PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TV den bombalar...komik şeyler var okuyun :)

Selçuk
27-02-2006, 22:54
İsmet Badem, bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja baslar.

Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum.Basket bola bu ilgi nereden?
Kız: ben Efes kızlarından biriyim zaten.
Badem: aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım.

bu diyalogdan sonra, anlatım masasında olan Murat Murathanoglu kopmuştur ve ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman olmuştur.

Murathanoglu: Ya İsmet, bi de sana bu is için para veriyorlar değil mi?

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satanist hikâyelerin revaçta olduğu günlerde,abuk TV programlarının birinde, İzmir’de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla muhabir arasındaki diyalog:

Muhabir- siz gerçekten bakire kızları mi kurban ediyorsunuz?
Satanist- yok be abı, İzmir’de bakire kız ne arar?
---------------------------------------------------------------------------------------------
Esra Ceyhan in programında da böle anlardan çok yaşanmıştır.söyle ki, yeni piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir.

Esra hanim,sohbet ederler, Esra hanim her zamanki gibi baslar yalakalıklarına,

Kasetiniz çok güzel olmuş geçen hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin kasetim daha çıkmadı haftaya çikacak demesi veeee

Müslüm gürses filminden bir sahne;
müslüm gürses kadını kollarından tutmuş sarsa sarsa sormaktadır;
müslüm: seviyor musun?
kadın: hayır!!
müslüm: seviyor musun?!!!!
kadın: hayirrr!!!!!!
müslüm: seviyor muusuunnnnn!!!!!!!!
kadın: eveett!!
müslüm: yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Haberlerde bir tecavüzcünün polis arabasına bindirilirken söylediği cümle:

Seviyordum, söyleyemedim.
-----------------------------------------------------------------------
Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan ntv muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:
Burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri yemeyi düsünüyor musunuz?

Yok bacım, ese dosta dağıtacağız.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mustafa Denizli'nin atv de bizim stadyumu sunduğu dönem.
Hakemliği yeni bırakan Erman Toroglu'nu anons ederken;
"tartışmasız Türkiye nin en büyük düdüğü" demesi
Erman Toroglu nun afallaması.
---------------------------------------------------------------------------------
Bir Cevizkabugu programı, konuk Zekeriya Beyaz
ZB: simdi, sayın cevizkabugu...
HC: Cevizoglu efendim.
Arena'da Uğur Dündar’ın fırın sahibine bakin beyefendi tavanı yok buranın, pislik götürüyor.Bu böcekler nereden geliyor peki ?" diye sorduğunda
Fırıncının "bu böcek nerden geliyor biliyor musunuz?
"Siz eğitimli insanlarsınız, bu böcek ülkemize ilk kez Afrika'dan muzun içinde geldi" diye cevap verdiği an.
----------------------------
Acun firarda programında, Acun'un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza, sarkıntılık yapıp, yılışan bir tipi gösterip,görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece Türklere özgü değil, Avrupa'da da magandalar var" demesi,ardından o kişinin gelip, "ağabey nasılsın? Ben de Türküm" demesi.
----------------------------

Low-Rider
27-02-2006, 23:03
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Haberlerde bir tecavüzcünün polis arabasına bindirilirken söylediği cümle:

Seviyordum, söyleyemedim.
-----------------------------------------------------------------------

ahahahahahahhahahahahhaha

^^ANIL^^
28-02-2006, 00:52
puahahahahahahahahaahah lan koptum yav ztn hepsini hatırlıyordum ama tekrar yazman gzl olmuş saolasın

Selçuk
28-02-2006, 00:53
:) Rica ederim

Berkan
28-02-2006, 15:18
zuhahahaa harikaya walla su izmir de tam bomba :D:D:D

efe-E
28-02-2006, 15:54
puhahahahahahhaha
ama izmirli kızlara laf yok...
bacımız sevgilimiz war yaw:D:D