PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BZ S3 stage2+&GOLF Rstage2+&A4 gt3076

34GUN34
31-12-2011, 14:54
güzel denemelerdi golf yeni şanzıman yazılımından (ümitdoğan)sonra test amaçlı bi deneme yaptık. A4 güzel yürüyo o kasaya rağmen emeği geçenlerin emeğine sağlık. ( test için denemelerdi lütfen yorumlarımıza dikkat edelim )

special thanks BAYÇU abi:)

qnVgJVY2ssI

j3orMbe_WE8
kornaya a4 basıyor ben ona uyuyorum
XqVjexwvA_c

darkmann
31-12-2011, 14:57
maşallah bütün araçlara :)

trgy
31-12-2011, 14:59
maşallah s3 şahane gidiyor

son a4 denemesinde sanırım devirler birbirini tutmadı

KVC S3
31-12-2011, 15:11
Maşallah tebrikler..Tahminen ne kadar güç çıkartıyordur araç?

34GUN34
31-12-2011, 15:17
maşallah s3 şahane gidiyor

son a4 denemesinde sanırım devirler birbirini tutmadı

devir tutmaması gibi bi ihtimal yok kornaya o basıyo her seferde ben ona uyuyorum maşallah içinde teşekkürler.

Cliosportve
31-12-2011, 15:17
Çok güzel ivmelenmiş:)

ukku
31-12-2011, 15:19
Hastasıyız S3 'ün :)
Maşallah hacı abi.

A4 de basınç ne acaba epeyce geri kalmış, gt28'li 1.8T a3 ile deneme nasıl oldu?

__FrK__
31-12-2011, 15:25
maşallah bütün araçlara BZ S3 zaten çok çok iyi ama aklıma takılan gt3076 lı A4 neden bu kadar gidebiliyor basınç neydi acaba yani normal olması gereken bu mu??

skaratas2
31-12-2011, 15:28
denemeler güzel geçmiş, s3 çok hızlı maşallah. a4 kendi kornasına geç kalıyor gibi :)

34GUN34
31-12-2011, 15:36
Hastasıyız S3 'ün :)
Maşallah hacı abi.

A4 de basınç ne acaba epeyce geri kalmış, gt28'li 1.8T a3 ile deneme nasıl oldu?

eyvallah utku..

arkadaşı tanımıyoruz kaç bastığı hakkındada bi malumatımız yok.

rnn yi soruyosan videoları var onunda ama her zaman 100-110 gibi denerdi emir daha aşşağıya çekti devir 70 gibi kalktık benim araba ölü o devirde ki yinede kalktım 2.viteste kalkmak zorunda kaldım ki 3 seferdede bi sıkıntı oldu heralde bırakmak zorunda kaldı emir. bi türlü senkronize olamadık emir gitti biz devam ettik

EMD
31-12-2011, 15:41
Araçlara maşallah :) Güzel denemeler olmuş.

ukku
31-12-2011, 15:42
eyvallah utku..

arkadaşı tanımıyoruz kaç bastığı hakkındada bi malumatımız yok.

rnn yi soruyosan videoları var onunda ama her zaman 100-110 gibi denerdi emir daha aşşağıya çekti devir 70 gibi kalktık benim araba ölü o devirde ki yinede kalktım 2.viteste kalkmak zorunda kaldım ki 3 seferdede bi sıkıntı oldu heralde bırakmak zorunda kaldı emir. bi türlü senkronize olamadık emir gitti biz devam ettik

Emirle denemek dert yaw. Kimseye uyamıyor adam. Salla gitsin :D
S3 çok güzel Allah kaza bela vermesin :)

yan53
31-12-2011, 15:51
maşallah araçlara guzel denemeler olmuş..birsey sorcam golf R'da bı sıkıntı vs varmı cunku aynı speclerde arac baya fark oluyor yazılımlar aynı ise bence sasırtıcı olmus bu fark...Ki dsg daha iyi vites atısları oldgundan daha cekısmelı olmalıydı gıbıme gelıyor..

outlaw
31-12-2011, 16:12
benle denemek dert mi ? :D aksine ben herkese uyuyorum geneldede en ölü oldugum devirde kalkiyorum cunku 6 vites hic bir arabaya uymuyor benim iyi oldugum devir araligi :) hacim dün süratimiz hep 80-90 gibiydi ben sana orda ya biraz duselim ya biraz hizlanalim demek istedim ama senkronize olamadik bi türlü neyse sorun degil :) ben iyi sekilde ya 70 gibi yada 110 gibi kalkabiliyorum..zaten sonrasindada kalabalik bir turlu azalmayinca cikiyim doniyim bare dedim..

EMRE KAAN
31-12-2011, 16:14
s3 baya iyimiş yaw maşallah :D

kurtbil
31-12-2011, 16:16
Masallah Vag larımızı sevıyoruz:)

PPR engineering
31-12-2011, 16:28
maşALLAH bz s3 e dün bizde izledik..a3 te her yeri aleve boğdu :) oda iidi..bmw vardı jdm works oda baya baya iyidi korkutucuydu hiç bi vites tutunamadı bi sağa bi sola bakarak gidiyodu..:D

outlaw
31-12-2011, 16:36
bmw ile denicektik kaan ama bi türlü o kalabalıkta denk gelemedik ama duydukki cok iyi gidiyormus :)

PPR engineering
31-12-2011, 16:45
bmw ile denicektik kaan ama bi türlü o kalabalıkta denk gelemedik ama duydukki cok iyi gidiyormus :)

bmw evet cidden korkutucuydu ellerine sağlık mustafayla mertin..seninkinin gidişinide beğendim gayet yeterli geldi gözüme ext...vas.. baya iyi olmuş

TYPERHAKAN
31-12-2011, 16:58
hacım MAŞAALLAH RABBİM nazardan korusun, çok iyi yaa...reşit dün vites problemini hallederken,sende onun eksikliğini bize hissettirmeyip herkese adalet yaptığın için çok teşekkür ederiz ...

TYPERHAKAN
31-12-2011, 17:17
benle denemek dert mi ? :D aksine ben herkese uyuyorum geneldede en ölü oldugum devirde kalkiyorum cunku 6 vites hic bir arabaya uymuyor benim iyi oldugum devir araligi :) hacim dün süratimiz hep 80-90 gibiydi ben sana orda ya biraz duselim ya biraz hizlanalim demek istedim ama senkronize olamadik bi türlü neyse sorun degil :) ben iyi sekilde ya 70 gibi yada 110 gibi kalkabiliyorum..zaten sonrasindada kalabalik bir turlu azalmayinca cikiyim doniyim bare dedim..

emir sen hiç sıkıntı yapmazdın 80 miş 90 mış denerdin neolduda uyuşamadınız koskoca otobanda anlamadım heleki karşındaki yabancı değil arkadaşımız yani.bir ona göre kalk,sonra birde sana göre kalk bukadar zormu ....spnra bugüne kadar 6 aydır uyuşuyodunuzda dün nasıl uyuşamadınız oda beni şaşırttı..biliyosun s3 hem 4 çeker,hem 1470kg,hem stock turbo........ bence s3 e görede olsa denemeliydin biz yabancı değiliz arkadaşız, eminim sonrada hacım senin devrine göre denerdi.denemezmiydi?

Ertan-R
31-12-2011, 17:17
Deneyen bütün araçlara kocaman maşallah..

ukku
31-12-2011, 17:20

Cupra2 denemesinde öyle demiyordun???????????????

MMT
31-12-2011, 17:41
bütün araçlara masallah s3 harika gidiyor!!!

ukku
31-12-2011, 17:45
S3 le ben denemek istiyorum. Maksat arabamı görmek. :D
Muadil araçları olup deneyemekten çekinen arkadaşları teşvik için, medeni cesaret örneği :D

34GUN34
31-12-2011, 17:49
Emirle denemek dert yaw. Kimseye uyamıyor adam. Salla gitsin :D
S3 çok güzel Allah kaza bela vermesin :)

amin cümlemizinkine kardeşim. yooo aslında bugüne kadar sorun olmadı emirle ama dün enteresandı. bugüne kadar o büyük turbo olduğu için lag a kalmasın diye hep o kornaya basıyodu dünde öyle oldu ama..:beuj:

maşallah araçlara guzel denemeler olmuş..birsey sorcam golf R'da bı sıkıntı vs varmı cunku aynı speclerde arac baya fark oluyor yazılımlar aynı ise bence sasırtıcı olmus bu fark...Ki dsg daha iyi vites atısları oldgundan daha cekısmelı olmalıydı gıbıme gelıyor..

dsg nin uzunda herzaman dezavantajı var manuele göre

hacım MAŞAALLAH RABBİM nazardan korusun, çok iyi yaa...reşit dün vites problemini hallederken,sende onun eksikliğini bize hissettirmeyip herkese adalet yaptığın için çok teşekkür ederiz ...

reşo baba dün bana adalet yapsın diye gittim ama bu yılıda kurtardık :) bidahaki sefere inş.:) adalet mülkün temelidir..:D 9.9.9 dada fena adalet olurdu ama iyi yırttım :D

emir sen hiç sıkıntı yapmazdın 80 miş 90 mış denerdin neolduda uyuşamadınız koskoca otobanda anlamadım heleki karşındaki yabancı değil arkadaşımız yani.bir ona göre kalk,sonra birde sana göre kalk bukadar zormu ....spnra bugüne kadar 6 aydır uyuşuyodunuzda dün nasıl uyuşamadınız oda beni şaşırttı..biliyosun s3 hem 4 çeker,hem 1470kg,hem stock turbo........ bence s3 e görede olsa denemeliydin biz yabancı değiliz arkadaşız, eminim sonrada hacım senin devrine göre denerdi.denemezmiydi?

abi ben zaten bugüne kadar hep emire göre kalktım kornaya hiç basmadım emirde bilir ama dün her zaman 100-110 gibi kalkardı kalkmadı bi türlü 80-90 gibi olsaydı zaten ben 2. viteste kalkamazdım benim 2 bitiyo önemli değil bidahaki sefere ben basarım kornaya bana göre kalkarız emir sorun yapmaz.

34GUN34
31-12-2011, 17:53

hepmi??? hiç kalkmadıkki 80-90 da ben 100-110 a çıkıyorum sen kornaya basıyodun sürekli elinle işaret ediyodun yavaşlayalım diye anlamadım 70 de benim araba 2. viteste kalkıyoki hemen devir bitiyo benim. 80-90 hiç kalkamadık.3.vites hiç kalkamadım ben. 100-110 a çıkıyorum yavaşlatıyodun 85 gibi sabit kalıyorum yine gelmedin daha aşşağı işaret ettin bende 2 ye aldım neyse sorun değil biliyosun aramızda. her zaman deneriz .:)

ahmetdrift
31-12-2011, 18:05
Hacım maasallah kazasız belasız insallah

typermelih
31-12-2011, 18:08
herkesin ayana sağlık yanlız ben bu golf r ın tutunamamasına bir anlam veremedim s3 de k04 lü golf r da k04 lü nebilim...zamanında benim araçta stage 2+ ken cupralar beni 5. vitesin ortasında geçmeye başlarlardı ama burdaki golf r da bildiğim kadarıyla dsg de ümit doğan var methanol var basınç kontrol cihazı var...bende bu 3 unsur yokken tutunuyordum ama s3 le roll de direk koyuyor kafayı...valla ben bu işi çözemedim...bence biryerde bir sıkıntı var golf r da yada bu s3 okunmuş üflenmiş :)

outlaw
31-12-2011, 18:48
hepmi??? hiç kalkmadıkki 80-90 da ben 100-110 a çıkıyorum sen kornaya basıyodun sürekli elinle işaret ediyodun yavaşlayalım diye anlamadım 70 de benim araba 2. viteste kalkıyoki hemen devir bitiyo benim. 80-90 hiç kalkamadık.3.vites hiç kalkamadım ben. 100-110 a çıkıyorum yavaşlatıyodun 85 gibi sabit kalıyorum yine gelmedin daha aşşağı işaret ettin bende 2 ye aldım neyse sorun değil biliyosun aramızda. her zaman deneriz .:)

abi sen 85 gibi sabit kalinca orda basicaz sandim o yuzden isaret ettim 2 de bassam olmuyor 3 de bassam olmuyor diye :) neyse sorun degil dedigin gibi senkronize olamadik ki su zamana kdr oluyorduk dun tutturamadik bi turlu olabilir böle seyler. sanki kasti bir durum söz konusuymus gibi olmus ama bizim aramizda öle bisey olmaz biliyorsun :icon_tup:

outlaw
31-12-2011, 18:53

hakan abi sanki kasti bir durum varmis gibi yazmisin ama öle bisi yok.s3 e göre denemeliydin derken 3 kere yanyana geldik birinde basabildik sonra ben 3 e atamayinca biraktik..kasti olarak denemedim yada kaçtım degil durum..dedigm gibi 3 kez yanyana gelmeye calistik olmadi ben o sabit 80 gibi kaliyor saniyordum megerse oda beni bekliyomus geliyim yanina diye , o yuzden bir anlasmazlik oldu yoksa dedigin gibi bu zamana kadar bi sıkıntı olmadan bastik hep ,her cagirdiginda geldim kim varsa denedim.bizim aramizda öle seyler olmaz. öle bisi olsa dün senlede basmazdim gti ile benden guclu olmasina ragmen.bir dahakine daha az kalabalikta rahat rahat deneriz :icon_tup:

TYPERHAKAN
31-12-2011, 19:01
hakan abi sanki kasti bir durum varmis gibi yazmisin ama öle bisi yok.s3 e göre denemeliydin derken 3 kere yanyana geldik birinde basabildik sonra ben 3 e atamayinca biraktik..kasti olarak denemedim yada kaçtım degil durum..dedigm gibi 3 kez yanyana gelmeye calistik olmadi ben o sabit 80 gibi kaliyor saniyordum megerse oda beni bekliyomus geliyim yanina diye , o yuzden bir anlasmazlik oldu yoksa dedigin gibi bu zamana kadar bi sıkıntı olmadan bastik hep ,her cagirdiginda geldim kim varsa denedim.bizim aramizda öle seyler olmaz. öle bisi olsa dün senlede basmazdim gti ile benden guclu olmasina ragmen.bir dahakine daha az kalabalikta rahat rahat deneriz :icon_tup:

aynen öyle,ama artık anca seneye deneriz:)

BMK TypeR
31-12-2011, 20:59
Bütün araçlara maşallah, Hacım maşallah kardeşim, çok ıyı gıdıyo s3 umuz, evc sanırım bıraz etkıledı gıbı:) bende bügün tornacıda yaptırdım şanzıman kolunu dahada çıkmaz:)

ayhan306gti
31-12-2011, 23:09
:tüm araçlara maşallah wag olsun çamurdan olsun hastayız dedeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.:D

onur_S
01-01-2012, 10:31
bu araclarda evc nin kullanılma amacı nedir?zaten ona göre sps den yazılım secılmıyormu veya bastan ona göre yapılmıyormu

can0001
01-01-2012, 10:36
bütün araçlara maşallah aranızda olmayı çook isterdim kısmet :)

kelalper
01-01-2012, 12:32
S3 e helal olsun çok güzel gidioda O a4 te 3076 olduğuna emin misiniz. Hiç tutunamıyor. Hadi altta bastı turbo boş desen doldurunca yürümesi gerek. Ara hep açılmış.

typermelih
01-01-2012, 12:56
bu ayın 20 si istanbuldayım allah izin verirse hazırlayın makinalarınızı stage 4 golf r geliyor :)

typermelih
01-01-2012, 12:57
S3 e helal olsun çok güzel gidioda O a4 te 3076 olduğuna emin misiniz. Hiç tutunamıyor. Hadi altta bastı turbo boş desen doldurunca yürümesi gerek. Ara hep açılmış.

evet bende çözemedim :rolleyes:

ukku
01-01-2012, 14:24
amin cümlemizinkine kardeşim. yooo aslında bugüne kadar sorun olmadı emirle ama dün enteresandı. bugüne kadar o büyük turbo olduğu için lag a kalmasın diye hep o kornaya basıyodu dünde öyle oldu ama..:beuj:

Yok hacı abi ben de şakasına yazdım zaten.. Ne zorluğu olacak Emir'le denemenin.. Dediğin gibi şimdiye kadar hep denemiş adamlarsınız.. El adamı olsa neyse :) Belli ki anlaşamamışsınız geçen akşam..

kickboxer
01-01-2012, 16:37
maşallah araçlara çok güzel denemeler oldu ama çok fazla ızleyıcı vardı les25 baya iyi gitti bide sıyah gti güzeldi videoları felan varda ıkısınınde koysalarda ızlesek
tekrar masallah

gökhan-R
01-01-2012, 17:28
maşallah bütün araçlara

34GUN34
01-01-2012, 17:47
S3 le ben denemek istiyorum. Maksat arabamı görmek. :D
Muadil araçları olup deneyemekten çekinen arkadaşları teşvik için, medeni cesaret örneği :D

zevkli olur kardeşim:D deneriz:D dediğin gibi bi akşam baktık turbo typer denemiyo kaçıyo bende hilmiyi aradım kanka deneyelim bare boşa gitmesin hesabı :D illa geçebileceğin arabalarlamı denemek lazım sadece bi çatırtı patırtı duydum arkadan bişey geldi ve ışınlandı :D bende kahkaha attım:D maşallah dedim

Hacım maasallah kazasız belasız insallah

ALLAH razı olsun ahmedim görüşemiyoruz hiç ataşehirde gelmiyosun bu aralar.

herkesin ayana sağlık yanlız ben bu golf r ın tutunamamasına bir anlam veremedim s3 de k04 lü golf r da k04 lü nebilim...zamanında benim araçta stage 2+ ken cupralar beni 5. vitesin ortasında geçmeye başlarlardı ama burdaki golf r da bildiğim kadarıyla dsg de ümit doğan var methanol var basınç kontrol cihazı var...bende bu 3 unsur yokken tutunuyordum ama s3 le roll de direk koyuyor kafayı...valla ben bu işi çözemedim...bence biryerde bir sıkıntı var golf r da yada bu s3 okunmuş üflenmiş :)

cupralar 3 te sararken sen 4 çeker gidiyodun bende gidiyorum melih o yüzden bu fark yoksa bi s3 le deneseydin 5. vitese kalmazdı.

abi sen 85 gibi sabit kalinca orda basicaz sandim o yuzden isaret ettim 2 de bassam olmuyor 3 de bassam olmuyor diye :) neyse sorun degil dedigin gibi senkronize olamadik ki su zamana kdr oluyorduk dun tutturamadik bi turlu olabilir böle seyler. sanki kasti bir durum söz konusuymus gibi olmus ama bizim aramizda öle bisey olmaz biliyorsun :icon_tup:

hiç bi zaman olmaz.

Bütün araçlara maşallah, Hacım maşallah kardeşim, çok ıyı gıdıyo s3 umuz, evc sanırım bıraz etkıledı gıbı:) bende bügün tornacıda yaptırdım şanzıman kolunu dahada çıkmaz:)

eyvallah reşo babaa:) yokluğunu hissetirmemeye çalıştım :D biraz etkisi oldu gibi :) iyi inş. artık viteste sıkıntı çıkmaz.

bu ayın 20 si istanbuldayım allah izin verirse hazırlayın makinalarınızı stage 4 golf r geliyor :)

melih bekliyoruz:) bi istanbul havası aldırırız sana :) gelmeden 1 gün önce ara hakan abiyi veya beni ona göre buluşalım.

_muhaRRem
01-01-2012, 17:48
aynen ben stage4 melihi beklemedeyim :)

typermelih
01-01-2012, 18:33
şimdi senin kalktığın golf r da 4 çeker sende 4 çekersin hatta sen saf 4 çekersin ama direk koyman biraz acaip geldi bana....bu arada turbolu typer var,dinçerin aracı var hakan abi bu ardanın s2000 ilede demek istiyorum ama arda sanırım asker...yanlız yanlış anlaşılmasın amacım zevkine denemek...çunku aracımla sürekli istanbula gelemiyorum

typermelih
01-01-2012, 18:35
aynen ben stage4 melihi beklemedeyim :)

bekle muharremcim beni geçeceğin zamanı bekle :D geliyorum...geçeceğini biliyorum ama umarın seni terletirim :D

_muhaRRem
01-01-2012, 22:25
şimdi senin kalktığın golf r da 4 çeker sende 4 çekersin hatta sen saf 4 çekersin ama direk koyman biraz acaip geldi bana....bu arada turbolu typer var,dinçerin aracı var hakan abi bu ardanın s2000 ilede demek istiyorum ama arda sanırım asker...yanlız yanlış anlaşılmasın amacım zevkine denemek...çunku aracımla sürekli istanbula gelemiyorum

gel kardeşim başımızın üstünde yerin var sana zevkli bi gece yaşatacağımızdan şüphen olmasın,istanbul atmosferi farklıdır , umarım havalar kuru olur yoksa aşkımız başka bahara kalır :D

audimen
01-01-2012, 22:42
Deneyen araçlara maşallah. s3 gerçektende sıkı gidiyor.

TYPERHAKAN
02-01-2012, 20:19
gel kardeşim başımızın üstünde yerin var sana zevkli bi gece yaşatacağımızdan şüphen olmasın,istanbul atmosferi farklıdır , umarım havalar kuru olur yoksa aşkımız başka bahara kalır :D

hakikaten muharrem şöyle 4-5 araç güzel bir gece yapsak çayfaslı muhabbet falan.

34GUN34
03-01-2012, 00:12

tuhaf değil normal olan bu melih golf r dsg 0-100 arası dsg avantaj 100-300 arası manuel forever:)

heee bu arada arda ile gerçekten zevk alırsın bi 8-10 boy gibi :):):) kahkaha atarsın bol bol şaka gibi :) neyse gelmeden 1-2 gün önce alo de ona göre bi ortam yaparız inş.

inan mpower
03-01-2012, 09:52
maşallah hacım s3'müz zaten çok sağlıklı ve çok hızlı onu biliyoruz böyle videolarda eklendimi ayrı bi mutlu oluyoruz :) bu arada diğer denemeye gelen araçlarda ayrıca maşallah ve ayrıca bi dip not düşmek istiyorum ( o akşam okadar çok yancı araç vardıki deneme yapmak imkansızdı hacım hangi arada denedin bende şaşrdım o gün okadar kalabalıktıki ve ortada dolaşan bi çok araba vardı ..

typermelih
03-01-2012, 17:51
tuhaf değil normal olan bu melih golf r dsg 0-100 arası dsg avantaj 100-300 arası manuel forever:)

heee bu arada arda ile gerçekten zevk alırsın bi 8-10 boy gibi :):):) kahkaha atarsın bol bol şaka gibi :) neyse gelmeden 1-2 gün önce alo de ona göre bi ortam yaparız inş.

Bu arada tabiki gececek beni 8 yada 9 boy zamaninda yuregirin araci f430 u geciyordu.maksat yarismadim demeyim bu arada su benim arac 3 ken bir deneyelim ya senle merak ettim valla

onur_S
03-01-2012, 18:03
bu araclarda evc nin kullanılma amacı nedir?zaten ona göre sps den yazılım secılmıyormu veya bastan ona göre yapılmıyormu

yokmu aydınlatacak birisi :)

BMK TypeR
03-01-2012, 19:17
yokmu aydınlatacak birisi :)
revo max 1.55bar peak yapıyo 1.25yuruyo bızde bu degerın ustunde basınc basmak ıcın evc bagladık ve daha ıyı basınc tutsun dıye bırde forge wg taktık, mısal 2.1 peak 2.0peak 1.9peak gıbı evc den basabılıyosun,

TYPERHAKAN
03-01-2012, 19:22
revo max 1.55bar peak yapıyo 1.25yuruyo bızde bu degerın ustunde basınc basmak ıcın evc bagladık ve daha ıyı basınc tutsun dıye bırde forge wg taktık, mısal 2.1 peak 2.0peak 1.9peak gıbı evc den basabılıyosun,

kardeşim döktürmüşün yine.bir an evvel 30 u takta test lere çıkalım biraz daha ileri taşıyalım şu işi bak çakıldık kaldık.

34GUN34
04-01-2012, 01:21
Bu arada tabiki gececek beni 8 yada 9 boy zamaninda yuregirin araci f430 u geciyordu.maksat yarismadim demeyim bu arada su benim arac 3 ken bir deneyelim ya senle merak ettim valla

inşallah istanbula geldiğinde kuru olur hava çıkarız yoksa anca yemek yeriz:)

maşallah hacım s3'müz zaten çok sağlıklı ve çok hızlı onu biliyoruz böyle videolarda eklendimi ayrı bi mutlu oluyoruz :) bu arada diğer denemeye gelen araçlarda ayrıca maşallah ve ayrıca bi dip not düşmek istiyorum ( o akşam okadar çok yancı araç vardıki deneme yapmak imkansızdı hacım hangi arada denedin bende şaşrdım o gün okadar kalabalıktıki ve ortada dolaşan bi çok araba vardı ..

sağol kardeşim. valla 2 ara bi dere denedik ama bundan sonra sadece deneyecek arabalarla özel çıkıcaz 3 araba denedi 15 arabaya yakın vardı sellektör yapıyorum çıksınlarda öne geçelim denemek için diye adamlar bizimle yarışıyolar seyretmek için..:mad:

Burak Kasim
04-01-2012, 07:22
Bu kadar yapili Vag'i bir arada gormek beni sevindirdi Turkiyede, isallah daha iyilerini gorucez ileriki zamanlarda.

Golf R'lari gercekten cok begeniyorum, ilerde cok can yakicaklar bence.

Bu arada hangi A4 bu, specleri hakkinda bi bilginiz war mi?

_muhaRRem
04-01-2012, 10:59
zevkli olur kardeşim:D deneriz:D dediğin gibi bi akşam baktık turbo typer denemiyo kaçıyo bende hilmiyi aradım kanka deneyelim bare boşa gitmesin hesabı :D illa geçebileceğin arabalarlamı denemek lazım sadece bi çatırtı patırtı duydum arkadan bişey geldi ve ışınlandı :D bende kahkaha attım:D maşallah dedim

turbo typeR deyince istanbulda bi ben varım, millet benim Benim kaçtığımı sanacak :)

TYPERHAKAN
04-01-2012, 18:29
Bu kadar yapili Vag'i bir arada gormek beni sevindirdi Turkiyede, isallah daha iyilerini gorucez ileriki zamanlarda.

Golf R'lari gercekten cok begeniyorum, ilerde cok can yakicaklar bence.

Bu arada hangi A4 bu, specleri hakkinda bi bilginiz war mi?

hakikaten arkadaşlar hiç bilen duyan yok mu bu a4 ü kim yapmış araç specleri neler sadece 3076 olduğunu biliyoruz.illaki tanıyan vardır ataşahir şhellde bir dolu insanla muhabbet ediyordu .

öskür
04-01-2012, 19:03
hakikaten arkadaşlar hiç bilen duyan yok mu bu a4 ü kim yapmış araç specleri neler sadece 3076 olduğunu biliyoruz.illaki tanıyan vardır ataşahir şhellde bir dolu insanla muhabbet ediyordu .

Araci ben yaptim daha eksikleri var burak kardesim saolsun set up i hazirladi sahibi buraya uye gorurse yazar zaten.ayarlari bitince hizli olucagina eminim.kisa 2.0. Stroker 3076 arac..

TYPERHAKAN
04-01-2012, 19:57
Araci ben yaptim daha eksikleri var burak kardesim saolsun set up i hazirladi sahibi buraya uye gorurse yazar zaten.ayarlari bitince hizli olucagina eminim.kisa 2.0. Stroker 3076 arac..

kolay gelsin çok güzel olacağına eminim,bittiğinde görmek isteriz.

34GUN34
06-01-2012, 11:05
turbo typeR deyince istanbulda bi ben varım, millet benim Benim kaçtığımı sanacak :)

YOK MUHARREM sen şimdiki aracı almadan önce bi beyaz vardı onu söyledim.

TFSİ
06-01-2012, 15:29
araclar ıyı gıdıyor.. ama emır ı tebrık edıyorum oyle eskı bır arac ıle nelere kafa tutabılıyor...

merak ettım emırın turbo ıle ko4 arasında cokmu fark var

miniks
06-01-2012, 15:41
Maşallah Hacım güzel denemeler yapmışsınız

Muharremin arac o beyaz olan mustafa abi :)

yav ne geceydi :)

_muhaRRem
06-01-2012, 15:55

arabanın anatomisini ve kimliğini değiştirince hacı abinin böyle anlaması normal :)

ecz_murat
06-01-2012, 16:02
eski topraklardan ertanın aracı. basınç tutmadığından 0,8 bastığını söylemişti bana vakit olmadığından ilgilenemiyor aracıyla. yakında aracını tamamlayınca bir daha denerler umarım.

34GUN34
07-01-2012, 01:01

aynen güzel geceydi ama kardeşler baya iddalı olmalarına rağmen bi türlü yanaşmadılar önden basıp gittiler boşuna çıkarmışlardı yola bizi bende boşa gitmesin hulkun gazı dedim :D:D:D sonrada kamera şakası :D:D:D

arabanın anatomisini ve kimliğini değiştirince hacı abinin böyle anlaması normal :)

kardeşim AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER diye bi ata sözü var hiç boş konuşurmu atalarımız:)

TYPERHAKAN
07-01-2012, 19:25
eski topraklardan ertanın aracı. basınç tutmadığından 0,8 bastığını söylemişti bana vakit olmadığından ilgilenemiyor aracıyla. yakında aracını tamamlayınca bir daha denerler umarım.

sen necisin yaa:beuj:ne güzel gelirdin eskiden gazlardık kafa burun.şimdi de deneyelim ne olcak canımın içi maksat keyif almak değilmi:D gerçekten çok keyif alırsın.

34GUN34
09-01-2012, 10:12
sen necisin yaa:beuj:ne güzel gelirdin eskiden gazlardık kafa burun.şimdi de deneyelim ne olcak canımın içi maksat keyif almak değilmi:D gerçekten çok keyif alırsın.

amacın ne m3 almaktaki anlamadım . hakan abi eczacı keyiften uzak kalmak istiyo o gece benim yanıma bile yaklaşmadı ancak ben arkalarından sıkıp bi 10 boy olduktan sonra bıraktım :D:D

TYPERHAKAN
09-01-2012, 19:09
hacım sana bir rakip daha geldi,eczacı murat kardeşimde s3 aldı,maşaallah çok güzel bir araba kardeş kardeş gazlarsınız bende arkanızdan sıkarım ,çok keyif alırsınız :D

ümitech
09-01-2012, 21:16
hacı abim maşallah allahım esirgesin :) var senin arabalarda bi okuyup üflenmişlik ama çözemedim gitti :D
Allah tekerine taş değirmesin...

ümitech
09-01-2012, 21:19
hakikaten muharrem şöyle 4-5 araç güzel bir gece yapsak çayfaslı muhabbet falan.

ah keşke bende size yakın olabilseydimde her hafta bi etkinlik yapalım diye sizi tetikleseydim hakan abim , gerçi hemen her hafta burdada oluyo ama ist başka :) Allah muhabbetinizi arttırsın...bende ist a geldiğimde bol bol gazlarız inşallah :)

inan mpower
11-01-2012, 01:04

abi murat abi tekrardan aramızda hemde hızlı bir giriş yaptı :) çok az yakında yollarda inş.

inan mpower
11-01-2012, 01:06
ah keşke bende size yakın olabilseydimde her hafta bi etkinlik yapalım diye sizi tetikleseydim hakan abim , gerçi hemen her hafta burdada oluyo ama ist başka :) Allah muhabbetinizi arttırsın...bende ist a geldiğimde bol bol gazlarız inşallah :)

valla ümit kardeşim aslında ayarlasnda güzel bi hava şartlarında gelsen 1-2 gün çok güsel olur istanbul geceleri çok zevkli ve hareketli sende eğer ayarlayıp gelirsenki çok daha güsel olur eminim ...)

06 ANIL 38
11-01-2012, 03:20
tüm araçlara maşallah.yüklü 1.8t ler beni çok mutlu ediyor..

34GUN34
12-01-2012, 08:38
hacım sana bir rakip daha geldi,eczacı murat kardeşimde s3 aldı,maşaallah çok güzel bir araba kardeş kardeş gazlarsınız bende arkanızdan sıkarım ,çok keyif alırsınız :D

abi napıyım adamı taciz etmesek m3 le fısfıs devam edecek doğru yolu buldu yine :) zevk konusuna gelince evet zevkli bi deneme olur sizin için ben k04 standart çoluk çocuk spec devam abi :)

34GUN34
12-01-2012, 08:42
hacı abim maşallah allahım esirgesin :) var senin arabalarda bi okuyup üflenmişlik ama çözemedim gitti :D
Allah tekerine taş değirmesin...

:) kardeşim valla herkes aynı söylüyo maşallah diyin diyorum nazar değmesin :) gönlümüz geniş kardeşim bizim fesat değiliz çok şükür egolarımızda yok yürüyeni uçanı kaçanı alkışlarız bükemediğimiz bileği herzamanda öperiz. RABBİM de gönlümüze göre veriyo ELHAMDÜLİLLAH. cupradan sonra belli olmaz ben
TT PORSCHE ye göz kırpmaya başladım benim s3 ü belki adana yolcusu yapabilirim;):)

Kekuti*
12-01-2012, 08:50
Arkadaşlar butun araclar 10 numero :) maşallah hepsine..

Ama ben biraz R taraftarı birisi oldugum için biraz daha iyi olmasını beklerdim. Basıncları ne durumda acaba ?

inan mpower
12-01-2012, 10:59
:) kardeşim valla herkes aynı söylüyo maşallah diyin diyorum nazar değmesin :) gönlümüz geniş kardeşim bizim fesat değiliz çok şükür egolarımızda yok yürüyeni uçanı kaçanı alkışlarız bükemediğimiz bileği herzamanda öperiz. RABBİM de gönlümüze göre veriyo ELHAMDÜLİLLAH. cupradan sonra belli olmaz ben
TT PORSCHE ye göz kırpmaya başladım benim s3 ü belki adana yolcusu yapabilirim;):)

valla hacım bende aynı sevda yolcusuyum olmadı beraber alalım seni yanlız bırakmim şimdi sen sıkılırsın tek :)

osman 1.8t
12-01-2012, 19:22
hacı abi senle bende roll yapmak isterim maksat hem muhabbet hem aracıma açtığın farkı görmek aracımı merak ediyorum eczacı murat abiyide çağırırız güzel muhabbet olur :) murat abinin hep çayını içiyorum bigünde ben çay ısmarlıyım :)

Burak Kasim
12-01-2012, 19:40

Bende onun icin sordum sahibini birebir tanimadigim icin Mudur bey acaba o mu diye :)

Ayari ne zaman biticek Ozgur abi, bitirinde guzel videolarini izliyelim aracin.

Ilerde sahibi egzantrik dusunursede fena olmaz :)

ecz_murat
13-01-2012, 14:28

bu arkadaşımız, şu sarı cuprası olan hala 1,55 bar stage 3 takılan arkadaşımızmıydı?:D:D:D:hahaha:

TYPERHAKAN
13-01-2012, 18:43
bu arkadaşımız, şu sarı cuprası olan hala 1,55 bar stage 3 takılan arkadaşımızmıydı?:D:D:D:hahaha:

kardeşim MAŞAALLAH yeni araban çok güzel gidiyor hiç bukadar tahmin etmiyordum 4 çeker ve ağır olduğu için ,hemde debriyajdan dolayı devir dönememene rağmen :icon_tup: yalnız bir an evvel orj volan ını takıp sachs stage 1 debriyaj koyduğun zaman çok daha güzel olacak.

inan mpower
13-01-2012, 19:16
bu arkadaşımız, şu sarı cuprası olan hala 1,55 bar stage 3 takılan arkadaşımızmıydı?:D:D:D:hahaha:O

Abi hakikaten masallah araban cok cok iyi ama bir an once orjinal volan sachs stega 1 gecmelisin

ecz_murat
13-01-2012, 22:45
kardeşim MAŞAALLAH yeni araban çok güzel gidiyor hiç bukadar tahmin etmiyordum 4 çeker ve ağır olduğu için ,hemde debriyajdan dolayı devir dönememene rağmen :icon_tup: yalnız bir an evvel orj volan ını takıp sachs stage 1 debriyaj koyduğun zaman çok daha güzel olacak.

stage 4 de eminmisin 4 çeker bir araç için stage 3 volanı çıkarıp orjinal volanı koymam gerektiğine?

audilover
13-01-2012, 23:20
stage 4 de eminmisin 4 çeker bir araç için stage 3 volanı çıkarıp orjinal volanı koymam gerektiğine?

Ustad avatar resimden tanidim seni umarim ses sorunu cozulmustur nasil gecti denemeler?

Tekrar hayirli olsun kazasiz belasiz...

34GUN34
14-01-2012, 00:04

:D:D:D TA KENDİSİ bu araa arabanda güzel abi maşallah ALLAH kaza bela vermesin

valla hacım bende aynı sevda yolcusuyum olmadı beraber alalım seni yanlız bırakmim şimdi sen sıkılırsın tek :)

aynen kardeşim bi örnek yaparız inş. 600+ 4çeker:)

hacı abi senle bende roll yapmak isterim maksat hem muhabbet hem aracıma açtığın farkı görmek aracımı merak ediyorum eczacı murat abiyide çağırırız güzel muhabbet olur :) murat abinin hep çayını içiyorum bigünde ben çay ısmarlıyım :)

hr zaman kardeş maksat muhabbet

34GUN34
14-01-2012, 13:38
Ustad avatar resimden tanidim seni umarim ses sorunu cozulmustur nasil gecti denemeler?

Tekrar hayirli olsun kazasiz belasiz...

çözüldü herhangi bişey yokmuş eski sahibi bi parça taktırmış ondan geliyomuş ses

audilover
14-01-2012, 14:30
çözüldü herhangi bişey yokmuş eski sahibi bi parça taktırmış ondan geliyomuş ses

Sagolasin bilgilendirme icin bu arada senin aracda masallahi var su ana kadar gordugum stock turbolu yuruyen en iyi s3 kazasiz belasiz insallah

34GUN34
15-01-2012, 11:30
Sagolasin bilgilendirme icin bu arada senin aracda masallahi var su ana kadar gordugum stock turbolu yuruyen en iyi s3 kazasiz belasiz insallah

teşekkür ederim .cümelmizinki kazasız belasız inş.

34GUN34
18-01-2012, 23:35
Arkadaşlar butun araclar 10 numero :) maşallah hepsine..

Ama ben biraz R taraftarı birisi oldugum için biraz daha iyi olmasını beklerdim. Basıncları ne durumda acaba ?

2aracında basınçları ve üzerindeki tüm parçalar aynı

34GUN34
24-01-2012, 19:57

bende olsam öyle yapardım abi