kral devre :D

VWci
17-12-2007, 04:51
Sagsalim gidin sagsalim gelin arkadaslar....

Kemal_H
24-12-2007, 10:29
Konu askerlik olunca aklıma geldi bendeki bir dilekçe örneğini sizlerle paylaşıyım dedim

Saygı deger Hakim Bey..Saygılarımla size açıklama özgürlügümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum. Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklıga kavuşturursunuz. Şu günlerde askerlige çagrılacagım. Adım Cafer Keskinbıçak . 24 yaşındayım ve şu anda 44 yaşında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim. Evlendigim kadının şu anda 25 yaşında Düriye bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ise bu bahsetmiş oldugum üvey kızı m Düriye ile geçen yılın ocak ayında evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendigi için damadım olmuş oldu. Aynı zamanda, üvey kızım da babamla evlendigi için üvey annem olmuş oldu. Karımın geçen sene benden hamile kaldı ve bir Kamil adını koydugumuz bir oglumuz oldu. Oglum Kamil, üvey kızım Düriye’nin erkek kardeşi ve aynı zamanda babamın da hem kayınbiraderi ve hem de torunu, üvey annemin de erkek kardeşi oldugu için benim de dayım oldu.Babamın eşi yani üvey kızım Düriye geçen sene kasım ayında babamdan bir erkek çocugu dünyaya getirdi ve adını Arif koydular. Arif’te ta babamın oglu oldugu için benimde erkek kardeşim ve de Kızımın oglu oldugu için de benim torunum oldu. Yani ben de aynı zamanda torunum olan Arif’in erkek kardeşi oldum. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduguna göre bende Eşimin kızının babası olmuş oldum. Aynı zamanda kızımın erkek çocugunun da erkek kardeşi oldum. Kısacası ben şimdi aynı zamanda üvey kızım Düriye’nin oglu Arif’inde büyük babasıyım.Sayın hâkim bey sizden ricam, benim askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir. Zira şu anda ben….. Babam Ferit Keskinbıçak’ın ogluyum. Babamın üvey kızım ile olan evliliginden dogan Arif Keskinbıçak’ın büyükbabasıyım. Aynı zamanda babamın torunu olan oglum Kamil Keskinbıçak’ın babasıyım. Bu durumda, sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarımız Uyarınca büyükbaba, baba veogul aynı zamanda askerlik yapamazlar..Saygılarımla…Cafer

Keskinbıçak.Not:

Adıyaman ili …….. ilçesi ….. Asliye Hukuk Mahkemesince…..

Adli Tabiplik raporunda belirtilmiş olan psikolojik rahatsızlıklarından ve (!) aile içindeki dengesizliklerden dolayı Cafer Keskinbıçak’ın askerlik hizmetinden muaf tutulmasına ve askerlik şubesindeki dosyasına bu şekilde işlenmesine karar verilmiştir

KaanKY
24-12-2007, 15:07
puhahahahha bune yaaa