PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : XBOX hakkında

türker42
13-01-2012, 10:16
Bu forza yüzünden xbox almaya karar verdim.Xbox hakkında pek bi bilgim yok açıkcası. Alırken nelere dikkat etmem gerekli, cipli cipsiz, fln bir sürü muhabbet geçiyor, anlayan birisi biraz bilgi verebilirmi

YavuzNaz
13-01-2012, 10:18
Aynı başlığa yazdığını arama kısmına yazsaydın karşına onlarca yazılmış çizilmiş bilgi çıkardı
http://www.techturkey.com/forum/search.php?searchid=13013455

HondatugraL
13-01-2012, 10:21
kendımı mod gıbı hıssettım bı an konuyu kıtleyesım geldı tık dıye ah be canım çok çektı :D

despe
13-01-2012, 10:33
Bu forza yüzünden xbox almaya karar verdim.Xbox hakkında pek bi bilgim yok açıkcası. Alırken nelere dikkat etmem gerekli, cipli cipsiz, fln bir sürü muhabbet geçiyor, anlayan birisi biraz bilgi verebilirmi

kısaca özetleyeyim,

xbox alacaksan en son çıkan slim kasasını al, xbox360 slim diye geçer.

yani xbox elite arcade vb kasalardan uzak dur, neden dersen bu kasaların arıza çıkarma olasılığı çok yüksek.

eğer forzayı oynamak istiyorsan ve online oynamak istiyorsan alacağın makinanın çpili olmaması lazım, çiplide forza oynarsın fakat online oynarsan çipli şekilde makinan ban yer bidaha çalışmaz :D

kısaca durum bundan ibaret.

türker42
13-01-2012, 11:36
Him tamam yazan herkese tsk ederim

StyleALP
13-01-2012, 16:11
kısaca özetleyeyim,

yani xbox elite arcade vb kasalardan uzak dur, neden dersen bu kasaların arıza çıkarma olasılığı çok yüksek.

kısaca durum bundan ibaret.

Burada yanlışsınız. Kasayla alakası yok modelle alakası var. Güncel son üretilen Arcade ve Elite modellerinde 3K olasılığı en aza düşürüldü Slim de oldugu gibi.