PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hks mantar filtre temizlenirmi??

cliver
03-01-2012, 13:50
hks mantar filtre temizlenirmi??yoksa yeni süngermi almak gereklidir?? ve kaç bin km de yapılmalı??

nakayama
03-01-2012, 13:51
Temizlenir neden temizlenmesin ben birçok kez temizledim 2 3 haftada bir havatutabilirsiniz ben yıkayıp kurutupp tekrar takıyordum hiçbir sıkıntı olmamıştı.

krscan
03-01-2012, 13:52
Bende geçen yıkadım iyice kuruttum tertemiz oldu.. Bi sıkıntı olacagını düşünmüyorum.

16EC813
03-01-2012, 13:53
temizlenir temizlenir ,ama önce alman lazım
gel bende var satayım laa :D

Cliosportve
03-01-2012, 13:55
Skoç bırayt gibi prille yıka kurut tekrar daya yerine miss

cliver
03-01-2012, 13:56
temizlenir temizlenir ,ama önce alman lazım
gel bende var satayım laa :D

aldım aldım bugün geldi hatta :D ama kirlenince napıcam gürsel abi??kaç km gidicek bu meret?

cliver
03-01-2012, 13:57
Skoç bırayt gibi prille yıka kurut tekrar daya yerine miss

teşekkürler hocam:icon_tup: bende ayda bir yaparım bu uygulamayı artık =)

Cliosportve
03-01-2012, 13:58
teşekkürler hocam bende ayda bir yaparım bu uygulamayı artık =)

2000 km de bir yıkıyorum
Bir benzin istasyonunda bile yıkadığım oldu
El yıkar gibi yıkıyorum
kurutuyorum her seferinde baya kir çıkıyor :D
Ama ille pril diyorum :D

16EC813
03-01-2012, 14:01
aldım aldım bugün geldi hatta :D ama kirlenince napıcam gürsel abi??kaç km gidicek bu meret?

ne benden degil de başkasından mı aldın :D kaça aldın pm at

berkay_aydin
03-01-2012, 14:04
Kullanım kılavuzunda özellikle hava tutmayın diyor :D yıkayıp sonrada hava filtresi için olan yağlardan yağlanırsa bence güzel olur.. Yağı, yakıtlı model araç satan yerlerde bulabilirsiniz..

cliver
03-01-2012, 15:48
Kullanım kılavuzunda özellikle hava tutmayın diyor :D yıkayıp sonrada hava filtresi için olan yağlardan yağlanırsa bence güzel olur.. Yağı, yakıtlı model araç satan yerlerde bulabilirsiniz..

bahsettiğimiz filtre yağlı kağıttan değil ama yağ sorun yaratabılır ;)

AEAlmas
03-01-2012, 15:54
Filtreyi aciyorsunuz
Sonra nazikce süngerler yapışkanla yapışmış şekildedir plastik kısma
ardından
ılık su ıle kova icerisinde yıkanıyor sıvı sabunla iş görür
sonra güneşli havada kurutmanızda fayda var ama ıslak oldugu icin biraz sıkınız merak etmeyin cok zorlamadan yırtma koparma olmuyor :) ama balkonda fln kurutmayın biraz uzak tutarakta elektrikli sobadada kurutabilirsiniz daha kısa sürede oluyor ama dikkat edin :)
Ardından kuruduktan sonra iyice emin olun kuruduguna yerleştirme kısmında cok buyuk gozukecek gozunuze ama icerisine yerleştirin daha once kopan yapıstırma yerlerine japon yapıştırıcısı yapabilirsiniz ben öyle yaptım
Ardından vidalama yapıp yerine düzgünce takın :)