PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düşmek ne kolay (motorsiklet)

Maxi
27-01-2012, 10:44
PY8U6u0dKl4

B.Battal
27-01-2012, 10:54
Adam gibi binene eyvallah da motorun üstünde amuda kalkıp kafasının üstünde durmak gibi saçma
sapan hareketler yaparak kime neyi kanıtlamnın peşindeler anlamıyorum.

0M42
27-01-2012, 10:59
1.52 - 2.06 bomba ya :D nasıl toparladı hala anlayabilmiş değilim

oğuz
27-01-2012, 10:59
2.26 da noldu öyle ya :D

driftboy
27-01-2012, 11:00
2 teker şeytan işi.. Sürüyorum ama yusuf yusuf ediyorum yani.. Ufacık bi taş bile ölüme götürebilir motorda..

Makinist
27-01-2012, 11:21
50. ve 1.24 saniyedeki hareketler efsanevi bence. Bide crosların kazaları çok komik oluyor :)

Baran^
27-01-2012, 12:24
Ben bu motor kazalarını izlerken gülmeden duramıyorum :) bile bile kaza gibi geliyor bana

poseidon
27-01-2012, 12:44
01:18 de start alanlar dualarını eksik etmesin.

ernc
27-01-2012, 12:57
kazaların hemen hepsi gereksiz ve bilinçsiz hareketler yapılmasından kaynaklanmış:) gülmemek elde değil:D

cetinkaya55
27-01-2012, 13:13
Motorun var oluşu dengesiz,biz dengelileri bile dengede tutamazken bize ne? gerek motor,diyenlerdenim....:D:D

EMD
27-01-2012, 13:19
Bu hareketleri yaparak düşmek harbiden bile bile lades demek gibi birşey. :)

TUGCA
28-01-2012, 02:50
1.19 da krize girdim :D

ProdriveSTI
28-01-2012, 05:08
1.19 da krize girdim :D

kısa bi moonwalk yapmış :hahaha:

darkmoon
28-01-2012, 06:17
arkadaşlar bunca yıldır motor sürerim şu klipdeki insanların yapdığı hareketlerden birini yapmadım..

dikkat edin kazalara bakın zaten uzağa gitmeyin gerçek hayattaki kazalara bakın %90 ı super sport makinelerdir eğitimsiz bilinçsiz super sport makinenin albenisine görüntüsüne havasına kanıp almış koruma ekipmanı hiç bir şeyde almamış giymeyen hatta bazıları kask bile takmaz havaları bozulur çünkü.. üstüne birde ömrü boyu mobilete bile binmemiş adamlar gider 600 lük 1000 lik makine alır sonra kaza yapar motorsiklet sürdüğüm şu 15 yıl zarfında rahat bu tip yüzlerce vaka gördüm sonrada motordan soğurlar bırakırlar tabi ölmemiş yada ağır sakat kalmamışlarsa..

doğru düzgün tam koruma bilinçli eğitimli sürene bir lafım yok lafım bu klipdeki gibi don paça motora binip birde motorun kıçını başını kaldırmaya çalışıp kendini motor sürdüğünü sanan insanlaradır bu insanlar yüzünden insanlar motorculara ve motora serseri böyle soğuk korkunç bir şeymiş gibi bakıyorlar..

ss olsun choppper/cruiser touring enduro olsun doğru düzgün tam koruma bilinçli süren insanların bütür şeylerle işi olmaz onların işi yoldur rüzgardır motorun felsefesi kültürü özüdür 50-60 yaşında abilerimiz var işde adamlar dünyayı gezdiler motorla..

motor öyle korkunç şeytan işi falan değildir :) eğitimini tam korumanı alırsan efendi efendi yolunda gidersen benim gibi 15 yılda 3 defa yan yatarsın onlarda hafif ufak tefek şeyler olur..
tabi ben sonuncuda 3 ay ayağımın üstüne basamadım o başka :D oda ne benim ne motorun hatası idi belediye yolun ortasına mezar kazmış herhalde birini gömüceklerdi unuttular gömmeyi :D yani ordan araba geçse aks salıncak falan kırardı..

motora gece binme ayrıdır gündüz binme ayrıdır gece ekipmanı ayrıdır gündüz ekipmanı ayrıdır.. milletide anlamıyorum adam 10 bin tl motora para vermeyi göze alıyor 1 bin tl korumalara para vermeye canı çıkıyor..

motor iyidir heleki birde tr de motor sürüyorsanız biraz türk gibi motorunuz olucak :D benim motorda araba kornası var mesela çaldım mı kamyon bile yol veriyor :D ön farı mercekli xenon yapdım arka stopları ledli yapdımki gece ışıl ışıl olıyım hem arkadan hem önden göriniyim..

cabriolet
28-01-2012, 07:12
adam gibi kullanmadıktan sonra arabada tehlikeli zaten o yüzden motor bana çok tehlikeli gelmiyor :) gerçi bazen motorla duramayıp kaza yaptığın yerde arabayla çok rahat durabiliyorsun ama o kadarda olur en azından istanbulun trafik derdinden biraz kurtarıyor insanı :)

siR
28-01-2012, 10:08
2:24 çok güldüm ya :D

Time-R
28-01-2012, 10:18
6.31 sn'deki adam feci toparlamis helal olsun zenciye :D

Halilin kullandigi motordan dusen bile var :D

997TT
28-01-2012, 11:50
28. sec dekı motorun tek basına sahlanmıs durması muhtesem...
motor bana gore degıl arkadas...

ProdriveSTI
28-01-2012, 15:40
2:24 çok güldüm ya :D

http://inciswf.com/ehptp2rx.swf

siR
28-01-2012, 18:45
http://inciswf.com/ehptp2rx.swf

ahahah:D:D:D:D:

cetinkaya55
28-01-2012, 21:21
arkadaşlar bunca yıldır motor sürerim şu klipdeki insanların yapdığı hareketlerden birini yapmadım..

dikkat edin kazalara bakın zaten uzağa gitmeyin gerçek hayattaki kazalara bakın %90 ı super sport makinelerdir eğitimsiz bilinçsiz super sport makinenin albenisine görüntüsüne havasına kanıp almış koruma ekipmanı hiç bir şeyde almamış giymeyen hatta bazıları kask bile takmaz havaları bozulur çünkü.. üstüne birde ömrü boyu mobilete bile binmemiş adamlar gider 600 lük 1000 lik makine alır sonra kaza yapar motorsiklet sürdüğüm şu 15 yıl zarfında rahat bu tip yüzlerce vaka gördüm sonrada motordan soğurlar bırakırlar tabi ölmemiş yada ağır sakat kalmamışlarsa..

doğru düzgün tam koruma bilinçli eğitimli sürene bir lafım yok lafım bu klipdeki gibi don paça motora binip birde motorun kıçını başını kaldırmaya çalışıp kendini motor sürdüğünü sanan insanlaradır bu insanlar yüzünden insanlar motorculara ve motora serseri böyle soğuk korkunç bir şeymiş gibi bakıyorlar..

ss olsun choppper/cruiser touring enduro olsun doğru düzgün tam koruma bilinçli süren insanların bütür şeylerle işi olmaz onların işi yoldur rüzgardır motorun felsefesi kültürü özüdür 50-60 yaşında abilerimiz var işde adamlar dünyayı gezdiler motorla..

motor öyle korkunç şeytan işi falan değildir :) eğitimini tam korumanı alırsan efendi efendi yolunda gidersen benim gibi 15 yılda 3 defa yan yatarsın onlarda hafif ufak tefek şeyler olur..
tabi ben sonuncuda 3 ay ayağımın üstüne basamadım o başka :D oda ne benim ne motorun hatası idi belediye yolun ortasına mezar kazmış herhalde birini gömüceklerdi unuttular gömmeyi :D yani ordan araba geçse aks salıncak falan kırardı..

motora gece binme ayrıdır gündüz binme ayrıdır gece ekipmanı ayrıdır gündüz ekipmanı ayrıdır.. milletide anlamıyorum adam 10 bin tl motora para vermeyi göze alıyor 1 bin tl korumalara para vermeye canı çıkıyor..

motor iyidir heleki birde tr de motor sürüyorsanız biraz türk gibi motorunuz olucak :D benim motorda araba kornası var mesela çaldım mı kamyon bile yol veriyor :D ön farı mercekli xenon yapdım arka stopları ledli yapdımki gece ışıl ışıl olıyım hem arkadan hem önden göriniyim..

Size,yüzde yüz katılmakla birlikte motor konusunda deneyimli ve özgüven sahibi bir çok insanın Ülemizdeki yol ve sinyalizasyon hatalarından dolayı hayatını kayıp ettiğini biliyorum,biliyoruz.Yol kenarından sızan su birkintilerinden tutunda yolda ki taş ve yol eğimleri vb...Bana görede değil yani...:D

darkmoon
29-01-2012, 01:08
Size,yüzde yüz katılmakla birlikte motor konusunda deneyimli ve özgüven sahibi bir çok insanın Ülemizdeki yol ve sinyalizasyon hatalarından dolayı hayatını kayıp ettiğini biliyorum,biliyoruz.Yol kenarından sızan su birkintilerinden tutunda yolda ki taş ve yol eğimleri vb...Bana görede değil yani...:D

öyle motorda 5 misli dikkat ediceksiniz ben asla motor sürerken tabelalara yola güvenmem.. mesela dört yolda 30 kere sağa sola arkama bakarım sapaklarda keza gene öyle korna çalarım sellektör atarım ki gezilerimde kaç defa bu yüzden kazadan yırtmışımdır kamyonculadan v.b birde motor grup halinde sürüldümü daha az risksiz ve zevkli olur..

VWci
29-01-2012, 08:00
2.26'da benzeri yaşanan durumlara "TANK SLAPPER" denir. Motorcuların en korktukları ve o durumdan kurtulması Allah'a kalmış bir durumdur. Ön lastiğin yerden teması kesilir yere indiği zaman lastiğın lastik dönme sayılarının farklı olması konumu vs. gibi bir çok durumdan kaynaklanır.

Bu durumu engellemek veya daha kolay kurtulma hamleleri yapabilmek için "gidon amortisörlerini" geliştirdiler.

Çok sakat bir durum.

Bad-Fast
29-01-2012, 13:56
show işi sıkıntılı , motoru efendi gibi sürmek varken bu tür şeylere ne gerek var acaba tek teker falan bi derece de tuhaf hareketler saçma :)