PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 206 RC Egzos sistemi ?

recep07
18-01-2012, 18:52
arkadaslar modıfıye hakkında oyle extreme bılgılerım yok ama sızden yardım almak ıstedım bugun gıttım sonunda arabada ne var ne yok onlara baktım devıl egzos var sandım ama sadece uç mus :D plaka muayene falan derken 2 sene muayenemız var artık soyle guzel bır ses alabılecegım bir sistemi ucuza nasıl mal ederız. kat iptal + düz boru (kaclık)+son susturucu yada bır arkadasın sattıgı supersprınt komple sıstem ? hangısı daha ucuza nasıl gelır ?

CRUEL
18-01-2012, 19:04
git sanayiye 100 katın ordan arkaya kadar düzboru yaptır sonada carub marka falan sıfırı 100tl olan bi egsoz al ver adama 200tl ye mal olsun:D çokda kafa şişirmesin diyorsan ortaya bi susturucu koydurursun..egsoza milyarlar dökmeyi gereksiz buluyorum..

ysn zkn
18-01-2012, 19:41
Kardesm cruel arkdsimzn dedigini yparsan bnce cok sesli olur we uzun yol fln basin siser bastan sylim bnce 60lik duz boru yap ok ama kesnlikle spor bi orta sustrcu koy we sonada sesin tok olmasini istysan otto style tarzi tup seklinde eger ince bi ses istysan yatay buyuk kazanli sebring remus tarzi egzos tak tabi 200tl ye bunlari yapamazsn ama bence bu sistem gayet basarili ollur bende 60lik duz boru-spor orta sustrcu-sebring rc icin birebir son susturucu war :) cok memnunum

Schumi
19-01-2012, 00:39
Sahibinden.com da satılık Supersprint var. 850 tl galiba fiyatı. Fiyatta biraz pazarlık yap onu tak uğraşmamış olursun.

recep07
19-01-2012, 18:59
bu egsoz edermı bu kadar 2.eli ?

ÜSTÜNERC
19-01-2012, 19:32
karddesım sahıbındekı egsoz benım 1 bucuk sene ben kullandım orta boru cektır dıyen arkadaslar aynı performansı vermıyor supersprint komple cat back egsoz sıstemı bu sıfır fıyatını arastırın öyle yorum yapın lutfen. kardesım zaten dedıgım gıbı cıddı alıcıysan 600 olur sana acıl nakıt ıhtıcayımdan dolayı satıyorum egsozu performansı gercekten saglamdır takınca anlarsın arabana sesıdde 10 numaradır

CRUEL
19-01-2012, 23:07
rc yi bilmem ama vts ve gti da denediğim kadarıyla potsuz düzboru sonda kaliteli egsoz ile heryeri kaynaklı dandik boru ortada susturucu ve sonda dandik susturucu arasında fark göremedik:D o yüzden ben hiç egsoz sistemini sallamıyorum tabi araç boşsa

Schumi
19-01-2012, 23:36
Eksoz sistemi doğru şekilde yapılırsa fark etmez gerçekten. Ama ilandaki sistem al tak uğraşma şeklinde. He uğraşırım dersen yardımcı olurum.

ysn zkn
20-01-2012, 00:14
Walla herkesn dusuncesi tabi performansi nasi olurr sesi nasi olur bilemem tbi ama cat-back 600 e cok ii fiyat benm dusuncem ztn egzos yaptrmaya kalksan 200 bboru yapar 75-100 lira orta sustrcu we en azndan otto spec de 250 olsa toplamda ztn bu fiyatlara geelcek son sustrcu hks greddy fln olursa dahada artar bence al tak hic ugrasma bnm tawsiyem :)

Schumi
20-01-2012, 00:47
İşte onu diyorum fiyatı konuşun uygun gelirse uğraşma. Ben kendime İngiltere'den catback getirttim. Oldukçada para verdim. Ama uğraşmadan 2 kişi kendimiz taktık. Birde ses garantisi var. Süpriz yok seste.

ysn zkn
20-01-2012, 10:43
İşte onu diyorum fiyatı konuşun uygun gelirse uğraşma. Ben kendime İngiltere'den catback getirttim. Oldukçada para verdim. Ama uğraşmadan 2 kişi kendimiz taktık. Birde ses garantisi var. Süpriz yok seste.

Aynen suayp abi bu arada senn arabann plakasi fln nee aga senn arabayi gorrme bile gormedm :) gecen ibo yada sorddm o da bilmiyo :D

ÜSTÜNERC
20-01-2012, 16:43
Fıyat 1000 lıradır pazarlık ıcın kımse aramasın benı daha.ısıne gelen alır sımdı bu saatten sonra

BB_3477
01-02-2012, 18:42
206 RC ye önereceğiniz egsoz sistemi ve markası ?
ARKADAŞLAR KALİTELİ VE SAĞLAM BİRŞEY İSTİYORUM
GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ARAÇ STOCK ORJİNAL ...

recep07
01-02-2012, 19:00
kardesım ben yaptırdım ne ıstedıgıne baglı olarak cevap vermek ısterım ben gordugum kadarıyla bu ıse fazla para dokmeyi mantıklı bulmuyorum ama butdcen musaıtse tabı kalıtelı parcaların olması kotu degıl supersprınt son susturucu satıyor arkadas yukarda yazmıs 1.000lıra dıyor ortayıda ıptal et duz boru gec katıda ıptal ettır gayet guzel ses alırsın performansıda etkılıyor acılıyor sankı arac zaten orjınal son susturucuyu depoya tasırken nedemek ıstegımı anlıyacaksın :)

ÜSTÜNERC
03-02-2012, 12:28
206 RC ye önereceğiniz egsoz sistemi ve markası ?
ARKADAŞLAR KALİTELİ VE SAĞLAM BİRŞEY İSTİYORUM
GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ARAÇ STOCK ORJİNAL ...

dusunursen egsoz supersprint komple cat back var elımde ozelden mesaj at sen bana goruselım ıstersen bılgılerını gosterırım sahıbındende ılanım vardır resımlerıne bakarsın ordan ıstersen performansı saglamdır 206 RC ozel uretılmıs modelıdır

Bayrampaşalı
06-05-2014, 16:12
hazır konu var dıye tekrar açmak ıstemedım

206RC için en uygun egzoz sistemi kaçlıktır acaba

şuan aracımda 70lık boru 70lık orta susturucu 76lık varex var fakat cok boş kalıyo gibi hissedıyorum sizce bu idaelmi yoksa komple degiştirmem gerekıyomu?

aracımda filtre egzoz chip var bide kısa takıcam başka hiçbi ekleme yapmıcam

Schumi
06-05-2014, 23:47
Egzozun kalsın. Boruları ve ortayı 63'lük yap.

recep07
09-05-2014, 05:21
konu hortlamıs :D
schumi isi bilir..