PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : civic 1.4 hb vs 1.6 palio...

Sayfa : [1] 2

KMR2-GT
19-12-2007, 23:37
buyrun beyler beklediniz video:)

http://www.youtube.com/watch?v=OxJNofUXOBo

Vtec-SEDAN
19-12-2007, 23:40
güzel gitmişsin kamer tebrikler ;)

tyMu
19-12-2007, 23:41
gidiyo namussuz :D

OmerRS
19-12-2007, 23:42
vay anasını. arabalarda kaçar kişi var? bi de kamer senin arabada nele vardı? gerçekten beklediğimden çok daha iyi gitmişsin tebrik ederim.

KMR2-GT
19-12-2007, 23:44
arabalarda 2 şer kişi vardı:) saol ömer :) bende 4 2 1 headers komple 51lık egzos bıde cai var.palio standart

aliyo
19-12-2007, 23:47
maşallah kamer sende bu hırs olduktan sonra vti bile geçersin:)

pug35
20-12-2007, 00:00
tebrikler:)

mertacar
20-12-2007, 07:59
iyi gitmisin tebrikler
1.6 palio kac model acaba ?

tyMu
20-12-2007, 08:59
99 biraz bakım lazım :)

XoR
20-12-2007, 09:11
Babana mail atıyorum hemen link'i :p

Dragger
20-12-2007, 10:02
Ben direk arayayım babasını en iyisi, o arabayı direkt satsın...

1.4 civice gecilen dünya üzerinde baska bir 1.6 palio yoktur.

Ben otomobilde sorun oldugunu düsünüyorum, bu araba gitmiyor.

975kg, 103hp 145nm 1.6 otomobil birisi...Senelerce kullandım nasıl gider, neleri gecer biliyorum.

Ötekisi 90hp 124nm 1.4...Agırlık da yine aynı neredeyse...

Olamaz yani böyle birsey, timuya sordum araba gitmiyor devir cevirmiyor dedi o da...

Acık ve net konusmak lazım, su anki modifiyelerle hicbir kosulda hicbir sekilde palio 1.6 ile kafa kafaya gidemezsin.

Burda palionun yürümemesinden kaynaklanan bir durum sözkonusu...

Verileri yazdım, siz düsünün...

* Yanlıs anlasılma da olmasın Kameri de Timuyu da cok severim, ama bu video gercegi yansıtmıyor.

+ Palio 5e atamamıs, demekki hız 180 olamaz :D

cem
20-12-2007, 11:44
eheh Kamer denemekten kacan bi adam degil dener gene tymu bulun bi tane daha :)

Dragger
20-12-2007, 13:35
Youtube'a girince civic 1.4 yazınca tek kamerin videolar cıkıo zaten :D

dragon07
20-12-2007, 16:41
bitane video daha var baktım palio geciorr:)dogrumu görmüşüm

FaTiH44
20-12-2007, 16:52
bitane video daha var baktım palio geciorr:)dogrumu görmüşüm

evt doğru.çok ilginç değil mi:)palionun servise gitmesi lazım:)

http://www.youtube.com/watch?v=-KJlo1eM9S4&feature=related

timu naptın da bu kadar fark yapan araba kafa kafaya gitmeye başladı:D

KMR2-GT
20-12-2007, 16:55
saolun arkadaslar
orda bende jant vardı bıde ıyı ızlersenız araba sardı baya

vıdeoya gelınce.evet palıo 4 4luk deıl ama cokta kotu dııl
cunku ben vtec 2 ye zaten 2 boy atıorum yanı tımucın rahat rahat gecer vtec2 lerı
arabanın egzosunda kaçak var dıe tahmın edıoruz.ama benım arabamdada sorun var vıtes attıgım zaman araba silkelior acayıp şekilde iyi izlerseniz sestende anlarsınız.bir nevi eşit sayılırız..
http://www.youtube.com/watch?v=A76gFSxqW8s burda gayet net ;)

ayrıca palıosu olan başka bı arkadaşım daha var onlada denerım.tamam belkı geçebilir ama öle boy boy açamaz .:)

Dragger
20-12-2007, 16:58
Ben de diyorumki motoru iyi acılmıs, lastikleri iyi durumda bir palio 6-7 boy acar.

Verileri koyduk oraya, hersey ortada :)

975 kiloda 103hp cok iyi bir deger + palionun ilk 3 vitesi cok iyidir + sıkıstırma oranı cok yüksektir.

Senelerce kullandıgım bir otomobilin böyle kafa kafaya gitmesi falan cidden cok garip geliyor.

+ palionun motoru canlıdır 7200 devire kadar kesmeden gider...Ben burda palionun hic gürledigini bile görmüyorum. Usul usul hızlanıyor sanki 6000lerde vites atıyor gibi...

KMR2-GT
20-12-2007, 17:02
lastıkle ne ılgısı var yavuz yaw:D arabası sarmadıkı bende sarmadım:D ayrıca bıtık lastıklı araba daha ıyı gıder surtunme az oldugu ıcın:D
olay sadece degerler deıl işte, hondanın motoru mod.a çok açık yaptıgın en ufak bısı bıle acayıp etkılıor
bı dyno verısı vardı ss headers komple ss egzos ve fıltre kıtıyle 1.4 cıvıc 90 dan 110hp he cıkıordu.modla alınmıs hp daha canlı oluor bende bunu anlatmaya çalışıorum dostum;)

tyMu
20-12-2007, 17:07
bi dynoya çıkaramadık la arabanı :) 7200 ü rahat çeviremedik işte kamern dediği gibi kaçak olabilr katta ince bi ses oluyor basınca. 90 hp den rahat fazladır civic de diğer stock 1.4 lerle denedimzde baya açılıoduk :)

KMR2-GT
20-12-2007, 17:09
bence sen bı gokhanla dene asıl o zaman anlasılır kardes:)
hatta 3lü yapalım ben ortanızdan geçim:D

tyMu
20-12-2007, 17:11
kardeşini yesinler ahah :D deneriz de zaman olmuyor onunda işte

FaTiH44
20-12-2007, 17:12
tyMu sensörleri kontrol ettir,özellikle hava filtresinin bağlandığı yerdeki sensörler kurum yapıp,yanlış değerlerle performansı düşürebiliyor.

tyMu
20-12-2007, 17:14
Bakacaz abi en kısa zamanda çoktandır kamerin gittiği servise gidecektik bi türlü kısmet olmadı bakacaz artık uygun zamanda

Vtec
20-12-2007, 17:16
saolun arkadaslar
orda bende jant vardı bıde ıyı ızlersenız araba sardı baya

vıdeoya gelınce.evet palıo 4 4luk deıl ama cokta kotu dııl
cunku ben vtec 2 ye zaten 2 boy atıorum yanı tımucın rahat rahat gecer vtec2 lerı
arabanın egzosunda kaçak var dıe tahmın edıoruz.ama benım arabamdada sorun var vıtes attıgım zaman araba silkelior acayıp şekilde iyi izlerseniz sestende anlarsınız.bir nevi eşit sayılırız..
http://www.youtube.com/watch?v=A76gFSxqW8s burda gayet net ;)

ayrıca palıosu olan başka bı arkadaşım daha var onlada denerım.tamam belkı geçebilir ama öle boy boy açamaz .:)

Yapmayın arkadaşlar kaç tane Vtec2 le denedinizde...? Yada nasıl böyle genelleme yapıp konuşuyorsunuzki ?
O zaman bu Vtec 2 nin 9.2/9.5 sn si yalan yada sizin arabalarınız verileri alt üst ediyor..
Bende Sportingle arka arkaya kalktım lambalarda 4 de yetiştim hatta ! Buna ne diceksiniz ?
1.6 palio ve 1.4 Civic nasıl oluyorda 2 boy ayırıyor ? Bana hiç denk gelmedi öyle genelde 2 boy ayıran ben oluyorum...

levent
20-12-2007, 17:57
lastıkle ne ılgısı var yavuz yaw:D arabası sarmadıkı bende sarmadım:D ayrıca bıtık lastıklı araba daha ıyı gıder surtunme az oldugu ıcın:D
olay sadece degerler deıl işte, hondanın motoru mod.a çok açık yaptıgın en ufak bısı bıle acayıp etkılıor
bı dyno verısı vardı ss headers komple ss egzos ve fıltre kıtıyle 1.4 cıvıc 90 dan 110hp he cıkıordu.modla alınmıs hp daha canlı oluor bende bunu anlatmaya çalışıorum dostum;)

sararsın duramazsın tutunamazsın tutunamadığın için yere aktardığın güçte kaybın olur vs vs bunları biliyorsun ztn..

ayrıca 20 hp çok ama çok fazla iddialı bi rakam, 1.4 e millet turbolicam diye boşuna debeleniyor eer dediğin gibiyse herkes komple ss + intake yapsın :heyoo:

edit: bi msjında araba sardı baya diyosun alıntı yaptıım msjındada sarmadı diyosun nası iştir anlamadım, sardımı sarmadımı şimdi:beuj::icon_wack

Dragger
20-12-2007, 18:18

Sen bu drag, rolling islerinin lastikle ilgisi olmadıgını söylüyorsan daha diyecek bisey yok kamer :D

Yola tutunmak diye birsey var...Palio 13 jantla 103hp yere verene kadar kactur dönüyor biliyormusun? O palioda 15 jant olsun cok daha rahat yürür. 13 var madem onda da iyi bir lastik olmadıktan sonra gücünü yere veremez. Ayrıca palioda yay da yok, yay olsa o da etkiler gidisini...

90hp civic bu yazdıklarınla imkan yok 110 olmaz, dyno videosu veriler falan nerde merak ettim :)

Dragger
20-12-2007, 18:26
Yapmayın arkadaşlar kaç tane Vtec2 le denedinizde...? Yada nasıl böyle genelleme yapıp konuşuyorsunuzki ?
O zaman bu Vtec 2 nin 9.2/9.5 sn si yalan yada sizin arabalarınız verileri alt üst ediyor..
Bende Sportingle arka arkaya kalktım lambalarda 4 de yetiştim hatta ! Buna ne diceksiniz ?
1.6 palio ve 1.4 Civic nasıl oluyorda 2 boy ayırıyor ? Bana hiç denk gelmedi öyle genelde 2 boy ayıran ben oluyorum...

1.4 civic kalkısta hafifliginden dolayı gecmistir, belli biryerde de bırakmıstır o sekilde gecer. Ya da otomobil ve soförlerinden dolayı böyle birsey olmustur. Onu gecen arkadas cevaplar :)

1.6 palioya gelince vtec2yi gecer, 975kg agırlıgı cok büyük avantaj, tek eksigi vtecten 7hp...Agırlık ve sanzuman farkından da o 7hp kayboluyor. Forumda videoları da mevcut roll vs...Palio rahatlıkla geciyor.

Sporting 1070kg ve 1.6HL palioya göre 100kg agır, performansı tabiki daha iyi ama ısıktan ısıga kalkıslarda, 1.6HL daha etkili olur.

Bir sportingimiz var, denemek istersen deneyebiliriz :)

Ama civic 1.4 konusunda sana katılıyorum.

DR059
20-12-2007, 18:38
Rahat duramadınız di mi? :D:D

Timu 13'lerle nereye kadar?
Ya bir jant alalım sana ya da yeni bir araba.
Kamer abi 1.4 Type-R diyorum ben. :D
Bu arada Stock Sportinglerin Vti ların peşinden ayrılmadığını duymuştum...

levent
20-12-2007, 18:43
sportingin de 4. vitesi güzel çeviriyo, çabuk bitiyo :)

hilalseyhan
20-12-2007, 19:09
Babana mail atıyorum hemen link'i :p
bana yolla sen :D

975kg, 103hp 145nm 1.6 otomobil birisi...Senelerce kullandım nasıl gider, neleri gecer biliyorum.

Olamaz yani böyle birsey, timuya sordum araba gitmiyor devir cevirmiyor dedi o da...

Acık ve net konusmak lazım, su anki modifiyelerle hicbir kosulda hicbir sekilde palio 1.6 ile kafa kafaya gidemezsin.

* Yanlıs anlasılma da olmasın Kameri de Timuyu da cok severim, ama bu video gercegi yansıtmıyor.

+ Palio 5e atamamıs, demekki hız 180 olamaz :D

:confused::confused::confused:

XoR
20-12-2007, 19:19
bana yolla sen :D

cd ye çekip gönderiyorum mağazaya p.tesi :D

hilalseyhan
20-12-2007, 19:20
cd ye çekip gönderiyorum mağazaya p.tesi :D

bekleriz :)

FaTiH44
20-12-2007, 19:25
<AYCA>,bozuk arabayla denemek gerçeği yansıtıyor mu sence:confused:

Dragger
20-12-2007, 19:35

Ben timunun babasından bahsediyorum :D

Bu arada evet video gercegi yansıtmıyor cünkü herkes bilirki bu modifiyelere sahip 1.4 civic 1.6 palioyu imkan yok gecemez.

Kendimizi kandırmayalım.

Palionun sahibi timu zaten aracta sorunlar oldugunu kabul ediyor + 7200e kadar inanılmaz canlı devirlenen bu motorun 6000den sonra gitmedigini söylüyor.

Videonun 2 tarafından biri bunu söylüyorsa zaten bu video gercegi yansıtmıyordur.

Vtec
20-12-2007, 19:57
1.4 civic kalkısta hafifliginden dolayı gecmistir, belli biryerde de bırakmıstır o sekilde gecer. Ya da otomobil ve soförlerinden dolayı böyle birsey olmustur. Onu gecen arkadas cevaplar :)

1.6 palioya gelince vtec2yi gecer, 975kg agırlıgı cok büyük avantaj, tek eksigi vtecten 7hp...Agırlık ve sanzuman farkından da o 7hp kayboluyor. Forumda videoları da mevcut roll vs...Palio rahatlıkla geciyor.

Sporting 1070kg ve 1.6HL palioya göre 100kg agır, performansı tabiki daha iyi ama ısıktan ısıga kalkıslarda, 1.6HL daha etkili olur.

Bir sportingimiz var, denemek istersen deneyebiliriz :)

Ama civic 1.4 konusunda sana katılıyorum.

İlla denediklerimizimi yazalım ? O zaman 1.4 ve 1.6 ies defalarca kalkışta geçtim VtecII nin 0-100 üne bak istersen..;)

1.6 Palioda geçemiyor arkadaşım ya sizin denediklerinizde şöför faktörü yada arabalar standart değil.Ben tamamen stock araçlardan bahsediyorum..

1.6 Sportinglede 2 ışık arası değildi neyse bu önemli değil..

Keşke İstanbulda olsamda...

Palio 1.6
Maksimum Motor Gücü 106 HP (79 kW)
Maksimum Güç Devri 5500 d/d
Maksimum Tork 148 N.m (109.2 lb.ft , 15.1 kg.m)
Maksimum Tork Devri 4500 d/d
0 - 100 km/h 10.3 s

VtecII
110Hp
152 N.m
0-100 km/h 9.2/9.5 s

Vtec
20-12-2007, 20:00
[QUOTE=DRaGGeR;183685]Forumda videoları da mevcut roll vs...Palio rahatlıkla geciyor.
QUOTE]

Ayrıca mevcut olan PaliovsVtecII videolarini görebilirmiyim ? Merak ettimde..:soru:

Dragger
20-12-2007, 20:07
İlla denediklerimizimi yazalım ? O zaman 1.4 ve 1.6 ies defalarca kalkışta geçtim VtecII nin 0-100 üne bak istersen..;)

1.6 Palioda geçemiyor arkadaşım ya sizin denediklerinizde şöför faktörü yada arabalar standart değil.Ben tamamen stock araçlardan bahsediyorum..

1.6 Sportinglede 2 ışık arası değildi neyse bu önemli değil..

Keşke İstanbulda olsamda...

Palio 1.6
Maksimum Motor Gücü 106 HP (79 kW)
Maksimum Güç Devri 5500 d/d
Maksimum Tork 148 N.m (109.2 lb.ft , 15.1 kg.m)
Maksimum Tork Devri 4500 d/d
0 - 100 km/h 10.3 s

VtecII
110Hp
152 N.m
0-100 km/h 9.2/9.5 s

Arkadasım daha palionun verilerini dogru bilmiyorsun.

'99 model MK1 palio bahsedilen ve motoru 103hpdir.

Torku da 145dir...

0-100km hızlanması 9.8sndir.

Ben 3 sene bu otomobili kullandım, neler gectigimizi yazmaya gerek yok bilen biliyor.

29 yasındayım, su ülke sınırlarına acık filtre girdiginden beri, ilk modifiye forumu kuruldugundan beri bu islerin icindeyiz, hangi araba ne yapar az cok biliyoruz.

Forumlarda bos keseden sallayan adamlarla karıstırılmayalım, önce dogruları konusalım.

0-100km hızlanması vtec2nin iyi olabilir, ama bu hızlanma gececegi anlamına gelmez, o veriler dısında bircok etken vardır otomobillerin birbirini gecebilmesi icin...

Benim aracım stock degildi, hadi ben geciyordum ama stock palionun da vtec2 gectigini gördüm.

Civic 1.4 olayına bisey demem, ama palioyu fazla kücümsüyorsun gözünde...HP ve agırlık oranlarına birkez daha bak istersen??

Son olarak İstanbula geldigimizde haberimiz olsun, sporting ile bir kaldıralım bakalım yetisebiliyormusun 4de :)

Dragger
20-12-2007, 20:09
Ayrıca mevcut olan PaliovsVtecII videolarini görebilirmiyim ? Merak ettimde..:soru:

Forumda aratırsan bulabilirsin :)

Vtec
20-12-2007, 20:16
Arkadasım daha palionun verilerini dogru bilmiyorsun.

'99 model MK1 palio bahsedilen ve motoru 103hpdir.

Torku da 145dir...

0-100km hızlanması 9.8sndir.

Ben 3 sene bu otomobili kullandım, neler gectigimizi yazmaya gerek yok bilen biliyor.

29 yasındayım, su ülke sınırlarına acık filtre girdiginden beri, ilk modifiye forumu kuruldugundan beri bu islerin icindeyiz, hangi araba ne yapar az cok biliyoruz.

Forumlarda bos keseden sallayan adamlarla karıstırılmayalım, önce dogruları konusalım.

0-100km hızlanması vtec2nin iyi olabilir, ama bu hızlanma gececegi anlamına gelmez, o veriler dısında bircok etken vardır otomobillerin birbirini gecebilmesi icin...

Benim aracım stock degildi, hadi ben geciyordum ama stock palionun da vtec2 gectigini gördüm.

Civic 1.4 olayına bisey demem, ama palioyu fazla kücümsüyorsun gözünde...HP ve agırlık oranlarına birkez daha bak istersen??

Benim verdiğim verilerde 96 Palio nun , burda model belirtmedinizki ?
Bizde biliyoruz yaşımız 29 olmasada hangi arabanın nasıl gittiğini merak etme..

O veriler dışında etken olursa sağlıklı karşılaştırma olurmuki ? Tamamen eşit şartlarda olması lazım dimi.
Ha öyle değilse Honda 0-100 değerinde şişirme yapıyor tamamen göz boyama.

Burda Palio ları küçümsediğim yok ama arkadaşlar bol keseden atıp tutuyor vtec2 lere boy boy diyenler var..
Neyse stock Palio denk gelirse video çekip eklerim buraya geçilsemde..

mertacar
20-12-2007, 20:19
konu roll lerle bıter :D

hilalseyhan
20-12-2007, 20:21
<AYCA>,bozuk arabayla denemek gerçeği yansıtıyor mu sence:confused:

Ben timunun babasından bahsediyorum :D

Bu arada evet video gercegi yansıtmıyor cünkü herkes bilirki bu modifiyelere sahip 1.4 civic 1.6 palioyu imkan yok gecemez.

Kendimizi kandırmayalım.

Palionun sahibi timu zaten aracta sorunlar oldugunu kabul ediyor + 7200e kadar inanılmaz canlı devirlenen bu motorun 6000den sonra gitmedigini söylüyor.

Videonun 2 tarafından biri bunu söylüyorsa zaten bu video gercegi yansıtmıyordur.

kendımızı kandırmak :confused:

bukadar strese girmeyin.birdaha denerız.;)

Vtec
20-12-2007, 20:21
Son olarak İstanbula geldigimizde haberimiz olsun, sporting ile bir kaldıralım bakalım yetisebiliyormusun 4de :)

Bu konularda hiç bir zaman abartma fln yapmam yaşadığımı yazdım sadece..
Geldiğimde burdan haber vericem.;)

Dragger
20-12-2007, 20:23
Benim verdiğim verilerde 96 Palio nun , burda model belirtmedinizki ?
Bizde biliyoruz yaşımız 29 olmasada hangi arabanın nasıl gittiğini merak etme..

O veriler dışında etken olursa sağlıklı karşılaştırma olurmuki ? Tamamen eşit şartlarda olması lazım dimi.
Ha öyle değilse Honda 0-100 değerinde şişirme yapıyor tamamen göz boyama.

Burda Palio ları küçümsediğim yok ama arkadaşlar bol keseden atıp tutuyor vtec2 lere boy boy diyenler var..
Neyse stock Palio denk gelirse video çekip eklerim buraya geçilsemde..

Palio TR sınırlarına '98 modellerle geldi.

Motor da 103hp 145nm tork idi.

Ben merak etmiyorum birseyi, sadece güzel güzel konusuyoruz surada ;)

Hondanın verileri tam kesin degil, cesitli veriler dolasıyor ortada ve sen de 9.2 dememissin 9.2-9.5 demissin mesela...Sonuc olarak o veri zaten her zaman kesin sonucu vermez.

Vtec2lere 2 boy diyen arkadas 1.4 civic sahibi, senin konunun palio ile ilgisi yok :)

Tabiki deneyip koyarsan iyi olur. Hangi sehirde oldugunu yazarsan ben sana palio forumlarından birilerini de yönlendirebilirim :)

Dragger
20-12-2007, 20:24
Bu konularda hiç bir zaman abartma fln yapmam yaşadığımı yazdım sadece..
Geldiğimde burdan haber vericem.;)

Ben de deneriz kardesim dedim, abarttıgını veya yalan söyledigini söylemedim.

En güzeli, tanısırız deneriz maksat muhabbet :)

Dragger
20-12-2007, 20:29

Stres? Ne stresi?

Benim stres yapacak durumum yok, burada birseyler paylasıyoruz, yorumlarımızı yapıyoruz.

Konu acılmıs, herkes fikirlerini belirtiyor.

Tecrübelere dayanarak o otomobilin bu otomobili gecemeyeceginden bahsediyoruz.

Seni memnun etmek icin '' aaa süper gecmis '' mi diyecektik??

Kamer de kardesim, Timu da kardesim, onlar bize alınmıyorlar da sen niye böyle bir yorum yapıyorsun anlamak zor...

Paliodaki sorunlar düzelir veya düzgün yürüyen baska bir palio bulunur tekrar denenir tabiki sonuc görülür.

Kimsenin de stres yaptıgı yok, relax olalım.

Vtec
20-12-2007, 20:30
Palio TR sınırlarına '98 modellerle geldi.

Motor da 103hp 145nm tork idi.

Ben merak etmiyorum birseyi, sadece güzel güzel konusuyoruz surada ;)

Hondanın verileri tam kesin degil, cesitli veriler dolasıyor ortada ve sen de 9.2 dememissin 9.2-9.5 demissin mesela...Sonuc olarak o veri zaten her zaman kesin sonucu vermez.

Vtec2lere 2 boy diyen arkadas 1.4 civic sahibi, senin konunun palio ile ilgisi yok :)

Tabiki deneyip koyarsan iyi olur. Hangi sehirde oldugunu yazarsan ben sana palio forumlarından birilerini de yönlendirebilirim :)

Ok Palio konusunda aydınlattığın için sağol..
Vtec2 nin Ls = 9.2sn Es = 9.5 sn
Neyse uzatmak istemiyorum Bursa'dayım Palio cu arkadaşlarla tanışmak isterim..;)

Vtec
20-12-2007, 20:33
Ben de deneriz kardesim dedim, abarttıgını veya yalan söyledigini söylemedim.

En güzeli, tanısırız deneriz maksat muhabbet :)

Hayır arada imalı sözler oluyor ona cevaben..
İyi akşamlar..

Dragger
20-12-2007, 20:33
Ok Palio konusunda aydınlattığın için sağol..
Vtec2 nin Ls = 9.2sn Es = 9.5 sn
Neyse uzatmak istemiyorum Bursa'dayım Palio cu arkadaşlarla tanışmak isterim..;)

Donanım farkından 0.3sn farketmesi kötüymüs cidden, bak ben de bunu bilmiyordum tesekkürler ;)

Palionun fabrikası bursada, kolay bulunur orada :D

FaTiH44
20-12-2007, 20:35

tymu yazmış araba bozuk diye biz mi kendimi kendimizi kandırıyoruz siz mi:D

biz gayet rahatız,siz bozuk arabayı geçip strese giriyosunuz;)

bozuk arabayla mı tekrar deneyeceksiniz:confused:

hilalseyhan
20-12-2007, 20:36
Stres? Ne stresi?

Benim stres yapacak durumum yok, burada birseyler paylasıyoruz, yorumlarımızı yapıyoruz.

Konu acılmıs, herkes fikirlerini belirtiyor.

Tecrübelere dayanarak o otomobilin bu otomobili gecemeyeceginden bahsediyoruz.

Seni memnun etmek icin '' aaa süper gecmis '' mi diyecektik??

Kamer de kardesim, Timu da kardesim, onlar bize alınmıyorlar da sen niye böyle bir yorum yapıyorsun anlamak zor...

Paliodaki sorunlar düzelir veya düzgün yürüyen baska bir palio bulunur tekrar denenir tabiki sonuc görülür.

Kimsenin de stres yaptıgı yok, relax olalım.

evet bencede biraz sakin..
herkesin tecrubesı bir olmayabılır.sonucta mekanık bırseylerden bahsedıyorsunuz ama arada muhabbet ortasında garıp cumleler kuruluyor..
bu tur vıdeolar insanların egolarını tatmin etmek için koyulmuyor ki aaa süper geçmiş diceksiniz.
beni az cok tanıdıgını düşünüyorum.Sonucta ikiside kardeşim bunu sen de gayet iyi biliyorsun.Kaldı ki ortadaki 2 arabayı yakından gördüm inceledim nasıl ne durumda olduklarını cok iyi bılıyorum.

hilalseyhan
20-12-2007, 20:38

........:)

Dragger
20-12-2007, 20:40
evet bencede biraz sakin..
herkesin tecrubesı bir olmayabılır.sonucta mekanık bırseylerden bahsedıyorsunuz ama arada muhabbet ortasında garıp cumleler kuruluyor..
bu tur vıdeolar insanların egolarını tatmin etmek için koyulmuyor ki aaa süper geçmiş diceksiniz.
beni az cok tanıdıgını düşünüyorum.Sonucta ikiside kardeşim bunu sen de gayet iyi biliyorsun.Kaldı ki ortadaki 2 arabayı yakından gördüm inceledim nasıl ne durumda olduklarını cok iyi bılıyorum.

Herkes sakin Hilal, felaket senaryosu üretmeyelim :)

Seni de gayet iyi tanıyorum, sen de beni tanıyorsun böyle seyleri stres yapmayız hicbirimiz...O gecer bu gecer maksat muhabbet...

Ortada bir gercek vardı onu belirttik biz...

Palioda sorunlar var ve gercek performansını vermiyor.

Videoda 180km diyor, orada palio 5e atamıyor, 180de bitmiyor video da :)

Sonuc olarak en basından söyledigim gibi Palio 1.6 performans olarak 1 gömlek üstün...

FaTiH44
20-12-2007, 20:45
........:)

http://www.youtube.com/watch?v=-KJlo1eM9S4&feature=related ;)

levent
20-12-2007, 22:25
vtec2 lerin konuyla alakasız olduğu görüşündeyim, bencede sorunsuz bi palio 1,6 bulunup denenmeli yeniden :rolleyes:

M3CSL
21-12-2007, 00:05
her arac birbirinden farklı gider bunu kabul etmek lazım bi kere;)
yavuzun araca zamanında ne kadar efsane gittiyse kamerın 1.4te o şekılde gidiyor..
headrs egsozlada ustune ılave bınıyor ama 20 deıl 8-10 dur max:)
stockta her turlu palıo ustun ama plaka bazında karsılaştırmak lazım aracları;)

onun dısında sportıng dragta çok basarılıdır 98 palıoda olduğu gibi.. kısa oranlardan dolayı ama uzun mesafede o denlı basarılı deıldir.... yanı vtec 2 veya ıes gecebilir sportıngı 4 ten ıtıbaren...
vtec 2 nınde 9.2 olması fazla ıyımser:)

dragon07
21-12-2007, 12:13
bende bari bişeyler yazayım eksik kalmayım:D1.6 palio her zaman 1.4 civici gecer
1.6ieste 1.6 palioyu gecer
sporting vs ies olursa sporting benje gecer gibi
BUNLAR BNM GÖRÜŞÜM ARKADASLAR! AMA 1.6 PALİOLAR ÇOK CAN YAKAR VİTES ORANLARI ÇOK GÜSEL.
şunuda söleyim bnm arkadasımda sedan 1.4 civic var 0-400 marea1.6 yı gecior oda vites oranlarından dolayı uzunda alıor ama

KMR2-GT
21-12-2007, 13:10

allah allahhhh araba bozuk falan degıl!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tımucının yanıldıgı bı nokta var araba ust devırlerde cevıremıor dedı.oyle olsa yanyana gıdemezdık tamam mı onun devrı arttıkca gerı duserdı halbukı yanyana gıdıorz.kı ole olsa bıle demekkı benım arabada cevıremıor yıne eşitiz
o arabanın 2 problemı var egzosunda kaçak var ve ıyı açılmamış olması!

http://www.youtube.com/watch?v=-KJlo1eM9S4&feature=related ;)
araba sarıor burda patnıja dusup kesıcıye gırıor ayrıca bu vıdeoda 16 jant vardı bende

bende bari bişeyler yazayım eksik kalmayım:D1.6 palio her zaman 1.4 civici gecer
BUNLAR BNM GÖRÜŞÜM ARKADASLAR! AMA 1.6 PALİOLAR ÇOK CAN YAKAR VİTES ORANLARI ÇOK GÜSEL.
şunuda söleyim bnm arkadasımda sedan 1.4 civic var 0-400 marea1.6 yı gecior oda vites oranlarından dolayı uzunda alıor ama
1.6 ies geçemez palıo yu. vtec 2 yı geçior dıoruz palıo ıes nasıl geçsin

Dragger
21-12-2007, 13:14

1.6ies nerde gecmis palio 1.6yı?

Nasıl oluyor o is?

1.6ies 0-100 kac, agırlıgı kac? Yok öyle birsey...

Autodromda 1.6ies gecen civic 1.4 var :D

Marea palio ile kıyaslanmaz aralarında daglar var :)

Dragger
21-12-2007, 13:20
allah allahhhh araba bozuk falan degıl!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tımucının yanıldıgı bı nokta var araba ust devırlerde cevıremıor dedı.oyle olsa yanyana gıdemezdık tamam mı onun devrı arttıkca gerı duserdı halbukı yanyana gıdıorz.kı ole olsa bıle demekkı benım arabada cevıremıor yıne eşitiz
o arabanın 2 problemı var egzosunda kaçak var ve ıyı açılmamış olması!

araba sarıor burda patnıja dusup kesıcıye gırıor ayrıca bu vıdeoda 16 jant vardı bende

O araba devir cevirmiyor, 7200de kesiciye giren bir otomobil 6000de yıgılıp kalıyorsa mutlaka biryerde bir sorun vardır. Devir ceviremedigi icin de böyle tutulup kalıyor.

Bence egsoz dısında motorda biryerde bir problem var...

Bu arada sarma olayında da ,14le sarmıyorsun 16 ile nasıl sarıyorsun anlamadım :D

Sen orda kesiciye girmissin, en büyük kaybın o :)

KMR2-GT
21-12-2007, 13:25
o zaman benım arabada yıgılıor yanyana gıdıourz cunku
bu vıdeoda otobdanda basıourz asfalttan dolayı tutuor yerı
o sardıgı vıdeoda yer pürüssüz baya.bıde hem vıdeo cek hem vıtes at hemn onune bak anca o kadar oldu.

Dragger
21-12-2007, 13:30
o zaman benım arabada yıgılıor yanyana gıdıourz cunku
bu vıdeoda otobdanda basıourz asfalttan dolayı tutuor yerı
o sardıgı vıdeoda yer pürüssüz baya.bıde hem vıdeo cek hem vıtes at hemn onune bak anca o kadar oldu.

Senin araban yıgılmıyor, gayet de iyi ceviriyor devri sesten anlasıldıgı kadarıyla...

Yanyana gitmenizin nedeni de o palionun gidememesi :D

KMR2-GT
21-12-2007, 13:31
o zaman alt devırlerdede gıdemıor:D
dedıgım gıbı o araba cok kotu diil aslında vtec 2 yı rahat geçer

yearone
21-12-2007, 13:31
Kardeşim maşallah :)

DR059
21-12-2007, 13:56
Ben 1.6i ES ile VtecII geçtim. :)

Ama 1.6i ES Sporting'e yaklayabileceğini hiç sanmıyorum.
Çünkü Sporting Tam bir GTI, bu arada bizim 1.6i ES 1030 kg ve 120 hp (Kimileri 120 değil diyor hiç Dyno'ya çıkmadık. Fabrika verisini yazdım.).

Bu arada Stock 1.6i ES neden Stock 1.6 palio'ya geçilsin?

M3CSL
21-12-2007, 16:04
ıes vtec 2 yı gecebılır;) yanı bizim denedığımız arac gecer:)
sportıngle denıcektık ıesı ama yemedi:) sportıng alır anca yuksek hızda ıes belkı...
dragta palıo 1.6 alır rollde 70 180 atıorum ıes gecer palıoyu:)

dragon07
21-12-2007, 16:40
kardesim dragta palio alabilir ama uzunda ies gecer ben birmotta çalıştım yıllarca yarışlarda palio yaptım ies çok saglam bilader.zaten benim görüşüm dedim ama aramızda okuyamayan arkadaslar varrrr.güsel giden bir ies bulun lütfen 1.4 civic 1.6ies nasıl gectin bana bi acıklayınnn kafam karıştı kim kimi gecer bilimiom artık istediniz arabayı söleyin antalya fake olmadan kaldırjama söz veriom sizeeee yalansızzz dolansızz

dragon07
21-12-2007, 16:50
m3csl takdir ediom seni hll olsun dedimi anlamıssın herkez birbirirni gecior vtecII sahinle gecerim ya sacmalamayınn kafanızmı güsel.şimdi arkadasımım aradım iddalı varsa ies ile palio 0-400 kalkarım dior 1.4 ile kontak cevirmem dior quickle yarışşın dior:Dhersey kilo beygir orantılı degil dragger bu düşünceni sil kafandan arkadasım veya her arac için gecerli degil senin söledigin seyler

FaTiH44
21-12-2007, 16:52
ies vtec2yi geçer.iesle palio 1.6 denk gider.uzunda ne olur soru işareti.

palionun 6000-7200 aralığında takılı kalması,bi sorun değilse kral sizsiniz,herkesi geçersiniz:D

yakında vtec açmıyan bi vti'ı geçip,1.4 arabamla suprayı bile geçerim derseniz hiç şaşırmam:heyoo:

DR059
21-12-2007, 16:54
@M3CSL

Serkan abi 1.6i ES te neler vardı?

dragon07
21-12-2007, 16:56
ies vtec2yi geçer.iesle palio 1.6 denk gider.uzunda ne olur soru işareti.

palionun 6000-7200 aralığında takılı kalması,bi sorun değilse kral sizsiniz,herkesi geçersiniz:D

yakında vtec açmıyan bi vti'ı geçip,1.4 arabamla suprayı bile geçerim derseniz hiç şaşırmam:heyoo:

+1000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000

KMR2-GT
21-12-2007, 17:05
son kasa cıvıc kullanan bı arkadasım var eskıden vtec2sı varmıs yenısnın daha ıyı gıttıgını kendı soledı kı gozumun onunde arkadan gelıp gectıgını gordum bıde bunu ızleyın burda headers yoktu sadece egzos fıltre daha tatmın olmazsanız ben napım rahat olun
http://www.youtube.com/watch?v=pm4xspOkGuE

Dragger
21-12-2007, 19:59
Ben 3 sene boyunca hicbir IES'e gecilmedim, ciddi farklar da yediler.

Artık palio devrini kapattık, iyi yürüyen bir palio ile denenip sonuclar burada paylasılabilir.

Herkesin otomobili farklı gidiyor, benim yorumum palio gecer, baskası der ies gecer.

Herkes tecrübesine göre konusuyor, bu nedenle yadırgamamak lazım...

facia
21-12-2007, 22:16
palionun sanzuman oranları süper kolay kolay diğer 1.6 lara geçilmez :) ...Ankarada bu denemeler binlerce kez onaylandı :)

M3CSL
22-12-2007, 11:43
dr059
bizim ıes stocktu bi ara egsoz yaptık sora soktuk sımdı ıntake var sadece...

yavuz kardeşim haklı herkes tecrubesını söluyo sonucta her araba aynı gitmıyo;)

VTEC®
23-12-2007, 11:19
CUU ayrı bi gidiyordu zaten :)

gerçekten her araba aynı gitmio şu iş bi netleşse zaten sağlıklı 2 araba ile güzel olacak :)

sportinger
23-12-2007, 12:51
pende palio derim cakma bi video gibi geldi bana eger araba bozuk degilse...

KMR2-GT
23-12-2007, 20:03
çakma videoymuş
herşeyden önce biraz saygılı olsan!!

VTEC®
23-12-2007, 20:19
hoooopp!!!

sakin... relax...

ne güzel tatli tatli gidiyor sohbet lütfen aynı dozda kalsın arkadaşlar :)

bozulmasın muhabbet :)
saygılar :)

B!Rtan
26-12-2007, 01:46
videoyu daha yeni izledim. bende bugüne kadar 1.4 motorlu çok araçla deneme yaptım ama 1.4 civic 1.6 palio karşısında şansı yok. gerçekten de palio yürüyemiyor.
ben 1.4 97 hp getz le 1.4 civic,1.6 ies leri geçiyorum. palio nun normal şartlarda geçmesi şart :)

yiit
26-12-2007, 01:50
way sonunda denediniz demek :) tmu bakıma sok dahada zorlama arabayı jantları sök sac spec bide bi açık filtre takta nefes alsın :D kamer senin aracada maşallah bro :)

sword
26-12-2007, 07:28
honda ii yürümüş:)

VTEC®
26-12-2007, 10:26
ABİ bilirsin zati yeşillerde bi keramet var bendeki arabayı hatırlarsın sen :)

DR059
27-12-2007, 17:31
videoyu daha yeni izledim. bende bugüne kadar 1.4 motorlu çok araçla deneme yaptım ama 1.4 civic 1.6 palio karşısında şansı yok. gerçekten de palio yürüyemiyor.
ben 1.4 97 hp getz le 1.4 civic,1.6 ies leri geçiyorum. palio nun normal şartlarda geçmesi şart :)

:)

Denemek isterdim sizinle. Bu arada bizim araç Stock oğlu stock. Şimdiye kadar hiç bir Getz'e geçilmedim. Bir defasında 1.5 dizel Getz canımızı çok sıkımıştı ama sürat arttıkça o da geçilmişti.:)

Dragger
27-12-2007, 17:44
Istanbulda yokmu arkadasınız 1.6 ies, 1.4is?

Ben de roll denemek istiyorum civiclerle :)

VTEC®
27-12-2007, 17:47
bende bende bende istiyorum bulun bana 1.4-1.6 civic :D:D:D:D

XoR
27-12-2007, 17:52

Ben varım :p 1.6

Dragger
27-12-2007, 18:00
bende bende bende istiyorum bulun bana 1.4-1.6 civic :D:D:D:D

Utanmadan 1.4 civicle mi yürüyeceksin sen 1.8 115hp arabayla :D

Dragger
27-12-2007, 18:01
Ben varım :p 1.6

Vtec acmayacaksan gelirim Korayım :D

cem
27-12-2007, 18:10
DRaGGeR yeni jantlarla kilo atmış belliki eheh ;)

XoR
27-12-2007, 18:11
Vtec acmayacaksan gelirim Korayım :D

Bana uyar :) Tork Canavarı seni :D

XoR
27-12-2007, 18:11
Bende yeni Jant taktım baya bi hafiflemiştir :D 14" Sac Forever

Dragger
27-12-2007, 18:34
DRaGGeR yeni jantlarla kilo atmış belliki eheh ;)

Jantlar 7.1kg ama bi kendim kilo verebilsem :D

Kardesim su cs serverı ayarla da bi roll yapak :)

Dragger
27-12-2007, 18:35
Bana uyar :) Tork Canavarı seni :D

230nmcik :D

Koray bi el at da su kazera jantları satalım :D

XoR
27-12-2007, 18:41

230nmcik :D

Koray bi el at da su kazera jantları satalım :D

Jant almayı düşünen olursa çevremde ilk bunları Gösteririm Yavuzum :)

VTEC®
27-12-2007, 20:11
Utanmadan 1.4 civicle mi yürüyeceksin sen 1.8 115hp arabayla :D

ben 4 te o 3 te basar olmazmı :D:D:D:D

KMR2-GT
27-12-2007, 20:36
zaten cıvıc 3 u bıtırınceye kadar sen 2 vıtes atarsın:D

VTEC®
28-12-2007, 07:45
HE YAW bitmez 1.4 ün 3 ü zatn o 3 ü de kısa olsa çok farklı olur :)

KMR2-GT
28-12-2007, 09:23
civic e de ole vıtes koymuşlarki gel bana turbo yap dıe bagrıor:D
3 te 150 4 te 210 :D

DR059
28-12-2007, 15:52
5'in sonunu gören yok zaten. :D

4'de ne kadar gidebilirsen artık. Biz en çok 213-214 filan gittik sanırım, ondan sonrası kesici...:ofk:

KMR2-GT
28-12-2007, 16:16
yok ben 190da 5 e atıorum devam edıor:) 210 yaptı

XoR
28-12-2007, 17:16
biz bi göremedik şu 210 ları :ramo

DR059
28-12-2007, 17:19
210 mil değil 210 km. :D:D

KMR2-GT
28-12-2007, 17:20
mil yazısı buyuk ya arkadasta karıstırıor arada:D
onuda çeker koyarız aslanım:D

DR059
28-12-2007, 17:25
http://www.youtube.com/watch?v=Xw46UJ7dbY0
Biz çekmiştik daha önce. :)

Videonun başında 190'da otobandan ayrılıyoruz, Videonun sonuna doğru kadranda 210'ları görüyoruz. :)

VTEC®
28-12-2007, 17:27
YAWW zaten 4 210 5 te 190 yapar 1.4 ler 4 biter 5 e atarsın hayat orda biter :D:D:D:D

KMR2-GT
28-12-2007, 17:36
yoo gayet guzel devam edıor:)

XoR
28-12-2007, 17:37
YAWW zaten 4 210 5 te 190 yapar 1.4 ler 4 biter 5 e atarsın hayat orda biter :D:D:D:D

ağzımdan aldın yazıcaklarımı :)

VTEC®
28-12-2007, 18:36
yoo gayet guzel devam edıor:)

tamam tamam senin araban gidiyo :D:D:D:D

sen normal standart 1.4 le birmi tutuyorsun arabanı??? :D:D:D

bir normallerden bahsediyoruz :)

B!Rtan
29-12-2007, 02:21

Denemek isterdim sizinle. Bu arada bizim araç Stock oğlu stock. Şimdiye kadar hiç bir Getz'e geçilmedim. Bir defasında 1.5 dizel Getz canımızı çok sıkımıştı ama sürat arttıkça o da geçilmişti.:)

bende denemek isterdim senle :)

aslında yapalım bi akşam 1.4 & 1.6 lar roll falan şenlik olsun :)

VTEC®
29-12-2007, 08:30
NEY NEY şenlikmi e güzel olur :)

yusufcan_1982
30-12-2007, 17:19

+ Palio 5e atamamıs, demekki hız 180 olamaz :D dostum belki paliolu arakadaş kullanamamış sinirlenme kamerin arabasıda cok ii hafife almamak lazım ama gel gelelim beni geçemiyor mitsu :D efu

Dragger
30-12-2007, 18:03
Yok kardes sinirlenmiyorum, timu hakkını vermiyor palionun ona kızıyorum :D

Bu arada 1.4 civicle 210, kadran hatası 20km falan mı :D

XoR
30-12-2007, 18:06
nerde o dereceli palio lar :D :D

Dragger
30-12-2007, 18:12
nerde o dereceli palio lar :D :D

Pert oldu kanka herhalde, stiloyu alırken tekirdaga takasa verdik, max 2 ay gezdi :)

Simdi araba da yok alan cocuk da yok :D

Hakkın rahmetine kavustular herhalde :rolleyes:

XoR
30-12-2007, 18:18
Yapma ya :( iyi gidiyodu

tyMu
30-12-2007, 19:19
acele yok acele yok :D

FaTiH44
30-12-2007, 19:51
palıo demısken sportıng varsa c2den bı yaram vardı... kan yerde kalmasın :hahaha: :D

barış o yara hala geçmedi mi:D:hahaha:

VTEC®
30-12-2007, 21:24
OHOOOO herkes eteklerindeki taşları döküyor yaw:)

FaTiH44
31-12-2007, 03:22
la ılk arabam caylak caylak gecmıstı ozberk.. gercı 17lerle kafa kafayaydı satmadan once :D

sımdı varsa sportıng beklerım :) 1300cc otomatık arabam :hahaha:
:)1300cc ama üflemeli;) sportingi geçersin barış boşuna benzin yakmaya değmez.

ama arabamı değişcem bi kaç ay sonra,istersen yenisiyle deneyelim:) 2000 cc olacak o haberin olsun:D

levent
31-12-2007, 08:50
kazasız belasız deneyinde benzin fln hepsi paraya bakar para da nedir elinin kiri :rolleyes:

KMR2-GT
31-12-2007, 09:15
dün si ve 1.6 clio ile denedim videoları koyarım
bakim gene konuşackmısınız böle:D

VTEC®
31-12-2007, 09:42
NEY NEY si mı??? :) yine karıştıracan ortalığı yani

HONDA-MANİA
31-12-2007, 10:01
Bence 1.4 hondanın palio yu gecmesı gayet normal hondaların kanında var zaten kendı hacmınden buyuklere sarmak:D:D 1.4 honda 1.6 palıo yaya 1.6 hondada aklınıza gelen tum arabalarla vıdeoları var orneklerı youtube dee;):D

Dragger
31-12-2007, 13:06
Sen fazla mania olmussun kardes, neyi nerde geciyorsun?

gökan
31-12-2007, 13:12
benle yuru sen kamer:):):):)saxo 1.4:)

mertacar
31-12-2007, 13:12
Sen fazla mania olmussun kardes, neyi nerde geciyorsun?

+1111 katılıyom..... nesı normal 1,4 ıs ın 1,6 palio yu gecmesı ...

VTEC®
31-12-2007, 13:16
tamamen stock arabalarda 1.4 geçemez mimkin deeel

ama kmr 'nin araba gibi bi araba olursa işler değişiyor :)

tyMu
31-12-2007, 14:16
adam bi haber verir la gelip içinizden geçerdik ahah :D hadi bakim bekliom videoları :)
Si tanıdıkmı la :)

KMR2-GT
31-12-2007, 14:54
evet ihsanın si:)
komple egzos var nasıl bagrıor ya kendı egzos sesımı duyamadım onunkı yuzunden:D
teke tek denedık kapısında gelebıldım
onda 2 kişi vardı ben tektım yanyana:D 17 jant var ama onda

tyMu
31-12-2007, 15:08
vay ihsanmı gelmiş :) clio la noldu

gökan
31-12-2007, 15:19
benım bıldıgım 1.6 103 hp olan palıoalr delı gıbı gıdıyor sanmam 1.4 gecemez

KMR2-GT
31-12-2007, 16:00
vay ihsanmı gelmiş :) clio la noldu
clio tırttı ya gitmiordu nedense
daha 100 olmadan gerımde kaldı

benım bıldıgım 1.6 103 hp olan palıoalr delı gıbı gıdıyor sanmam 1.4 gecemez
1.4 civicte manyak gıbı gıdıor ama
manyak>deli
:D:D

gökan
31-12-2007, 16:08
kamer herkesın arabası kendıne gore gıder bende 1.6larla yuruyorum 75 hp aracım gayett yuruyor 1-2 alıyorum 3te gecıyor ama arkadaşıma palıo vardı 1.6 103 cıdden vts yedıgı gunlerı bılıyorum kaldırmakta önemlı tabı ve cc farkı var bende sımdı desem 1.6 gecıyorum olmaz cc farkı hep bellı zaten(vıdeo koydum bende 1.2 yuruyom sora gecılıyorum:)

http://www.youtube.com/watch?v=Ny0vSi0LWns

KMR2-GT
31-12-2007, 16:15
evet iyi gitmişssin:)
ıyı durumda bı palıo var onla da denıcez bakalım
ama ben hıc bı zaman gecerım ayırrım demedımkı
hatta benı gececegını kabul ettım sadece boy boy ayıramaz dedım herkes benı yanlıs anladı

tyMu
31-12-2007, 16:22
alevinide atmışn hju :D

gökan
31-12-2007, 16:26
hatta benı gececegını kabul ettım sadece boy boy ayıramaz dedım herkes benı yanlıs anladı

benzaten gecıyosun gecmıyosun demedım maşallah araban guzl ama cc farkı olunca hep gecılen bız oluyoruz:)

FaTiH44
31-12-2007, 16:43
barış,bu 2000cc:D yrv ye büyük gelir,git kendi sınıfınla dene bence:hahaha:

hala konuşan biri var,yaşına veriyorum ama sağlıklı bir 1.6 palioyu 1.4 civic geçemez:heyoo:

Dragger
31-12-2007, 17:02
Bu Honda neden gidip 1.6VTI üretmiski?

FaTiH44
31-12-2007, 17:14
1.4 civic egsoz+filtre ,vti da geçer :heyoo:

FaTiH44
31-12-2007, 17:20
barış,2.0 vectra:hahaha: la ne hırslı adamsın napıp edip yılların intikamını alacam diyosun:D

boost olayını hallet ama çk açma kırarsın sonra ;)

Dragger
31-12-2007, 17:22
Barıs bu arabayı cok kullandı, sasırttı bizi :)

Biz alısmıstık ayda bir araba degistirmesine :D

KMR2-GT
31-12-2007, 19:23

barış,bu 2000cc:D yrv ye büyük gelir,git kendi sınıfınla dene bence:hahaha:

hala konuşan biri var,yaşına veriyorum ama sağlıklı bir 1.6 palioyu 1.4 civic geçemez:heyoo:
bende senın okuma problemıne verıorum 99 defa yazdım hala başka anlamakta kararlısın

1.4 civic egsoz+filtre ,vti da geçer :heyoo:
anca motor hacmıne bak zaten o kadar anlıorsun

FaTiH44
31-12-2007, 19:30
kimin ne kadar anladığı yazdıklarından belli oluyor,sıkma canını sen:heyoo:

KMR2-GT
31-12-2007, 19:32
evte bı sen anlıorsun sende yanlıs anlıorsun

FaTiH44
31-12-2007, 19:34
yok cnm sen daha iyi anlıyorsun:)

DR059
31-12-2007, 19:38
Kabak lastik olayının bir espri olduğunun farkındasındır bence. :)

KMR2-GT
31-12-2007, 19:41
90 hp olan cıvıc dynoda 97 vermıs egzos ve headersla 108 olmus..fıltrede olsa 109 de
burda yanlıs bısı yok.
http://www.supersprint.com/grafici/92ci10.jpghttp://www.supersprint.com/grafici/92ci11.jpg
Supersprint
- Manifold 921701
- No Kat. 921712
- Rear exhaust 921506
Actual data:
Horsepower 108.8 Hp at 6400 rev/min
Torque 127.6 Nm at 4850 rev/min

bana gıdıpte 0 lastıkli bı arabanın daha ıyı hızlanacanı solemıceksın heralde

ee ben yanlıs bısı goremıorum o msjda??????

gökan
31-12-2007, 19:53
beyler sımdı buyutmeyın atışmayında gerek yok arac 1.4 zaten fazlası beklenmez ama beklenmezdedık dıyde kucumsemeyın 1.4lerı ...kamer kazasız belasız

XoR
31-12-2007, 20:04
barış,2.0 vectra:hahaha: la ne hırslı adamsın napıp edip yılların intikamını alacam diyosun:D

boost olayını hallet ama çk açma kırarsın sonra ;)

sever Barış 2.0 Litreleri :D

FaTiH44
31-12-2007, 20:32
KMR2-GT,bitik lastikli araba daha iyi gider diyen sensin.konuyu saptırma.rollingde bitik lastikli araba nasıl iyi gider bunu bana bi açıklarmısın?

ben senin şahsına yönelik bir kelime kullanmadım,üslubuna biraz daha dikkat et.kimin neden anlayıp anlamadığını bütün araçları geçip,kralcılık oynayarak bilemezsin.

ben sana hiç bir zaman "geçersin ayırırsın" diye bişe dedin dedim mi?oku bakalım mesajlarımı.sadece problemleri olan bi 1.6 palioyu geçmişsin dedim bu kadar basit.araban modifiyeye iyi cevap vermiş olabilir,diğer bütün arabalarıda geçiyor olabilir bunun aksini iddia eden yok.ama palioda problem olduğunu sahibi dahil,palioları az çok tanıyan herkes bilir.

saygılar.

Dragger
01-01-2008, 12:45
Kisisel mesajlara gerek yok, buraya bir konu acılmıs bir video konulmus tabiki de iyi kötü fikirler belirtilecek...

Su modifiyelere sahip hicbir 1.4 civic 1.6 palioyu gecemez. Yeterki palio sorunsuz, bakımları yerinde ve iyi bakılmıs olsun.

Bu arada o dyno sheetli civic örnegi komik olmus...90hp arac dynoda daha eksik verir yıpranmasından dolayı cünkü...Bu arac 90hp iken o kadar asınmaya ragmen 97 veriyorsa o dyno zaten yanlıs gösteriyordur.

B!Rtan
02-01-2008, 08:13
geçrekten tr deki dandik benzine rağmen dynodan öyle sonuç çıkması ilginç.
tamam ciğerli araba olur emsallerinden iyi olur da bu kadarmı :)

KMR2-GT
02-01-2008, 09:37
Kisisel mesajlara gerek yok, buraya bir konu acılmıs bir video konulmus tabiki de iyi kötü fikirler belirtilecek...

Su modifiyelere sahip hicbir 1.4 civic 1.6 palioyu gecemez. Yeterki palio sorunsuz, bakımları yerinde ve iyi bakılmıs olsun.

Bu arada o dyno sheetli civic örnegi komik olmus...90hp arac dynoda daha eksik verir yıpranmasından dolayı cünkü...Bu arac 90hp iken o kadar asınmaya ragmen 97 veriyorsa o dyno zaten yanlıs gösteriyordur.

o dyno nun yanlıs olma ıhtımalı yok yavuz ss ın resmı sıtesınden

KMR2-GT
02-01-2008, 09:40
http://www.youtube.com/watch?v=3AGdmybe2EY

burda si de ve clıo da 2 kısı var ben tekım
si de komple egzos ve fıltre var dyno da 127 hp vermıs ankarada olcturmus arkadasım
tek kotu yanı 17 jant var

clıo anlamsız bı sekılde gıtmıordu nedenını anlamadık

VTEC®
02-01-2008, 09:58
bu senin araba gereksiz iyi gidiyo galba :D:D:D

KMR2-GT
02-01-2008, 10:04
gidiorsa günahım ne:D:D

dünde adanalılar ıyı bılır real yolunu orda ışıkta bı arkadasımla yanyana durduk onumuzde bı megane coupe duruordu.arkadas dedkı sunun arkasından bas dedi bende tanıormusun dedım yok dedı ıyı dedım
1de geldım yanına bastım patınja dustum o da bastı hemen ,2. vıtesın sonu oldu şaştım kaldım ya geçmem lazım geçemiorum 3un sonuna dogru yanyana geldık vıraj geldı fren yaptım.arkadas geldı yanıma dedım ben nıe gecemedım bunu yaw dedım 2.0 o dedi:D, manyağı dövecektim:D:D

levent
02-01-2008, 11:14
yavuz abiyle denenmeli bence senin civic kamer ;)

gökan
02-01-2008, 11:18
valla 1.4 araclar 1600 kalktıgında anca 1.2 gıder 3ten sora gecılır cc farkı var

Dragger
02-01-2008, 13:20
o dyno nun yanlıs olma ıhtımalı yok yavuz ss ın resmı sıtesınden

Resmi site vs olması birsey degistirmezki :)

90hp arac stock olarak dynoya cıkıyorsa 97 cıkıyorsa, onun 108-109hp olması birsey ifade etmez.

-7 yapacaksın, sonuc odur.

Ben simdi dynoya cıktım, 70hpden 95 oldum, ilk seferde bu 77 cıkıp, 102hp olsaydım o mu dogru sayılacaktı?

Yok öyle birsey...

DR059
02-01-2008, 13:22
gidiorsa günahım ne:D:D

dünde adanalılar ıyı bılır real yolunu orda ışıkta bı arkadasımla yanyana durduk onumuzde bı megane coupe duruordu.arkadas dedkı sunun arkasından bas dedi bende tanıormusun dedım yok dedı ıyı dedım
1de geldım yanına bastım patınja dustum o da bastı hemen ,2. vıtesın sonu oldu şaştım kaldım ya geçmem lazım geçemiorum 3un sonuna dogru yanyana geldık vıraj geldı fren yaptım.arkadas geldı yanıma dedım ben nıe gecemedım bunu yaw dedım 2.0 o dedi:D, manyağı dövecektim:D:D

:D:D

Headers + egzos iyi değiştiriyor bu Hondaları. :)

Serkan.S
02-01-2008, 13:30
Resmi site vs olması birsey degistirmezki :)

90hp arac stock olarak dynoya cıkıyorsa 97 cıkıyorsa, onun 108-109hp olması birsey ifade etmez.

-7 yapacaksın, sonuc odur.

Ben simdi dynoya cıktım, 70hpden 95 oldum, ilk seferde bu 77 cıkıp, 102hp olsaydım o mu dogru sayılacaktı?

Yok öyle birsey...

bence doğru sayıcaktın araba dynoda 7 hp fazla verdi dicektin :)

Dragger
02-01-2008, 13:33
bence doğru sayıcaktın araba dynoda 7 hp fazla verdi dicektin :)

O sadece kendimi kandırmak olurdu :D

Dynoya cıkma sebebi nedir, yaptıgın modifiyelerin ne kadar kazandırdıgını görmek ;)

Stock olarak 7hp fazla olmak bunu göstermezki :)

KMR2-GT
02-01-2008, 13:36
ben anlamam 109 oluormu oluor:D:D

Dragger
02-01-2008, 13:37
ben anlamam 109 oluormu oluor:D:D

Olmuyor canım malesef o isler öyle :D

Bu arada SI hangi viteste geciyor seni?

KMR2-GT
02-01-2008, 13:40
orda ben bırakmak zorunda kalıorum yaw onume kamyon cıkıor
4te o bende 4teyım
drag vıdeosuda varda arkadas videoyu geç başlatmıs.onda nedense baya fark yedı
http://www.youtube.com/watch?v=l67194YmIfc

Sportline
02-01-2008, 13:52
güzel gidiyor civic, maşallah ...

Serkan.S
02-01-2008, 14:05
O sadece kendimi kandırmak olurdu :D

Dynoya cıkma sebebi nedir, yaptıgın modifiyelerin ne kadar kazandırdıgını görmek ;)

Stock olarak 7hp fazla olmak bunu göstermezki :)

bence kendini kandırmak filan değil şurda kimde dynoda 3 5 hp fazla çıksa stockken herkeste söyler şu kadar die;ayrıca stockken diyoruz yaptığın modifiye ile bi alakası yokki ben dyno ya çıksam 168 çıksa 168 çıktı derim bu kadar basit :D aksi başka bi belge ile kanıtlanamıyorsa :p

Dragger
02-01-2008, 14:19
bence kendini kandırmak filan değil şurda kimde dynoda 3 5 hp fazla çıksa stockken herkeste söyler şu kadar die;ayrıca stockken diyoruz yaptığın modifiye ile bi alakası yokki ben dyno ya çıksam 168 çıksa 168 çıktı derim bu kadar basit :D aksi başka bi belge ile kanıtlanamıyorsa :p

Araba cigerliymis denir, söylenir orası öyle de...

Ama önemli olan arada aldıgın güc...

97den 108 hesaplansa dogru, ama 90 olarak hesaplamak yanlıs...

18hp aldık 1.4 civicten demek dogru degil...

M3CSL
02-01-2008, 14:46
yavuza katılıyorum:)

kamer tek kişi olduğunu dusunursek si i gecemessıın.. yalnız uzunda kopmaman ılgınç:)
nerde 127 vermiş bu si...?
eğer 1.4 te vti ı etkılediği kadar etkılıosa egsoz headr tamam biraz normal bakıorum olaya, ama deılse su meshur clıo rs ın olaya benzetcem ben bunu:):)

KMR2-GT
02-01-2008, 15:30
ben orda gaz kestim önüme kamyon çıktı dostum o yüzden geçti.
egzos ve headers acayıp etkıledı ya standart 1.4ü olan arkadas kullandı kafayı yıyordu bu nasıl gıdıor die:D

nerde ölçtürmüş bilmiorum vala sorarım ama.sadece ankarada bakmıs

LightSide
02-01-2008, 15:37
Gercekten ilginç geliyor bana 1.6 larla yürümen. Bnm araba tamamen standart. Opel astra 1.6 ile 2 ci vitesten bastıgımızda 4 e kadar aramızda 2 tır 1 otobus kadar mesafe oluyor. Arabana masallah. :)

Dragger
02-01-2008, 15:39
Kamer istanbula gel, ordaki arabalar yürümüyor :D

KMR2-GT
02-01-2008, 15:42
Kamer istanbula gel, ordaki arabalar yürümüyor :D

sen kadran çek kadran ona gore bende çekecem:D:D

KMR2-GT
02-01-2008, 15:43
Gercekten ilginç geliyor bana 1.6 larla yürümen. Bnm araba tamamen standart. Opel astra 1.6 ile 2 ci vitesten bastıgımızda 4 e kadar aramızda 2 tır 1 otobus kadar mesafe oluyor. Arabana masallah. :)

vti almayı o kadar istedımkı arabamda vtec gıbı davranmaya başladı:D:D
kısmet bunaymış:)
saolasın dostum:) 2 tır 1 otobus süper:D:D

Dragger
02-01-2008, 16:45
sen kadran çek kadran ona gore bende çekecem:D:D

Sen top speed 210kmh görüyorsun ya, senin kadranına güvenmem ben, hatalı o kadran :)

VTEC®
02-01-2008, 16:53
video olayı naSI yaaww bu sohbet güzel gidiyo kamer sen gel istanbula bu iş böle olmıcak

mutlaka benle bi dene yaw :D:D:D yawuz abi öle olsun dimi ;)

SONE-R
02-01-2008, 16:56
Zamanında VTi yerine 1.4iS almak lazımmış bunu anladım :D :D :D

aliyo
02-01-2008, 17:40
kamer efsane olma yönünde ilerliyon hadi hayırlısı:D

buarada 1.4 yada 1.6ies bi headers 51lik arboru egzos ve cai inanılmaz farkediyor:)

KMR2-GT
03-01-2008, 13:13
Sen top speed 210kmh görüyorsun ya, senin kadranına güvenmem ben, hatalı o kadran :)
yaw senın hatrın var 5km yanılsın 205 de:D gps var bende ölçecem merak ettim:D
kadran derken ama 40-180 gıbı demek ıstedım

video olayı naSI yaaww bu sohbet güzel gidiyo kamer sen gel istanbula bu iş böle olmıcak

mutlaka benle bi dene yaw :D:D:D yawuz abi öle olsun dimi ;)
tamam dostum ya zaten 1.6 lardan sıkıldım sınıf yükseltelim:D

Zamanında VTi yerine 1.4iS almak lazımmış bunu anladım :D :D :D
ya zaten burda 4 araba bı toplanıoz 3 u vtı bı bende 1.4 var kıskanıor onlar gıbı gıtmeye çalışıor:D

kamer efsane olma yönünde ilerliyon hadi hayırlısı:D

buarada 1.4 yada 1.6ies bi headers 51lik arboru egzos ve cai inanılmaz farkediyor:)
ahahahha saol dostum senınde katkın var :D:D

VTEC®
06-01-2008, 17:38
sınıfta kalma ama bütünleme ve alttan ders şansın yok ama :D:D:D:D

KMR2-GT
06-01-2008, 20:03
kesın sınıfta kalırım cunku jantları gerı taktım artık araba ımzadakı gıbı :D
yeter gazladık drag mod off pıyasa mod on :D:D
gercı bu halıyle 17 jantlı vtec2 yetişemedı ayrı:D

Dragger
06-01-2008, 21:30
VtecII demisken az önce bana da ısıklarda bir tane denk geldi.

Kırmızı logolar ele verdi gazcı ruhunu, kız arkadasıyla 2 kisilerdi, biz 3 kisi...

Kalktık, 4. vitesin sonlarındaydım hala gerideydi, Allah rahmet eylesin :)

VTEC®
06-01-2008, 22:11

Kırmızı logolar ele verdi gazcı ruhunu, kız arkadasıyla 2 kisilerdi, biz 3 kisi...

hımmm açık bir çek görüyorum :D vtecII ler falan nasıl oluyorsa :)

kamerim 17-14-13 fark etmez ;)

ama yiğidi öldür hakkını ver güzel gidiyor araban :)

KMR2-GT
06-01-2008, 23:03

şu halıyle cok rahat gecersın benı emınım:)

hımmm açık bir çek görüyorum :D vtecII ler falan nasıl oluyorsa :)

kamerim 17-14-13 fark etmez ;)

ama yiğidi öldür hakkını ver güzel gidiyor araban :)

eywallah dostum saolasın:)
şuan boyleyız:D
http://i8.tinypic.com/8a15b40.jpg

VTEC®
07-01-2008, 07:50
o zaman damam :)

akbaba78
07-01-2008, 09:20
ulen KMR karistirmisin gene ortaligi haa:D

VTEC®
07-01-2008, 21:10
kamer bitmez sana bu teklifler sen ona bi maruti motoru koy çok yazılıyorlar walla :D:D:D

KMR2-GT
13-01-2008, 20:46
kmr ne zaman denıyoruz..
1.4>1.3

:D

ne zaman istersen canım :D

başka bı palıola denedık koyım mı vıdeoyu ıstermısınız çocuklar:D

LightSide
13-01-2008, 21:03
Moral bozma arabadan soguyorum. :)

KMR2-GT
13-01-2008, 21:07
Otomobil: Ek9

dünyanın en mutlu insanı olman lazım:D

LightSide
13-01-2008, 21:21
O işin fantezisi :)

VteC_MaNiaC
13-01-2008, 22:43

Dİğer mesajları okumadan direk talip oluyorum :) hemde otomatik vites :D

Dragger
13-01-2008, 23:15
Dİğer mesajları okumadan direk talip oluyorum :) hemde otomatik vites :D

En kısa zamanda deneyelim.

2-3 roll, kalkıs farketmez.

Video da ceker koyarız ;)

tool
13-01-2008, 23:22
en aktif karsilastirma bu sanirim 106dan sonra, cobb videosu koymuslar yüzüne bakan yok :D

slave
14-01-2008, 02:25
dragger nickli arkadaşa +10000 yani palio emin ol yürümüyo yürüyeniyle yürümedin anlaşılan istanbula yolun düşerse lütfen msj at denemek isteriz doğrusu

VTEC®
14-01-2008, 09:49
http://www.youtube.com/watch?v=fxmyGOHXzWU

ben bunu ekledimde pek tutmadı galiba :D:D:D

B!Rtan
14-01-2008, 15:34
En kısa zamanda deneyelim.

2-3 roll, kalkıs farketmez.

Video da ceker koyarız ;)

zaman belli olursa bende gelirim.

VTEC®
14-01-2008, 21:35
güzel bişiyler olacağa benzior :D

Dragger
14-01-2008, 23:40
Yapalım en kısa zamanda...

Arka lastigim balon yapmıs, haftasonuna kadar yenisi gelir, dilediginiz aksam cıkar deneriz.

1.6ies sanırım headers yapmıs, ona güveniyor :D

Deneyelim görelim bakalım :)

Birtan, seni de bekleriz kardesim ;) Hem tanısmıs oluruz.

VTEC®
15-01-2008, 08:39
ehehehehe ben camera car oljam ama :):D

Dragger
15-01-2008, 10:36
Headers cok degistiriyor deniyor 1.6iesleri, ama otomatikle manueli arasında 2sn fark var bilmiyorum ne olur durum :D

VTEC®
15-01-2008, 11:01
2 sn mi? koşarken belli olmaz o yaw :D:D

KMR2-GT
15-01-2008, 12:53
düz 1.4 var olur mu:D

VTEC®
15-01-2008, 15:32
olmaz olmaz sen gelme:D:D:D
kavga çıkar :D:D:D
senin tosunun maaşallahı var:)
yada gel gel hade kıyamadım :D:D:D

KMR2-GT
15-01-2008, 17:06
puahhah:D:D
ya şaka maka istanbul zorda baharda ankara yapıcaz bakalım
siz oraya gelın:D

VTEC®
15-01-2008, 17:51
ortada buluşalım diyorsun yani :D

Dragger
16-01-2008, 08:43
puahhah:D:D
ya şaka maka istanbul zorda baharda ankara yapıcaz bakalım
siz oraya gelın:D

Ankara'nın tasına bak
Su civicin yaşına bak
Bir punto heder etmis
Su felegin isine bak

:D :D :D :D

VteC_MaNiaC
16-01-2008, 10:15
Headers cok degistiriyor deniyor 1.6iesleri, ama otomatikle manueli arasında 2sn fark var bilmiyorum ne olur durum :D
bende bide 17 ler var tamponlar falan bissürü ağırlık var bende 130 kiloyum ama merak ediorum açıkçası :) güvenme değilde tatlı bi rekabet diyelim.. amaç eğlence olsun:)

he bide unutmadan eklemek istiyorum headerstan sonra düz boru yapılınca İESler gerçekten çok değşiyor ... ancak öylede gezmek pek mümkün olmuyo sesten dolayı ben katalitik yerine susturucu koydum orta susturucuyuda muhafaza ettim fena olmayan bi rahatlama var

KMR2-GT
16-01-2008, 10:28
Ankara'nın tasına bak
Su civicin yaşına bak
Bir punto heder etmis
Su felegin isine bak

:D :D :D :D
yavuz yavuz baksana
seni geçicem demiorum anlasana
bi kadran videosu çekte
beni rahatlatsana
:D:D:D
kız arkadasıma bole seyler demıorum degerını bıl:D

bende bide 17 ler var tamponlar falan bissürü ağırlık var bende 130 kiloyum ama merak ediorum açıkçası :) güvenme değilde tatlı bi rekabet diyelim.. amaç eğlence olsun:)

he bide unutmadan eklemek istiyorum headerstan sonra düz boru yapılınca İESler gerçekten çok değşiyor ... ancak öylede gezmek pek mümkün olmuyo sesten dolayı ben katalitik yerine susturucu koydum orta susturucuyuda muhafaza ettim fena olmayan bi rahatlama var
ben kat ı da cıkardım çıldırdı ya
3 kere ceza yedım:(
silecersız gezemıorum.sürekli takılı ,çıkarınca araba saçmalıor gitmior ilk anda.
ama orda çok karışmıorlarmş ya, adana felaket hıc affetmıorlar

XoR
16-01-2008, 10:45
Noluyo denememi var :D

VTEC®
16-01-2008, 11:22
ewwwet deneme var ama haberim olsun ona göre :D

XoR
16-01-2008, 11:24
benimde olsun :D Clio Rs falan varsa gelsin :D

http://www.youtube.com/watch?v=-NhuLJTITLA&feature=related

SONE-R
16-01-2008, 11:25
ne 1.4 müş beaaa, VTi halt etmiş :D :D :D :D

XoR
16-01-2008, 11:27
ne 1.4 müş beaaa, VTi halt etmiş :D :D :D :D

vti ruhlu :D

Eriador
16-01-2008, 11:29
@DRaGGeR´
Ankara'nın tasına bak
Su civicin yaşına bak
Bir punto heder etmis
Su felegin isine bak

@KMR2-GT
yavuz yavuz baksana
bi kadran videosu çekte
beni rahatlatsana

abi süpersiniz ya :)

XoR
16-01-2008, 11:29
Ozanların atışma alanı :D

SONE-R
16-01-2008, 12:06
vti ruhlu :D

Böyle giderse Tayyarlara da musallat olur bu 1.4 :D :D

VTEC®
16-01-2008, 16:30
olur olur 3-5 gün sora videosu düşerse siteye görürsünüz biz yawuz abiyle çekiliriz aradan top sizde olur :D:D:D

XoR
16-01-2008, 16:37
Güreşe doymuyan RS lerle h.sonu deniycem burdan videoları yollarım :D yapmışlar bakım onarımlarını bu sefer bakalım nolucak :D

Dragger
16-01-2008, 17:15

Tabiki maksat muhabbet, hem arabaları denemis oluruz.

Bende de 17'' var bisey olmaz, 14lerle zaten yürütemiyorum :D

Servisten lastik bekliyorum, gelsin su stepneyi degistireyim, bi aksama sözlesiriz.

Dragger
16-01-2008, 17:16
Güreşe doymuyan RS lerle h.sonu deniycem burdan videoları yollarım :D yapmışlar bakım onarımlarını bu sefer bakalım nolucak :D

Yavrunun masallahı var :D

Dragger
16-01-2008, 17:17
yavuz yavuz baksana
bi kadran videosu çekte
beni rahatlatsana
:D:D:D
kız arkadasıma bole seyler demıorum degerını bıl:D

ben kat ı da cıkardım çıldırdı ya
3 kere ceza yedım:(
silecersız gezemıorum.sürekli takılı ,çıkarınca araba saçmalıor gitmior ilk anda.
ama orda çok karışmıorlarmş ya, adana felaket hıc affetmıorlar

Aahahaha bomba, kadran cekicem, coming soon :D

Bu arada sen ceza diosun, o egsozla bırak da kessinler...

Ankaraya OZları almaya gittigimde dizel arabadaki egsoza ceza kesti polis bana :D

Dragger
16-01-2008, 17:20
@DRaGGeR´
Ankara'nın tasına bak
Su civicin yaşına bak
Bir punto heder etmis
Su felegin isine bak

@KMR2-GT
yavuz yavuz baksana
bi kadran videosu çekte
beni rahatlatsana

abi süpersiniz ya :)

Eyvallah kardesim :D

tyMu
16-01-2008, 17:48
asıl tehlike yawruturbo :D

XoR
16-01-2008, 17:58
Yavrunun masallahı var :D

Saolasın :D Yavuz

XoR
16-01-2008, 17:59
kanka son 9 gun :)

pehlıvanı hazırlıyoruz :hahaha: :hahaha:

Hay allam bide sen varsın tabi asıl tehlike :D :D bakalım farka göre Rs lerinde bi tadına bak sen bu gazla beni ayıklıycan sanırım :)

XoR
16-01-2008, 18:00
Dur biraz daha azdıriim pehlivanı :ramo :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=sDgcv1nv_xA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=z3X_sSlvmq4&feature=related

XoR
16-01-2008, 18:08
Evet kanka bütün Rs lere dizel motor yağı atalım gidip :D :D

B!Rtan
18-01-2008, 07:33
kanka son 9 gun :)

pehlıvanı hazırlıyoruz :hahaha: :hahaha:

geçen akşam gördüm miniklerde hazırlanıyodu araban :)
çok can yakıcağa benziyo valla :)

palios
19-01-2008, 21:58
eskı bır palıo kullanıcısı yenı bır vtec 2 sahibiyim...sonuc cok net..1.4 palio 0,400mt de 1.4 civic ten tam 1 boy yıyoor..deneme videolarımda kayıtlı...1,6 palio 1,4 civic i ezer...sportıng te vtec kovalar...yanı devırlenmesı sıkıstırması kısaca performansı oldukca ii aktaran bi otomobıl..ucan teneke ama ii ucuyorr.

VTEC®
19-01-2008, 22:45
konu başa dönüooooorrrrr :D:D:D

B!Rtan
19-01-2008, 22:51
bu konu ataşehir tem de son bulur :D

KMR2-GT
20-01-2008, 20:22
valla bılmıorum 2 ayrı palıola denedım aynı sey oldu kı 2. sinde 16 jant vardı hatta ,dragda ben 4 e atıncaya kadar 1 boy öndeyim

3rk4n
20-01-2008, 22:59
İyide kamer yürümüş bizle paylaşmış video sunu. Kamerin önceki konulardada alayının içinden geçerim gibi bişide dememiş neden yani bu kadar üsteliyorsunuzki adamı geçmiş işte koymuş paliolar bozuksa yürütmeselerdi silah dayayıpmı kalktı adam. Geçtiğini geçiyor kamer geçildiğine de geçildim diyor adam. Ha ama 1.4 bi araba için iyi gidiyor kamer in arabası.

M3CSL
21-01-2008, 11:48
konu guselmiş sapmıs biraz 1.3ler 1.6 lar iice kaRISMIS:) hacım artıralım biraz derım ben :)

VTEC®
21-01-2008, 16:59
valla bılmıorum 2 ayrı palıola denedım aynı sey oldu kı 2. sinde 16 jant vardı hatta ,dragda ben 4 e atıncaya kadar 1 boy öndeyim

bak hala palio dio yaaaawww:D:D:D:D

VTEC®
21-01-2008, 16:59
konu guselmiş sapmıs biraz 1.3ler 1.6 lar iice kaRISMIS:) hacım artıralım biraz derım ben :)

seninki gibi amerikan hacimliler yasak bu konuda :D:D:D

XoR
21-01-2008, 21:35

1.6 ciğerli verelim :D

Sefa_vts
21-01-2008, 23:07
kahrolsun fransızlar :hahaha:

Barış abi ex iki aracını hatırlatmayalım istersen ahahah :D hatta biri hala duruodur muhemteel megane II :D

M3CSL
22-01-2008, 01:15
seninki gibi amerikan hacimliler yasak bu konuda :D:D:Damerıkan vari car:):) takıp edıorum uzakten gerektıınde mudahele edıcem konuya:)

1.6 ciğerli verelim :D

alaşım jantlıysa alıyım bi porsıyon:):) sacsa bilemıcem artık ama yeterkı sen ol ıstedıın hızda yururuz:):icon_tup:

VTEC®
22-01-2008, 08:33
[QUOTE=M3CSL;201816]amerıkan vari car:):) takıp edıorum uzakten gerektıınde mudahele edıcem konuya:)

o zaman damam dielim :D

M3CSL
24-01-2008, 23:56
eheh czt gusel ve dişli rakip:)

KMR2-GT
25-01-2008, 10:15
buda başla palıo la:) bende 16"lar var sılencer takılı hava çok soğuktu üşendim sökmeye:D
bu ıkı vıdeoda tekım palıoda 2 kişi
drag
http://www.youtube.com/watch?v=DeJygpAPWVk
2. viteste 45 cıvarıydı bastık.çok devırsız kaldıgım ıcın hemen gerıde kalıorum ilk anda
http://www.youtube.com/watch?v=49qp5vOZN-s

burda 2 kişiyiz 1de 30 civarında bastık gene devirsiz kaldım:D
http://www.youtube.com/watch?v=BieaTqjVO94

M3CSL
25-01-2008, 11:22
anladım yaw bı sen gecıon bı o:) 2. vıdeoda ama baslarda 2.5 boyu gusel yaslamıs:)
uzunda nası gelıon öle fabrıka cıkısı son hızın kaçtı senın? palıo 188..

VTEC®
25-01-2008, 11:26
alla alla nasi nasi oluyo bu işler harbi iyi gidiyo 1.4

Dragger
25-01-2008, 18:04
Genel olarak palio gecmis sanırım :)

Ama halen sasırıyorum, o kadar tutunmana yüksek hızlarda bile...

Masallah diyeyim, palio olsaydı simdi adanaya bile gelirdim :D

KMR2-GT
25-01-2008, 20:25
anladım yaw bı sen gecıon bı o:) 2. vıdeoda ama baslarda 2.5 boyu gusel yaslamıs:)
uzunda nası gelıon öle fabrıka cıkısı son hızın kaçtı senın? palıo 188..
olm devır yok bısı yok bırakta yaslasın:D
TEST VERİLERİ:
Hızlanma:0-50 km/s: 3.6 sn
0-100 km/s: 10.4 sn
0-130 km/s: 18.5 sn
Esneklik: 4. Viteste: 14.0 sn (60-100 km)
5. Viteste: 20.9 sn (60-100km)
Max Hız: 177 km/s

Genel olarak palio gecmis sanırım :)

Ama halen sasırıyorum, o kadar tutunmana yüksek hızlarda bile...

Masallah diyeyim, palio olsaydı simdi adanaya bile gelirdim :D
yanı yavuz palıo ya toz u bırak tüy kondurmuon:D
o kadarıda normal yanı 16 jantla anca bole oluor:)
asıl puntoyla gelebılırsın ya yakacagı nekı:)

XoR
25-01-2008, 20:29
alaşım jantlıysa alıyım bi porsıyon:):) sacsa bilemıcem artık ama yeterkı sen ol ıstedıın hızda yururuz:):icon_tup:

My Favoritte rolling partner :)

XoR
25-01-2008, 20:32
Kamer herkes istanbulda sen gelsen nassı olur artık 1.4 bişeyde yakmaz ;)

KMR2-GT
25-01-2008, 20:45
Kamer herkes istanbulda sen gelsen nassı olur artık 1.4 bişeyde yakmaz ;)

baharda sız ankaraya gelın orda bulusalım:)