PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılbaşı Gecesi İçin Ankara'da Günlük Kiralık Müstakil Ev Var Mı?

CasabLanca
22-12-2011, 22:29
Yılbaşında dışarı çıkmayalım şöyle bahçeli mangal yakabileceğimiz bir evde toplanalım kaynatalım dedik ilk etapta aklımıza Beypazarı Karagöl tesisleri geldi ama biz faaliyete geçene kadar tüm evler tutulmuş :D Karagöl Orman İçi Dinlenme Tesisi/Beypazarı | Facebook (http://www.facebook.com/beypazari.karagol)

Şimdi Ankara içinde olur çevre ilçelerinde olur (Mühye Köyü, Beypazarı, Çamlıdere, Kazan, Ayaş vs. vs.) aklınıza neresi geliyorsa günlük kiralayabileceğimiz bir müstakil ev arıyoruz. Kendisinde eşinde dostunda sağında solunda olan var mı hiç arkadaşlar?

Frid
22-12-2011, 22:32
başlıktan bekledigim içerik çıkmadı :D angarayamı gelsek yine :D

Day Walker
22-12-2011, 22:34
Aynen başlık iyide içeriği fos :D

Ben evin ertesi günkü halini merak ediyorum :D

onat
22-12-2011, 22:37
Yılbaşında dışarı çıkmayalım şöyle bahçeli mangal yakabileceğimiz bir evde toplanalım kaynatalım dedik ilk etapta aklımıza Beypazarı Karagöl tesisleri geldi ama biz faaliyete geçene kadar tüm evler tutulmuş :D Karagöl Orman İçi Dinlenme Tesisi/Beypazarı | Facebook (http://www.facebook.com/beypazari.karagol)

Şimdi Ankara içinde olur çevre ilçelerinde olur (Mühye Köyü, Beypazarı, Çamlıdere, Kazan, Ayaş vs. vs.) aklınıza neresi geliyorsa günlük kiralayabileceğimiz bir müstakil ev arıyoruz. Kendisinde eşinde dostunda sağında solunda olan var mı hiç arkadaşlar?

kardeş aramadığım yer kalmadı bu ortam için ama malesef kızılcahamamda ki dağ evlerinin dışında yok. sahibinden ve h.emlakta mevcut yerler var kızılcahamam için.

biz pes ettik bu ev işinde. meşrep e gidiyoruz.

CUB
22-12-2011, 22:37
Eray 2 tane bulun program bizede uygun o gece size komşu oluruz bizde :D
Şehir dışı , sakin bir yer olsun biz şenlendirelim ;)

tdipower
22-12-2011, 22:38
başlığı gördüm dedim kaçak et kesecek :D:D

1lker
22-12-2011, 22:40

hahah ben girmedim bile konuya başta perşembe perşembe :D

CasabLanca
22-12-2011, 22:44
o linkini koyduğum beypazarındakiler 100 TL günlük ve mis gibi evler ortam doğa herşey muhteşem
çamlıderede bir yer vardı 125 liraya abi 500 lira diyor yılbaşı için oha dedim :D

CUB abi bakayım bulursam sanada haber veririm :D
yılbaşı gecesi için 1 ev ve bana bu oyun yeter :hehe:
Doğruluk mu Cesaret mi? - Şişe Çevirmecenin En Modern Hali (http://www.budasepete.com/ofis-eglence/dogruluk-mu-cesaret-mi.html)

63owen63
22-12-2011, 22:47
Eray , Emreyle görüşsene,evleri boş bildigim kadarıyla, anılarımız canlandı mangal, rakı ,recep ivedik vs :D hassikome ya ne geceydi

CUB
22-12-2011, 22:53
o linkini koyduğum beypazarındakiler 100 TL günlük ve mis gibi evler ortam doğa herşey muhteşem
çamlıderede bir yer vardı 125 liraya abi 500 lira diyor yılbaşı için oha dedim :D

CUB abi bakayım bulursam sanada haber veririm :D
yılbaşı gecesi için 1 ev ve bana bu oyun yeter :hehe:
Doğruluk mu Cesaret mi? - Şişe Çevirmecenin En Modern Hali (http://www.budasepete.com/ofis-eglence/dogruluk-mu-cesaret-mi.html)

Tamamdır haberleşiriz ;)

erkin006
22-12-2011, 23:00
olmadı kasap olmadı...hani ablalar:D

Ahmet Saraçoğlu
22-12-2011, 23:25
face den gördüm atladım ama hüsran :D

CasabLanca
22-12-2011, 23:27
kardeş aramadığım yer kalmadı bu ortam için ama malesef kızılcahamamda ki dağ evlerinin dışında yok. sahibinden ve h.emlakta mevcut yerler var kızılcahamam için.

biz pes ettik bu ev işinde. meşrep e gidiyoruz.
dedigin emlakcinin tam isimi nedir ilani felan var mi?

icin fesat oglum :D

Eray , Emreyle görüşsene,evleri boş bildigim kadarıyla, anılarımız canlandı mangal, rakı ,recep ivedik vs :D hassikome ya ne geceydi
emreyle gorusmeyeli epey oldu kanka o gece hakkaten bombaydi ya anillarda sabah gelmisti bu haliniz ne diyordu :D:D

olmadı kasap olmadı...hani ablalar:D
biz abilerle takiliyoz erkin kardesim :D

MeRtCaN
23-12-2011, 08:07
Eray benı de al yanına :D

Jem89
23-12-2011, 08:12
Bi umut girdik ama.. Adam normal faaliyet yapacakmış :D Dönün beyler yanlış alarm.. :D

CUB
23-12-2011, 08:25

Sen bizimlesin :)

flexamin
23-12-2011, 11:07
eray la bir arkadaşım bu işle uğraşıyordu. yrn buluşcam onla bir konuşayım elinde boş warsa haber edeyim seni

CasabLanca
23-12-2011, 11:24
eray la bir arkadaşım bu işle uğraşıyordu. yrn buluşcam onla bir konuşayım elinde boş warsa haber edeyim seni

tamam haci bakar ol da haber bekliyorum senden

dark
23-12-2011, 12:37
bacanak kambersiz düğün olurmu :)
bu yılbaşı benide yanına alırmısın :D:D:D:D:D:D

baretta
23-12-2011, 12:42
emreyle gorusmeyeli epey oldu kanka o gece hakkaten bombaydi ya anillarda sabah gelmisti bu haliniz ne diyordu :D:D

Hala cevabını bulamadıgım sorular var o gecenin sabahına ilişkin :D :D

MeRtCaN
23-12-2011, 12:44
Sen bizimlesin :)

Obaa tamam :D

Alican
23-12-2011, 12:47
Bizim residence baktınızmı ? suitlerden birine çıkabilirsiniz.

CasabLanca
23-12-2011, 13:23
bacanak kambersiz düğün olurmu :)
bu yılbaşı benide yanına alırmısın :D:D:D:D:D:D
tertipi kap gel baco damsiz giris yok :D

bizde hatirlamiyoruz tam hangover :D

Bizim residence baktınızmı ? suitlerden birine çıkabilirsiniz.
orasi aklima geldide abi residence uymaz ya gece cok gurultulu olur birde kalabalik olabiliriz :D

HkN
23-12-2011, 15:24
2 Saatlik yol. Atlayın Afyon'a gelinç Hemde Termal Villalarda kalırsınız. Tabiki böyle bir düşünceniz varsa erken davranmanız gerekli.

Bir iki yer yazabilirim istersen :)

powERS
23-12-2011, 15:30
baslik cok falso ya :) direkt sapitmalik ev ariyoruz a dönmüş.

dark
23-12-2011, 15:39
tertipi kap gel baco damsiz giris yok :D

bizde hatirlamiyoruz tam hangover :D

orasi aklima geldide abi residence uymaz ya gece cok gurultulu olur birde kalabalik olabiliriz :D

olm bi organizasyonu yapta gerisi kolay tertrip gelir ;)

dark
23-12-2011, 15:41

sapıklık yok yanlış anlaşılma olmasın ....

CasabLanca
23-12-2011, 21:40
damsız giriş yassahhhhhhhh :hehe:

2 Saatlik yol. Atlayın Afyon'a gelinç Hemde Termal Villalarda kalırsınız. Tabiki böyle bir düşünceniz varsa erken davranmanız gerekli.

Bir iki yer yazabilirim istersen :)
ben kendim zaten termal tesis satış temsilcisiyim afyonda :D

yılbaşında oturupta zikir çekecek halimiz yok zaten :D

MeRtCaN
24-12-2011, 07:51
Dam buluruuz kanka kaşar çok :)

CUB
24-12-2011, 08:36
Hadi arkadaşlar az kaldı yeni yıla , adresimiz belli olsun artık ona göre güzel bi setup kuralım mekana ; müziksiz dj siz olmaz party :)

tool
24-12-2011, 09:05

:soru:

bu beypazarindaki mekana ulasim nasildir,
nerden dogru gidecegiz?

HkN
24-12-2011, 10:07
ben kendim zaten termal tesis satış temsilcisiyim afyonda :D

Ooo :) Hangisinin ? Afyon'damı duruyorsun yoksa Ankara'damı :)

CasabLanca
25-12-2011, 02:41
Dam buluruuz kanka kaşar çok :)
o kız seni aşar, çünkü tam bir kaşar, delikanlı adam manitasız da yaşar cCc Mertcan Reyis cCc

Hadi arkadaşlar az kaldı yeni yıla , adresimiz belli olsun artık ona göre güzel bi setup kuralım mekana ; müziksiz dj siz olmaz party :)
disko disko partizaniiiiiiii :D

bu beypazarindaki mekana ulasim nasildir,
nerden dogru gidecegiz?
Tam olarak hatırlamıyorum ama hatırladığım tek şey gölün yanındaki yoldan devam edince bolu dağının tepesine bağlanıyordu heralde :D
Ankara-Beypazarı-Kıbrısçık yolu üzerinde Ankara'ya sadece 129 Km Uzaklıkta.

Ooo :) Hangisinin ? Afyon'damı duruyorsun yoksa Ankara'damı :)
ankarada duruyorum tele kontak merkezindeyim ben angora termal bizim firma

63owen63
25-12-2011, 02:50

adamım o sabah uyandıgımda recep ivediktim kaşlar gözler boyanmıştı,agzımda sigara vs , gece de beni öpen yok mu diye dolanmış olabilirim andıkça gülerim:D

CasabLanca
25-12-2011, 03:08
adamım o sabah uyandıgımda recep ivediktim kaşlar gözler boyanmıştı,agzımda sigara vs , gece de beni öpen yok mu diye dolanmış olabilirim andıkça gülerim:D

telefonla konuşup geliyorum 5 dakikaya dedin :hehe: bizde muhabbete daldık 4 saat sonra seni yarı ölü şekilde bulduk kanka :D:D:D

ProdriveSTI
25-12-2011, 03:46
gel bizim alt kattaki locaları kiralayım sana :hahaha::hahaha:

CasabLanca
25-12-2011, 17:06
gel bizim alt kattaki locaları kiralayım sana :hahaha::hahaha:

dar gelir bize kanka :D

EREN34
25-12-2011, 17:08
Sahibindene bak. Gunluk kiralik diye ayri kisim var hatta

CasabLanca
25-12-2011, 17:10
Sahibindene bak. Gunluk kiralik diye ayri kisim var hatta

bir aydır takip ediyorum orasını

EREN34
26-12-2011, 11:02
bir aydır takip ediyorum orasını

Hmm o zaman Ankara'da bu konuda kıtlık var demek ki:)

CasabLanca
26-12-2011, 11:31
Hmm o zaman Ankara'da bu konuda kıtlık var demek ki:)

geçen sene ankaranın çevre ilçelerinden olsun merkezdeki evlerinden birçok günlük kiralık olan vardı bu sene hepsi yok oldu :soru:

EREN34
26-12-2011, 11:40
geçen sene ankaranın çevre ilçelerinden olsun merkezdeki evlerinden birçok günlük kiralık olan vardı bu sene hepsi yok oldu :soru:

Lazım ya ondandır kardeşim. Allah kolaylık versin ne diyeyim

CasabLanca
26-12-2011, 22:44
hayırlı akşamlar günceli çekeyim yok mu güzel angaralılar :D