PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MSUPRA VS Masvette (direk Video)

Oz`
11-12-2007, 01:41
slm ın hello buyrun izleyin :=)

http://www.youtube.com/watch?v=pzXTaqPnDt4

cem
11-12-2007, 01:47
Fark biraz fazla olmuş sankim ,

sulhi
11-12-2007, 01:49
abi kısa ve öz msupran mı var huzurun ve 348 de kesicin mi var:D

yiit
11-12-2007, 01:49
hay sesine kurban acı bi fark olmuş ama.

iso335
11-12-2007, 01:50
ismail arkadaşımızı ve bu arabaya katkıda bulunan herkesi tebrik etmek istiyorum öncelikle.Kazasız,belasız kardeşim.:icon_tup:

Bu dediğim sakın yanlış anlaşılmasın,motorcuların tarafında olduğumda sanılmasın araba sahibi biri olarak fakat;

http://www.youtube.com/watch?v=id31FUELipk

videosunda, tabi orda değildim alttaki yorumlara göre,ne kadar doğru olduklarını bilemem; Köprü yarışta bitiyor yazıyor.Eğer öyleyse yeşil motor yani ZX10 önde bitirmiş oluyor. Orayı geçincede gerçekten frene basıyor motor.Fren ışığı yanıyor...

Tekrar söylüyorum yazdıklarım yanlış anlaşılmasın.Sadece merak ettim? ;)

ŞİŞT HİÇ SEVMEDİM MUHABBETİ
BEN İSTERSEM KALKAR KALKMAZ GEÇERİM BUDA GÖZÜKÜYO YOL İSTEDİGİMDE
AMA HIZLI GEÇMEK HOŞUMA GİDİYO:icon_tup:
NASIL OLSA TEKRAR KARŞILAŞACAGIZ MOTORCU ARKADAŞLARDA BENİ GEÇMEK İSTEYECEKLER . İŞTE O ZAMAN BÖYLE OLMAZ 2.2 BASARIM ASVALT HARBİDEN AGLAR:beuj:AGLATIRIMDA:ofk:

Tugral
11-12-2007, 01:50
sanırım masvettenin gücü fazla olmus yere aktardığı pek bi gücü kalmamıs :) Önemli olan aktarma bana göre

sulhi
11-12-2007, 01:54
yalnız şöle bi durum daha var otobanda gecılen kamyonlar var emınımkıde demişlerdir ben daha böle ses cıkaran vede böle giden BMW görmedım die...

iso335
11-12-2007, 01:58
Ya Gene Arizaya Geçtim Gece Gece Bu Yaz Bi Gelse Bütün Motorcu Arkadaşlari Davet Edip Bu Işi Noktalayacam Artik

Oz`
11-12-2007, 02:01
ehem :) siparişleri verelim ozaman eylenceli olsun liste uzun gelmesi uzun sürer hhauhahuahuahuauh

sulhi
11-12-2007, 02:03
kanku bunun köprüsü deresimi kalmiş işte köy işte klavuz adam silme gectı bitti..yol isteyen adama koprumu sorulur gişemi?

cem
11-12-2007, 02:04
Bu Msupra bazılarının rüyalarına giriyo kesinlikle.Kabus olmuş kabullenemiyorlar.

iso335
11-12-2007, 02:05
Iyi Geceler Beyler Saolun Daha Yolun Yarisindayiz Bekleyin

Dragger
11-12-2007, 02:06
Masallah :)

iso335
11-12-2007, 02:06
Bu Msupra bazılarının rüyalarına giriyo kesinlikle.Kabus olmuş kabullenemiyorlar.
BENDE YATAYIM BAKALIM RÜYAYA BELKİ TURBOLU BUSA GEÇERİZ:D:D:D

FaTiH44
11-12-2007, 02:07
bence motorları boşverin artık geçiyosunuz artık uğraşmanın anlamı yok:) tehlikeli oluyo motor denemeleri bi videoda motor yavaş yavaş geçio orta şeride gaz kesionuz yoksa Allah korusun.Gaz kestiğiniz halde çekilince tekrar uzamışsınız yanından:)

maşallah diorum,emeğinize sağlık.

Low-Rider
11-12-2007, 02:08
oyy oyy fark baya açılmış
tebrikler

gokhan07
11-12-2007, 02:12
maşallah maşallah ismail abi başarılarının devamı gelir işallah

sulhi
11-12-2007, 02:14
bende istıyom bende:D

Oz`
11-12-2007, 02:16
sen ne görsen istiyon nedir bu senin sulhi halin ya :D çok isterik gördüm seni hahahahahahahuahuhauhuahuahuahuahuahu3

imitasyon sulhi :)

sulhi
11-12-2007, 02:17
gözum doymaz oldu ya yarıldımm vaLLa hahahahahaha emrah brom gibi hatta jakçoadksodkçsdavkısjxıaöjsafsv

ice
11-12-2007, 09:12
Gayet başarılı maşallah

STP
11-12-2007, 09:54
Fark biraz fazla olmuş sankim , ılk yazmayı dusundugum seyı yazmıssın kankam :)

iynn-RS
11-12-2007, 10:02
msuprayı bılmesem masvette basmıyomu derdım:D

MiaMi
11-12-2007, 10:16
Ben pek bişey anlamadım videodan. Standart bi MSP videosu işte :p . Motorların videosunda en azından geride kalıyordu olayı izliyorduk.

Mrt
11-12-2007, 10:21
:alright::allaalla::surucu:

///Msupra(L)

Mechanix
11-12-2007, 10:28
Masvettenin güç ve ağırlığı nedir ?

M3CSL
11-12-2007, 11:43
Masvettenin güç ve ağırlığı nedir ?

bende bunu mrk etmekteyım;)
hgt ve evo videosunu ızlemiştim fena deil gibiydi.. ama burda fark çok guzel:)

video çekım teknığınıde çok beendım:hahaha::p:rolleyes:

dragon07
11-12-2007, 12:17
hll olsun ismail abi:)walla motora alışmıştıkk 4 tekerlek olunja sarmıyorr

Tuner
11-12-2007, 17:02
İsmail abi sen niye olumsuz şeyleri takıyorsun kafana bazı şeylerin adını zaten koymuşsun.

Ama roll-cage yaptır abi arabaya.

Vts_Power
11-12-2007, 18:00
bi motorcu için yarış orda bitiyo burda bitiyo :) ne kadar ezik bi durum.. geçtiniz tamamda nie ezdiniz adamları kardeşim :) tekrar tebrikler

Grs91
11-12-2007, 20:30
avk servis ten herhangi biri yorum yazmamış, merak ettim onların roll hakkındaki fikirlerinii

ayrıca tebrikler ismail abi.

TünayK
11-12-2007, 20:35
avkservısten bırı "bız basmadık kardesım" derse kimse bısey diyemez...cunku basmamıs gıbı :)

ahmetbaha-drs
11-12-2007, 20:38
Tekrar masallah..tekrar darısı bizim araclarımızın basına=')
yakında kamyoncu abiler, "Tek Rakibim Msupra" yazarsa arkaya hic sasırmam:D:p

slave
11-12-2007, 20:49
Tekrar masallah..tekrar darısı bizim araclarımızın basına=')
yakında kamyoncu abiler, "Tek Rakibim Msupra" yazarsa arkaya hic sasırmam:D:p

valla süper tek rakibim msupra hehehe bayıldım buna ya :hahaha:

tebrikler ismail abicim başarıların devamını dört gözle bekliyoruz emeğe saygııı:icon_tup:

efe-E
11-12-2007, 20:51
Abi okadar fark yapmasaydın ayıp be.... :D

yusufbatırel
11-12-2007, 21:06
ne dıım be kardesım ALLAH KAZA BELA VERMESIN MASALLAH...

M_PROJECT
12-12-2007, 00:28
http://www.youtube.com/watch?v=vmdk9-atzow&NR=1

Tholl-ga
12-12-2007, 00:31
Halil Çakırın yorumlarına saygı......

M_PROJECT
12-12-2007, 00:32
temeeeeemm

OmerRS
12-12-2007, 00:47
bu daha guzel bi video imiş.

inşallah sorunlar çözüme kavuşur bi daha izleriz.

sulhi
12-12-2007, 01:02
e ne demek şimdi bu ? geçtımı yani ismail abiyi omu yani?

Eriador
12-12-2007, 01:15
Maşallah msupra çok iyi gerçekten

M_PROJECT
12-12-2007, 01:33
e ne demek şimdi bu ? geçtımı yani ismail abiyi omu yani?

yok be sulhi denemelerden once aractaki problemler sorunlar yazilmis
deneme 1 de cakioduk gaz kestik yazmislar
deneme 2 de 4 e girmemis arkadan "sanzimaaaaaannn " die ses gelio
deneme 3 de ise nedenini bilmedigimi bi neden den dolayi ismail abi basmamis , e yazmamislar nie basmadiginida o yuzden anlayamadik noldu ne bitti.
saglikli bi deneme yok goruldugu gibi sorunlu sorunlu denenmis , sahsi fikrim 4 . vitesin kactigi anda ismail abinin hizlanma ivmesi baya ii kacmasaydi gusel olurdu diorum ama onde olurdu bence

tool
12-12-2007, 07:22
lifter ve sanziman bozukmus bide onlar var..

M_PROJECT
12-12-2007, 07:35
ozetledik iste artistlik yapma

GökhanO
12-12-2007, 08:48
arabada sorun varsa niye denemeye gelmisler ben onu anlamadım.

miniks
12-12-2007, 09:03
sarı corvette daha kuvvetli sanırsam masvette denyani videolardan o anlaşılıyor

ayrıca neden hala saglam şanzuman alınmamakta araclara ?

|STI|
12-12-2007, 12:19
bende diorum altta isim yazan mesajlar neden azaldı :)

dragon07
12-12-2007, 13:11
arkadaslar bahane bir .... gibidir herkesde bir tane vardırrrrrr

senna
12-12-2007, 14:18
masevette kaç shot nos basmış bellimi acaba?

bu arada iki otomobilide kutlarım

İsmail abi maşallah sağlam bişi bu msupra:)

M_PROJECT
12-12-2007, 17:29
bisi belli diil semih gordugun gibi bi bildigimi butun arabanin problemleri yolda gorsek sunu bunu va die sayabiliriz belki :D bende anlamadim arizali arabayla taa kalk ordan gel yaris , yada araclarin hepsimi surekli arizali gezio sari vettede denerken arizaliydi ?

ReFiK
12-12-2007, 18:47
Off of of maş...nokta yaw:)

Oz`
13-12-2007, 13:18
beyler öle hayal yanlış video editlemekle olmaazzz tamam yapın arabayı dewneylim spining tires diosunuz nerde duyamıoruss spin spin spin HEPMSUPRA SESİ ne spini yaaaa 100 boy geçio 1 andaa hala çekiosunuz beyler 4 kereden 1 inde ayak çekilmiş o video var gerçek editlenmemiş videolalrı koyucam arkada kaldığı videoyuda koyucam emeğe saygı duyun dedikce gereksiz hareketlewr yapılıo susim dedim yeter.

lafim AVK servise degil ..o vidyoyu yapan arkadasa

lutfen yanlis anlasilmasin.....

Volkan abi kusuruma lutfen bakma okudusaniz tekrar ozur dilerim yanlış anlaşılma olmasın

dilerim

TT_BOY
13-12-2007, 13:26
çok başarılı..

senna
13-12-2007, 19:19
bisi belli diil semih gordugun gibi bi bildigimi butun arabanin problemleri yolda gorsek sunu bunu va die sayabiliriz belki :D bende anlamadim arizali arabayla taa kalk ordan gel yaris , yada araclarin hepsimi surekli arizali gezio sari vettede denerken arizaliydi ?

ya anlamadığım neden Ankara'ya geldiler o zaman ben anlamadım inşallah sorunları çözülür bi daha denenir güzel bi günde yalnız o videoya sorunları yazılması pek hoş olmamış 3. denemede İsmail abi basmamış orda neden sorun yazmamışlar acaba? edit yapan her kimse bilmyorum garip davranmış

burdan lütfen AVK çalışanları yanlış bişi anlaşılmasın gerçekten emek çekip güzel bi swap hazırlmışlar yalnız videoyu hazırlayan her kimse saçmalamış biraz

Oz`
13-12-2007, 21:48
ismail abi Telde şöyle dedi "o videoyu yapan arkadaşa sölersensewinirim o 3rd roll dediği videonun dewamındaki konuşmaları neden basmadığını ve cvp ını yasssın" dedi anlayana

iso335
13-12-2007, 23:05
ismail abi Telde şöyle dedi "o videoyu yapan arkadaşa sölersensewinirim o 3rd roll dediği videonun dewamındaki konuşmaları neden basmadığını ve cvp ını yasssın" dedi anlayana ARKADAŞAR 3. ROL DA 3 VİTESTE GAZLADIK 3 VİTESİM SARDI YOLU TUTDU DEDİGİM ANDA 4 E ATTIM SARDI VE BARİYERLERE DOGRU ÇOK YAN VERDİ ÇEKTİM AYAGIMI VE KONUŞTUK BUNUNLA İLGİLİ TELSİZDEN KONUŞTUK VE 4. ROL VARDI ONUDA KOYSAYMIŞ ŞİMDİLİK BU KADAR KONU UZARSA YADA DÜZELTMEYE GEÇİLMESSE BENDE ONA İTAFEN VİDEO KOYARIM LÜTFEN.NEYSE BU KONUYLA İLGİLİ BİRİLERİ İLGİLENSİN TEŞEKKÜRLER + BEN HAYATIMDA HİÇ BİR KALKIŞIMDA YOK VİTES ATAMADIM YOK GEÇ KALDIM DEMEDİM ARKADA BİLE KALSAM BASARIM YAKALAMAYA ÇALIŞIRIM AMA KONTÜROLÜ KAYBEDİNCE MECBUR KADIM ONUN İÇİN BIRAKTIM 200 KM NİN ÜZERİNDE YAN DÜŞÜNÜNÜN ARTIK:ofk:

V8 Killer
14-12-2007, 00:20
Selamlar,
Tebrikler Masvette yi bayagi farkli gecmissiniz.Keske beni de cagirsaydiniz,telefon numaram hem ozgunde hem ismail abi de vardi.Bu yarisa volkan bey yaristan 10gun once sms atarak haber verdi fakat sonra haber gelmeyince iptal oldu diye dusundum.O gunlerde istanbul yagmurluydu.
Zaferinize golge dusurmek istemem ama motorsiklet yarislari beni sasirtti cunku motorsikleti gecebildiginiz yer 250+ kmh suratler ki turbo olmayan bi motorsikletin artik bittigi suratler.Oysa ki hem kendimden hem de USA deki Supra (800HP)-Hayabusa videolarinda gordugum Hayabusanin hic one cikamadigidir.Hatta siz NOS kullanarak basiorsunuz yani lag tamamen yok gibi birsey.
Avk nin yaptigi videoya neden sinirlendin ozgun anlamadim,cunku Msupranin gectigi roll lar da video da var.Sadece son roll u koyup video yapsa tamam sinirlenmekte haklisin.Ayrica tebrik de var videoda.Mazeretler ise bos.50lik NOS yazilmis,komik :) Gecilen araba her zaman dusuk rakamlar soyluyor,dunyanin her yerinde boyle.
Merak ettigim bisey var,ismail abi neden her viteste once kesici sonra vites degistiriosun??

Sertan

Oz`
14-12-2007, 00:54
sertan geçildiği rolllda şöle bişiy var o videonun dewami gelince anlayacaksınız saten :) keşke gelseydin ben msg attım sana ama cvp vermeyince ısrar etmedim bende yurtdışında felan dediler keşke olsaydınız neyse hayırlısı hayabusanın öne çıkması sarma yüzünden olduğuun düşnüyorum ben. kendi fikrim :)

V8 Killer
14-12-2007, 01:00
sertan geçildiği rolllda şöle bişiy var o videonun dewami gelince anlayacaksınız saten :) keşke gelseydin ben msg attım sana ama cvp vermeyince ısrar etmedim bende keşke olsaydınız neyse hayırlısı hayabusanın öne çıkması sarma yüzünden olduğuun düşnüyorum ben. kendi fikrim :)

Senden msg gelmedi :confused: Sarma olmasa da geride kalir gibi.Ama bisey diyemeyiz,varsayim.Sen neden Honda yi goturmedinyoksa sana da mi haber gelmedi :D,artik senin de videolarini izlemek isteriz.:icon_tup:

Oz`
14-12-2007, 01:01
ehehehe hayırlısı :D belki yarındanda yakın olur videolar havalar düzelse eylenices hepberaber hayrlısıyla ehe :)

M_PROJECT
14-12-2007, 01:03
Selamlar,
Tebrikler Masvette yi bayagi farkli gecmissiniz.Keske beni de cagirsaydiniz,telefon numaram hem ozgunde hem ismail abi de vardi.Bu yarisa volkan bey yaristan 10gun once sms atarak haber verdi fakat sonra haber gelmeyince iptal oldu diye dusundum.O gunlerde istanbul yagmurluydu.
Zaferinize golge dusurmek istemem ama motorsiklet yarislari beni sasirtti cunku motorsikleti gecebildiginiz yer 250+ kmh suratler ki turbo olmayan bi motorsikletin artik bittigi suratler.Oysa ki hem kendimden hem de USA deki Supra (800HP)-Hayabusa videolarinda gordugum Hayabusanin hic one cikamadigidir.Hatta siz NOS kullanarak basiorsunuz yani lag tamamen yok gibi birsey.
Avk nin yaptigi videoya neden sinirlendin ozgun anlamadim,cunku Msupranin gectigi roll lar da video da var.Sadece son roll u koyup video yapsa tamam sinirlenmekte haklisin.Ayrica tebrik de var videoda.Mazeretler ise bos.50lik NOS yazilmis,komik :) Gecilen araba her zaman dusuk rakamlar soyluyor,dunyanin her yerinde boyle.
Merak ettigim bisey var,ismail abi neden her viteste once kesici sonra vites degistiriosun??

Sertan

amerikadaki asfalti birisi turkiyeye dokerse hepimiz gider orda denemeyi izleriz bakalim one gecebiliromu hayabusalar .

V8 Killer
14-12-2007, 01:24
amerikadaki asfalti birisi turkiyeye dokerse hepimiz gider orda denemeyi izleriz bakalim one gecebiliromu hayabusalar .

Bizdede iyi asfaltlar var,ben nerelerde oldugunu cok iyi biliorum.Dikkatimi cekti volkan bey (masvette) roll lardan birinde asfaltin iyi tutacagini gorup burda basalim demis ve Msupra da o asfaltta hic traction problemi yasamamis.

Oz`
14-12-2007, 01:27
video gelio1 min yaşamadığı traction problemini göstericem 200 le :)

M_PROJECT
14-12-2007, 01:37
Bizdede iyi asfaltlar var,ben nerelerde oldugunu cok iyi biliorum.Dikkatimi cekti volkan bey (masvette) roll lardan birinde asfaltin iyi tutacagini gorup burda basalim demis ve Msupra da o asfaltta hic traction problemi yasamamis.

var , bizde bize gore iyi asfalt var burdakiyle kiyasi bile olmaz, en basiti tozlu butun yollar , ben amerikadaki busa supra ornegi icin soledim asfalt kiyasini . ayrica masvettede cok bi traction problemi yokki bariz gorunen msupranin bi sure tutunamadigi

iso335
14-12-2007, 01:38
Selamlar,

SertanSERTANCIM MERABA İLK ÖNCE SANA ÇOK HABER GÖNDERDİM GELİRSİN DİYE:(SERTANCIM ARKALARINDA OLDUGUM VİDEOYU YADA İLK HAYABUSA VİDEOSUNU İZLEMEDİN HERALDE BEN İSTERSEM CİDDİYE ALIR VE HİÇ ÖNÜME ONLAR GEÇMEDEN GİDERİM
AMA ZEVK ALIYORUM ONLARI YAKALARKEN
HAAAAA BİDE HALA SENİNLE DENEDİGİM LASTİKLER DURUYOR ÜSTÜNDE
VE 1.4- 1.5 BASIYORUM 2BAR BASTIGIMDA ÇOK DEGİŞİK OLUYO
ONU TURBOLU HAYABUSAYA SAKLADIM
SENDE GELİRMİSİN
HER ZAMAN BEKLERİM
ÖNCE KESİCİ OLAYINA GELİNCE ÇOK ZEVKLİ OLUYO
ÇOK HOŞUMA GİDİYO
DENEMEK İSTEYEN HERKESE KAPIM SONUNA KADAR AÇIK 24 SAAT
:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Oytun
14-12-2007, 02:27
halilcakir in koydugu videonun yarısı mazeret... ve 3rd roll'un koyulması gereksiz olmuş , onun amacını anlayamadım..

avk servise ve msupra'ya tebrikler

STP
14-12-2007, 02:39
havaların duzeldıgı zamanlarda yapılacak rollerde arkadan camera car olmak ısterım :D

Oz`
14-12-2007, 02:54
http://uk.youtube.com/watch?v=cjTn5-rkAIA

Beyler buyrun 3.cü roll un TRaction olmadığını iddda etttiğiniz video :)

yorumsuz :)

M_PROJECT
14-12-2007, 03:12
ayip okdar mazeret yazip 3. denemede bole bi olayi gostermemek sonra gecmis gibi yorumsuz birakmak ayip .

Oytun
14-12-2007, 03:23

bunu o halilcakir in videoya response yapsanıza, onu goren bunuda gorsun

Maxiboost
14-12-2007, 03:33

hahaha baya bi gitmiş be :D allahtan bilek sağlam :D

Tholl-ga
14-12-2007, 07:01
ayip okdar mazeret yazip 3. denemede bole bi olayi gostermemek sonra gecmis gibi yorumsuz birakmak ayip .

Ayip deil başka bişiyde burda söylenmez.O kişinin karakteri öle.

Volkan abi ve İsmail abiye saygılar.

Eriador
14-12-2007, 07:31
bu halil çakır yüzündn avk servisi bilmeyen insanlar soğuyor o servisten ... 1 kişi yüzünden olan servis in adına oluyor ...

iynn-RS
14-12-2007, 07:58
valla helal olsun .200 km le gıderken o sekılde yanlayıp gerı toparlamak herkesın harcı deıl.
allah kaza bela vermeın nazarlardan korusun.
masallah.

http://img526.imageshack.us/img526/2995/nazarlikrs0.gif

Oz`
14-12-2007, 08:12
avk servisle içalakası yok bnun beyler volkan abiyi ve mütevazılığını bilen herkes bilir sakinliğiini kesinlikle Servis ve kişisel alınmasın yeneliyorum SERVİS VE KİŞİSEL ALınmasın bu video .

vtanju
14-12-2007, 11:56
Selamlar,

Sertan

selam Sertan bey,

inanmasi niye güç ama araçta gercekten 50hp nos var idi.msuprayada 1.38bar yazdik araç sahibi ismail oyle dedigi icin, niye bize takildiniz.:) video izledi iseniz araclarda cok asiri bir fark yok(msupra hep fark atarak), sadece 4. vitese gecmedigi zaman isinlaniyor msupra. benim o gün cıktıgım maksimum surat 179km/h idi(driftbox) 3. yaris, onun icin msupra 200km/h sarmiyor daha dusuk suratte sariyor, zaten ben anlamistim yarisi biraktigini! daha yeni bitti motor ve yarismaktan zevk aldigim icin boyle yarismaya karar verdim. ben ankaraya ailece geldim eglenmek icin ve yarismaya karar verdim bu kimseyi ilgilendirmez arkadaslar. gecilen benim size ne?mazeretler bos degil gercek, ama ben msuprayi tebrik ettim ve yenilgiyi kabul ettim, ama herkez halen degisik frekansda. ve seviyeyi dusurenler var ne yazikki, burda kimse dusman degil herkezin fikri olabilir saygi duymak lazim. su an maseratinin sanzumani yapiliyor cumartesi biter insallah sonra tekrar deneriz hep beraber, guzel bir organizasyon yapin Sertan bey hep beraber eglenelim ve kimin araci 1 numara belli olsun.

volkan

vtanju
14-12-2007, 12:07
sarı corvette daha kuvvetli sanırsam masvette denyani videolardan o anlaşılıyor

ayrıca neden hala saglam şanzuman alınmamakta araclara ?

selam nasilsin,

sarı corvette maseratiden 150hp daha dusuk. yemin ederim, insallah inanilir. sanzuman olayını simdi hallediyorum.

volkan

vtanju
14-12-2007, 12:12
bu halil çakır yüzündn avk servisi bilmeyen insanlar soğuyor o servisten ... 1 kişi yüzünden olan servis in adına oluyor ...

selam,

halil cakir benim gordugum sadece msuprayı tebrık ederek ve yenilgimizi kabul ederek hiç editlemeden INGILIZCE tüm cektigimiz videoları eksiksiz sadece bizim sitemizede yayınladı. bildiginiz baska birsey varsa soyleyin ilgilenim, yoksa gunahına girmeyin.

volkan

vtanju
14-12-2007, 12:14
Ayip deil başka bişiyde burda söylenmez.O kişinin karakteri öle.

Volkan abi ve İsmail abiye saygılar.

selam

tüm cektigimiz videolar yayınlandı, önce gecildigimiz sonra msupranin sardigi videodanda belli oldugu gibi, ve ensondada heralde msupra onde gosterildi.

saygılar,

volkan

miniks
14-12-2007, 12:26
selam nasilsin,

sarı corvette maseratiden 150hp daha dusuk. yemin ederim, insallah inanilir. sanzuman olayını simdi hallediyorum.

volkan

hımmm volakn abi ozaman masvettenin tamamlanmasını bekliyecegiz supra ve msupra ile deneme gercekleş mesi dilegi ile ....

MiaMi
14-12-2007, 12:28
Harcanan emeklere saygı duyuyor herkesi tebrik ediyorum.

miniks
14-12-2007, 12:28
Bu arada Supra sertan beyin gri suprasının ilk videoları Kırmızı hayabusa ile yürüdügü vieoları var bende

hayabusa da 180 hp commander egsozt headers filitre full yapılı idi

ve sertan beyin suprasının önüne hiç gecememiştir

sanırsam sertan bey gecen mesajlarında ismail abiye bunu sölemek istedi

Yiğit G.
14-12-2007, 12:39
Çok basarılı bir araç.Tr de şimdiden efsane oldu bile.Ama ne olur dikkat edin hızlarınız cok yüksek ben izlerken kötü oldum allah korusun ya o hızda lastiğe vs bişey olsa bari kask falan takın abi :/ Abi Msuprada koruma barı falan varmı ?

iso335
14-12-2007, 13:02
arkadaşlar her an yarışmaya hazırım no problem yeterki deneme olsun hepinize saygılar.
sertan bey için hayabusa ile tekrar deneme yapacagım 3 -4 kamera ile teşekürler eleştirileriniz için

Oz`
14-12-2007, 13:03
mümkünse bu hafta olmasun bölünmem gerekicek :( havalar düzeldiği gibi denemek lazım

vtanju
14-12-2007, 13:10
arkadaşlar her an yarışmaya hazırım no problem yeterki deneme olsun hepinize saygılar.
sertan bey için hayabusa ile tekrar deneme yapacagım 3 -4 kamera ile teşekürler eleştirileriniz için

selam ismail bey,

tekrar tebrik ederim, elestiri yok amann:)

volkan

iso335
14-12-2007, 13:32
selam ismail bey,

tekrar tebrik ederim, elestiri yok amann:)

volkan
SAOLASIN ABİCİM BENDE TEPRİK EDERİM GERÇİ SENİN ARABANI ÖVMEMİZE GEREK YOK BİZ BİLİYORUZ NASI GİTTİGİNİ AMA TEKRAR DENEYELİM .
OLMADI BÖYLE HİÇ HOŞUMA GİTMEDİHAVALAR DÜZELİNCE BİDE TURBOLU BUSA VAR
SERTAN BEY
VOLKAN BEY
MSUPRA
HAYABUSA TURBO
Bİ DENEYELİM
BAKALIM KİM NUMBER ONE:beuj::icon_tup:

SONE-R
14-12-2007, 13:34
Yaw abiler deneme ankarada olacaksa bizlerin de haberi olsa izlemeye gelsek olma mı? :) :)

vtanju
14-12-2007, 13:35
SAOLASIN ABİCİM BENDE TEPRİK EDERİM GERÇİ SENİN ARABANI ÖVMEMİZE GEREK YOK BİZ BİLİYORUZ NASI GİTTİGİNİ AMA TEKRAR DENEYELİM .
SERTAN BEY
VOLKAN BEY
MSUPRA
HAYABUSA TURBO
Bİ DENEYELİM

sonuc belli, HAYABUSA TURBO tartısmasız

sulhi
14-12-2007, 13:43
su 2 3 hafta içinde olursa iyi olur bende izleyici olarak gelebilirim..

SONE-R
14-12-2007, 13:45
Valla biz seyircileri de düşünürseniz çok memnun oluruz. Özgün denemenin günü, saati ve yeri hakkında bize toplu özel mesaj atabilir misin?

cem
14-12-2007, 13:47
sonuc belli, HAYABUSA TURBO tartısmasız

Busa turbo lari gecen supralar mevcut ama.

cem
14-12-2007, 14:00
Supra Vs. Turbo Hayabusa

http://videos.streetfire.net/video/27de92ff-f323-46c1-82bf-996e016801a9.htm

sulhi
14-12-2007, 14:04
sesın güzelliğine bakarmısın ya

SONE-R
14-12-2007, 14:06
ya bu hayabusaları Supradan başka geçen bir araba yok mu? mesela Sky GTR 34 falan yok mu? :)

MiaMi
14-12-2007, 14:09
Turbo Haya dan sonra ne gelecek.İlla bi motorun Msuprayı geçmesimi gerekiyor. Bence Limitleri bu havalarda zorlamamalısınız.

En sonunda TomaHawk mı lazım.

http://www.exoticcars.ws/cars/dodge-tomahawk-wheel.jpg

STP
14-12-2007, 14:15
Y2K lazım tomahawk sanıldıgı gıbı yuruyen bı makıne degıl

TünayK
14-12-2007, 14:34
Turbo Haya dan sonra ne gelecek.İlla bi motorun Msuprayı geçmesimi gerekiyor. Bence Limitleri bu havalarda zorlamamalısınız.

En sonunda TomaHawk mı lazım.

http://www.exoticcars.ws/cars/dodge-tomahawk-wheel.jpg

nıe zorlanmasınkı sınırlar?

MiaMi
14-12-2007, 14:36
Selçuk yinede ciddi yürür.

http://www.allpar.com/cars/concepts/photos/tomahawk.jpg

500 bhp (372 kW) @ 5600 rpm (60.4 bhp/liter); 525 lb.-ft. (712 Nm) @ 4200 rpm
10-cylinder 90-degree V-type, liquid-cooled, 505 cubic inches (8277 cc)
356-T6 aluminum alloy block with cast-iron liners, aluminum alloy cylinder heads
Bore x Stroke: 4.03 inches x 3.96 inches (102.4 x 100.6)
Two pushrod-actuated overhead valves per cylinder with roller-type hydraulic lifters
Sequential, multi-port electronic fuel injection with individual runners
Compression Ratio: 9.6:1
Max Engine Speed: 6000 rpm
Fuel Requirement: Unleaded premium, 93 octane (R+M/2)
Oil System: Dry Sump; takes 8 quarts Mobil1 10W30 Synthetic
Cooling System: Twin aluminum radiators mounted atop engine intake manifolds, force-fed from front-mounted, belt-driven turbine fan. Takes 11 quarts of antifreeze.
Exhaust System: Equal-length tubular stainless steel headers with dual collectors and central rear outlets

0-60 mph: 2.5 seconds (est.)
(Some estimate 1.9)
Top Speed: 300+ mph (est.)

Neyse konu dağılmasın.

MiaMi
14-12-2007, 14:38
nıe zorlanmasınkı sınırlar?

Tünay kafanı dışarı çıkart bi bak. Kış geldi.

SONE-R
14-12-2007, 14:41

:D:D:D Ankarada hava hala bahar havası gibi... Küresel ısınma geldi kış bitti :rolleyes:

TünayK
14-12-2007, 14:41

kısla ne alaka?

MiaMi
14-12-2007, 14:44
kısla ne alaka?

Kışın dışarda kaç tane Race motor gördün. Veya hiç race motor kullandınmı kışın.

Ayrıca Alakası var yok demiyorum . Ben şahsi yorumumu yaptım.

Zamanında TB ile motor kovalarken Motorun üstünde ben vardım kış havasında yollar kötü iken ne oluyor ne olmuyor iyi biliyorum.

TünayK
14-12-2007, 14:46
tamam kardesım nıe kızdınkı ? sınırları zorlasınlar yazın denesınler o zaman....

STP
14-12-2007, 14:48
Kışın dışarda kaç tane Race motor gördün. Veya hiç race motor kullandınmı kışın.

Ayrıca Alakası var yok demiyorum . Ben şahsi yorumumu yaptım.

Zamanında TB ile motor kovalarken Motorun üstünde ben vardım kış havasında yollar kötü iken ne oluyor ne olmuyor iyi biliyorum.

yanlıs olmadımı bu? motor benı kovalarken sızde ızlerken :D alıntı

"kardes sen baya hızlıymıssın kapısakmı "
neden olmasın kardesım ama sende 900rr var
"guvenıyorsan cıkarsın gardas"

pekı :D

sonuc :D

MiaMi
14-12-2007, 14:50
:) Yok kızmadım. Biliyorsun daha yeni kaza yaptım. PT nin içerden çekilen videosunda kontrol nasıl kaybediliyor ürtücü. Demek istediğim havalar günlük güneşlik iken rahat rahat denenmeli. Bide motor konusunda bizim sanayide 30K çeviren bi mobilet var onu getirtelim :). Sonu yok yani Turbo Busa dan sonra ne olacak denilecek driver kullanamadı başkası başka motor başka sürücü allah korusun 4 tekerlek gibi değilki.

MiaMi
14-12-2007, 14:51
yanlıs olmadımı bu? motor benı kovalarken sızde ızlerken :D alıntı

"kardes sen baya hızlıymıssın kapısakmı "
neden olmasın kardesım ama sende 900rr var
"guvenıyorsan cıkarsın gardas"

pekı :D

sonuc :D

O gece motorla bi sefaköy avcılar sefaköy deneme yapıldı sonra tekrar avcılara gitmiştik. Birinde opeldeydim diğerinde motorda.

cem
14-12-2007, 15:17
ya bu hayabusaları Supradan başka geçen bir araba yok mu? mesela Sky GTR 34 falan yok mu? :)

Var :) .......

SONE-R
14-12-2007, 15:18
Fidyosu nerde pekü?

cem
14-12-2007, 15:23
Fidyosu nerde pekü?

Arşivimde :)

SONE-R
14-12-2007, 15:27
e paylaş kardeşim izleyelim hep birlikte Sky'ın gücünü görelim... Sky, Supradan çok daha yakışıklı bir makine...

senna
14-12-2007, 15:29
e paylaş kardeşim izleyelim hep birlikte Sky'ın gücünü görelim... Sky, Supradan çok daha yakışıklı bir makine...

konu sky vs diil

farklı bi konu açılır tartışılır ama yeri burası diil

STP
14-12-2007, 15:29
O gece motorla bi sefaköy avcılar sefaköy deneme yapıldı sonra tekrar avcılara gitmiştik. Birinde opeldeydim diğerinde motorda.

zaten olay kubrayı sefakoye bırakıp ordan gerı avcılara gıderken kapısmaktı :D

V8 Killer
14-12-2007, 17:36
SERTAN BEY
VOLKAN BEY
MSUPRA
HAYABUSA TURBO
Bİ DENEYELİM

Memnuniyetle gelirim ama havalar sogudu,asfalt soguk arabalar tutunmayacak,ozellikle benimki :D Simdi bikac ay herkes hazirligini yapsin,denemeler yapilir.Ilk round bitti. Ben yaptigim tum roll larda onde bitirdim Allaha sukur.
Bu arada Hayabusa turbo konusoruz,belli bi hayabusa turbo var mi?Varsa spec leri bilen var mi?

V8 Killer
14-12-2007, 17:38
sonuc belli, HAYABUSA TURBO tartısmasız Bence o kadar emin olmayin Volkan bey,Ozgunun Honda var :D

V8 Killer
14-12-2007, 17:42

Son bikac senedir Supra>Skyline oldugu ortaya cikti. :icon_tup:

M_PROJECT
14-12-2007, 17:57
Son bikac senedir Supra>Skyline oldugu ortaya cikti. :icon_tup:

o biraz nerde yaristigina bagli , isin icine pist girince skyline bi ayri duruyor mines in r34 unu gececek kac supra varki pistte :) ama rollingde dragda cok ustun supralar mevcut

Oz`
14-12-2007, 18:04
Bence o kadar emin olmayin Volkan bey,Ozgunun Honda var :D

senin 10 bin beygir tekerde arabaların varken bana ne hacet Hahaha :) baksana hyabusalar öne bile çıkamıomuş :) bidee ben 4 rakama çıkamam :) seni heycanlandıramam ki:icon_tup:

V8 Killer
14-12-2007, 18:12
o biraz nerde yaristigina bagli , isin icine pist girince skyline bi ayri duruyor mines in r34 unu gececek kac supra varki pistte :) ama rollingde dragda cok ustun supralar mevcut
Konu rolling oldugu icin Supra dedim.

V8 Killer
14-12-2007, 18:14
senin 10 bin beygir tekerde arabaların varken bana ne hacet Hahaha :) baksana hyabusalar öne bile çıkamıomuş :) bidee ben 4 rakama çıkamam :) seni heycanlandıramam ki:icon_tup:

Hahaha ozgunden hizir cevap gelmis.Kizma hemen kotu niyetim yok.Ismail abi seni listeye almaya gerek gormemis o yuzden seni de yazayim dedim.:heyoo:

dragon07
14-12-2007, 18:17
yalnız bu aralar whiteside impreza unutuldu gibi?

Oz`
14-12-2007, 18:19
uahauhauhahu kızmadımki gayet sakinim oturuyom yerimde :) pekte umrumda değil açıkcası heehehehehe gecen seferde sen msuprayı listeye almıodun :cool:

Oz`
14-12-2007, 18:20

onu türkiyede ssaten kalkışta geçebilicek ara. olduğuna inanmıorum 3000whp supra bile olsa :D:D:D:D:D

dragon07
14-12-2007, 18:21
benje kalkış degil 0-250km dogrumudur????:))

Oz`
14-12-2007, 18:21
0-210 u saten 6.2 ~ civarında performance box ile

dragon07
14-12-2007, 18:26
power box bozuk galibaa:D

Oz`
14-12-2007, 18:28
power box bozuk galibaa:D

auhauhauhhuah sanki bilmem ölemi acep hueuheuheu yok la 2 sidemi bozuk çıklıcak:D

dragon07
14-12-2007, 18:43
abi o kadar gt35 lr anja okadar olurrr

cem
14-12-2007, 18:54
uahauhauhahu kızmadımki gayet sakinim oturuyom yerimde :) pekte umrumda değil açıkcası heehehehehe gecen seferde sen msuprayı listeye almıodun :cool:

Bu Msuprada çok şakacı ya :smokin:

Oz`
14-12-2007, 19:45
Bu Msuprada çok şakacı ya :smokin:

ahuahuauhahuahu bilmem :)

M3CSL
15-12-2007, 01:21

banada öle gelıo:)
100 250 arasında çok tehlıke yaratabilir motora hiç sans vermez gibime gelıo:confused:

vtanju
15-12-2007, 09:41
Ilk round bitti. Ben yaptigim tum roll larda onde bitirdim Allaha sukur.
Bu arada Hayabusa turbo konusoruz,belli bi hayabusa turbo var mi?Varsa spec leri bilen var mi?[/QUOTE]

selam,

bu cok dogru bir soz, supranin onde olmadigi durum hic olmadi, simdi championdan bunu kutlamak icin bir yemek daveti bekliyoruz.:)

volkan

Oz`
16-12-2007, 03:04
bende hondamla gelcem gelimmi :P :P huauhahuah çok yyerim ama :)

iso335
18-12-2007, 00:33
kardeşim pazara senide bekliyorum

vtanju
18-12-2007, 16:43
sertan beyide bekliyoruz 3 lü tamamlanmadan olmazzzz

volkan

TünayK
18-12-2007, 17:34
bugun maltepede pt plaka supra gordum...ismail abi bi yorumun varmı?:)

iso335
18-12-2007, 22:51
bugun maltepede pt plaka supra gordum...ismail abi bi yorumun varmı?:)pt plakalı supra görmüşsen kesin benimdir
06 PT 330 MU YOKSA EVET O BENİM KARDEŞ:icon_tup:

iso335
18-12-2007, 22:52
sertan beyide bekliyoruz 3 lü tamamlanmadan olmazzzz

volkanABİ ÖZGÜNDE DİYOKİ HAFTAYA YAPALIM BENDE GELEYİM BAYRAM ARADAN ÇIKSIN DİYO:icon_tup:

ice
18-12-2007, 23:44
Bu arada Hayabusa turbo konusoruz,belli bi hayabusa turbo var mi?Varsa spec leri bilen var mi?[/QUOTE]

Var benim bildiğim 2 tane rağzı etmeye çalışıyorum:D güçleri hakkında tam bilgim yok ama fena gidiyorlar bayramda konusacağım umarım rağzı ederim:icon_tup:

Oz`
19-12-2007, 08:27
haftaya yapıorusssssss :) heyyyooooooo bu hafta olmaz :)

vtanju
21-12-2007, 13:00
ABİ ÖZGÜNDE DİYOKİ HAFTAYA YAPALIM BENDE GELEYİM BAYRAM ARADAN ÇIKSIN DİYO:icon_tup:

herkeze iyi bayramlar,

ok haftaya yapalim, benim icinde iyi olur, haber bekliyorum.

volkan

Kemal_H
21-12-2007, 20:47
hey maşallah ben şimdi gördüm videoları nasıl olduda msupra serisini kaçırmışım :D her iki arabayıda tebrik ederim hem cesaretlerinden dolayı hemde emeklerinden dolayı kazasız belasız nice keyifli bol videolar vede sürüşler

arabayı iyi toplamışsın abi ama biraz daha dikkatli olmakta fayda var bence ;)

iynn-RS
28-12-2007, 00:57
ismail abinin rakibi turbo hayabusa:D

http://img171.imageshack.us/img171/6357/00268img2139123445loor8.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/7835/00260img2137123463lo1od6.jpg

emreekin
28-12-2007, 01:44
turbo murbo anlamam....2 tekerde yalan oldu...kanatlılarla deneseniz bide abi..f16 falan..:D

iynn-RS
28-12-2007, 09:23
son olarak bu hayabusayla denenecek galıba.

Turbo1
12-11-2015, 07:19
son olarak bu hayabusayla denenecek galıba.

Konu çok esku fakat turbo hayabusa ile deneme oldumu hiç ?

altima
12-11-2015, 08:29

msupranın motorlarla denemesi mevcut. ancak turbomu değilmi bilmiyorum.
8 senelik hortta rekor sanırsam :D

RIDVAN :icon_tup:

jeffy
12-11-2015, 08:38
Hocam bu konuyu kaçıncı sayfada buldunuz :)

Berkan
12-11-2015, 08:44
İzninizle zehri salıyorum sene bindokuzyüzcifsıfır :hehe:

https://www.youtube.com/watch?v=Ly4M3Lsk79U

https://www.youtube.com/watch?v=Ly4M3Lsk79U

-aykt-
12-11-2015, 08:47
00:28de sağa çekileceğinden o kadar emin basılıyor ki yarım saniye geç çekilse biçilecekmiş adam ben videoyu izlerken korktum vallahi.

halilcakir
12-11-2015, 08:55
hahahahahah

vay be

8 sene lan 8 sene olmuş :D

Vts_Power
12-11-2015, 09:30

denediler. çok geçti msupra. arama yap bulursun :icon_wack

Turbo1
12-11-2015, 09:53
denediler. çok geçti msupra. arama yap bulursun :icon_wack

Yazimi gözlük takip tekrar oku! Normal ve power commanderli hayabusalar ile denemesini biliyorum onu sormuyorum!

Turbo hayabusa ile deneme oldumu hiç ? :soru:

yusufcan_k
12-11-2015, 10:02
Yazimi gözlük takip tekrar oku! Normal ve power commanderli hayabusalar ile denemesini biliyorum onu sormuyorum!

sen neyin peşindesin bi söylesene ya bi motordur taktın gidiyosun ? turbo hayabusa geçince egon mu tatmin olacak ??

erh
12-11-2015, 10:12
o değilde, bu denemede ismail çam transporter a bi makas atmak zorunda kalmıstı 250 gibi bi hızda.. o videoyu bulamıyorum olan varmı cok efsane bi kontrolu vardı...

mannerboy
12-11-2015, 10:12
bende yeni sandım konuyu :D yeni mesajlarda görünce

by serçe
12-11-2015, 10:59
Turbo hayabusa ile deneme oldumu hiç ? :soru:[/QUOTE]

bindokuzyüzcifsıfır Yıllarda bende iki turbolu hayabusa vardı, ben denedim ve geçemedim okadar tünel yaptım,basarken akıttım ama olmadı olmadı. Bir de hesap et iki turbo! dyno üzerinde 0-300 2,4 saniyeydi, paraşüt falan hak getire zor duruyordum çok heycanlı yıllardı ya 👍🏻 sonra baktım ki motorlar otomobilleri geçemiyor ve otomobilci olmaya karar verdim o gün bugündür elimden geldiğince otomobillere modif yapıyorum.

davanda başarılı olup ispat edersin inşallah motorların daha hızlı olduğunu 👍🏻👍🏻

Saygılar

jeffy
12-11-2015, 11:55

gerginliğe bak. Sanki turbo ile denedimi soruna evet power commanderli ile denendi diye cevap verilmiş.

Halbuki gayet net siz turbo ile deneme oldumu demişsiniz cevap olarakta evet denendi msupra geçti yazılmış.

Vts_Power
12-11-2015, 13:07
Sanane......

Vts_Power
12-11-2015, 13:09
yazimi gözlük takip tekrar oku! Normal ve power commanderli hayabusalar ile denemesini biliyorum onu sormuyorum!

turbo hayabusa ile deneme oldumu hiç ? :soru:

sanane kİmle denedİyse, varmi turbo hayabusan?

Wankel Batu
12-11-2015, 13:37
turbo abi efsane ya hahahahahahha

sedat s
12-11-2015, 15:05
turbo abı senın yaş kısmı dogrumu cıdden ? abı motor gecse nolacak araba gecse nolacak senın turbobusan varmı ? mesela benım hızlı arabam yok hıc şu gecmıs bu gecmısle ılgılenmıyorum vıdeoyu ızleyıp göz zevkımı tatmın edıyorum sonra sayfayı kapatıryorum. bence sende öle yap bı gun turbobusan veya zx falan s1000rr falan olursa cıkartırsın herkese saplarsın alkıslarız bosver abı ugrasma elalemın motoruyla arabasıyla

Runaway
12-11-2015, 15:19
2015 in hortu olmuş :) yeni konu sandım gözlerim büyüdü bi an

Levent Y.
12-11-2015, 15:20
@Turbo 1, istisnasiz her paylasiminizda motorlarin daha hizli olduguna getiriyosunuz konuyu, kimsede size motorlar yavas demiyo zaten, sunu da dusunun 200 kg lik bi motoru mu hizlandirmak daha kolay yoksa minimum 1,5 ton olan bi araci motor pesinden kosturmak mi? Zaten motorlar genetik olarak cok hizli makineler o yuzden bi aracin o seviyelere gelmesinin daha saygi duyulasi bi durum oldugunu dusunuyorum. Son olarak siz suan motor olarak ne kullaniyosunuz ve bu kadar saniyelerle hasir nesir bi insan olarak kendi motorunuza ait dbn verisi varsa gormeyi cok isterim...

doncarlo
12-11-2015, 15:34
Turbo hayabusa ile deneme oldumu hiç ?

Vts_Power
12-11-2015, 15:47
sen git 8 sene önceki konuyu hortlat, abuk sabuk yorum yap sonra lafı ye otur. bıkmadınmı hemşerim sen yaa.

senin turbo raydır nerde yaa ne zaman deneyecez? turbo 1.5 arabamla bekliyorum turbo raydır..

Turbo1
12-11-2015, 16:08
Konuyu amacından saptırmayın.
Cevap verecek kişi varsa oda MSupra yı zamanında kullanan kişidir. Aracı için emek vermiş birşeyler yapmış turbosuz motorlar ile denemeler yapmış geçmiş kimsenin buna bişey dedigi yok. Konuda Turbo hayabusa ile deneme yapılacagı söylendigi gibi unutulup gitmiş. MSupra nin Turbo hayabusa ile gazlama videosu hiç bir yerde görmedim ?
Denemeler Turbo olmayan motorlar ile yapılmış ve MSupra geçmiş çoğunluğunu.
Konuyu amacından kimse saptırmasın.
Tekrar soruyorum: Turbo hayabusa ile MSupra gazladımı daha önce ? Gazladıysa sonuç nedir ?
Bilmeyenler gereksiz yere yorumlamasa iyi olur.

Berkan
12-11-2015, 16:15
Konuyu amacından saptırmayın.
Cevap verecek kişi varsa oda MSupra yı zamanında kullanan kişidir. Aracı için emek vermiş birşeyler yapmış turbosuz motorlar ile denemeler yapmış geçmiş kimsenin buna bişey dedigi yok. Konuda Turbo hayabusa ile deneme yapılacagı söylendigi gibi unutulup gitmiş. MSupra nin Turbo hayabusa ile gazlama videosu hiç bir yerde görmedim ?
Denemeler Turbo olmayan motorlar ile yapılmış ve MSupra geçmiş çoğunluğunu.
Konuyu amacından kimse saptırmasın.
Tekrar soruyorum: Turbo hayabusa ile MSupra gazladımı daha önce ? Gazladıysa sonuç nedir ?
Bilmeyenler gereksiz yere yorumlamasa iyi olur.

https://www.facebook.com/ismail.cam.161?fref=ts

Zamanında kullanan kişi tüm soruların cevapları onda.

ayrıca TB turboyken nerdeydiniz :hehe:

Diyadin
12-11-2015, 16:18
Turbo Turabide turbo var mı?

Sadece Turabi yazarsa sevinirim.

Tşk.

Vts_Power
12-11-2015, 16:35
senin manta nooldu manta hahahhahahahhaha

Seven7
12-11-2015, 16:36
Seven Hayabusa ile deneme oldu mu hiç?

Sadece deneyen kişi yazsın.

Tşk.
Rıdvan.

Vts_Power
12-11-2015, 16:37
yanlız söz hakkı araç sahibinindir turbo1 dışında cevaplayan olmasın. (hani arabanın bütün resimlerine çapraz turbo1 yazıyodunya)
1 senin manta nooldu
2 turbo raydır nerde? neden denemiyoruz?

by serçe
12-11-2015, 17:51
senin manta nooldu manta hahahhahahahhaha

Bence çok hızlığı olduğu için biz göremiyoruzdur her iki aracınıda. Ghost rider gibi

ghibli06
12-11-2015, 18:40
yarın görürsem sorarım... da , ne alaka?

ZX-636R
12-11-2015, 23:42
arkadaşlar tamam konu hortlama olmuş da turbo abiye fazla yükleniyorsunuz.
Msupra zamanında busayı geçtiğinde İstanbul dan bazı motorcu arkadaşlar bile gidip bizzat denemek istediler ama sonra vazgeçtiler:)

oguzedr
13-11-2015, 00:02

abicim onu bunu geç yok motor mu hızlı yok araba mı bak bu şekilde senin videon varsa at biraz bizde keyifle izleyelim

https://www.youtube.com/watch?v=yfeOuMb9nBk

ümitech
13-11-2015, 01:00
Bütün forum toplanıp bazı arabaların motor gecebileceğini anlatıp ikna etsek,
Yinede kararından vazgeciremeyecez seni o zamanda twinturbo hayabusa diyeceksin yanlız sen demeden ben diyim
1300 cc makineye twin turbonun mantık dışı oldugunu fakat yinede senin mantıksızlıklarından daha mantıklı oldugunu tartışıyor olacagız, buna senin ne motordan ne arabadan nede turbo mantadan anlamadıgın kadar eminim

Yav koca forumu derde kedere koydun bırak artık peşimizi amk

Oz`
13-11-2015, 01:12
Turbo busayla deneme olmadı

bence turbo busayla drag yapalım ya :) ne dersiniz ?

ozyt1000
13-11-2015, 07:20
Geçen hafta cuma günü sizin diğer videonuza yazmıştım hava güzel 600 lük ve binlik motorla anadolu yakasında denemek istiyorum diye 1000 liklere karşı bir iddaam yok diye de belirttigim halde kimse denemedi. Klavye başında atarlanmak daha kolay.

997TT
13-11-2015, 10:20
Testesteron yayan cok,bahar mevsimide degil,hadi hayirlisi...
Bende zamaninda denemek istemistim ama tamam dediklerim daha aramadi,isim var su gun deniyelim dediklerim,abi keske deneseydik bekliyoruz dedi.

Cimmeria
13-11-2015, 11:07
büyük harflerle yazınca hayabuşa geçiyomuş :)

kelalper
13-11-2015, 11:48
arkadaş eskiden kayakçılar snowboardcu bizleri pistlere sokmamak için çırpınıolardı. Bizde şu motorcuları almasak foruma. Hepsi çok hızlı ama yola çıkanları yok.

Nightfish
13-11-2015, 12:11
Abi forumda Hayabusa diye aratıp her konuya giriyor sanırsam. Yanlışlıkla detailing konusuna girse Hayabusa diğerlerinden daha hızlı parladı değil mi yazacak diye bekliyorum.

atituti
13-11-2015, 12:13
alakasız konularda bile motor lafını görünce artık aklıma bunu getirmeye calısıyorum

http://i65.tinypic.com/289wivm.jpg

ilkerrrrr
13-11-2015, 12:35
https://www.youtube.com/watch?v=ygT4bGJkerk

bi video da ben koyayım.

not : bence motosiklet en zevklisi, hiçbişeyi geçmesine gerek yok

-Murat Özcan-
13-11-2015, 15:11
Sese bak ya f 16 gibi

Turbo1
20-11-2015, 11:08
Testesteron yayan cok,bahar mevsimide degil,hadi hayirlisi...
Bende zamaninda denemek istemistim ama tamam dediklerim daha aramadi,isim var su gun deniyelim dediklerim,abi keske deneseydik bekliyoruz dedi.

Benim 1000 lik yamaha ile zevkle deneriz. Yol çok nasilsa.
Motor çıksın önce, halen yurtdışından parça bekliyorum.

997TT
20-11-2015, 12:45
Benim 1000 lik yamaha ile zevkle deneriz. Yol çok nasilsa.
Motor çıksın önce, halen yurtdışından parça bekliyorum.

Anladigim kadariyla motor hala hazir degil ancak 3 yil gec kaldiniz. Orada "zamaninda" yazmistim. 2012 de stroker 997TT ve 2013 de stock internal Alpha 9+ GTR'im vardi. Sureleri bu sitenin listelerinde yaziyor.

Berkan
20-11-2015, 12:53
çıkınca benim boeinglede denermiyiz abi :hehe:

Ozan'S
20-11-2015, 13:27
gecıcı suredır onlar murat :P

997TT
20-11-2015, 13:59
gecıcı suredır onlar murat :P

İnsallah seninde boyle "gecici" surelerin olur,yoksa sisicek bitaraflarin...

Ozan'S
20-11-2015, 16:18
sevıyorum senı yaa hıc kacırmıyosun mutlaka cevap verıyosun :) 1 yıl olmuş murat girite gıdelı amma cabul gecıyor zaman be

997TT
20-11-2015, 17:24
Evet,Unlim500+'da gazlayan ilk Turkler ikimiz olduk kardesim.
Yaptigin buyuk isdi....

Turbo1
20-11-2015, 17:54
Anladigim kadariyla motor hala hazir degil ancak 3 yil gec kaldiniz. Orada "zamaninda" yazmistim. 2012 de stroker 997TT ve 2013 de stock internal Alpha 9+ GTR'im vardi. Sureleri bu sitenin listelerinde yaziyor.

Evet motor henüz hazır değil , parça geldiginde toplayacagım. Hazır olunca deneyecegim araçlar olur mutlaka.
Geç kalmışım yinede sitede gördüğüm süreleriniz çok çok iyi. Emeklerin karşılığını almanız güzel.

AşkınS.
20-11-2015, 18:55
Bu forumda 40+ 'ları ayrı bi sayfaya yonlendirmek lazim ya :D

iso335
28-11-2015, 00:39
hemen cevap vereyim hareketli olan herşeyle denemek istedim yarışanildiklerim vidyosu olanlar sadece diyerleri gelmedi yada yarışmadı şimdi hortlamışlar gel yarışalım diyorlar oooooooooo2006 da nerdeydiniz sene 2016 yuhhhhhhh be kardeşim ne arabaymışın ne ismail çam mışın
adam geçen gün aramış kaldıralım diyo araba 1.5 milyon benim 50bin dolarlık arabayla 2016 da denemek istiyo valla helal olsun 10 sene sonra araba bitmiş

miniks
28-11-2015, 07:55
Abi senin motor TL 1000 değilmiy di ne ara yamaha oldu :)

ghibli06
28-11-2015, 14:23
vettesiz maserati ghibliyle deneriz İsmail hocam bittiğinde :D sağolsun motoru dağıtırken çok yardımcı oldu İsmail Çam...

http://i.hizliresim.com/o8rV4R.jpg (http://hizliresim.com/o8rV4R)

Caesar
28-11-2015, 14:42
Bi tartışmadığınız 10 sene öncesinin efsane konuları kalmıştı buralarıda *** edin utanmayın çekinmeyin.

Turbo1
28-11-2015, 23:26
Abi senin motor TL 1000 değilmiy di ne ara yamaha oldu :)

Benim motor her zaman yamaha :icon_tup:
TL 1000r deneme yaptığım arkadaşın motoru :)

Turbo1
29-11-2015, 09:30
hemen cevap vereyim hareketli olan herşeyle denemek istedim yarışanildiklerim vidyosu olanlar sadece diyerleri gelmedi yada yarışmadı şimdi hortlamışlar gel yarışalım diyorlar oooooooooo2006 da nerdeydiniz sene 2016 yuhhhhhhh be kardeşim ne arabaymışın ne ismail çam mışın
adam geçen gün aramış kaldıralım diyo araba 1.5 milyon benim 50bin dolarlık arabayla 2016 da denemek istiyo valla helal olsun 10 sene sonra araba bitmiş

Canavar gibi giden msupra var ne güzel. Efsane olmuş araba. 2006 da deneme yapan araç sayısı 2016 ya dogru artmış durumda, deneme yapmak isteyenler her zaman olacaktır. Ben olsam elimde msupra gibi aracım olsa biraz daha güçlendirir keyfime bakardım ;)

GTR R32 Turan
29-11-2015, 11:30
Canavar gibi giden msupra var ne güzel. Efsane olmuş araba. 2006 da deneme yapan araç sayısı 2016 ya dogru artmış durumda, deneme yapmak isteyenler her zaman olacaktır. Ben olsam elimde msupra gibi aracım olsa biraz daha güçlendirir keyfime bakardım ;)

artık oda Msupra nın Yeni sahibinin teveccühüne kalmişşş...:heyoo:

GTR R32 Turan
23-12-2015, 01:14
M Supra satılık
İlgilenen arkadaşlara Duyurulur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-pasam-garage...pasamsupra-1300hp-gtrs-drag-drift-araci-229306038/detay

Met
23-12-2015, 05:55
2006 da yapılan arabaya 2016 da kafa tutmakta ne bileyim biraz şov bence.