PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahibinden.com ile ilgili

Skyhawk34
19-01-2012, 09:53
Son zamanlarda çeşitli kuruluşlar sürekli ilanlara bakarak kredi,kasko vs. maksatlı çoğu banka ya da kuruluş sahibinden.comu takip ediyor ve araç sahiplerinin telefonlarını liste halinde ediniyor sonra bu araç sahipleri tek tek aranıyor gerek ev kredisi, spor tesisler, kasko, hastane vs. ihtiyaçları için bilgilendiriliyor artık öyle bir durum oldu ki aramayan firma kalmadı
ilan verirken artık bunları göz önününde bulundurmak gerekiyor rahatsız olmamak için yeni bir hat çıkarmanızı ve orada ev arsa araç vs. ilanı vermesnizi tavsiye ediyorum
bunu sadece bu dertten muzdarip olmamanız için paylaştım...

mehmetRS
19-01-2012, 09:55
Ayrıca sahibinden.com ile cok enteresan bir tespitim daha var.. Doping yaparak kredi kartı ödemesiyle satın aldıgım reklam desteği ve bununla beraber açmak istediğim ilan 2 dakika içinde onaylanırken, ücretsiz açmaya calıstıgım ilanın onaylanması nereden baksanız 4-5 saat yada ertesi güne ancak onay sürecinden geçiyor.

Skyhawk34
19-01-2012, 09:59
Ayrıca sahibinden.com ile cok enteresan bir tespitim daha var.. Doping yaparak kredi kartı ödemesiyle satın aldıgım reklam desteği ve bununla beraber açmak istediğim ilan 2 dakika içinde onaylanırken, ücretsiz açmaya calıstıgım ilanın onaylanması nereden baksanız 4-5 saat yada ertesi güne ancak onay sürecinden geçiyor.

o zaten bir tür ayrıcalık gayet normal sahibinden.com zaten onu belirtiyor aylık üyelik paketlerinde

b.arica
19-01-2012, 10:01
Ayrıca fiyatlar sahibinden . com sayesinde neredeyse 2 katına çıktı :D 1 2 sene önce 12 ye satılmayan hondalar şimdi 15 16 ya satılıyor. Saçmalık araba piyasası sahibindene endeksli oldu artık.

mehmetRS
19-01-2012, 10:01
o zaten bir tür ayrıcalık gayet normal sahibinden.com zaten onu belirtiyor aylık üyelik paketlerinde

belirtmeye dikkat etmemişim ben o zaman, dogrudur, tabi hoş birşeyde.. madem bu onaylanma iki dakikada olabiliyor, en azından ücretsiz ilan veren üyelerin ilan onay süreleride keşke biraz daha kısaltılsa.. tamam 2 dakikaya, 1 saat olsun 2 saat olsun.. ama ertesi güne kalması gerçekten ayrıcalıktan öte ayrım'a giriyor gibi.

Skyhawk34
19-01-2012, 10:03
belirtmeye dikkat etmemişim ben o zaman, dogrudur, tabi hoş birşeyde.. madem bu onaylanma iki dakikada olabiliyor, en azından ücretsiz ilan veren üyelerin ilan onay süreleride keşke biraz daha kısaltılsa.. tamam 2 dakikaya, 1 saat olsun 2 saat olsun.. ama ertesi güne kalması gerçekten ayrıcalıktan öte ayrım'a giriyor gibi.

doğru aslında aracı ilana koymustum 2-3 gün sonra ilana girdiğini hatırlıyorum geçen sene :S

mehmetRS
19-01-2012, 10:05
doğru aslında aracı ilana koymustum 2-3 gün sonra ilana girdiğini hatırlıyorum geçen sene :S

keşke bu süreyi kısaltsalar biraz, ben bir yazı yazıp yollamıştım gectiğimiz aylardada.. işte bir tek yazıyla olmuyor sanırım :) organize olup bu işe girişsek mi naapsak? bu ara toplu bir organizasyon olmadı hiç :)

THUNDER
19-01-2012, 10:06
Ben sahibinden.com ilanlarında takma isim kullanıyorum. Beni o isimle arayıp kaplıca satmaya çalıştıklarında, telefonuma nerden ulaştıklarını anlayabiliyorum. Tersleyip kapatıyorum. Bazen hiç konuşmadan kapadığımda oluyor. Tekrar ararsa borcummu var lan size diye o günlük deşarj cümlelerimi arka arkaya sıralıyorum. Rahatladığım bile oluyor...

Skyhawk34
19-01-2012, 10:08
Ben sahibinden.com ilanlarında takma isim kullanıyorum. Beni o isimle arayıp kaplıca satmaya çalıştıklarında, telefonuma nerden ulaştıklarını anlayabiliyorum. Tersleyip kapatıyorum. Bazen hiç konuşmadan kapadığımda oluyor. Tekrar ararsa borcummu var lan size diye o günlük deşarj cümlelerimi arka arkaya sıralıyorum. Rahatladığım bile oluyor...

aynı şekilde bende bu işi öyle farkettim sahte ismimle aradıklarında çaktım işi

Ferhat_V
19-01-2012, 10:18
araç satılık ilanı veriyorum kiralama firmalarından mesaj geliyor arabanızı bize kiralayın diye çok saçma işler dönüyo sahibinden.comda ...audisi olan bir arkadaşıda bağış için aramışlar audi satıyosunuz para vardır hesabı :D

abdullahçöllü
19-01-2012, 10:19
ücretsiz ilanların yayınlanma süresi başından bu yana en az 6 saatti zaten.. ayrıca ücretsiz ilanların ne kadar çok verildiğini düşünün. o yoğunluk zamanı uzatıyor.. ücretli ilan verince neden bu kadar sürüyor diyeceksiniz şimdi. hem paranın gücü hemde sahibinden.com dev bi ilan sitesi oldu artık.. bundan sonra kaymağını yemek isteyecek elbette..

h.guroglu
19-01-2012, 10:27
valla benim verdiğimücretsiz ilanlar bu güne kadar aşa yukarı 2-3 saat içerisinde onaylandı hep hiç biri ertesi güne kalmadı banamı bir torpil yapıyor bunlar :D

ulasstoprak
19-01-2012, 10:34
valla benim verdiğimücretsiz ilanlar bu güne kadar aşa yukarı 2-3 saat içerisinde onaylandı hep hiç biri ertesi güne kalmadı banamı bir torpil yapıyor bunlar :D

Eski üyelere yaptıkları ayrıcalık sanırım benim ilanlarım yarım saatte onaylanıyo..

Yiğit G.
19-01-2012, 10:49
sahibinden com da bisürü ilanım var daha arıyan olmadı müşteriden başka , hayırlısı :D

h.guroglu
19-01-2012, 10:53
Eski üyelere yaptıkları ayrıcalık sanırım benim ilanlarım yarım saatte onaylanıyo..

olabilir ben 2006 dan beri üyeyim ve yaklaşık 2-3 ayda bir ilan veriyorum

HkN
20-01-2012, 20:45
Benide bir kere gizli kamera için aradılar.. Bİr çok ilanım var ama bir iki tanesinde foto vardı. Telefon numaralarını gizliyorum :)

İlanlar kimi zaman 1 saatte kimi zatem 8 saate onaylanıyor :)

gökan
20-01-2012, 20:46
Ayrıca fiyatlar sahibinden . com sayesinde neredeyse 2 katına çıktı :D 1 2 sene önce 12 ye satılmayan hondalar şimdi 15 16 ya satılıyor. Saçmalık araba piyasası sahibindene endeksli oldu artık.

olayı honda muhabbetıne cekme pıyasası evet yukseldı ama konuyla nealaka