PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu köpek tasmasndan kullanan varmı?

wekoo
16-01-2012, 13:24
HAVLAMA ÖNLEYİCİ KÖPEK TASMASI_______ÜCRETSİZ K A R G O - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-aksesuarlar-kopek-havlama-onleyici-kopek-tasmasi-ucretsiz-k-a-r-g-o-70815703/detay)

mmustu
16-01-2012, 13:26
mantık şeye benziyo bu sadece köpeklerin duyduğu düdükler varya :D onun otomatiği köpek havlarken otomatik olarak o sesi çıkaracak hayvanda korkudan susacak yazık bence

ProdriveSTI
16-01-2012, 13:28
edit :................................

Göki,ZD
16-01-2012, 13:30
petturkey e döndü site :D

erderd
16-01-2012, 13:30
köpeğinin cinsi nedir ? bu tasmalar gerçekten dayanıksız ve kötü demedi deme. Ben avcıyım haliyled av köpeğim var 2 tane var kurzhaar cinsi bu tarz tasmalar vız geliyor hayvanlara. tavsiyem paraya kıyıp 1 kere kaliteli olanlardan alman eğitim tasması diye geçiyor yanlışım yoksa. kademeli elektrik ayarı var hayvanını eğitirkende çok işe yarıyor

imprezaWRC
16-01-2012, 13:31

:D:D:D:D:D hahah harbiden ya :D:D:D

by serçe
16-01-2012, 13:32
bilmiyorum ama kendi yorumum illa köpeğe zarar veren birşeyi vardır bu cihazın yinede araştırmak lazım

Bayrampaşalı
kesınlıkle böle seyler kullanmayın eger köpegın asabıyse hayatta tavsıye etmem cidden cıldırıyolar naptıgını bılmıyo hayvan sınırden tecrubeyle sabıttır bu cok denedım daha once kendı köpeklerımde ve arkadasların köpeklerınde

bu arada köpegın cınsı nedır ?

ProdriveSTI

herkes ayrı telden çalıyor abi dün dediğin konuyu açmasak mı acaba ? :hahaha:

wekoo
16-01-2012, 13:35

aynan kalmadı bişi.... insanlarla ugraşmak zor en güzeli yine hayvanlarla...:D

wekoo
16-01-2012, 13:36
mantık şeye benziyo bu sadece köpeklerin duyduğu düdükler varya :D onun otomatiği köpek havlarken otomatik olarak o sesi çıkaracak hayvanda korkudan susacak yazık bence

banada bi frekans dagıtıyor gibi geldi kullanan daha iyi bilir.olmadı alıcam bi tane..... arada bi karı dırdırınada iyi gelir :D

wekoo
16-01-2012, 13:39
köpeğinin cinsi nedir ? bu tasmalar gerçekten dayanıksız ve kötü demedi deme. Ben avcıyım haliyled av köpeğim var 2 tane var kurzhaar cinsi bu tarz tasmalar vız geliyor hayvanlara. tavsiyem paraya kıyıp 1 kere kaliteli olanlardan alman eğitim tasması diye geçiyor yanlışım yoksa. kademeli elektrik ayarı var hayvanını eğitirkende çok işe yarıyor

dogo arjantin var ama daha 2 aylık...çok oynamayı seviyor oynamadıgı zamanda havlıyor meret...

erderd
16-01-2012, 13:48
bu tasmalar kesinlikle işe yaramaz söyleyim.

NUMAXES CANİCALM PREMİUM HAVLAMA TASMASI ( SU GEÇİRMEZ ) | ARMER DOĞA SPORLARI AV MALZEMELERİ ve BALIK AVI MALZEMELERİ , AV BAYİİ (http://www.armer.com.tr/NUMAXES-CANICALM-PREMIUM-HAVLAMA-TASMASI-SU-GECIRMEZ--pid-11314.html) bu tasma sadece havla içindir alsanda pek kullanışlı olmaz hayvanın nerede havlaması nerede havlamaması gerektiğinide bilmesi gerekiyör. Örnek yabancı gördüğünde havlaması gerek ama bu tasmayla onada havlamamayı öğrenicek gereksiz bence sök tak yapman gerekir durmadan.

NUMAXES EASY DOG PULSE KÖPEK EĞİTİM TASMASI | ARMER DOĞA SPORLARI AV MALZEMELERİ ve BALIK AVI MALZEMELERİ , AV BAYİİ (http://www.armer.com.tr/NUMAXES-EASY-DOG-PULSE-KOPEK-EGITIM-TASMASI-pid-15561.html)
bu tasma gerçekten çok guzel hayvanın bogazında takılı dursun bı sorun çıktığı zaman kademeli elektrik şokları var 1 den 9 a kadar seçerek istediğini verirsin ve hayvan nerde ne yapması gerektiğini neyin yanlış olduğunu anlar. Ömür boyu kullanabileceğin bişey olur sakın ucuzlarına kaçma tecrube ile sabittir

erderd
16-01-2012, 13:50
Unutmadan fiyat konusundada birazdaha yardımcı olmaya çalışırım devamlı av alışverişlerini oradan yapıyorum tanırlar beni tuzladan avcı erdi dersen yardımcı olurlar fiyattada. almaya niyetlenirsen haber ver

BAR22
16-01-2012, 13:50
işe yarasada böyle şeylere girmeyin yazıktır hayvanın doğasına aykırı...eğiterekte gereksiz havlamayı engelleyebilirsiniz

wekoo
16-01-2012, 13:56
düşünüyorum acaba agız tasmasımı takıyım havladıgı zaman böylemi egitiyimm..diye düşünüyorum

mert_leon
16-01-2012, 13:57
yazık bence siz bişeye kızdığınzda biri elentriği verse hoş olmaz benim şahsi görüşüm :) hayvan bakmak sabır işidir.

ozkanfaruk
16-01-2012, 14:05
Zararlıdır bu ya,köpeğini seven yapmasın bence.

Time-R
16-01-2012, 14:06
Bence iskence yapmakla birdir bunu takmak.

Deagles48
16-01-2012, 14:34
Sırf havlama için hayvana şok vermek biraz fazla olur ama illi bu tür bir şey arıyorum diyorsanız bunların aynı zamanda sadece titreşim veren modelleride var onlarada bakabilirsiniz

Anu
16-01-2012, 14:50
Kardeşim veteriner, hocaları denemek için elektrik veren tasma denemişler. Sonuç olarak havlamak isteyen köpek havlıyor :D

Quantum
16-01-2012, 15:55
Şu zavallı hayvanlara böyle işkenceler yapmayın yahu..

Hayvanın doğasında var.. sizin dostunuz mu köleniz mi bu..

Madem gereksiz havladığından şikayet ediyorsun, mutlaka psikolojik bir problemi vardır.
(Şımarıktır, korkuyordur, aşırı agresiftir, gereksiz sahiplenicidir vsvs)

Çok rahatsız edici boyutlardaysa eğitim aldırın..

onurcii
16-01-2012, 17:18
işe yarasada böyle şeylere girmeyin yazıktır hayvanın doğasına aykırı...eğiterekte gereksiz havlamayı engelleyebilirsiniz

+1000000000

PPR engineering
16-01-2012, 17:46
köpek piskopat olabilir ters tepebilir havlamaz ama ortalığın yolunu yurdunu sss.... bilir:D:D

muştu kankam daha iyi bilir köpeklere fısıldıyan adam :D:D:D

Mr.K
16-01-2012, 18:24
Napıyosunuz abi şokla elektrikmi verilir. :S

HAdi gelın aynısını sıze yapalım sacma sapan seylerle ugrasmayın can o can can tasıyo !
alırsın karsına oturtursun bakısından bıle anlar.sevgı herseydır.!

miniks
18-01-2012, 23:42
Kardeşim bunun avrupası var bende

çogu arkadaşımda gördü ne kadar çok işe yaradıgını

3 4 köpek besleyince ***** biri huysuzluk yapınca ötekilerde havlıyor o yüzden o birini susturmak için kullanıyorum

cok ufak bir shot voltaj ile çarpıyo köpek susuyor

belli bir zaman sonra pilini çıkartırsın ama köpek orda oldugu sürece o tasma havlamaz :)

redbaron
19-01-2012, 00:45

ahahahahah kesinlikle :icon_tup: