PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaeli gebze motor ustası ?

mcolgecen
26-12-2011, 00:40
S.a arkadaşlar böyle bir konuyla sayfayı kirletmek istmezdim ama inanın bulunduğum şehirde usta konusunda oldukca zor durumdayım gebzeli arkadaşlar araçlarını kime gösterir bir sormak istedim benim namlı ustaya değilde (sözüm meclisten dışarı) dürüst adam gibi adam olan kolay para değilde insan kazanmak isteyen ustaya ihtiyacım var o usta öyle şu usta böyle namlı dediler peşin para ve ne dediyseler yapmamıza rağmen sağolsun o ustalar bizi hep dzdüler murat 131 aracıma segman-baskı balata fren balataları ve ön takım yapılacak gebzeli arkadaşlar kime götürelim aracı paylaşırasınız sevinirim ?

kurpat
26-12-2011, 11:28
öncelikle söyleyeyim; ankaradan iş sebebi ile 2 sene önce gebze'ye geldim ben usta bulamadım, kime gittiysem bir yamuk çıktı... ankaradaki ustalarımdan sonra hiçbiri tam içime sinmedi

murat 131 için problem yaşamazsın; cihan usta iyidir doğru dürüsttür. halkbank kürşat'tan aldım diyebilirsin

543-5847701

Muharrem C.80
26-12-2011, 15:05
gebzede yaşadığım dönemlerde hacıhalilde sefa usta vardı e-5 kenarında 2.5 vectra passat şahin megane çok aracımız geçmiştir elinden ama hala duruyormu bilmiyorum.