PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 206 RC AEM fic

RCkid
24-12-2007, 12:15
206 RC yi NA olarak projemizi belirledik. yüksek sıkıştırma piston(wössner CR 12.5:1 ve catcams in 286/286 dereceli egzantriğini kullanacağız, öncelikle pistonlar(3 hafta gibi bir süre sonra) gelecek ve sadece pistonları kullanacağız, daha sonra 2 ay gibi bir süre sonra bir aksilik olmazsa egzantirik alacağız.şu an zaten remap yapılmış durumda.
yukarıdaki işlemler ve yapılabilecek işlemler için birden fazla kere arabanın tune edilmesi gerekecek.
pistonlar gelene kadar işletim sistemi işini çözmem lazım.
Daha önce aem FIC'in işe yarayabileceği konuşulmuştu. benim merak ettiğim fic benim yapacağım uygulamalar ve beklentilerim için uygun mu. uygun derseniz hemen siparişi vereceğim. uygun değil derseniz ne önerirsiniz.
diğer bir sıkıntı da bağlantı.
Ankara'da bağlantı ve tune konusunda bana yardımcı olabilecek var mı?

Cem.B
24-12-2007, 12:40
hayırlısı olsunda

remap i kime yaptırdın yada dynoya girdinmi neler getirdi yani sana kısacası

Cem.B
24-12-2007, 12:45
aem düşünüosa fazla uzak deil istanbula gelirsen miniksler sana yardımcı olabilir daha önce 106 ya bağlanmıştı

M U R A T
24-12-2007, 13:11
aem pek işine yaramayacaktır atmosferik olarak. bence yapmışken tam olsun standalone bi beyin al. yurtdışında kms çok fazla tercih ediliyo bi araştır derim.

Oz`
24-12-2007, 13:14
tune sorun deil de şöle bi sorun var aem fıc de avans kısabiliyorsun sadece belirtirim Vamanage gibi bişi denemeye ne dersin onda avans ve kafadaki kasnağı oynatmanı sağlıyor aem fic te sağlıyor oyanayabilme imkanı ama avans veremiyorsun

miniks
24-12-2007, 13:18
oz i yeni versiyonlar gelicek yakında inşallah ozaman avans da verilebilicegiz :):):)

RCkid
24-12-2007, 13:42
hayırlısı olsunda

remap i kime yaptırdın yada dynoya girdinmi neler getirdi yani sana kısacası

orjinal yazılımı Almanya 'ya yolladık, Techtec isimli bir firma tarafından tune edilip geri yollandı. Dyno çıkma fırsatım olmadı ama pek doğru bir ölçüt değil ama 3 boy yediğim arabayla fark yarım boya düştü, gaz tepkileri çabuklaştı bir artı olarak.

tune sorun deil de şöle bi sorun var aem fıc de avans kısabiliyorsun sadece belirtirim Vamanage gibi bişi denemeye ne dersin onda avans ve kafadaki kasnağı oynatmanı sağlıyor aem fic te sağlıyor oyanayabilme imkanı ama avans veremiyorsun

Vmanage dersen ,vmanage deneyelim abi. Nasıl tedarik ederiz Vmanage'yi. beyin işini yakın zamanda halletmem lazım pistonlar geldiğinde hazır olsun