PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : abs beyin tamiri

Oznsrl
20-01-2012, 08:12
öncelikle sorunumdan bahsediyim biraz yolda durduğum esnada ilk önce direksiyon arıza lambası yandı direksiyon sertleşti sonra biraz gittim abs lambası ile stop lambası yandı servise gittim.bilgisayara bağlandı bilgisayar abs beynini hiç görmedi bütün sigortalar söküldü kontrol edildi arabanın sökülmedik hiç bi yeri bırakılmadı bi sorun bulamadılar sonra ops midir nedir öyle bi beyin varmış :) o başka bi araçtan sökldü benm aracıma takıldı sorun hala aynıydı ve en son abs beyni arızası kondu.
araç 2007 model dizel clio 3.öncelikle sormak istediğim daha çnce byle bişey başına gelmş olan varmı.

onun dışında istanbul anadolu yakasında önerebiliceğiniz garantili abs beyni tamir edebilcek yerler var mı ?

Patisever
20-01-2012, 08:17
dostum aracının clio oldugunu düşünerek yazıyorum kaynarcada süleymanusta war 532 627 01 46 yok direk yetkılı yer diyorsan adatepe maıs war renault yetkılı servisi özkan bey war sana yardımcı olabilirker çağrının arkadasıyım dersiniz ekol yapı inş. çağrı dersen hatırlayacakalrdır

d16y4
20-01-2012, 08:44
araç 2007 model dizel clio 3.

Oznsrl
20-01-2012, 08:54
dostum aracının clio oldugunu düşünerek yazıyorum kaynarcada süleymanusta war 532 627 01 46 yok direk yetkılı yer diyorsan adatepe maıs war renault yetkılı servisi özkan bey war sana yardımcı olabilirker çağrının arkadasıyım dersiniz ekol yapı inş. çağrı dersen hatırlayacakalrdır

aracın yetkili servislik bi işi kalmadı şuan. teşhis yetkili serviste kondu ordada tamiri olmadığı yeni parça taktıkları için mecburen aldım arabayı :) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

araç 2007 model dizel clio 3.

yeterince açıklayıcı diye düşünüyorum yetersiz kaldığı biyer mi var ?

makif84
20-01-2012, 08:57
tamir ettirmek yerine çıkmacılara baksanız çünki ankarada bile elektronik beyni garantili yapmıyorlar.Yok illa yaptıracağım derseniz Anka elektornik var ankarada burda yaptıabilirsiniz

Oznsrl
20-01-2012, 09:11
tamir ettirmek yerine çıkmacılara baksanız çünki ankarada bile elektronik beyni garantili yapmıyorlar.Yok illa yaptıracağım derseniz Anka elektornik var ankarada burda yaptıabilirsiniz

burda yetkili servisin tavsiye ettiği bi elektronikci var 1 yıl garantili yapıyor fakat bana çok uzak diye başka yerler arıyorum.bostancıdada garantili yapan biyer var fakat orayada söküp götürmem gerekiyor.hem garanti veren hemde kendisi söküp takan bi yer arıyorum