PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Autoking?

GKHNGS
29-01-2012, 19:09
Arkadaşlar body kıt sokme ile ilgili auto kıng ılgılenırmı...Sokup tertemız şekılde sılıkonlardan falan arındırılıp bana teslım etmelerını ıstıyorum...Bırde bır ıkı çizik var onları yaptırıcaz arkadaşla sizce gidilirmi?

drummer582
29-01-2012, 20:41
Auto king ile ilgili cok kotu deneyimlerim var ben bidaha asla gitmem tavsiyem parasi neyse verip kendiniz yaptirin baska biyerde,aracinizi rezil etmesinler

CaNeR44
29-01-2012, 20:43
herkes şikayetçi bunlardan hala kasko firmaları neden bunlarla işbirliği yapıyor anlamış değilim

kelalper
29-01-2012, 20:57
kasko firması 10 liraya değiştireceği şeyi 2 liraya bunlar yaptırıyorda ondan. Fiestamın tamponunda yırtık vardı değişmesi gerek yok hayır autoking karar verecek. Adamlar tamponu 6 günde verdiler. Bi geldi başka bir tamponun sol tarafı ile benim tamponun sağını birleştirmişler. Ama tampon yamuk duruyor. Usta takmaya çalışıyor takılmıyor sürekli bir yer atıyor. Solu takıyo sağ atıyor sağı takıyor sol atıyor. İkisini beraber takıyor ortası bel veriyor. Sonra servisteki başka fiesta ile bir ölçtük benim tampon 8 cm uzun. Autoking e koştum kim tamir etti bunu. Şu kişi daldım buldum herifi dedim 3 kuruş para kazanacaksınız diye benim hayatımı tehlikeye atmaya ne hakkınız var. Şuna tamir olamaz demek bu kadar mı zor. Allahınız para olmuş dedim. Abi ne oldu yolladık tamponu dedi. Aldım herifi götürdüm arabanın başına dedim bunu bu arabaya tak yoksa seni ben arabaya tampon yaparım 8 cm uzun bu tampon dedim. Abi olmaz öyle şey dedi. Dedim al dene. Denedi denedi takamadı. Sonra abi ortasından vida atalım tutar deyince herifi elimden ustalar aldı. Herif tamam abi hemen yenisini yollatıyorum dedi. Kaskoyu aradım bide onlara kaydım. Bir tampon için 1 hafta beklettiler diye. Daha sonra da autoking herifi işten çıkarmış zaten.

sinan-s
29-01-2012, 20:59
Auto kıng iyi değil bencede.Bende eskı quıksılver aracımın ön tamponunu boyatmıştım rezil etmişler tamponu bir daha götürmedım...

Boost Up
29-01-2012, 21:13
boyaları pek sağlıklı değil, tazikli su vurunca ufaktan atma yaptı. birde arabayı bıraktım çok ufak işleri vardı, dışardan baktım ilk günü herşey güzel duruyor sağolun vs. arabaya bir bindim binmez olaydım. koltuklar bembeyaz paspaslar bembeyaz, arabanın içinde ağır bi koku(çimento gibi garip) paspaslarda reçinemsi yapış yapış bişiler. sol dikiz aynasına birşeyler bulaştırmışlar kolay kolay çıkmıyo vsvs. arabaya bindim, bi dahada buraya gelirsem ....ler beni diye çıkmıştım hepsi arkadan bakıyodu mal mal. Allahtan tektim o an babam vs olsaydı yanımda o bendende büyük kıyamet koparırdı

drummer582
29-01-2012, 21:27
Kapi boyayacam diye aracimin koltuklarini boyayan,arka tamponumu boyayacam diye egzozumu boyayan bir servistir kendileri.araciniza deger veriyosaniz aman diyim goturmeyin

GKHNGS
29-01-2012, 21:49
Tesekkurler arkadaşlar gıtmemeye karar verdım....En guzelı sanayıde ıyı bır kaportacı bulmak olcak sanırım...

Aranel Ciryatan
29-01-2012, 22:10
Tesekkurler arkadaşlar gıtmemeye karar verdım....En guzelı sanayıde ıyı bır kaportacı bulmak olcak sanırım...

aynen dostum rezalet bir firma ufacık çizik vardı benim aracımda karşı komşu sürtmüştü. 2008 civic bizim araç tamponun orada hafif içeri doğru duruodu çamurluk onu düzeltmek için tampon ile çamurluğun arasında tornavida sokmuşlar resmen böle onu öle düzeltmiştir tamponda ezikler vardı baya kavga etmiştim aracı aldığımda.

multispace
29-01-2012, 22:39
kesinlkle tavsiye etmiyorum... ön tamponumuzu boyattık yıkamada vernik attı.. bir daha asla gitmem.. cok da pahalı.. güzel bir kaportacı derdinize derman olur.. sorsan kurumsal firma..

mKc
29-01-2012, 22:48
herkese kötüsü denk gelmiş sanırım /= arkadaş 2010 metalik kırmızı cliosunun sağ kapısını duvara vurmuştu açarken, V şeklinde içeriye doğru yamulmuştu. 3 işlemde 1 gün içinde hallettiler ve mükemmel bir işçilik çıkarmışlardı doğrusu renk değil piksel farkı bile yoktu (= Her bayiisi aynı çizgiyi yakalayamıyor demek ki...

CTG
29-01-2012, 22:56
Ben de nette okuduklarimdan dolayi korka korka birakmistim arabayi (İstanbul - Maltepe). On sol kapida 2 cm lik bir gocuk duzeltildi ve 4 kapinin acip kapatirken saga sola carpan cizilen yerleri lokal boyandi. Bir de komple kaput boyandi.

Araba ciktiginda ne boyada ton farki vardi ne de baska bir sikinti. İci de biraktigim zamanki gibiydi toz toprak yok. Ufak onarimlar kaskodan yapildi ama kaputu ben odedim. Sicak para geliyor diye mi hersey dort dortluk oldu bilmiyorum :)

Ama kendi tecrubeme ragmen tekrar isim dusse gene korka korka birakirim arabayi. Sikayet cok.

ceratoniaorg
29-01-2012, 23:03
ordu da bulunan autoking de de çok iyi yorumlar var şubeden şubeye çok farkediyor demekki

GKHNGS
29-01-2012, 23:06
Maslak sanayıde vıp auto dıye bır yer varmıs tavsıye ettıler oraya gıdıcem sanırım.