PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CVK Rs & UE 106 & YC 106 & YC 106 29,12,2011 rolling

Sayfa : [1] 2

percussionali
30-12-2011, 14:45
DENEME YAPAN ARAÇLAR TARİH= 29,12,2011

CVK rs VS FL rs

UE 106 vs YC 106

UE 106 vs FL rs

YC 106 vs FL rs

UE 106 vs subaru FORESTER

ARAÇ SPECLER

UE 106 =egzoz, flitre pt52 egzantrik, forget piston ahm portpolish timming ecufast yazılım 14,60 janzıman (koltuklar takılı) sökük değil

CVK Rs = chip,flitre,egzoz egzantirik,janzıman 16 inc jant komple sökük okan 104 kg:=)

FL Rs = chip,flitre egzoz komple sökük

YC 106 =flitre , egzoz portpolish timming (koltuklar takılı) sökük değil

FORESTER = flitre,egzoz,VF35 turbo bukadarını biliyorum sökük deği

videolar alt alta konulmuştur tek linkten takip edebilirsiniz iyi seyirler beğenmeyi unutmayın :D

ROLLİNG Arşiv -percussionali- | Facebook (http://www.facebook.com/pages/ROLL%C4%B0NG-Ar%C5%9Fiv-percussionali-/185798008168004)

mechanic
30-12-2011, 14:50
hepsine maşallah..

YavuzNaz
30-12-2011, 14:51
maaşallah hepsine :)

react1ve
30-12-2011, 15:09
hepsine maşallah..
ue106 ile yc 106, rs ile aynı videoda ben hangisi hangisi bilmiyorum.

hangısı hangısı derken abı?

Okan D.
30-12-2011, 15:09
alı abı 3 boy oldu dıyon ya vıdeo da :D:D vıdeo ya bakıom :D:D:D:D:D:D:D

mechanic
30-12-2011, 15:15
hangısı hangısı derken abı?

maşallah diyelim tekrardan...
:icon_tup:

gp74
30-12-2011, 15:16
Sunları neden youtube yüklemiyorsunuz !!!

Alper_
30-12-2011, 15:28
maşallah araçlara videolarda güzel izlemesi de güzel oluyor :D

Alicanrs
30-12-2011, 15:29
Maşallah deneyen araçlara

İBRAHİM_MEY_GTİ
30-12-2011, 15:38
maşallah araclara cvk işten cıkıyom brazdan yanındayım panpa:)

EMG
30-12-2011, 15:46
maşallah araçlara

FL gitmiyor diyenler CVK ile kaç boy oluyor bi yorum yapında okuyalım öğrenelim :)

mmustu
30-12-2011, 15:50
maşallah araçlara

FL gitmiyor diyenler CVK ile kaç boy oluyor bi yorum yapında okuyalım öğrenelim :)

tünel var hacı benzin yakmaya değmez :D

Okan D.
30-12-2011, 15:56
maşallah araclara cvk işten cıkıyom brazdan yanındayım panpa:)

gel gel kanka beklıorum

beyler arkadaşlar abıler kardeslerım yeter da artık uzatmayın su tartısmaları maşallah dıyın gecın araclara bu konuda p.ç olmasın normal vıdeo konusu olarak devam etsın

PPR engineering
30-12-2011, 15:56
araçlara maşALLAH. ben hiç bir yerde kimsenin emeğine ustalığına laf etmiş veya sallamış biri

değilim arkadan asla konuşmuşta biri değilim cıkıp söliyecek adamda yoktur bunu ufacık bir

atolyem var orda kimsenin hakkını yemeden uğraşır dururum kim araba yaparda yürürse

maşALLAH derim emek görmemezlikten gelinemez!!!!ama sunu açıklığa kavuşturalım cvk rs te

emeğim var fl rs te emeğim var yc gti te emeğim var ue dede emeğim vardı hiçe saydı ahmet

usta.olaylar farklı farklı muammer abi bu adam bu kapağı takarken yanındamıydın bunu gözüyle görüpte objektif söliyecek biri varmı rektifiyeci demiş ben rektifiyeciyi küçümsemiyorum

rektifiyeciye enjektör hattının tam olarak ne işe yaradığını gidin sorun:) arkadaşlar bir kapakla

uğraşırken buyuk emek veririyorum cilala parlat işlemi değil bu..o yüzden bu öfkem..planlar

yapıyosun kafana göre araba yaptın gel beni geç bakalım burdan sana sölüyorum ayıp değilmi dükkanında bulunan bütün işleri ben ön ayak oldum yazık değilmi buralara döküldük daha başka bildiğim şeyleri buraya yazmıyorum seni tehditte etmiyorum ama onlarıda yazıcak duruma getirirsen yazıcam ortalık s.... menin hiç bi anlamı yok muammer abi sen söle gördünmü gözünle ??? gelicem sökücem bakıcam kapağı taktığından adım gibide eminim...

PPR engineering
30-12-2011, 15:57
devamı arabanın emme manifoldunu plastiği bende işlerip deyip deldin gittin kendi emmeni taktın...sen benim burda sucsuzken ben seni her yerde kollarken arkamdan iş cevirdin...kapağı taktığın zaman yanımada gelmiştin..

Okan D.
30-12-2011, 16:03
bu ne kaan ya tartısmanızı arayın telde yapın yada gıdın yuz yuze tartısın yanı ayıp oluyo bızlere karsı ve anladıgım kadarıyla karsılıklı saygıyı bırak kendınıze olan saygınızıda kaybetmıssınız...

PPR engineering
30-12-2011, 16:06
bu ne kaan ya tartısmanızı arayın telde yapın yada gıdın yuz yuze tartısın yanı ayıp oluyo bızlere karsı ve anladıgım kadarıyla karsılıklı saygıyı bırak kendınıze olan saygınızıda kaybetmıssınız...

okan benden önemlimi bir kerede konuşuyim konu yine acarız ben yazıyım öle kolay değil boklayıp boklayıp kenara cekilmek

mami_makinen
30-12-2011, 16:07
ben takarken gozumle gormedım yalan soylemeyı sevmem ama tezgahında 106 kapagı ıslıyodu ..

PPR engineering
30-12-2011, 16:15
ben takarken gozumle gormedım yalan soylemeyı sevmem ama tezgahında 106 kapagı ıslıyodu ..

abi zaten kapağı işledi bana getirdi ben enjektör kanallarını düzelltim açı verdik düzgün işi rektifiyeci nasıl karar verdi...olay bundan ibaret abi acılsın bu konu...cok fena yerlere gidicek ben orda götümden ter gelicek yc 106 tıda emeği yokken yazılıcak sağda solda benim emeğim olduğu arabayı hiçe sayıcak...yok öle ezip geçmek.iş yaptığım müşterimlerimden biri desin kaan para sevdalısı kaan özen göstermiyo diye kendi arabamdan daha iyi yapıyorum hepsini..

ahm_52
30-12-2011, 16:17
kaan düne kadar yanımda sen yoktun daha dün tanıştık benim ekmegimi de sen vermiyorsun beni tanıyan tanıyo ue nin kapagını ben işledim bunu inkar edemezsin sana kapagı getirdigim dogru emme manifoltu gaz kelebegini de getirdigim dogru ama sen sadece kapaga yakıt hattı diye dört yerine iz yaptın kapagın başka senin yaptıgın bişe göremedim he içinde olan bişe varsada açık açık söle bende bilim burda herkezde bilsin benim kimseden saklıcak bişeyim yok

Vlkn
30-12-2011, 16:21
maşallah araçlara

PPR engineering
30-12-2011, 16:25
kaan düne kadar yanımda sen yoktun daha dün tanıştık benim ekmegimi de sen vermiyorsun beni tanıyan tanıyo ue nin kapagını ben işledim bunu inkar edemezsin sana kapagı getirdigim dogru emme manifoltu gaz kelebegini de getirdigim dogru ama sen sadece kapaga yakıt hattı diye dört yerine iz yaptın kapagın başka senin yaptıgın bişe göremedim he içinde olan bişe varsada açık açık söle bende bilim burda herkezde bilsin benim

kapağı yuvarlamakta bir şey yok dehilmi sen enjektör hattının ne işe yaradığını bilmiyen adama ben burda iş anlatmam daha düne kadar ben yoktum doğrusun amabenden sonra sunlar oldu burda yazmadım ama neler duydum neler sana benden sonra gelen arabaları yazıyım istersen...kimleri karşıma aldığımıda biliyosun şimdi kapağı ben yaptıım diyosun iş yaptığını sanıyosun bak kimsenin emeğine lafım olmaz kimsenin arkasındanda konuşmam ama sen baya fazla oldun..YC 106 tıyıda ben yaptım gibi göstersek olurmu bu benim lafımmı ????bak crm DD 106 tıyı yapmış maşALLAH dedim ne dedim bu arabayı sırf sen yapsaydın ahm bin kere eline sağlık derdim her kezin arkasından laf sıkmaktan bıkmadın sırf benim arkamdan değil..

ahm_52
30-12-2011, 16:31
kaan bey yc 106 nızın maşallahı var ama bu saaten sıonra senin allah 1 dedigine inanırım yc 106 da emegim yoktur dogru ama tımıng ayarını yaparken beni aradın neyi nere çevirecem diye bana sordun tlfonda dogrumu bence buda bir emek yaaa kaan bak işine be kardeşim uzatmayalım istersen ....

cffsymbol
30-12-2011, 16:36
alı abı 3 boy oldu dıyon ya vıdeo da :D:D vıdeo ya bakıom :D:D:D:D:D:D:D

bakıom hani bende fl nin içindeydim valla videoya bakıom :D:D:D şaka biyane bi 5 boy vardı :)

PPR engineering
30-12-2011, 16:36
kaan bey yc 106 nızın maşallahı var ama bu saaten sıonra senin allah 1 dedigine inanırım yc 106 da emegim yoktur dogru ama tımıng ayarını yaparken beni aradın neyi nere çevirecem diye bana sordun tlfonda dogrumu bence buda bir emek yaaa kaan bak işine be kardeşim uzatmayalım istersen ....

lan sen baya yalancı bir adamsın ben senin yanına iki video ile gelicem yüz yüze konuşurken kayıt altına alıcaz sen dur söksene arabanın kapağını ben sana tel açtım yc ayarı ben nerde yaptım biliyomusun yolda on kişi şahittir ordanda bir kere seni aramadım her şahittir bak en az on kişi cünkü yanıma araba aldım yaptım ayarı deniye deniye...daha neler yazıcağımı biliyosun ama dur sen dur ben senle bir yüz yüze geliyim böle o suratını göriyim insanın arkaksından salladığını birde suratıma salla...

ahm_52
30-12-2011, 16:42
kaan bence sen çok uzatıyon o telefonda önüme gelen i vururum asarım keserim bak sana bişe sölimmi havlayan köpek ısırmaz diye bi laf var sana daha uzatma diyom hala neyin peşindesin anlamadım boyuna kilanamı güveniyon

kelalper
30-12-2011, 16:47
herkes mafya a.q herkesin cebinde tabanca var sanki.

PPR engineering
30-12-2011, 16:47
kaan bence sen çok uzatıyon o telefonda önüme gelen i vururum asarım keserim bak sana bişe sölimmi havlayan köpek ısırmaz diye bi laf var sana daha uzatma diyom hala neyin peşindesin anlamadım boyuna kilanamı güveniyon

havlayan köpekısırmaz diyosun o zaman söle yazım götün yiyosa gelsene ataşehirde her kezin içine akşam ???ben haksızlığa uğradım diye sinirleniyorum doğal olarak...sen günahı olmıyan seni hiç bir şartta satmıyan adamın arkasından salla ahmet iyi yaptınmı diyeyedim

şizofren
30-12-2011, 16:48
Ne kapak mış be abi konu ya tamamen uzak bi insan olarak bence sohbet bölümünde kapak adı altında bi konu açılsın orda tartışılsın adamın roll videosu nu kimse kirletmesin

ayrıca bütün araçlara da maşallah allah nazardan saklasın
cvk güzel yürüyor

Vlkn
30-12-2011, 16:49
bakıom hani bende fl nin içindeydim valla videoya bakıom :d:d:d şaka biyane bi 5 boy vardı :)

:) boy boy kanka boy boy :d

mert-si
30-12-2011, 16:50
Araçlara maşallah kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

PPR engineering
bu böle olmıyacak biz senle bu akşam konuşalım bakalım suratıma salla bilip bilmeden yazılıyor...

ahm_52
sen gel benim ayagıma senin götün yiyosa sen kimsin ben senin ayagına gelecem

cffsymbol
30-12-2011, 16:51
:) boy boy kanka boy boy :d

hahahaha aynen knka inkar etmek yok :D sonraki denemede tünelin faydalarını görmüş olduk :D:D:D

PPR engineering
30-12-2011, 16:52
sen gel benim ayagıma senin götün yiyosa sen kimsin ben senin ayagına gelecem

tamam benim götüm yiyiyo güneşli mc doğrumu buyrun gelsin kim geliyosa götü yiyen görelim...arkadaşlarda doğru yanlışı öle ayırır...

Vlkn
30-12-2011, 16:55
hahahaha aynen knka inkar etmek yok :D sonraki denemede tünelin faydalarını görmüş olduk :D:D:D

:) rahat ol kanka rsler bizim sıkıntı yok FL'ye bi ayar çektir

Eray Yümsel
30-12-2011, 17:08
siz ikinizde kavacıga gelin bence ortak nokta sizin sıkıntınızı ben çözerim

mami_makinen
30-12-2011, 17:15
siz ikinizde kavacıga gelin bence ortak nokta sizin sıkıntınızı ben çözerim

bende gelımmı benımde gaz sıkıntım var ...

Eray Yümsel
30-12-2011, 17:16
sanada gider mami aaaaabi :D

mami_makinen
30-12-2011, 17:19
sanada gider mami aaaaabi :D

eyvallah sen o plakayı yıne aynı sekıl yaptıysan senın halıne uzuluyorum o zaman sana harbıden gıder ...beykoz u terket ...:D

Eray Yümsel
30-12-2011, 17:20
plaka on numara 5 yıldız abi bebeklerin bebeği :D akşam şampiyonlar ligi toplanıyomus sanırım gelceksen getiriyim :D

mami_makinen
30-12-2011, 17:21
plaka on numara 5 yıldız abi bebeklerin bebeği :D akşam şampiyonlar ligi toplanıyomus sanırım gelceksen getiriyim :D

hakem olarakmı yarısmacı olarakmı gelım ona gore soyle hazırlık yapım :D:D

Eray Yümsel
30-12-2011, 17:23
sana antrenörlük yakışır klübeden yönet sen 2 de 64km falan :D

SEÇKİN172
30-12-2011, 17:40
tamam benim götüm yiyiyo güneşli mc doğrumu buyrun gelsin kim geliyosa götü yiyen görelim...arkadaşlarda doğru yanlışı öle ayırır...

bence bu şeklide deilde detaylı konuşarak halletmek bence en iyisi .

zaten ikinizede bilen biliyor. ikinizde 10 numara ustalarsınız ama herkez işinde daha iyi tabi

sen: polishte en iyisisin

ahmet abi ise: motorda en iyisi . yani anlatmak istedigim tartırmaya gerek yok ikinizide bilen çok iyi biliyor. benimde ahmet abiyle aram iyi deildir ama oda motorda çok iyi biliyorum .şunuda biliyorum polish tete senin üzeine görmedim......

kelalper
30-12-2011, 17:43
hakem olarakmı yarısmacı olarakmı gelım ona gore soyle hazırlık yapım :D:D

mami ahanda sana buradan gider. Koşu yarışı 20 metre. Sana 106 bağliicaz bana da benim volvoyu. :D

yasin_R
30-12-2011, 17:49
kaan ahmet olum ne oldu size ya saçmalamaya bi son verin... yemişliğiniz içmişliğiniz ekmek parasını birlikte kazanmışlığınız var. muhabbetinizi kesiyorsanızda seviyeli her ikinize yakışır bir şekilde kesin...

yasin_R
30-12-2011, 17:51
bu arada cvk rs rollündeki spiker kimse ali sensin galiba:) nasıl bi boy hesaplama seklin var:) maaşşallah araclara cvk baya bi gecmiş. öle 3-4 boy değil;)

percussionali
30-12-2011, 17:54
noluyo burada nedir olum ikinizin derdide kandavasına çevirmişiniz konuyu yaa yok gelip gitmeler ayıptır ya ikinizde evli barklı çoluk çocuk sahibisiniz sizin şuan yaptığınız şeyi ben 15 yaşımda yapıyodum kaan olum yok yc ahmnın reklamı davalarına gimiş çıkmışın kusura bakmada burada senin reklemanı yapmakiçinde herkez çabalıyo ahmetinkinide çabalıyo kalkıp ta bunu bahane konusu yapma ayıptır.herkez tabiki kendince haklıdır. adam kapağı değiştirdim diyosa değiştirmiştir sen ahmete inanmıyomusun adam senin şanzımanımı yaptırdım dedğinde sana inanıyosa kendi çektiği slikonu gördüğü halde sana inanıyosa sende ona inanman gerk herşey karşılıklı konu daha fazla uzayıp çevrenizdeki insanlara kendinizi rezil rüsva etmeyin hepimiz insanız hiçbirimiz melek değiliz sütten çıkma akkaşıkta değiliz gelip gitmeleri bırakın hekezin herkezde hakkı emeği var ayıptır yapmayın böyle şeyler adamların konusunu piç etmeyin - by percussionali namı değerli olandan ;)

yasin bu aradada sna katılıyorum sanırım gözlük numaralarını değiştirmeme gerek :D

mami_makinen
30-12-2011, 17:54
mami ahanda sana buradan gider. Koşu yarışı 20 metre. Sana 106 bağliicaz bana da benim volvoyu. :D

reıs sana tır baglasak bana serce baglasan sen yıne gecersın :D:D

SEÇKİN172
30-12-2011, 18:00
çocugun konuşu traşa bagladı :)

CRUEL
30-12-2011, 18:03
cvk da ne kısme varmış:D rolling yapar polis basar konu açar kavga çıkar:D

ygtrn
30-12-2011, 18:40
yav arkadaş eski turboma göre çok kaybım var onu anladım, 106 ile denememizde 2 kişiydik ama 1 kişi ile kapancak gibi değil o fark, bide 106 sökükmüydü bilmiyorum....

emre_
30-12-2011, 19:01
İyilik kimseye yaramaz iyilik edende iyilik bulmaz yap yap denize at demis bu kadar konusuyosunuz kac yasinda adamlar kavga etmek got yemek ne bu boyle kimseye yakismiyo kaan yakinimdir yalan soyledigini gormedim kimsenin avukatida dilim ama coluk cocuk sahibi kisilerden bunlari duymak yakismadi herkez isinde olsun ekmegini kazansin kim isledi kim cizdi kendiniz biliyosunuz zaten ;)

PULAT
30-12-2011, 19:03
Bütün araçlara maşallah. FL biraz oynama istiyor gibi görünüyor. Ayaklarınıza sağlık.

PPR engineering
30-12-2011, 19:14
İyilik kimseye yaramaz iyilik edende iyilik bulmaz yap yap denize at demis bu kadar konusuyosunuz kac yasinda adamlar kavga etmek got yemek ne bu boyle kimseye yakismiyo kaan yakinimdir yalan soyledigini gormedim kimsenin avukatida dilim ama coluk cocuk sahibi kisilerden bunlari duymak yakismadi herkez isinde olsun ekmegini kazansin kim isledi kim cizdi kendiniz biliyosunuz zaten ;)

bende emre görmüş oldum aslında bu benim için bir fırsat yolumu devam ederken dostu düşmanı görmüş olduk..böle daha iyi oldu..kendimi insanlara anlatıcak halimde yok herkez biliyor kimin ne olduğunu bundan sonra yapsınlar araba.maşALLAH deriz yürüttüklerinde..

wekoo
30-12-2011, 19:18
maşallah araçlara ......

sinan-s
30-12-2011, 19:20
Maşallah bütün araçlaraaa...

H22Power
30-12-2011, 19:21
Ben çok korna çalan gördüm de dün ilk defa kullanılan bir korna şekli vardı genelde üç korna basılır kaşar olan ikinci kornada yürür ya bizim Harun 2 korna basıp yürüdü 3 yok bile gülmekten öldüm :D

wolrath
30-12-2011, 19:31
maşallah araçlara

sen kaca kadar saymayı bılıyorsan o kadar fark atmıs :D

sana demiştik gıtmıyor dıye. hala konusabılıyor, hatta ılk sen soruyor olabılıyorsun durumu :) bu durumda bızım "bak rs'ler arasında ne kadar fark varmıs?" dememız lazımdı ama maasallah yanı...

++
camcar : bıraz hızlı olsaydı ya da zaten sızı gececeklerını bıldıgınız ıcın bıraz ılerıden bassaydınız da boyları sayabılseydık. anlatan arkadas da ıyıymıs gercekten :rolleyes:

percussionali
30-12-2011, 19:35

sana demiştik gıtmıyor dıye. hala konusabılıyor, hatta ılk sen soruyor olabılıyorsun durumu :) bu durumda bızım "bak rs'ler arasında ne kadar fark varmıs?" dememız lazımdı ama maasallah yanı...

++
camcar : bıraz hızlı olsaydı ya da zaten sızı gececeklerını bıldıgınız ıcın bıraz ılerıden bassaydınız da boyları sayabılseydık. anlatan arkadas da ıyıymıs gercekten :rolleyes:

camcar hızlıda arabada 5 kişi olunca e doğal olarak üstlerede gidebiliyo 220 den sonra cam car alıyo başını gibi 5 kişiyle okadar yapacak bişy yok ;)

wolrath
30-12-2011, 19:52
e onu dıyorum madem adamların gececegını bılıyordunuz agırlıktan dolayı, bıraz ılerıde bekleseydınız keske :)

react1ve
30-12-2011, 19:52
camcar s3 ve arabada 5 kısıyız ustlerde s3 gıtmeye basladıgı zaman roll bıtıyor zaten =) aradakı farkı da arkadslarn yolda cok oynamasından dolayı bu sekılde olabıldı anca..bende de cok guzel vıdeolar var konu pıc olunca eklemedım bı ara ekleyecgım..

#e onu dıyorum madem adamların gececegını bılıyordunuz agırlıktan dolayı, bıraz ılerıde bekleseydınız keske

yıne one cıkma durumu oluyor fakat forester ve fl rs saolsun cekım yapamadık onların basmalarından sagdan soldan =)

wolrath
30-12-2011, 19:57
daha ıyı vıdeoları beklıyoruz o halde :) elınıze saglık.

SuperCorr
30-12-2011, 20:20
iyiymiş...

ceco
30-12-2011, 20:22
2011 yılının sonu çok atarlı gectı walla allah sonumuzu hayır etsin.

mami_makinen
30-12-2011, 20:23
2011 yılının sonu çok atarlı gectı walla allah sonumuzu hayır etsin.

aynen ya bu boyle nasıl olacak sasırdım ...sıte basımıza cokecek ...:D:D

ceco
30-12-2011, 20:25
aynen ya bu boyle nasıl olacak sasırdım ...sıte basımıza cokecek ...:D:D

:hahaha:

117654654 konu kilit

4654651 ceza alan üye

6541657135 banlanan üye sayısıyla tech turkey wadisi cinemalarda :D

ceco
30-12-2011, 20:27
akşam MC de hareket warmı acaba ?

OnurK
30-12-2011, 20:31
bende onu merak ediyorum ?
Hazır kıta beklemedeyim. :)

BoraRS
30-12-2011, 20:54
Akşam Ataşehirdeyim. Herkes gelsin. Ben tek siz hepiniz. Bakalım kim daha hızlı çay içecek :)

Ulan olm koca adamlarsınız yapmayın böyle. İşlediğiniz bi kapak için değer mi? Kaan kardeşim yalan söylemez. Ahmet de forumlarda yaptığı işlerden az çok tanıyoruz. Verdiği emeklerin karşılığında RS ler çok güzel yürüyor. Bu iki cevheri birleştirip paranın ...koymak varken siz birbirinizi yiyorsunuz.

Değer mi? Bence değmez.

slcksrn
30-12-2011, 21:20
Maşallah butun araçlara... kazasız belasız sürüşler...

Cliosportve
30-12-2011, 21:23
İlk dikkatimi çeken araç UE Siyah 106 GTİ
O nasıl bir gidiştir maşallah
YC nin 2.kornayı akıtacak şekilde basmasına zaten alıştık o yüzden pek kayda değer almıyorum
Karşıda düşman varmış gibi bu tarz hareketler artık göz göre görede hoş olmuyor !!!
FL RS e gelince CVK dan 5-6 boy yemiş ise biraz sorun var demek
Dün Ufuk kardeşimede dedim ben CVK dan 4 boy yiyordum en fazla 240-250 lere kadar
Videosuda mevcut zaten
İşin özü koşullar aynı olmayabilir tabi 1-2 boyun hesaplaması o anın şartlarındanda kaynaklanıyor olabilir
Ayrıca bir kapaktır gidiyor...Kapak işletip memnun olmayanlarda var kapak işletip memnun olanlarda var...
Rolling konusuna bakıyorsun atışmalar var
Konu mındar olmasın uzatılmasın

kelalper
30-12-2011, 21:23

++

gitmiyor derken. Sen CVK kadar yüklü başka CLiO bilio musun ya da gördün mü de FL için yorum yapıyorsun. FL VE ile de yürüdü sonucu burada yazıldı ne kadar olduğu. Çok biliosunuz!!!

Cliosportve
30-12-2011, 21:25
gitmiyor derken. Sen CVK kadar yüklü başka CLiO bilio musun ya da gördün mü de FL için yorum yapıyorsun. FL VE ile de yürüdü sonucu burada yazıldı ne kadar olduğu. Çok biliosunuz!!!

FL hiç bir zaman VE ile denemedi
Ne önceki sahiplerinde nede herhangi bir zamanda

yasin_R
30-12-2011, 21:30

okanın birkanla denemesini istiyorum. yani

cvk tt denemesi...

Cliosportve
30-12-2011, 21:35
okanın birkanla denemesini istiyorum. yani

cvk tt denemesi...

TT kendi devrinde bana fena açmıştı 6-7-8 boy:D
YGZ ile bastığımda 200 km lere kadar 2-3 boy açmıştın bana
YGZ ile TT bastıklarında yan yana mı yürünmüştü Yasin ?

wolrath
30-12-2011, 21:36

sen cok bılıyormussun...

+

cvk'dan daha yuklu de rs'ler oldu.hala da var.

bu speclerde bu kadar fark yıyen oldu mu, onu bılmıyorum bak. hele tunel yapıp? yok yok kesın olmadı.

neyı tırmalıyorsun hala? denesın dedık. adamlar denedı. tunele ragmen fark oldu. sonuc?

cffsymbol
30-12-2011, 21:41
sen cok bılıyormussun...

+

bu speclerde bu kadar fark yıyen oldu mu, onu bılmıyorum bak. hele tunel yapıp? yok yok kesın olmadı.

neyı tırmalıyorsun hala? denesın dedık. adamlar denedı. tunele ragmen fark oldu. sonuc?

tünel olan videoda boy frkı ilk denemeden daha azdı ;) tünelin sebeide ilk başlarda farktmişşnzdr sağ şerit fhep doluydu sapağa dğru yol açıldı bn kendmi kaptrmşım arkasndan dvm etmişim tünele yalan yok .
ama şöyle bişey var ilk denemde belli zatn biz okan kardeşinmlede sonrasnda konuştuk denedğimz hız 230 240 gbi 5-6 boydedik dahada bassak fark artarmydı artardı belkide

Cliosportve
30-12-2011, 21:41
sen cok bılıyormussun...

+

CVK ile son ayarlamızda bastığımız tek video bu ilk başlangıç videosu
Zaten sonrakiler bırakılmış

ilk 10 saniye içinde duran kişinin yanından geçme tahmini hızımız 235-240

Aradaki fark 2-3 boy gibi duruyor
Videonun gerisi basmaylan alakası yoktur CVK - VE nin

cvk clio rs - ve - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=w4ZpLy5i2eM)
w4ZpLy5i2eM

wolrath
30-12-2011, 21:45
tünel olan videoda boy frkı ilk denemeden daha azdı ;) tünelin sebeide ilk başlarda farktmişşnzdr sağ şerit fhep doluydu sapağa dğru yol açıldı bn kendmi kaptrmşım arkasndan dvm etmişim tünele yalan yok .
ama şöyle bişey var ilk denemde belli zatn biz okan kardeşinmlede sonrasnda konuştuk denedğimz hız 230 240 gbi 5-6 boydedik dahada bassak fark artarmydı artardı belkide

olayım senle - araba kullanmanla ya da fl ıle degıl ;)

kahraman gıbı ortaya atılıp, esıt sartlarda astra>rs yazılıp, konuların bı de maasallah'lara bulanması.

ınsanlara gaz lazım, kalorıfer gazı alınır gıbı kelebekle gaz alıyorlar ya :D

Cliosportve
30-12-2011, 21:48

Buna tünel denmez zaten
Mecburi Tünele girmişsin
Yolun sağ tarafı Pazar yeri gibi curcuna
Hayatını tehliyekeye atmayıp aralarına girmek mantıksız ve saçma olucaktır
Ama sonlara doğru CVK nın orta şeride attığı ve seninde peşinden gittiğin videoya birşey diyemem belkide makarasına girdin arkasına nasıl olsa önde diye :D

cffsymbol
30-12-2011, 21:50
Buna tünel denmez zaten
Mecburi Tünele girmişsin
Yolun sağ tarafı Pazar yeri gibi curcuna
Hayatını tehliyekeye atmayıp aralarına girmek mantıksız ve saçma olucaktır
Ama sonlara doğru CVK nın orta şeride attığı ve seninde peşinden gittiğin videoya birşey diyemem belkide makarasına girdin arkasına nasıl olsa önde diye :D

ya valla selçğum kaptrmşım bnde hatrlamıorum tribe girmişim heralde cvk nereye fl oraya yapmışım :D :D

cffsymbol
30-12-2011, 21:52
olayım senle - araba kullanmanla ya da fl ıle degıl ;)

kahraman gıbı ortaya atılıp, esıt sartlarda astra>rs yazılıp, konuların bı de maasallah'lara bulanması.

ınsanlara gaz lazım, kalorıfer gazı alınır gıbı kelebekle gaz alıyorlar ya :D

anlıyorum senide ama napalım konuşuo işte herks sonucu gördük herkes nerdyse birbrne düşman oldu gerek yk bukdr die düşünüorum artık hani fl yle açılan her konu mındarmı bna mı öyle gelio emg yapılsn çıksın diğer rslermz son bulsun artık :)

yasin_R
30-12-2011, 22:01
TT kendi devrinde bana fena açmıştı 6-7-8 boy:D
YGZ ile bastığımda 200 km lere kadar 2-3 boy açmıştın bana
YGZ ile TT bastıklarında yan yana mı yürünmüştü Yasin ?

benim araba bi gidiyo bi gitm,iyordu seninle denememide ben 5 e bile atamamıştım ki atamıyodum saten ve 2 boy dan fasla olduğunu biliyorum.

ben tt ile 210 a kadar kafa burun gidiyordum bası denemelerde 1 boy öndeydim. fakat genelde hep tt nin devrinde bastım

wolrath
30-12-2011, 22:03
anlıyorum senide ama napalım konuşuo işte herks sonucu gördük herkes nerdyse birbrne düşman oldu gerek yk bukdr die düşünüorum artık hani fl yle açılan her konu mındarmı bna mı öyle gelio emg yapılsn çıksın diğer rslermz son bulsun artık :)

bu arada denemelerde yıne kılolar esıtlendı mı? :rolleyes:

100-50+30-25 vs gibi devlet bahcelı hesabı oldu mu yanı :D

Can's
30-12-2011, 22:05
selcuk net soylemek gerekırse yasın abının dedıgı gıbı tt ıle ygz 1 boy oluyor yada olmuyor ama oncelık hep ygz de kı suan ygz en kotu halı bana gore o jantlar gıtmelı orjınal beyın takılmalı sonrasında zaten gıdısı aşikar

Cliosportve
30-12-2011, 22:08
benim araba bi gidiyo bi gitm,iyordu seninle denememide ben 5 e bile atamamıştım ki atamıyodum saten ve 2 boy dan fasla olduğunu biliyorum.

ben tt ile 210 a kadar kafa burun gidiyordum baı denemelerde 1 boy öndeydim.

Benim araç içi videoları vardı problem değil
Neticede boynumuz bükük
Finalde geçiyorsun ben 2-3 boy diye hatırlıyorum
Yanımda oturan Okanda o şekil belirtmişti
Yanlışımızda olabilir
Zaten bi beyin alsan elek ediceksin
Var mı gelişme Kproda :)

yasin_R
30-12-2011, 22:12
Benim araç içi videoları vardı problem değil
Neticede boynumuz bükük
Finalde geçiyorsun ben 2-3 boy diye hatırlıyorum
Yanımda oturan Okanda o şekil belirtmişti
Yanlışımızda olabilir
Zaten bi beyin alsan elek ediceksin
Var mı gelişme Kproda :)

kpro almıyorum oem beyın antalyadan yarın kargo ile geliyo:)

yasin_R
30-12-2011, 22:13
selcuk net soylemek gerekırse yasın abının dedıgı gıbı tt ıle ygz 1 boy oluyor yada olmuyor ama oncelık hep ygz de kı suan ygz en kotu halı bana gore o jantlar gıtmelı orjınal beyın takılmalı sonrasında zaten gıdısı aşikar

jantları değiştirdim lastikleri değiştirdim, orgnal ep3 jantı koydum coıllerden arabayı bastım. oem beyın yarın kargoya verilecek paartesi filan arabama takarım allahın isni ile. kproya gerek y ok oem beyınle sevk alacağım biras kpro sonra takarım:)

28 EE 106
30-12-2011, 22:13
RS lermıze kocaman maşALLAH dun oldukca gusel ve keyıflıydı önemlı olanda buydu denedık FL mızı gorduk farkı keske herkes böle dostca gulerek dnemeler yapsa ama nerde:) kanka istemden tuneL yapıosun kımden ögrenıyosun olum bu tunel işlerını:D

Cliosportve
30-12-2011, 22:18
kpro almıyorum oem beyın antalyadan yarın kargo ile geliyo:)

En güzelini yaptın
Muhakkak işini bilirsin
Hayrını gör OEM beyinin
Umarım hakettiği değerlerde yürür
Geçen konuştuğumz gibi sonuca inşallah ulaşırsın

cffsymbol
30-12-2011, 22:19
RS lermıze kocaman maşALLAH dun oldukca gusel ve keyıflıydı önemlı olanda buydu denedık FL mızı gorduk farkı keske herkes böle dostca gulerek dnemeler yapsa ama nerde:) kanka istemden tuneL yapıosun kımden ögrenıyosun olum bu tunel işlerını:D

hahaha kanka okann dedği gbi sağ lastik 28 sol lastik 30 onun havasından oldu yoksa bnm tünel fln ne işim olur :D :D

28 EE 106
30-12-2011, 22:27
hahaha kanka okann dedği gbi sağ lastik 28 sol lastik 30 onun havasından oldu yoksa bnm tünel fln ne işim olur :D :D

o lastık havalarnı 28 yaplaım ıkısnıde eşit olsun kanka ahahh:DUE yede maşALLAH cok ıyı sesı flan cok guseldı :)

vtecburac
30-12-2011, 22:27
tünel yaparak 5 boy (FL sahibi kendisi söyledi)
tünelsiz bir 3-4 daha ekle 10 boya yakın yapar
yazılımsız stock VE clio rs SS clio rs in cvk ile istanbulda denemeleri var
sen hesap et artık ben sölemiyim sağlıklı olup olmadığını ;)

5 boy arkadan gelen araba tünel nasıl yapıyor onu anlamadım o küçücük araba tır gibi hava boşluğumu yapıyor?
hadi olsun olsun hava boşluğu 2 boy, 2boyda anca tünele girer arkadaki araba..

kelalper
30-12-2011, 22:29
Yaw sizin hesabınıza göre EMG yavaşsa ve öyle 4 boy geçebilicek RS varsa BS yi de geçer beni de geçer. Boşuna denemeyelim valla. EMG nin gidişini görmesem EMG yavaş diyeceğim ama değil. SS i geçer CVK ile kafa burun giderler benden söylemesi.

cffsymbol
30-12-2011, 22:30
tünel yaparak 5 boy (FL sahibi kendisi söyledi)
tünelsiz bir 3-4 daha ekle 10 boya yakın yapar
yazılımsız stock VE clio rs SS clio rs in cvk ile istanbulda denemeleri var
sen hesap et artık ben sölemiyim sağlıklı olup olmadığını ;)

tünelsiz videomus 5-6 boy gbiydi tünel olan video daha yakın gidodu onu kabul ediorum zatn tünelli videoda 5 6 boy frk olmadı dha azdı biz araba sahipleri olarak konuştk tekrr karştrmya gerek yok

wolrath
30-12-2011, 22:32
5 boy arkadan gelen araba tünel nasıl yapıyor onu anlamadım o küçücük araba tır gibi hava boşluğumu yapıyor?
hadi olsun olsun hava boşluğu 2 boy, 2boyda anca tünele girer arkadaki araba..

yukarıda yazılanları okursan 5 boy tunelsız.tunel olunca boy farkı azalmıs yazmıs deneyenler.

28 EE 106
30-12-2011, 22:33
Yaw sizin hesabınıza göre EMG yavaşsa ve öyle 4 boy geçebilicek RS varsa BS yi de geçer beni de geçer. Boşuna denemeyelim valla. EMG nin gidişini görmesem EMG yavaş diyeceğim ama değil. SS i geçer CVK ile kafa burun giderler benden söylemesi.

bnce EMG oldukca başarlı gdıyor yavaş denelınmez dercede:) dıer RSlerle denemesnı beklıoruz :icon_tup:

yasin_R
30-12-2011, 22:34
En güzelini yaptın
Muhakkak işini bilirsin
Hayrını gör OEM beyinin
Umarım hakettiği değerlerde yürür
Geçen konuştuğumz gibi sonuca inşallah ulaşırsın

inşaallah selçuk cünkü böyle cok deneyecek araba var:) biras da motoru açalım basarak 0 km motor daha açılması gereken cok boylar varrrrr:):):)

shero
30-12-2011, 22:38
masallah 106 ya sökök olmadan böyleyse sökülünce nasıl olur görmek lazım.

wolrath
30-12-2011, 22:39
emg ' ye laf atan yok. en basından berı bunu soyledık ama nato kafa nato mermer :)

aynı specte opel'ın sansı olmaz dedık. bı de ustune gecınce ohannes olduk. olay budur. yoksa emg gıtmesı gerektıgı gıbı gıdıyor zaten.

o eskıdendı artık arabalar hızlandı felan yazdılar ya ona cok guldum. arabalar seneler ıcınde trıbe gırıyorlar sanırım. bırılerı hızlanıyor, dıgerlerı şiştim la ben gıdemıyorum felan mı dıyor :)

konu .ıc oldu felan dıye de guncelleyıp durunca ne oluyor? :rolleyes: sonucta deneme vıdeosu, egrısı dogrusu tartısılıyor burada. (kı ben kufur eden felan da gormedım.) konu acıp yuzlerce maasallah gorunce, guzel ruya mı goruyorsunuz gecelerı :) forum adı ustunde egrısı dogrusu konusmak ıcın var. yoksa shell'de gelen gecen maasallah dıyor zaten arabalara :)

vtecburac
30-12-2011, 22:40

++

iyide zaten normalıde cvk nın önde olması degılmı yanı FL rsin geçilmesi normal degılmı?
cvk nın liste daha kabarık degılmı? yanlısmı bılıyorum..

vtecburac
30-12-2011, 22:41
yukarıda yazılanları okursan 5 boy tunelsız.tunel olunca boy farkı azalmıs yazmıs deneyenler.

sagol ya:):)

wolrath
30-12-2011, 22:42
o fark 6boya yol açmaz.
rs soft modıfıye ıle boylar alan bır araba degıl cunku.
+
bısey degıl ;)

Vlkn
30-12-2011, 22:43
Konu kapanıcağına git gide uzadı :) o geçti bu geçti o yürümüyo bu yurumuyo alan memnun gazlıyan memnun gerisini s.edin.

vtecburac
30-12-2011, 22:46
bütün araçlara maşallah gecenin galibi CVK ya tebrikler sanırım en hızlı CVK idi:)

Vlkn
30-12-2011, 22:48
bütün araçlara maşallah gecenin galibi CVK ya tebrikler sanırım en hızlı CVK idi:)

306 larada maşallah kırmızı siyah :) Gayet temiz canlı makinalar

chiefkadir
30-12-2011, 23:05
Güzel denemeler olmuş, Cvk, FL rs ile denerken basar basmaz öne çıkmış kademe kademe açmış,uzunda 5-6boya yakın fark olmuş..Yorumlayan arkadaşın boy kavramında şunu bilmesi gerekir "Araçlar yanyana iken Kafakafaya, bir araç diğerinin tamponundaysa fark 1 boy , arayı 4-5 mt kadar açtıysa 2 boy" gibi :D
cvk rs de kısa olduğu için 190 sonrası farkı daha fazla açması normaldir.Biyerden sonra güçten ziyade şanzıman farkı etkili olur..

Okan D.
30-12-2011, 23:24
herkeze teşekkürler arkadaşlar hala yok emg ıle yok bs typer yok bılmem ne ıle denese su olur bu olur gerek var mı ? zamanı geldınde musaıt olundunda kı ben hep hazırım deneme yapılır bakın arkadaslar gene aynı seyı soyluyorum bu ısler hırs yapılcak ışler değil kendinize gelın zevk ıcın yapılıyo bız ceza yedık ama genede zevkımızı yaptık tadında hırs yapıldıktan sonra bu ıslerın ne kadar cok p.çlikleri oldugunu bılıyoruz gerek yok yeter artık her konuda aynı sey bıraz gelıştırın kendınızı aşın artık bu muhabbetleri...

kelalper
30-12-2011, 23:51
okan cvk ya bisey dedigim yok masallahi var ama diger arkadaslarin cvkyi ornek alarak emg ile normal giden bi rs denese emg su kadar gecilir demelerine yazdik. Emg ciddi yuruyen bi makina ve oyle kolay kolay gecilecek bir araba degil. Daha once rslerle denedigim icin emgnin de gidisini bildigim icin soyluyorum. Bi de cvk dan daha yuklu rs bi kadirin arabasidir heralde. Baska bilen eden var mi ben duymadim.

mami_makinen
30-12-2011, 23:58
Ya bu emg denemelerde sokukmuydu bilen varmi

kelalper
30-12-2011, 23:58
emg ' ye laf atan yok. en basından berı bunu soyledık ama nato kafa nato mermer :)

aynı specte opel'ın sansı olmaz dedık. bı de ustune gecınce ohannes olduk. olay budur. yoksa emg gıtmesı gerektıgı gıbı gıdıyor zaten.

o eskıdendı artık arabalar hızlandı felan yazdılar ya ona cok guldum. arabalar seneler ıcınde trıbe gırıyorlar sanırım. bırılerı hızlanıyor, dıgerlerı şiştim la ben gıdemıyorum felan mı dıyor :)

konu .ıc oldu felan dıye de guncelleyıp durunca ne oluyor? :rolleyes: sonucta deneme vıdeosu, egrısı dogrusu tartısılıyor burada. (kı ben kufur eden felan da gormedım.) konu acıp yuzlerce maasallah gorunce, guzel ruya mı goruyorsunuz gecelerı :) forum adı ustunde egrısı dogrusu konusmak ıcın var. yoksa shell'de gelen gecen maasallah dıyor zaten arabalara :)

laflarına dikkat eder misin aslan parçası.

cffsymbol
31-12-2011, 00:00

fl yle denerken söküktü

mami_makinen
31-12-2011, 00:01
herkeze teşekkürler arkadaşlar hala yok emg ıle yok bs typer yok bılmem ne ıle denese su olur bu olur gerek var mı ? zamanı geldınde musaıt olundunda kı ben hep hazırım deneme yapılır bakın arkadaslar gene aynı seyı soyluyorum bu ısler hırs yapılcak ışler değil kendinize gelın zevk ıcın yapılıyo bız ceza yedık ama genede zevkımızı yaptık tadında hırs yapıldıktan sonra bu ıslerın ne kadar cok p.çlikleri oldugunu bılıyoruz gerek yok yeter artık her konuda aynı sey bıraz gelıştırın kendınızı aşın artık bu muhabbetleri...

Cvk yi biraz parmaklamak lazim seneye getirde hakkini verelim ...

Okan D.
31-12-2011, 00:02
okan cvk ya bisey dedigim yok masallahi var ama diger arkadaslarin cvkyi ornek alarak emg ile normal giden bi rs denese emg su kadar gecilir demelerine yazdik. Emg ciddi yuruyen bi makina ve oyle kolay kolay gecilecek bir araba degil. Daha once rslerle denedigim icin emgnin de gidisini bildigim icin soyluyorum. Bi de cvk dan daha yuklu rs bi kadirin arabasidir heralde. Baska bilen eden var mi ben duymadim.

benden daha yuklu dedıgın gıbı kadır abı abı kımse kendı arabasının muhabbetını yapmıyokı zaten hep baskalarının arabası zaten bu yusden tartısmalar cıkıyo ama ne bılım ya bızım ınsanlarımızın genelınde var hep bı ateş kıvılcımdan yanan yangınlar :D

mami_makinen
31-12-2011, 00:03
fl yle denerken söküktü

Anladim simdi ..emg o zaman cvk ile yuruyemez 2. 2. Daha 4 ..neyi uzatiyolar

Okan D.
31-12-2011, 00:04
Cvk yi biraz parmaklamak lazim seneye getirde hakkini verelim ...

abı bılıosun bızım evı gel al anahtarı araba senın bılıyosun abı ne zaman ıstersen :icon_tup:
zaten seneye denıcemız bıkaç araba var abi

mami_makinen
Okan arabayi getir birak bana hatta ben kullanicam o arabayi bu saatten sonra sen kiyamiyosun

Alicanrs

okan kıyamıyor abi hala bi korku var alda vitesleri kıra kıra at hakkını vermek lazım o aracın =) komple sökük fena olur birazda mıncıklanınca tadından yenmez:)

Okan D.
31-12-2011, 00:06
Okan arabayi getir birak bana hatta ben kullanicam o arabayi bu saatten sonra sen kiyamiyosun

sıkıntı yok abı dedıgım gıbı senın araban abı hafta ıcı verım sana ama su denıcemız araclar gene gelmemezlık yapmazlar ınsallah hatta denese su olur bu olur o kadar hızlıysa bunla denesın denılen araclar gelır ınsallah abı:D:D

chiefkadir
31-12-2011, 00:06
benden daha yuklu dedıgın gıbı kadır abı abı kımse kendı arabasının muhabbetını yapmıyokı zaten hep baskalarının arabası zaten bu yusden tartısmalar cıkıyo ama ne bılım ya bızım ınsanlarımızın genelınde var hep bı ateş kıvılcımdan yanan yangınlar :DAraban güzel gidiyo keyfini çıkar :) Çok yoğun trafikte kasmayın videonun ikinci bölümünü yeni seyrettim değmezya kesin gazdan :) kelalperde bir mesajında en yüklü cvk ise vs. diye yorum yapmıştı onu düzeltme amaçlı yazmış herhalde kötü amaçla dememiştir.. :)

Vlkn
31-12-2011, 00:07
okan kıyamıyor abi hala bi korku var alda vitesleri kıra kıra at hakkını vermek lazım o aracın =) komple sökük fena olur birazda mıncıklanınca tadından yenmez:)

en iyisi en güzeli nazik davranıyo okan sen kıra kıra attın şimdi ben yavaş attımmı sıkıntı oluyo alıştırmışın vurdummu lak diye geçiyo vites :D

chiefkadir
31-12-2011, 00:07
Okan arabayi getir birak bana hatta ben kullanicam o arabayi bu saatten sonra sen kiyamiyosunmami bi istanbul yapacaz cvk yı sen sürde iki gaz atalım senle:hahaha:

Cliosportve
31-12-2011, 00:08
sıkıntı yok abı dedıgım gıbı senın araban abı hafta ıcı verım sana ama su denıcemız araclar gene gelmemezlık yapmazlar ınsallah hatta denese su olur bu olur o kadar hızlıysa bunla denesın denılen araclar gelır ınsallah abı:D:D

:D:D
Eyvahlar olsun

wolrath
laflarına dikkat eder misin aslan parçası.

...
bence de.
cumle kurarken bıraz daha dıkkatlı olman lazım, aynı saygıyı beklıyorsan...
...

Yaw anlama zorluğu çeken arkadaşım al sana yazıyorum

Arkadaş güzelbahçede rakıyı fazla kaçırdı galiba belli ki yaramamış...

bu iki rsci gercekten kitlar anlamiyorlar...

Alicanrs
en iyisi en güzeli nazik davranıyo okan sen kıra kıra attın şimdi ben yavaş attımmı sıkıntı oluyo alıştırmışın vurdummu lak diye geçiyo vites :D

ee yc nin şanzıman hayvaniye alıştı artık :D nazik atınca olmuo sert at bak ses mes cırtlama duymucaksın ama genelde dışardan benim aracın sesini duyuyolardı :D:D cvk yada öle kıydıkmı bak nasl yürüyo ne öle rol yapıosn nazik bayan gibi atmıcaksın herhalde

Okan D.
mami bi istanbul yapacaz cvk yı sen sürde iki gaz atalım senle:hahaha:

gercekten kadır abı beklerız abı keyıflı bı denme olur

mami_makinen
31-12-2011, 00:09
Cvk beni cok sasirtti dun hatta fl clio da ayni cok iyiydi.. Bunu neden soyluyorum ue 106 iyi yuruyen bi 106 fl ile denemelerinde 106 fl yi 3. 4. Boy gecebildi maksimum ben farkin daha fazla olacagini dusunmustum ..cvk ise 106 ile deneseydi ortaya ne cikardi bende cok merak ettim ama sanki cvk biraz daha hizli gibi .. Yani burda arabalarin hepside speclerinde cok iyi yuruyo..

wolrath

ınsallah ...

tarıh tekerrurden ıbarettır ...

Vlkn
ee yc nin şanzıman hayvaniye alıştı artık :D nazik atınca olmuo sert at bak ses mes cırtlama duymucaksın ama genelde dışardan benim aracın sesini duyuyolardı :D:D cvk yada öle kıydıkmı bak nasl yürüyo ne öle rol yapıosn nazik bayan gibi atmıcaksın herhalde

bide sökiyim aracıda öyle deniyim kanka hiç sökmedim + kartel koruyucu taktırdım hiç yoksa 10 kilo gelir :D

mami_makinen
31-12-2011, 00:10

Her zaman abi gel misafirim ol

Vlkn
31-12-2011, 00:11

izmitten geçerken iki korna çal abi :)

bladerk
31-12-2011, 00:14
106 harika yürüyo maşallah

chiefkadir
31-12-2011, 00:17
gercekten kadır abı beklerız abı keyıflı bı denme olur

izmitten geçerken iki korna çal abi :)

Her zaman abi gel misafirim ol

İnşallah gelcem yaw bir senedir nasip olmadı ama az kaldı çok istiyom gelmek :)

Alicanrs
31-12-2011, 00:18

20?? kaç :D:D gelcem gelcem itb takcam takcam hala tık yok :D

chiefkadir
31-12-2011, 00:19
20?? kaç :D:D gelcem gelcem itb takcam takcam hala tık yok :DOlm bak konuyu okuyan bladerk var ona söyle ilaç içsin iyileşsin yapsın beyni gelelim beraber :D

Vlkn
31-12-2011, 00:20

bu sefer bekliyoruz abi :) ankaradan izmit otobanından çıkıcan bi alabalık tesislerinde balık izmit'e karşı balık yicez ordan ist'a :)

Alicanrs
31-12-2011, 00:20
Olm bak konuyu okuyan bladerk var ona söyle ilaç içsin iyileşsin yapsın beyni gelelim beraber :D

:D:D:D gelde görelim şu beyaz prensesi :D:D itbli halinide görmek istiyoruz:D

chiefkadir
31-12-2011, 00:21
Gelecez lem adamın konuyu piç etmeyek :D

melih
31-12-2011, 00:22
araçlara maşh güzel deneler olmuşş

konu nerden nelere gelmiş olmaması gereken şeylerdi ama olmuş artık muhim olan insanlık

mami makinen abi sen 106 nın anatomisin değiştiren insansın sana clio yakıştırmam :D seni hep 106 ile bütünleşmiş olarak görüyorum ama gerçek bu kullandığın bis de olsa kafadan 2 boy önde :D

mami_makinen
31-12-2011, 00:28
araçlara maşh güzel deneler olmuşş

konu nerden nelere gelmiş olmaması gereken şeylerdi ama olmuş artık muhim olan insanlık

mami makinen abi sen 106 nın anatomisin değiştiren insansın sana clio yakıştırmam :D seni hep 106 ile bütünleşmiş olarak görüyorum ama gerçek bu kullandığın bis de olsa kafadan 2 boy önde :D

Zaten 106 aldim yine ve kismetse 2 aya hazir olur hedef 200 bg kismetse ..clio mevzusuna gelince okan gercekten cok iyi niyetli ve arabayida uzmek istemedigi icin oyle yazdim ... O arac bende olsa ne varsa sokeri
Butun typer s 2000 lerle denerim .. Ve bana gorede cvk bu arabalara karsi ezilmez

bladerk
31-12-2011, 00:29
Olm bak konuyu okuyan bladerk var ona söyle ilaç içsin iyileşsin yapsın beyni gelelim beraber :D

yav tamam iyileşicem psikolojik baskı yapmayın deniyorum :( ocak ayında istanbuldayız şefle :icon_tup:

chiefkadir
31-12-2011, 00:32
yav tamam iyileşicem psikolojik baskı yapmayın deniyorum :( ocak ayında istanbuldayız şefle :icon_tup:Senle önce bi masaja gidek zımba gibi olursun :hahaha:

Cliosportve
31-12-2011, 00:33
Senle önce bi masaja gidek zımba gibi olursun :hahaha:

15 Ocak kesinlik varsa listeye ekleyeyim Kadir emmi :)

melih
31-12-2011, 00:33
Zaten 106 aldim yine ve kismetse 2 aya hazir olur hedef 200 bg kismetse ..clio mevzusuna gelince okan gercekten cok iyi niyetli ve arabayida uzmek istemedigi icin oyle yazdim ... O arac bende olsa ne varsa sokeri
Butun typer s 2000 lerle denerim .. Ve bana gorede cvk bu arabalara karsi ezilmez

ikinci AC vakası ama bu bıraz daha hızlı hayırlısı abim Allah utandırmasın :icon_tup:

bladerk
31-12-2011, 00:35
Senle önce bi masaja gidek zımba gibi olursun :hahaha:

ahaha iyileştim say :hahaha:

mami_makinen
31-12-2011, 00:36
ikinci AC vakası ama bu bıraz daha hızlı hayırlısı abim Allah utandırmasın :icon_tup:

Ac 180bg idi bu cok farkli olacak kismetse fazlada buyuk konusmak istemiyorum ama kafamdakiler olursa ::))))2012 cok zevkli olacak o zaman

Okan D.
31-12-2011, 00:37
Ac 180bg idi bu cok farkli olacak kismetse fazlada buyuk konusmak istemiyorum ama kafamdakiler olursa ::))))2012 cok zevkli olacak o zaman

sahneler beklıyo valla abı be

ama o zamanda denıcek araba bulamıcaksın abı ac ye zor buluyodun

melih
31-12-2011, 00:39

olmayacak şeyi sen burda söylemezdin abi vardır bi bildiğin :icon_tup:

mami_makinen
31-12-2011, 00:39
sahneler beklıyo valla abı be

ama o zamanda denıcek araba bulamıcaksın abı ac ye zor buluyodun

Seninle kardes kardes deneriz olmazmi ::))

Okan D.
31-12-2011, 00:41
canımız sagolsun abı en azından denerız abi o şu bu deyip yanlız kalmayız :D

chiefkadir
31-12-2011, 00:42
15 Ocak kesinlik varsa listeye ekleyeyim Kadir emmi :)Bro beyin takılı olursa ben gelirim bilirsin beni az çok :)

GokhanRS
31-12-2011, 00:56
maaşallah güzel denemeler olmuş....

EMG
31-12-2011, 02:23

arka koltuklar söküktü 15-20 kg yani

benim cvk da dahil kimseyi geçerim diye bi iddiam yok neyin nolcağı yan yana basmadan belli olmaz, dediğim gibi hallediyim şanzımanı isteyenle deneriz

neyse konu benim arabam değil videodaki araçlara maşallah hepsi gitmesi gerektiği gibi gidiyor

CRUEL
31-12-2011, 02:27
ne emg ymiş arkadaş her konuda karşıma çıkıyo:D hocam stock 206yla sana atar yapayımda biraz daha karışsın ortalık:D:D
bu arada ben bikaç sene önce astra h ile senden tesisatı alan çocuk:D

EMG
31-12-2011, 02:28
ne emg ymiş arkadaş her konuda karşıma çıkıyo:D hocam stock 206yla sana atar yapayımda biraz daha karışsın ortalık:D:D
bu arada ben bikaç sene önce astra h ile senden tesisatı alan çocuk:D

valla ben bile kendi plakamı görmekten bıktım hahah :D

hatırlayamadım yaw tesisatmı satmıştım :)

vtecburac
31-12-2011, 03:37
306 larada maşallah kırmızı siyah :) Gayet temiz canlı makinalar

ehehee o senin gözlerinin güzelliği:)

Vlkn
31-12-2011, 03:42
ehehee o senin gözlerinin güzelliği:)

Eywallah çok incesin :D

mrt_tsn
31-12-2011, 07:22
araçlara maşallah, kazasız belasız bitirmişiniz ya o herseye deger. kimin kimi gectıgının onemı hıc bı zaman olmamalı, ewet su bı gercek kımse araç denerken gecılmek ıcın gelmıyor gecılınce ewe gıdıp haa nasıl sapladılar bana dıe sewınmıyor fakat aracı gormek guzeldır, zewkte alabılıyorsan o geceden en kral ınsan sensın. KEŞKE istanbulda olsamda her gece cıksam her gece gecılsem. Kalkıcak arac bulamayan arkadaslarımız war unutmayalım:D
birde sunu solemeden edemıcem Kadır ABim hic kusura bakmasın ama En dolu arac Benımkı RS ler arasında:D
Bi Chıp ustune Bi Chıp daha derken 3-4 kat ustuste chıp oldu baya doldurdum aracı:)
222 Hp guc uretıyo Sağ Lastıkte:D

yaşar
31-12-2011, 08:51
Oka'ım maşallah hakkkını vermişsin ;)

kelalper
31-12-2011, 08:54

Mami EMG emrenin dediğine göre çok zenginde emre yazılımını biraz fakire alıp birazda avans açarsa yürür abi. Emg nin ayarlarının yapılması gerek. Daha gideri var o arabanın. O yüzden CVK ile yürür diyorum.

Benim sinirim Okan ve 159 nickli arkadaşa. Oturdukları yerden arabaları görmeden yazıp çizmeleri. Adamlar aşmışlar kadran videosundan FL RS in sentesi kaçık dediler.

Okan D.
31-12-2011, 09:58
Mami EMG emrenin dediğine göre çok zenginde emre yazılımını biraz fakire alıp birazda avans açarsa yürür abi. Emg nin ayarlarının yapılması gerek. Daha gideri var o arabanın. O yüzden CVK ile yürür diyorum.

Benim sinirim Okan ve 159 nickli arkadaşa. Oturdukları yerden arabaları görmeden yazıp çizmeleri. Adamlar aşmışlar kadran videosundan FL RS in sentesi kaçık dediler.

kafa karısmasın okan derken ben degıl herhalde ss okan :D

serkan ünlüü
31-12-2011, 10:47
maşallah okan kardeşim kazasız belasız

vtecburac
31-12-2011, 11:07
maşallah okan kardeşim kazasız belasız

vay kankamm özledik seni be;)

cdc70
31-12-2011, 11:17
kocaman msllah aracların hepsine ve emeği bulunanlara

serkan ünlüü
31-12-2011, 11:18
vay kankamm özledik seni be;)

kanka biz seni özledik be walla görüşelim en yakında :)

serkanokan
31-12-2011, 11:26
yav arkadaş eski turboma göre çok kaybım var onu anladım, 106 ile denememizde 2 kişiydik ama 1 kişi ile kapancak gibi değil o fark, bide 106 sökükmüydü bilmiyorum....

Sevgili protuner, gordugun gibi kibrit kutulari da alev alip konfor abidesi jipleri yakabiliyomus..25 liralik boost vanasi bu sefer seni kurtarmamis..
Sen daha bir de benim arabayla denemeyi dusunuyodun sesli guldum..

kelalper
31-12-2011, 11:39
kafa karısmasın okan derken ben degıl herhalde ss okan :D

Sen ne olucan senin ağzın var dilin yok. Diğerinden bahsediyorum zıpçıktı olandan.

yaşar
31-12-2011, 12:20
usta suat suat usta astu satu utsa atus suat

Lan adamın bir ismi var hem ünvan oluyor hem ismi,doğuştan usta buna denir herhalde :D :D

Bunu keşfettim yancı olmayız değilmi ?

SekoLive
31-12-2011, 12:23
yaşar abi ilminatu konusunu cok okudun mu :D

yaşar
31-12-2011, 12:28
İlluminati demek istediysen,sen söyleyince google abladan araştırdım ama benim öyle alengillerle işim olmaz :D

Ne demek harbiden illimunati ?

SekoLive
31-12-2011, 12:34
İlluminati demek istediysen,sen söyleyince google abladan araştırdım ama benim öyle alengillerle işim olmaz :D

Ne demek harbiden illimunati ?

abi o sorunun cevabı cok uzun ama ordada böyle şekillerden isimlerden şarkı sözlerinden bi mana cıkarmak mevcut usta suat suat usta v.s. yazınca aklma geldi :)

bu arada araçlara maşallahhh

wolrath
31-12-2011, 13:10

cvk'da vıteslerı yavas atıyor ona bakarsan. senın olay halamın .asakları olsa'ya donmus bıraz.
+son denemede kılo esıtlemısler mı,sordun mu? bahcelı'ye sor demıstım ama duymadın sanırım.

arabaları gormeden derken? bız de zamanında gt5'de denemedık heralde. hangı arabanın, hangı specle, ne kadar gıdebılecegını bılıyoruz...
aradakı farkı gorduk ıste, sen tırmalamaya devam et.

Serhat Y.
31-12-2011, 13:22
cvk'da vıteslerı yavas atıyor ona bakarsan. senın olay halamın .asakları olsa'ya donmus bıraz.
+son denemede kılo esıtlemısler mı,sordun mu? bahcelı'ye sor demıstım ama duymadın sanırım.

arabaları gormeden derken? bız de zamanında gt5'de denemedık heralde. hangı arabanın, hangı specle, ne kadar gıdebılecegını bılıyoruz...

senin bu herkese gider, tek doğru benim triplerin noolcak be usta, bide yazıyosun yazıyosun gayet güzel mantıklı açıklamalar yapıyosun en son cümlende yine inceden bi giydiriyosun ya o işte ayar ediyor beni mesela,
yani sen zamanında çıktın denedin cliolar ogünden beri hiç değişmedi hepsi senin bildiğin senin tecrübe ettiğin setuplarda kaldı dimi? yada şöyle diyim rollinglerin sonuçları hiçbir zaman süprizlere açık değilmidir? her araba herzaman aynımı yürür? motor ve yürüyenle alakalı değişkenlere sebep okadar parametre(hava,yakıt avans degerleri,yol şartları) herzaman sabitmidir? mesela,,

kelalper
31-12-2011, 13:33

hayatında kaç tane lexmaull kitli astra gsi gördün. Ya da şöyle soriim lexmaull emme manifoldu hayatında gördün mü. Denk geldin mi Toplasan 10 taneyi geçmez şu anda orjinal lexmaull emme manifoldu türkiyede. EMG MBA beyin koyup ayarını yaptırsa daha neler kazanır bilio musun? Ya da MBA diye bişey hayatında duydun mu?

wolrath
31-12-2011, 14:28
senin bu herkese gider, tek doğru benim triplerin noolcak be usta, bide yazıyosun yazıyosun gayet güzel mantıklı açıklamalar yapıyosun en son cümlende yine inceden bi giydiriyosun ya o işte ayar ediyor beni mesela,
yani sen zamanında çıktın denedin cliolar ogünden beri hiç değişmedi hepsi senin bildiğin senin tecrübe ettiğin setuplarda kaldı dimi? yada şöyle diyim rollinglerin sonuçları hiçbir zaman süprizlere açık değilmidir? her araba herzaman aynımı yürür? motor ve yürüyenle alakalı değişkenlere sebep okadar parametre(hava,yakıt avans degerleri,yol şartları) herzaman sabitmidir? mesela,,

yo farkettıysen bırkac kısı aynı seyı soyluyoruz.
o gunden berı bıseyler degıstı dıyorsun hala.
ben de dıyorum kı (100felan oldu heralde) aynı spec ya da yakın speclerde astranın sansı yok.
algıda secıcılık gecıcı degılmıs. seneler gectı hala aynısınız. savundugunuz seyler ıle benım soyledıgım sey arasında alaka yok.
he dedıgın gıbı ayarı bozuk olur ıvır olur zıvır olur, gecer onu da sıtelere koyup maasallah ınsallah alır. haklısın ;)

*ayar mı oluyorsun? zamanında ayarı vermıstık ondandır :)

hayatında kaç tane lexmaull kitli astra gsi gördün. Ya da şöyle soriim lexmaull emme manifoldu hayatında gördün mü. Denk geldin mi Toplasan 10 taneyi geçmez şu anda orjinal lexmaull emme manifoldu türkiyede. EMG MBA beyin koyup ayarını yaptırsa daha neler kazanır bilio musun? Ya da MBA diye bişey hayatında duydun mu?

benı bu kadar ezme ya.
canlı gordum evet.allah'ın sanslı kuluymusum dı mı?
gormesem bıle senın gıbı gormedıgım seylere, gordum de demem en azından. fl ıle ve vıdeosunu beklıyorum senden...

bı de bu bahsettıgın seylerı bu kadar ovdun ya, anca rs'le arasındakı boy farkını 2-3 e mı ındırıyor? basarılıymıs :)

hala sunu yaptırsa, bunu soksa cıkarsa dıyorsun ya..
mahalleden 2 tane cocuk cagırayım sen .ıdık yarıstırmaya devam et, ben sıkıldım cunku.

EMG
31-12-2011, 14:49
ya senin astrayla ne tecruben varda hala burda konuşuyosun yok şansı yok bilmem ne diyosun? ne biliyosun bu araba hakkında?

astra yürümesi gerektiği gibi yürüyomuş sen benden dahamı iyi biliyosun arabamın nasıl gitmesi gerektiğini? şuan benim arabam gitmesi gerektiği gibi gitmiyor eksikleri var pc başından mekaniker kesiliyosun

M3CSL
31-12-2011, 15:28
aynı guclerde gsı geçıyor agırlık fazlası olmasına ragmen daha once konusulmustu.

BoraRS
31-12-2011, 21:01
Yeni yilin herkese dostluk mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum :D

percussionali
01-01-2012, 16:12
NİCE YILLARA ROLLİNG DÜNYASI

AK (106 )
DD (106 )
UE (106 )
GLA (106) +ZY Rs seçkin
UM (106) & react1ve
YC (106 )
AHM (VE Vts)+ YSF (ZM 106)
ZM (mavi 106 )
@Lper ANTALYA (106)
UC (STİ)
SS (306)
PR ( 306)
YHU(306)
CUA (306)
U (306)
NH (306)
BK (Vti)
PR (Vti)
SS (Rs) okan
EH 3030 (S3)
YGZ Typer Ysn
JOP Typer (selcuk )
Mami_makinen
CRM (suki)
CECO
OZ. özgün
ecufast alper
EV RC
AYF 01 TTs Gürkan
YM (meganeRs)
YKY (meganeRs)
SAA (meganeRs)
KB (Rs) whiteRs
CVK (Rs)
JGL (RS )
BYP (Rs)
VE (Rs)
AP (Rs)
KB (Rs)
YC (Rs) alican

vs vs.

aklıma gelmeyen bütün dostlar TANIDIĞIM TANIMADIĞIM HERKEZE
DOSTLUK VE SEVİYELİ KAVGASIZ VE ROLİNGLİ BİR YIL GEÇİRMEK DİLEĞİYLE HOŞ GELDİN 2012

namıdeğerli percussionali ;)

SBL_HKN
01-01-2012, 16:49
sagol kanka sanada hep beraber işallah :icon_tup:

uRuç_106
01-01-2012, 20:32
saol kanka hep beraber bol rolling li bir yıl geçirmemiz dileğiyle :D

kelalper
01-01-2012, 21:19
yo farkettıysen bırkac kısı aynı seyı soyluyoruz.
o gunden berı bıseyler degıstı dıyorsun hala.
ben de dıyorum kı (100felan oldu heralde) aynı spec ya da yakın speclerde astranın sansı yok.
algıda secıcılık gecıcı degılmıs. seneler gectı hala aynısınız. savundugunuz seyler ıle benım soyledıgım sey arasında alaka yok.
he dedıgın gıbı ayarı bozuk olur ıvır olur zıvır olur, gecer onu da sıtelere koyup maasallah ınsallah alır. haklısın ;)

*ayar mı oluyorsun? zamanında ayarı vermıstık ondandır :)

benı bu kadar ezme ya.
canlı gordum evet.allah'ın sanslı kuluymusum dı mı?
gormesem bıle senın gıbı gormedıgım seylere, gordum de demem en azından. fl ıle ve vıdeosunu beklıyorum senden...

bı de bu bahsettıgın seylerı bu kadar ovdun ya, anca rs'le arasındakı boy farkını 2-3 e mı ındırıyor? basarılıymıs :)

hala sunu yaptırsa, bunu soksa cıkarsa dıyorsun ya..
mahalleden 2 tane cocuk cagırayım sen .ıdık yarıstırmaya devam et, ben sıkıldım cunku.

Şu anda bu ülkede Serhatın BS e ayar verebilecek Clio yok onu geçeceksin.

Selçuğun denediği ve üzerinde çalıştığı başka bir 41 plaka ile karıştırmışım demek ki. Ok burada hatam var. Senin şu anda RS in yok hala neyin kavgasını yapıosun. Millet denerken yanlarında mıydın. Astra GSI hakkında bilgin sıfır sadece RSin gideri hakkında bilgin var o da ne kadar güncelse. AFR ve avans ayarları arabalara ne kazandırır haberin bile yok. Hala ninenin alakasız yerleri ile uğraşıosun. Çok biliyorsan icraat yaparsın gelirsin gösterirsin EMG yi geçersin bizde buradan tebrik ederiz. Bırak artık başkalarının arabaları ile gelin güvey olmayı. .

GokhanRS
01-01-2012, 21:37
ali sanada iyi seneler. yazarken yorulmadınmı yaw :)

JDM VTİ
01-01-2012, 21:39
alper abi white rs var bs typera rakip :)

onursoytam
01-01-2012, 21:52
maşallah araçlara...

MMT
01-01-2012, 22:44
sağol kardesim aynı şekilde bende yeni yılını kutluyorum nice yeni çekimlere ins:D

Alicanrs
01-01-2012, 22:46
Saolasın :) herkeze sağlıklı mutlu huzur dolu yıllar dilerim bende kavgasız gürültüsüz dostça denemelerin olduğu yıl olur umarım dicem imkansızı başarın :D

wolrath
02-01-2012, 00:17
Şu anda bu ülkede Serhatın BS e ayar verebilecek Clio yok onu geçeceksin.

Selçuğun denediği ve üzerinde çalıştığı başka bir 41 plaka ile karıştırmışım demek ki. Ok burada hatam var. Senin şu anda RS in yok hala neyin kavgasını yapıosun. Millet denerken yanlarında mıydın. Astra GSI hakkında bilgin sıfır sadece RSin gideri hakkında bilgin var o da ne kadar güncelse. AFR ve avans ayarları arabalara ne kazandırır haberin bile yok. Hala ninenin alakasız yerleri ile uğraşıosun. Çok biliyorsan icraat yaparsın gelirsin gösterirsin EMG yi geçersin bizde buradan tebrik ederiz. Bırak artık başkalarının arabaları ile gelin güvey olmayı. .

bız varken emg arabaıy parlatıyordu.... artık sonucu sen cıkar kardes... ;) kafam guzel cevapla ugrasamıcam. sen haklısın. astra gsı felan shell.'DE hatırlamıyorum bız denerken ;) atarları olsa gelırlerdı.

ben kendı arabamla ayarları verdım sen bosver rs'ı emg'yı.senın araban mı kı rs ve emg? hala atar matar yapıosun arablar hakkında? yenı yıl yenı heyvcan bosver kardeesım. ;) dfeneyenler memnun. ;)

EMG
02-01-2012, 01:29
bız varken emg arabaıy parlatıyordu.... artık sonucu sen cıkar kardes... ;) kafam guzel cevapla ugrasamıcam. sen haklısın. astra gsı felan shell.'DE hatırlamıyorum bız denerken ;) atarları olsa gelırlerdı.

ben kendı arabamla ayarları verdım sen bosver rs'ı emg'yı.senın araban mı kı rs ve emg? hala atar matar yapıosun arablar hakkında? yenı yıl yenı heyvcan bosver kardeesım. ;) dfeneyenler memnun. ;)

istanbulda olsan ayıltırdım seni araba diye parlatırdım çok olmaya başladın

bidaha benle alakalı bi mesaj yazma uyarı veya tehdit nasıl anlamak istiyosan..

Vlkn
02-01-2012, 02:05
alper abi white rs var bs typera rakip :)

:icon_tup: MERMİ :)

kelalper
02-01-2012, 08:56
evet ankarada normal sıkıştırmalı tayyarla kafa burun gidiyo 5 te tayyar ayırıyor videosu vardı youtube da silinmiş.

chiefkadir
02-01-2012, 11:13
evet ankarada normal sıkıştırmalı tayyarla kafa burun gidiyo 5 te tayyar ayırıyor videosu vardı youtube da silinmiş.Biz neyin ne olduğunu biliyoz kelalper sen ordan ortalık kızıştırmana gerek yok ,bs ile denicez bakacaz sen kendine göre yorumlarsın sonra :)

Serhat Y.
02-01-2012, 13:00
Chefin rs ile 210-220hp.civariysa 1000kg.bos agirligiyla benle arasinda cok fark olmaz gibi. Itb yapildiginda nekadar saglikli sorunsuz yurur nekadar guc alir o setupdan bilmiyorum ama bu haliyle denersek chefle aramizda dedigim gibi cok fark olmayacaktir. 220-230lara kadar.

chiefkadir
02-01-2012, 14:51
Chefin rs ile 210-220hp.civariysa 1000kg.bos agirligiyla benle arasinda cok fark olmaz gibi. Itb yapildiginda nekadar saglikli sorunsuz yurur nekadar guc alir o setupdan bilmiyorum ama bu haliyle denersek chefle aramizda dedigim gibi cok fark olmayacaktir. 220-230lara kadar.Serhat, benim araba şuan 900kg ve 210hp, beyin takıp öyle gelecez getirisi ne olur bilemem ama denemelerimiz çok zevkli olur izleyenede keyif verir özellikle senin kamera ile

kelalper
02-01-2012, 15:01
Biz neyin ne olduğunu biliyoz kelalper sen ordan ortalık kızıştırmana gerek yok ,bs ile denicez bakacaz sen kendine göre yorumlarsın sonra :)

benm bisey kizistirdigim yok yalansa yalan de. Skn ile denediginde 5 ten sonra skn acip gitmiyor muydu Kadir? baska clio mu var ankarada beyaz. biz mi baska arabanin videosn izledik.

chiefkadir
02-01-2012, 15:09
benm bisey kizistirdigim yok yalansa yalan de. Skn ile denediginde 5 ten sonra skn acip gitmiyor muydu Kadir? baska clio mu var ankarada beyaz. biz mi baska arabanin videosn izledik.Skn ile biz herzaman deniyoruz denicezde ama bizim denememiz sizi yanıltmasın skn nin özgünün eli değdikten sonra pistonlu typerıda geçebilecek seviyede yürüdüğünü bizler biliyoruz o yüzden senden ricam bizim onla olan denememizi baz alma:heyoo:

kelalper
02-01-2012, 15:50
kadir ben neyi kizistiriomusum yalan miymis yazdiklarim. insanlari biseyle suclarken biraz dikkat et.
Bide niye baz almiim typeR stock sikistirma ile girtlak yuklese ozgunde avansi sonuna kadar acsa afr yi de kissa girtlak yuklu dereceli egzantrikli 12.5 sikistirmali avansi acik fn2 den kac boy hizli olacak ozgun yazilimla turbo mu atio arabaya.

kelalper
02-01-2012, 16:53
biraz once ozgunlede beraberdim kendisine de sordum ne yaptin yazilma dedim avansi acik dedi.

wolrath
02-01-2012, 17:07
evet ankarada normal sıkıştırmalı tayyarla kafa burun gidiyo 5 te tayyar ayırıyor videosu vardı youtube da silinmiş.

senın ep3 ya da clıo rs'ın var mı kı bu yorumu yapıyosun pekı? bana dıyorsun ya clıo rs 'ın mı var yorum yapıyorsun dıye.

bakıyorum da vıdeolar bolumunde surdırek her konuda mılletı germe cabası ıcındesın.anlam veremıyorum yanı.elıne ne gecıyor bu kadar ortalıgı kızıstırınca ?

istanbulda olsan ayıltırdım seni araba diye parlatırdım çok olmaya başladın
bidaha benle alakalı bi mesaj yazma uyarı veya tehdit nasıl anlamak istiyosan..

ıstanbul'da oluyorum arada 1.
gelınce soylerım sanada.
benımkını parlatırsın.
son cumlene de bılmukabele... alıntı yapmaktan boguyorsunuz adamı.

wolrath
02-01-2012, 17:10
kısısel sorunları olan varsa

wolrath.b@hotmail.com

forumda daha cok ergenlesmesın kımse.

kelalper
02-01-2012, 17:20
hayir bende ikiside yok ama surekli icerisindeym bu arabalarin gecmisten bahsetmiyorum. gordugumu yaziyorum. benim kimseyi germe gibi bi durumum yok. sen gerginsen bisey diyemem

wolrath
02-01-2012, 17:24
yok mesela burda da yazılmıs. dıger baslıklarda da yazılmıs. bu yuzden ben de gordugumu yazdım.yoksa bana gıren cıkan yok. ben bu tur seylerden gerılmem. sonucta forum burası. klavyesı olan yazıyor goruldugu gıbı :)

kelalper
02-01-2012, 17:27
valla istanbula geldiginde artik emre seninkini mi parlatir yoksa kendisininkine tuz mu doker gorursun

wolrath
02-01-2012, 17:30
<3

3karakter.

(1 ınsana 1 laf bı kere soylenır.)

_muhaRRem
02-01-2012, 18:14

Geçmişi konuşacaksak konuşalım hadi mutlu olacaksan

Bende SKN typeR varken 5 e 2 deniyordum clio rs lerle ne olmuş yani. Boş konuşmayı ne çok seviyorsun.

EB Clio RS Vs EH Civic VTI Vs SKN Typer - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/eb-clio-rs-vs-eh-civic-vti-vs-skn-typer_691713.htm)

Adam araba cilalıyo olabilir yıkıyoda olabilir , sen 18 yaşında hangi arabalara biniyordun şu an hangisine biniyorsun . EMG kaç yaşında senin yaşında hangi arabalara biner bi düşün..İnsanları küçümseme ayıp yakışmıyor.

EMG
02-01-2012, 18:18
olay kaç yaşında hangi arabaya binip etmek değil, istanbula gelince haber vericekmiş gelsin bakalım konuşabilcekmi böyle gevşek gevşek :) anca klavyede göz kırpar s. et

wolrath
02-01-2012, 18:41

Bende SKN typeR varken 5 e 2 deniyordum clio rs lerle ne olmuş yani. Boş konuşmayı ne çok seviyorsun.

EB Clio RS Vs EH Civic VTI Vs SKN Typer - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/eb-clio-rs-vs-eh-civic-vti-vs-skn-typer_691713.htm)

Adam araba cilalıyo olabilir yıkıyoda olabilir , sen 18 yaşında hangi arabalara biniyordun şu an hangisine biniyorsun . EMG kaç yaşında senin yaşında hangi arabalara biner bi düşün..İnsanları küçümseme ayıp yakışmıyor.

aferım arada 70bg olan arabanla,clıo rs gecmısın.helal.
*
kırmızı cumlen mukemmel olmus.
*
sen hanı benle ugrasma dıyordun?
hala bana alıntı yapıyorsun.

olay kaç yaşında hangi arabaya binip etmek değil, istanbula gelince haber vericekmiş gelsin bakalım konuşabilcekmi böyle gevşek gevşek :) anca klavyede göz kırpar s. et

boyle cumleler yazdıkca bonus mu topluyorsun.
sana msn verdık.
ergen gıbı forumu kırletıyorsun kac gundur.

EMG
02-01-2012, 18:51
benim binlerce postum var bu forumda gir bi bak bakalım başka kime sana yazdığım uslupla yazmışım?

forumu kirletenler genelde poposuna tekmeyi yiyip geri geliyor :) o senin işin..

Serhat Y.
02-01-2012, 18:57
Serhat, benim araba şuan 900kg ve 210hp, beyin takıp öyle gelecez getirisi ne olur bilemem ama denemelerimiz çok zevkli olur izleyenede keyif verir özellikle senin kamera ile

900kg.mu:eek: araba çekicidemi gelicek yoksa sürücenmi istanbula kadar, sürüceksen dikkatli kullan valla üzüldüm şimdi yaa:D
aynen solumda kalırsan güzel görüntüler alırız benim kameraya. abi sen bikaç kişi daha bul ama kendine bence mesela Bilal in ekk20 olabilir:rolleyes: vardır kafanda işte bikaç araba:icon_tup:

wolrath
02-01-2012, 19:20
benim binlerce postum var bu forumda gir bi bak bakalım başka kime sana yazdığım uslupla yazmışım?

forumu kirletenler genelde poposuna tekmeyi yiyip geri geliyor :) o senin işin..

telefonla da konustuk.
artık adamsan bı daha alıntı yapmaz-ıgnelıyıcı laf soylemessın.
neyse karın agrımız, vaktı gelınce gorusuruz.

D.CaN
02-01-2012, 19:48
varsa bi derdin yüz yüze halledersin burda yazıp çizmenin bi anlamı yok sanırım.

FaBeRgE
02-01-2012, 19:55
maşallah araçlara :)

chiefkadir
02-01-2012, 20:19
900kg.mu:eek: araba çekicidemi gelicek yoksa sürücenmi istanbula kadar, sürüceksen dikkatli kullan valla üzüldüm şimdi yaa:D
aynen solumda kalırsan güzel görüntüler alırız benim kameraya. abi sen bikaç kişi daha bul ama kendine bence mesela Bilal in ekk20 olabilir:rolleyes: vardır kafanda işte bikaç araba:icon_tup:Enson 920 ölçtük bi 20 kg daha söktük daha sonra şuan 900 diye düşünüyorum,sürerek gelcez tabi :) ;İzmitten itibaren deniz seviyesine göre ayar yapacaz, beyin ile bu halinden 2-3 boy ileri gideceğini düşünüyoruz bakalım kısmet ya kimseye kesin giderr şekli ile gelmiyorum iyi gideceğini biliyorum ama bu işte *** olmakta var :D Beyin işi bitsinde gerisi kolay :)

Her Rs konusuna bişekilde dahil olup konunun şeklini değiştirmek istemiyorum ama nafile :)

JDM VTİ
02-01-2012, 20:22
kadir abi yürüyen araban varsa heryere dahil oluyorsun istesende istemesende, insanlar takip ediyor vs. bu işin meraklıları olarak hepimiz takip ediyoruz normal o yüzden:)

SekoLive
02-01-2012, 20:23
serhat abi olmadı yokuş aşşağı basarsınz :D

EMG
02-01-2012, 20:24
telefonla da konustuk.
artık adamsan bı daha alıntı yapmaz-ıgnelıyıcı laf soylemessın.
neyse karın agrımız, vaktı gelınce gorusuruz.

alıntı yaptım bak adam değilim tüh :D

neyse özelden yazdım yazacağımı

mechanic
02-01-2012, 20:26
son zamanlarda kavga gürültüden inanın bıktım okuyasım gelmiyor.
kavga edenlere söylüyorum özel mesaj denen bişey var. işinizi ordan görün lütfen.
insanların konusunu batırıyorsunuz.
...

ukku
02-01-2012, 20:26
White RS le bi tur ben de atmak isterem :D

edit: ben binersem sökmüş olmanızın anlamı kalmaz. vazgeçtim :D

CLIORS
02-01-2012, 20:27
Enson 920 ölçtük bi 20 kg daha söktük daha sonra şuan 900 diye düşünüyorum,sürerek gelcez tabi :) ;İzmitten itibaren deniz seviyesine göre ayar yapacaz, beyin ile bu halinden 2-3 boy ileri gideceğini düşünüyoruz bakalım kısmet ya kimseye kesin giderr şekli ile gelmiyorum iyi gideceğini biliyorum ama bu işte *** olmakta var :D Beyin işi bitsinde gerisi kolay :)

Her Rs konusuna bişekilde dahil olup konunun şeklini değiştirmek istemiyorum ama nafile :)

Nerde kaldı ITB :)

chiefkadir
02-01-2012, 20:32
kadir abi yürüyen araban varsa heryere dahil oluyorsun istesende istemesende, insanlar takip ediyor vs. bu işin meraklıları olarak hepimiz takip ediyoruz normal o yüzden:)Sende haklısın abim, ben sadece bizim yüzümüzden konu çok dağılıpta amacından çıkmasın istiyorum yoksa mesaj yazmak post atmakla parmaklarımız eskimiyo :)

White RS le bi tur ben de atmak isterem :DÖnce Audiyle sıkmayakmı :D

Nerde kaldı ITB :)Hocam bir işe girdim nefes alamıyorum inan az sona ç.kaleye doru yola çıkacam,itb hazır kit değil ince ince uğraşmak gerekiyo ,itb konumuza koymadım ama çok güzel bir flanş yaptırdım bir tek manifolt kaldı :)

necoone
02-01-2012, 20:36
159 Her video konusunda illa birilerine sataşıyosun adamların konusuna ediyosun kime ne ıspatlamaya çalışıyosun ?
1-12 ci sayfa arasında yazdıklarını okumanı tavsiye ederim....

CLIORS
02-01-2012, 20:40
Sende haklısın abim, ben sadece bizim yüzümüzden konu çok dağılıpta amacından çıkmasın istiyorum yoksa mesaj yazmak post atmakla parmaklarımız eskimiyo :)

Önce Audiyle sıkmayakmı :D

Hocam bir işe girdim nefes alamıyorum inan az sona ç.kaleye doru yola çıkacam,itb hazır kit değil ince ince uğraşmak gerekiyo ,itb konumuza koymadım ama çok güzel bir flanş yaptırdım bir tek manifolt kaldı :)

Kadir hadi artık, 2013 beklemeyelim :) neyse aman işler bol olsunda modifiye işi kolay.

BoraRS
02-01-2012, 21:49

O zamanlar yine de iyi gidiyormuş benim RS be :D Bi filtre egzozla fhe li Vtecleri nokta ediyormuşum :)

wolrath
02-01-2012, 21:50
Enson 920 ölçtük bi 20 kg daha söktük daha sonra şuan 900 diye düşünüyorum,sürerek gelcez tabi :) ;İzmitten itibaren deniz seviyesine göre ayar yapacaz, beyin ile bu halinden 2-3 boy ileri gideceğini düşünüyoruz bakalım kısmet ya kimseye kesin giderr şekli ile gelmiyorum iyi gideceğini biliyorum ama bu işte *** olmakta var :D Beyin işi bitsinde gerisi kolay :)

rs'ın na olarak ne kadar gıdebılecegını gosterdın. daha ne got olmasından bahsedıyorsun abı. kı daha yolun acık. :)
maasallah :icon_tup:

*bu arada arka koltuk+kaplama vs 35kg edıyordu yanlıs hatırlamıyorsam. orj 1035kg.100kılo daha ne soktun be abı :):) helal.

BoraRS
02-01-2012, 21:55
Bu arada o zamanlar hatırlıyorum SKN de 5 değil 4 kişi vardı. 4 e 2 yani :D

rs'ın na olarak ne kadar gıdebılecegını gosterdın. daha ne got olmasından bahsedıyorsun abı. kı daha yolun acık. :)
maasallah :icon_tup:

*bu arada arka koltuk+kaplama vs 35kg edıyordu yanlıs hatırlamıyorsam. orj 1035kg.100kılo daha ne soktun be abı :):) helal.

Kesinlikle katılıyorum. Kadir üstat daha ne yapacaksın. RS leri ilk seninle yürürken gördük şimdi koşturuyorsun. Ankaraya geldiğimde bizzat bindim. Araç ciddi iyi yürüyor. Hakkını yememek lazım. Serhatın FN2 ile çok keyifli bir roll olur bence.

vtecburac
03-01-2012, 17:35
O zamanlar yine de iyi gidiyormuş benim RS be :D Bi filtre egzozla fhe li Vtecleri nokta ediyormuşum :)

bora abi sende beyinmi chip ne sonradan yaptırdın sade filtre egzozla vtecı gecemıodun yanlıs hatırlamıyosam:)

Alicanrs
03-01-2012, 17:38
bora abi sende beyinmi chip ne sonradan yaptırdın sade filtre egzozla vtecı gecemıodun yanlıs hatırlamıyosam:)

2 boyda öle koy işte :D nokta etmiş :D

H22Power
03-01-2012, 17:43
Hahaha herkes geçmişteki karın ağrılarını yazsın :D
Geçmişi silin geleceğe bakın :D

wolrath
03-01-2012, 17:57
cıpsız rs.daha dolu vtı.
kamyon gıbı vıtes atmak.
+camcar.

BHH Clio RS vs MOR VTI - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/bhh-clio-rs-vs-mor-vti_210549.htm)

vtecburac
03-01-2012, 18:25
cıpsız rs.daha dolu vtı.
kamyon gıbı vıtes atmak.
+camcar.

BHH Clio RS vs MOR VTI - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/bhh-clio-rs-vs-mor-vti_210549.htm)

ya onu boşkoyda barış, sen bhh yı kullanıyordun, yanında up306 nın sahıbı emre vardı. bende up306 yı kullanırken, geçilmiştin hatırladınmı:)

2 ye 2 denıyoruz bu arada RS geçilmez diye bir kanunmu var, emın ol şuan ki RS ler sizin rslerden daha hızlı;)
ayrıca EB rs zamanında hızlıydı birde U rs benim bildiğim bu BHH yı pek goremedım ben belkıde çok hızlı oldugundan göremedim:D

vtecburac
03-01-2012, 18:29
en hızlı RS ...

Ac106 Vs.SsCilo rs - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ac106-vssscilo-rs_2068215.htm)

vtecburac
03-01-2012, 18:30
2 boyda öle koy işte :D nokta etmiş :D

bora emminin canı sağolsun alican adam kendi kendine evde yazılım yapıordu arabayı hızlandırıyodu:)
senın gıbı hazır yapmıyordu:)

Alicanrs
03-01-2012, 18:40
bora emminin canı sağolsun alican adam kendi kendine evde yazılım yapıordu arabayı hızlandırıyodu:)
senın gıbı hazır yapmıyordu:)

doğru hazır yaptık bizde zaten ;) lahmacunmu bu hazır yapmıyordu filan rs tunerle atıosun ztn fastchipten alıp :D

vtecburac
03-01-2012, 18:45
doğru hazır yaptık bizde zaten ;) lahmacunmu bu hazır yapmıyordu filan rs tunerle atıosun ztn fastchipten alıp :D

hee lahmacun kebap:D

H22Power
03-01-2012, 18:45
Keser döner sap döner
Rs tuner horoz gömer :D

wolrath
03-01-2012, 18:47
ya onu boşkoyda barış, sen bhh yı kullanıyordun, yanında up306 nın sahıbı emre vardı. bende up306 yı kullanırken, geçilmiştin hatırladınmı:)

2 ye 2 denıyoruz bu arada RS geçilmez diye bir kanunmu var, emın ol şuan ki RS ler sizin rslerden daha hızlı;)
ayrıca EB rs zamanında hızlıydı birde U rs benim bildiğim bu BHH yı pek goremedım ben belkıde çok hızlı oldugundan göremedim:D

oncelıkle.. bırılerı yazmasın gene ortalıgı gerıyorsun dıye. adam bısey yazmıs bana, cevap yazıyorum. boşa bıdı bıdı yapmasın kımse.

sımdı burak.

1.bız sızle ben arabayı aldıgım gıbı ılk denedıgımızde evet ben kullandım ve vıteslerı yavas attıgımdan gecebılecegınızı soyledım, sız de ooo nolcak abı,ne farkeder dedınız. ama noldu sonra? vıdeo vs hepınız otunce, ben de oyle seye boyle sey(!) dedım :) arkadasım kullandı ve toz yuttunuz. buna karsı bır tezın var mı? olamaz..

2. bora'ya vtı'Yı sormussun. cıpsız rs gecemezdın demıssın, ben de cıpsız rs & vtı vıdeosu koymusum. sen 306 ıle alakalı baska bısey yazmıssın. amac? amacını bılmıyorum. o halde ben de sana dıyorum kı en son speclerımızle bıze deneyelım mı dıyen bır 306 da hatırlamıyorum, zıra b16swaplı eg ıle kafa kafaya gıdıyordum cunku. yersız olurdu bunu sende bılıyorsun :)

3. 2ye2 rs gecılmez dıye bır kanun yok elbette. ama esıt yuklemelerde sansı yok zıra daha hafıf ve daha guclu. fızık kurallarına karsı koymaya gerek yok. he zamanında zs vti vardı bılıyorsun. en hızlınız oydu. o da tunelle arkamızda kaldı. bı daha da satana kadar da vtı felan hatırlamıyorum, bıze kafa tutan.

4. suankı rs ler bızden hızlı elbette. daha temızlerı vardır elbette. ben pert kayıtlı bır rs'e sahıptım. ona ragmen amacıma ulastım. kı whıte rs zaten yeter de artar herkese :)

5.bhh o zamanlar en cok deneyen rs'tı. ama sen bana .ok atmak amacıyla yazdıgın ıcın boyle bır soylemde bulundun. madem oyle, ıste boyle dıyorum. senın efsane eh var ya. eh be vtı mı ne dıyordunuz hatta :D eh be burak. tunel yaptıgın zamanları ne cabuk unuttun be kardesım. bız eb ıle denerken sen arkadan bızı seyrederdın ancak :D al bu da sana artık konusma vıdeosu :)

BHH Clio RS Vs EH Civic VTI Vs EB Clio RS - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/bhh-clio-rs-vs-eh-civic-vti-vs-eb-clio-rs_691707.htm)

vtecburac
03-01-2012, 18:51
hehehe valla hıc utanıcak bıse yok bence ıyı bıle gıtmısım daha ne olsun 10 bo yememısız ya palakan okunuyor sorun yok:D

sende benımkını bılıyorsun, bı ben plaka okuttum bıde sız ödeştik:)

zaten rs vtı dan farbrıka çıkış verılerıyle üstün aksını idda etmedim.

wolrath
03-01-2012, 18:55
:) e be kardesım. yukarıdakı gıbı bır yorumu neden yaptın o halde :)

SekoLive
03-01-2012, 19:00
bhh rs suan nerede? plaka falan aynımıdır yoksa piyasadaki rslerden bitanesi midir

wolrath
03-01-2012, 19:02
ben ızmır'e sattım.
ızmır'den de satılıktı ama suan nerde ınan kı bılmıyorum.
plaka degıstı ben sattıktan sonra.

SekoLive
03-01-2012, 19:03
teşekkürler

Eray Yümsel
03-01-2012, 19:07
barış yorulmadın mı la :D

wolrath
03-01-2012, 19:16
barış yorulmadın mı la :D

:) beni tanımıyor gibi yorum yapmışsın

teşekkürler
;)

Eray Yümsel
03-01-2012, 19:20
yüzbaşı oldunmu bakim :D

wolrath
03-01-2012, 19:21
2 sene var :)

Trance-R
03-01-2012, 19:46
BHH RS şuan satılık ... izmirde yanılmıyorusam ;)
ben de görünce baya eskilere gittim :)

BoraRS
03-01-2012, 20:16

Walla çipsiz sanırım 2 boy geçiyordum ama sonra gelip yakalıyordun ben de gaz kesiyordum :hehe: Halbuki ne haltıma gaz kesiyon bas git geçerse geçsin ne olacak yani :) Ne günlerdi be Burağım :) Çok eğlenceli geçiyordu walla yalan yok.

Ama ben artık unutum bu tür atışmaları. Ama bazıları unutmamış ki hala temcit pilavı gibi aynı videoyu koyup bir de 5 kişiydik diyorlar. Hadi sesimi çıkarmıyorum eyvallah dedik geçti dedik araba aslan gibi yürüyor dedik ama sıktı artık :)

wolrath
03-01-2012, 20:23
BHH RS şuan satılık ... izmirde yanılmıyorusam ;)
ben de görünce baya eskilere gittim :)

sahıbınden.de yok ama . var mı ılanı-lınkı? aynı arkadas mı satıyor?

Walla çipsiz sanırım 2 boy geçiyordum ama sonra gelip yakalıyordun ben de gaz kesiyordum :hehe: Halbuki ne haltıma gaz kesiyon bas git geçerse geçsin ne olacak yani :) Ne günlerdi be Burağım :) Çok eğlenceli geçiyordu walla yalan yok.
Ama ben artık unutum bu tür atışmaları. Ama bazıları unutmamış ki hala temcit pilavı gibi aynı videoyu koyup bir de 5 kişiydik diyorlar. Hadi sesimi çıkarmıyorum eyvallah dedik geçti dedik araba aslan gibi yürüyor dedik ama sıktı artık :)

bora gelınce bı +1600 kg deneme yapalım. dızel dızele :D

BoraRS
03-01-2012, 20:27
...bora gelınce bı +1600 kg deneme yapalım. dızel dızele :D

Deneriz kardeşim neden olmasın. Gelince ara buluşuruz. Allah muhafaza kavga mavga olur seni dövmeye gelirlerse yine kurtarırım seni :D