PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Tip Kar Küreme Arac GT-R :D

RedLine
01-02-2012, 13:16
Dün Gece Ataşehir de Biraz Eğlendik ;)
Semi Slick Lastikler bu arada...

http://img837.imageshack.us/img837/3761/img0180at.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/837/img0180at.jpg/)
http://img210.imageshack.us/img210/7966/img0181g.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/210/img0181g.jpg/)
http://img140.imageshack.us/img140/9541/img0184ye.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/140/img0184ye.jpg/)

WsLeL7DvGpY&feature

Asimos
01-02-2012, 13:22
ah para ahhh gözün körolmayasıca...

997TT
01-02-2012, 13:27
Semı-Slicklerlerle bu kadarını beklemıyordum...
Beledıyeden ozel ıstek geldı,amme hızmetı yaptk...
Para degıl yahu,oyle sakınsam cıkarmazdım...
Doblo ıle olanları koy Yılda,onlar daha keyıflı...
Buarada son fotoda,garajda cekılen,sutunu ıcmıs cocugun suratı gıbı olmus ;)

Chn53
01-02-2012, 13:29
ses çıkmıyo lan bu arabadan :D

Sercan K.
01-02-2012, 13:29
Semi slicklerle iyi cesaret abi ben yağmurda bile çıkarmazdım :D

imprezaWRC
01-02-2012, 13:30
Ben Subaru'ma kıyamıyorum, GT-R'ım olsa cam fanusta falan muhafaze derdim herhalde.
Neyse, bu akşam neredesiniz :D:D:D

mur_84
01-02-2012, 13:33
vallahi tebrik ederim..

doblo videolarını merak ediyorum.. :)

ProdriveSTI
01-02-2012, 13:33
Ama bu çok iyi yaaa :(

Murat abi 900 hp'lik kitini getirdim demiştin,project cars'ta görücek miyiz yapım aşamalarını ?

997TT
01-02-2012, 13:34
Cunku 3000 devırı gecırmıyorum cunku daha 700km de :(
Sogukta zorlamak ıstemedım.
Yeteneklerını test edıyım dedım vesasırttı benı.
Cam fanusa koymak ıcın okadar para verılemz yahu ;)
Bu aksam dınlenelım artık,2 gundur gece 3 de yatıyorum...

997TT
01-02-2012, 13:35
Ama bu çok iyi yaaa :(

Murat abi 900 hp'lik kitini getirdim demiştin,project cars'ta görücek miyiz yapım aşamalarını ?

Kesın,adım adım paylasıcagım ;)

ProdriveSTI
01-02-2012, 13:36
Kesın,adım adım paylasıcagım ;)

Allah'ın izniyle bekliyoruz,Maşallah diyelim tekrardan.:)

SekoLive
01-02-2012, 13:37
murat abi tebrik ederim :) bizde arabanın üstüne gelen karı temizliyoz boyaya zarar v.s. olur diye, valla helal olsun.

fatihtemizer
01-02-2012, 13:37
Maşallah diyelim.Allah kaza bela göstermesin..fenalarda..

Type-R
01-02-2012, 13:40
GTR'm olsa bırak karlı yağmurlu havada çıkarmayı rüzgarlı havada bile çıkarmam ahuahuah:D

Şaka bi yanada maşallah gtr'ye gayet keyifli.

ukku
01-02-2012, 13:46
GTR 'ım olsa ben de böyle yaparım.
Garaja kapatıp evlat gibi besleyip arabalıktan çıkardıktan sonra ne anlamı var.
Tebrikler, destekliyorum :D
Semi slickler beni de şaşırttı bu arada..

TünayK
01-02-2012, 13:48
Semı-Slicklerlerle bu kadarını beklemıyordum...
Beledıyeden ozel ıstek geldı,amme hızmetı yaptk...
Para degıl yahu,oyle sakınsam cıkarmazdım...
Doblo ıle olanları koy Yılda,onlar daha keyıflı...
Buarada son fotoda,garajda cekılen,sutunu ıcmıs cocugun suratı gıbı olmus ;)

arkadaşın üzüntüsü zaten senin arabayı sakındığını düşündüğünden değil,kendisinde para olmamasındna kaynaklı:) aynı şekilde mevzu senin aynı zamanda dobloyada binmem değil büyük çoğunluğun gtr a binememesi:)

amann boşver bu fakirleri hep aynılar zaten...araca maşallah:)

Maxiboost
01-02-2012, 13:49
abi en güzelini yapıyorsun :) o kadar emek veren adamlar fanusta tutmuyorda sen mi tutacaksın? neden emek verdikleri ortada eheh

canpower
01-02-2012, 13:50
ben yaklasik bi saat once doblo videolarini izledim super yanliyo masallah.. mini cooper macerasi da cabasi..:)))

997TT
01-02-2012, 13:54
Dogrudur ama parası olupda arabaları curuyenler yada hakkıyla kullan(a)mayanları gorunce sinir oluyorum...
Aynı dusuncedeyım,sonucta otomobıl bu,markası ha nıssan ha reno yada porsche,fiat... Onemlı olan keyıf almak.
Keyıf alıyormuyum? Dunden berı sınırlerım alınmıs vazıyette gezıyorum ortalıkta ;)
Bugra gordu,Heidi gıbıyım! haha!

997TT
01-02-2012, 13:56
ben yaklasik bi saat once doblo videolarini izledim super yanliyo masallah.. mini cooper macerasi da cabasi..:)))

Nerede bu vıdeolar yahu??

onursumer
01-02-2012, 14:10
Valla bende gtr olsa hic durmaz ayni sekilde yoara duserdim cok keyiflidir

Masallah :)

RedLine
01-02-2012, 14:17
Doblo nunkiler yükleniyor mb ları yüksek ;)

bugramutlu
01-02-2012, 14:21
hem karın hem GTR ın keyfini çıkarmışsınız. yerinizde olmak isterdim. :) dün eve giderken o kadar ah çektim ki yolsa anlatamam. :)

997TT
01-02-2012, 14:23
Canpower adlı uyemız ızlemıs?
O nereden ızledı :(

Asimos
01-02-2012, 14:26
arkadaşın üzüntüsü zaten senin arabayı sakındığını düşündüğünden değil,kendisinde para olmamasındna kaynaklı:) aynı şekilde mevzu senin aynı zamanda dobloyada binmem değil büyük çoğunluğun gtr a binememesi:)

amann boşver bu fakirleri hep aynılar zaten...araca maşallah:)

Billahi doğru:D

Allah nazardan korusun buarada maaşallah:icon_tup:

canpower
01-02-2012, 14:29
Canpower adlı uyemız ızlemıs?
O nereden ızledı :(

bizzat yilda nin kendi telefonundan..:)) sizitaniyor olabilirim..? :)

hakotech
01-02-2012, 14:29
su bizim evın yollarıda acılması gerekıyo bi el atsak abi ? :D tuzlama calısmanız varmıydı?

997TT
01-02-2012, 14:37
Tuzlama yerıne alkol dokuyoruz,asfaltı koruyomus ;)
Absınthe meretı!Ne o oyle,bır damlası bıle oldurdu benı!Bıra bıle ıcemeyen adama verırsen,surunur tabı! haha!
Can,nereden tanıyorum yahu?Bıraz bılgı ;)

emre_
01-02-2012, 14:41
maşallah maşallah gtr a çokda güzel olmuş valla beyaz beyaz :D
bende her sabah otoparkın rampasını kürüyorum bina ile anlaştıkta :D

hakotech
01-02-2012, 14:41
Absınthe meretı!Ne o oyle,bır damlası bıle oldurdu benı!Bıra bıle ıcemeyen adama verırsen,surunur tabı! haha!

var ıkı şişe %70 lık,bıgun haberlesıp dukkanda bı organızasyon yapalım abi :)

RedLine
01-02-2012, 14:44
O1qg9m2W2MY&feature

canpower
01-02-2012, 14:45

murat abi sen misin?arabadaki matarada da duruyo hala absinthe mesela bak onu da biliyorum..:)) eminim merakin ust safhada suan..:))

997TT
01-02-2012, 14:48
Son dakka Reno gelmeseymıs,1 saat daha surerdı bu!!
Buarada X6 salca oldu,baktıkı araba kaymıyor,devam dedı!
0 el frenı buarada ;)
Bugra ne demıstı yahu? Evotech yanlatırmı,neydı?
Eeee,arka yoldakıler nerede??

RedLine
01-02-2012, 14:49
Can bugün bendeydi videoları izledik beraber ;)

997TT
01-02-2012, 14:50
Can,soyle artık be yaw???
30 dak oradayım buarada....

canpower
01-02-2012, 14:51
konuya aciklik gelmis oldu yilda..:))

EmRe_RxT
01-02-2012, 14:59
ahaha çok iyi yaa videoya koptum tam kar küreme aracı :D

Enes-x
01-02-2012, 15:00
Dün göbekte görünce GTR ı , heh dedim soğuktan halüsinasyon görüyorum :) Maşallah harika görünüyor karlar üstünde..

Doblo dönerken bende dönüyordum o ara çekilen video yok mu hiç acaba :)

Emre İlbi
01-02-2012, 15:05
hahaha, GTR'ı fotoğraflarınız başlığında görünce yorum yapmıştım zaten,
Dobloyla iyi eğlenmişiniz abi, gelen giden salça olmuş :hahaha:

bu arada Videonun başlığı Diablo, okuyunca noluyoruz oldum bi an :D

golfcu0101
01-02-2012, 15:09
murat abi tebrik ederim :) bizde arabanın üstüne gelen karı temizliyoz boyaya zarar v.s. olur diye, valla helal olsun.

:D:D:D
maşallah ek iş kar temizleme :D

131mirafiori
01-02-2012, 15:10
limuzin gibi dobloyla iyi iş valla :D GTR a söylencek laf yok zaten :)

RedLine
01-02-2012, 15:11
jaNvJcQJF1w&feature

akbaba78
01-02-2012, 15:24
http://www.mhmtp.com/galeri/gif/alkis.gif

powERS
01-02-2012, 15:35
doblonun video sonu pek hayırlı degıl gıbı ?

golfcu0101
01-02-2012, 15:38
doblonun video sonu pek hayırlı degıl gıbı ?

sanırım merak ettim vurdumu ?durdumu?

RedLine
01-02-2012, 15:42
Bır karıs kala durdu pardon park ettı ;)
Aslında bu yolda cok var ama kımısı cıkmamıs yada boluk porcuk...
GT-R guzel yurudu,cok eglendık ;)
Sorento-Megane RS-Cıvıc ve Dıablo ıle uzunnn uzunnnn yanladık hatta Bugra 400mt kalkısı yaptırdı! haha!!

997TT
01-02-2012, 19:29
Bu aksam pek kar yok,GT-R da Meguartz da saçını başını yaptırıyor ;)
Dun aksam sanırım bu yılın en guzel Kar gecesı olarak kalıcak...

onursumer
01-02-2012, 19:30
haberler yarın için çok daha fazlası diyor belki daha iyi yağabilir :D

kelalper
01-02-2012, 20:00
evet dün çok eğlenceliydi. Ben kullanırken bi baktım GTR Buğra ile birbirimizi dürttük olm yanlış mı görüyoruz cimdikle diye. Sonra göbekte izleyelim dedik ama zaten oranın canına okuduğumuz için GTR göbekte lastiklerle kafadan kaydı. Buğra saolsun Muratın Civicle bana drag yaptırdı. Civic normal olarak geçti. İyi eğlendik her ne kadar Ataşehirden çıkmamız biraz eziyetli olsada. Nereye girsek birileri tepe çıkmaya debelenio yolu kapamış duruo. Arkalardan Carrefour oradan E5 in altını üstüne getirip eve kaçtık. E5 ayrı zevkli oldu 4 şerit bomboş istediğin gibi yanla.

Drft
01-02-2012, 20:40
maşallah eglenceli bi aksam gectigi belli :)

HondatugraL
01-02-2012, 20:50
zorlanmadan kalktı ya la bu :D

ProdriveSTI
01-02-2012, 20:56
zorlanmadan kalktı ya la bu :D

honda mı bu saracak ahuahua :D

997TT
01-02-2012, 20:56
Semı-slickle o gobek olmazdı zaten ama sızı yanlız bırakmıyayım dedım ;)

gurkanerkan
01-02-2012, 21:08
Dogrudur ama parası olupda arabaları curuyenler yada hakkıyla kullan(a)mayanları gorunce sinir oluyorum...

Çok ama çook haklısınızz :) Ben bu camiada çok ama çok kısa süre bulunmuş biri olmama rağmen böyle insanlarla karşılaştıysam sizin gibi deneyimli olan biri kim bilir kimleri tanımıştır :)

ProdriveSTI
01-02-2012, 22:07
sizce GT-R'ın spoiler güzel mi ?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431341_10150573329879883_177172369882_8656738_1548 280967_n.jpg

997TT
01-02-2012, 22:18
Olmamıs ama ama arka dıfuzoru beyaza boyamak guzel gorunuyor ;)

ProdriveSTI
01-02-2012, 22:25
Olmamıs ama ama arka dıfuzoru beyaza boyamak guzel gorunuyor ;)

abi projeyle birlikte dışında değişiklikler yapıcak mısın ? :)

M3CSL
01-02-2012, 22:49
Yuvarlagi goren herkes drift atmaya meyillenmis sanki:) doblo iyi donmus'kafadan kaymio npek sanki onlerde kar lastigimi var?

CeM öZeR
01-02-2012, 22:50
Valla ne diyim ben kendi arabamı 5 gündür garajda muhafaza ediyorum. Gtr'ım olsa kışın kolay kolay çıkartmam. Tercih meselesi :)

zafa38
01-02-2012, 22:52
Valla ne diyim ben kendi arabamı 5 gündür garajda muhafaza ediyorum. Gtr'ım olsa kışın kolay kolay çıkartmam. Tercih meselesi :)

:D:D:D :S::) İlahi ismail iyiki bi garajın var attıgım taş geldi demek sana :D Bide utanmadan Muhafaza ediyorum diyor sanki sütlü tatlı :D

Kinder Süt Dilimi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=t7Qeb8PFY-0)

ProdriveSTI
01-02-2012, 22:55

Tercih meselesi demeyelim ona güven meselesi diyelim...

Kimileri aman arabanın başına bişey gelmesin diye çıkarmaz kendinden sakınır ta o derece pintilerdir benim gözümde.Paraya önem veren tiplerdir bunlar genelde ve cimri olurlar...

Murat abiye saygı duyuyorum o konuda,forumdan tanıdığım kadarıyla esirgemiyor araçlarını hiç bişeyden.

zafa38
01-02-2012, 22:58
Dün kayseride Felaket durumdaydı bizde keşke video çekseydik kar yagdıgında özellikle arabamı cıkartıyorum ama cogunda esp yanlamamı kesiyor gıcık oluyorum keske video cekseydik...
Bu arada Maşallah araçlara ortamda muhteşem Tebrikler medeni cesaretinize o havada G-TR...
Yalnız son videoda doblo patlamaya gidiyor gibiydi merak ettim ne oldu durum

SLH
01-02-2012, 23:01
Helal olsun eğlenmesini biliyorsunuz kendiniz için malı sakınmıyorsunuz en güzeli kazasız belasız daha keyifli sürüşlere işlh :)

arabasızadam
01-02-2012, 23:14
Benim GTR ım olsa bu havada çıkarmazdım herhalde iyi eğlenmişsiniz araca maşallah kitli halinin yapım aşamasını ve videolarnıda bekliyoruz.

Arenimo
01-02-2012, 23:39

Kimileri aman arabanın başına bişey gelmesin diye çıkarmaz kendinden sakınır ta o derece pintilerdir benim gözümde.Paraya önem veren tiplerdir bunlar genelde ve cimri olurlar...

Murat abiye saygı duyuyorum o konuda,forumdan tanıdığım kadarıyla esirgemiyor araçlarını hiç bişeyden.

Acik konusmak gerekirse bu tercih meselesi kimsi kar kis yagmur camur cikartir gazlar kimisi cikarmaz ama bunun pintilikle ne alkasi var? Bn etrafimda ne kadar eli acik oldugumu cevrem bilir ama bn karda arabami cikartmam bugune kadarda hic pinti olmadim benim arablarim hep temiz pak nxt li guzel gunlerde cikar gazlanir gelinir bende arabayla piyasa yapmam mesela amacsiz gezmem ama gezenede saygim var tercih:)

997TT
01-02-2012, 23:42
Dısında pek bır sey dusunmuyorum ama arka dıfuzorun sag ve sol tarafını boyatabılırım ancak ortayı boyatmıyacagım cunku orjınal Carbon fıber.
Advanda hafıf jant alıyım dedım ancak sadece 1 kg hafıflıyor cunku MKII ve III GT-R ın jantları Dunyada serı uretım en hafıf 3. jantı.
Ama teknık olarak cok sey saklı olucak.
Tabı, Carbon Akrapovic egsoz uclarını unutmıyalım ;) Buarada egsoz sıstemım Komple Akropovic Evolution Titanyum.
Yıllardır hıc bır aracımı sakınmadım,aklımda kalıcagına karda GT-R kullanmak,yasarım daha guzel ;)
Yahu ısın keyfıne odaklanın,bosverın cıkıp cıkmazı ;)
Suan Meguda komple kuaforlenıyor,yanı dert yok ;)
Dobloda bır sey yok cunku vıdeonun bıttıgı yerde arac durdu,kaldırama dahı dokunmadı...

ef186
01-02-2012, 23:45
Bu aksam pek kar yok,GT-R da Meguartz da saçını başını yaptırıyor ;)
Dun aksam sanırım bu yılın en guzel Kar gecesı olarak kalıcak...

Güzeldi Murat dün gece :D
bir ara Alperle dedik ahanda arabalar kardeş oluyor ama Ataşehir göbekte tuzlanmadan önce ben öndençekerle bile çok keyif aldım özellikle bir kısmı komple buzdu yayaların kaçışını alper açıklasın ahahhahahah :D o lastiklerle senin gtrla halin anormal değil ***** semislick lastik :D

drahte muratta video vardır sanırsam ama banladık kendisini yarın gelince upload eder ben çok eğlendim birde bişey farkettim göbeği dönmeye başladıktan sonra gelen herkez bizdendi yahu :D

camı açıp göbeğin diğer tarafındaki enese bağırırken bitaraftan sizin hafif ticariyle gelişinizde gayet keyifliydi :D

bu senenin kar kısmı böle geçti artık bidahaki krda görüşmek üzere ;)

ef186
01-02-2012, 23:48
Dısında pek bır sey dusunmuyorum ama arka dıfuzorun sag ve sol tarafını boyatabılırım ancak ortayı boyatmıyacagım cunku orjınal Carbon fıber.
Advanda hafıf jant alıyım dedım ancak sadece 1 kg hafıflıyor cunku MKII ve III GT-R ın jantları Dunyada serı uretım en hafıf 3. jantı.
Ama teknık olarak cok sey saklı olucak.
Tabı, Carbon Akrapovic egsoz uclarını unutmıyalım ;) Buarada egsoz sıstemım Komple Akropovic Evolution Titanyum.
Yıllardır hıc bır aracımı sakınmadım,aklımda kalıcagına karda GT-R kullanmak,yasarım daha guzel ;)
Yahu ısın keyfıne odaklanın,bosverın cıkıp cıkmazı ;)
Suan Meguda komple kuaforlenıyor,yanı dert yok ;)
Dobloda bır sey yok cunku vıdeonun bıttıgı yerde arac durdu,kaldırama dahı dokunmadı...

murat meg iyidir hoştur malzemelerine lafım yok ama bi ara göztepe sonax butiğe uğra derim ben sana . hatta haber ver tayfa orda buluşmakta son zamanlar arabalar yıkanırken sohbet muhabbet şahane :D

zafa38
01-02-2012, 23:52
Acik konusmak gerekirse bu tercih meselesi kimsi kar kis yagmur camur cikartir gazlar kimisi cikarmaz ama bunun pintilikle ne alkasi var? Bn etrafimda ne kadar eli acik oldugumu cevrem bilir ama bn karda arabami cikartmam bugune kadarda hic pinti olmadim benim arablarim hep temiz pak nxt li guzel gunlerde cikar gazlanir gelinir bende arabayla piyasa yapmam mesela amacsiz gezmem ama gezenede saygim var tercih:)
Bu meselenin ucu gunluk binip binmeme haftasonu arabasina gider. Elimin altinda 2. arabam varsa bnde cikartmam ama max cikarmiycagim sure 3-4 gundur sonrasinda nefsime hakim olamam asit yagmuru olsa yine cikartirim okadar para verip 2. araba olmadigi halde karda yada yagmurda cikarmayan otobusle yada baskasnn arabasina salca olan adam bnm gozumde malinin esiridir. Param oldugu surece cok sukur mal benim esirim olucaktir Allah herkese gonlune gore verir ins..

yasarım
02-02-2012, 00:03
Bugra kapimin onunde neler olmusta benim ertesi gunu haberim oluyo

hahaha gerci evli mutlu tutuklu olunca gayet normal :D

Baya eglenmissiniz karin keyfini onden cekerlerle cikarmisiniz :icon_tup: bende polo mu kapar gelirdim

bidahaki kara hepberaber insallah,bu gece icin alarm falan diyodu tv ama bi numara yok

Bu arada Murat Bey GTR karlarla birlikte harika bi uyum saglamis ( bahsettiginiz uzere bide

tutunsaymis tadindan yenmezmis , semi slick olmasindan gayet normal tabiki ) tekrardan

allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin...

997TT
02-02-2012, 00:05
Bugra,dun keyıflıydı ve oranın keyfını dedıgın gıbı sadece bızım tayfa cıkardı,mıllet ya ızledı yada cık cıklıyarak kınadı ;)
Doblo fena ıs cıkardı,bayıldım,ozellıkle arka yolda cok keyıflıydı ama bızde vıdeo yok :(
Ama senın 400mt kalkısı yaptırman fecıydı!Hele "daha bunlar 200mt yı bıle tamamlıyamadılar" dedın ya,orada bıttım,bır baktım ıkısde yanlamıs,dagılmıs ;)
Meg e ayagım alıstı,denemek ısterım mutlaka,Ozgurden sonra benı anlıyan kımse kalmadı bu temızlıkte :(
Elımın altında bır cok opsıyonum vardı ama GT-R ı cıkarmasaydım,o anın hıc anlamı kalmazdı. Kar alt tarafı...
Ama Doblo,1 numara!!!

zafa38
02-02-2012, 00:12
Ozaman dobloda kesin evotech var? xD

997TT
02-02-2012, 00:25
Doblo Evo'lu ;)
Yegen durur mu,Oli gondermis yakit odakli bir yazilim.
Hala kar yok,iyiki yogun yagicakti... Hava yildiz :(
Bugranin dedigi gibi,bu sene buydu galiba...

BaDCaT
02-02-2012, 04:16

Pintilik midir sence ve ya cimrilik midir ?Empati yap biraz..

Bende enişteme aston martin'i cikar dedim 2 gün önce..adam dünyanin parasini saymis karda 2 kere dönmek icin arabasini saga sola mi vursun risk mi alsin ?Sonra oturup düşündüm gerçekten bende çalışıp öyle bir araba almış olsaydım karda çıkarmazdim..

Not:Adamcagiz arabasina gozu gibi bakiyor en ufak birsey olmasin diye ugrasiyor..

Ama araba alirken keyfe keder 3 parca boyali araba almiyorsunuz degil mi ?Vti bile alirken tertemiz bakiyorsunuz..

Ama mesele burda insanlara söylediğin ithamdir..sanane ? cimri ve ya pinti olduğu anlamina gelmez kar da arabasini cikarmamasi...

fatiii
02-02-2012, 05:32

yorum biraz yanlış adamın murat 124 ü vardır o onun canıdır arabasına bişey olsun istemez he belki olursa kim gircek o masrafın altına der.birininde lambosu vardır ikiye bölünse umrunda olmaz niye bitane daha alacak parası zaten vardır ki zaten kaskoda var sıkıntı yok ;)

bide arabasını seven insan vardır ona istediğini yap çıkarttıramassın arabasını yapcak bişey yok..ama karda araba gezdirip gezdirmemenin pintilik yada cimrilikle nasıl bir baglantısı olur anlıyamadım çok alakasız bi yorum bence..

bu arada karda iyi gitmiş o lastiklerle helal diyelim araca.

srknzfr
02-02-2012, 05:57
zevk budur :D

CeM öZeR
02-02-2012, 06:16

Beni tanıyanlar bilirler ne derece bonkör olduğumu. Evde 3 tane araba var. Kötü havada aracıma binme gereği duymuyorum olay bu kadar basit. Dediğim gibi bu olayda tamamen tercih meselesi ;)

Erdem K.
02-02-2012, 07:07
süper zevkli, eğlenceli olsa gerek, paylaşım için tşkler :)

kelalper
02-02-2012, 07:42
Buğra yanlarken 10-15 kişi kaldırımdan inmiş yolda duruolar buza yan yan hızlı girdi saolsun aha dedim labutları indirioruz şimdi bi baktım hepsi penguen sürüsü gibi kaldırıma zıpladı. Arabada yığıldık zaten Buğra ile. Bide çocuun biri geldi abi çok güzel yapıosunuz çok güzel diye Buğranın tepki "afiet olsun". Esas Buğrayı bıraktıktan sonra Buğranın 20 metre ilerisinde 3 tane delikanlı *** böceği gibi dev bir kartopu yapmışlar iteklemeye çalışıolardı. Geçerken abi şunu tamponla iteklesene dediler kaçarak uzaklaştım.

kelalper
02-02-2012, 07:48
Yaw arabasını isteyen çıkarır isteyen çıkarmaz neyini tartışıosunuz . Ben de arabama gözüm gibi bakıyorum 2 -3 yıkama sonrası Meg pro ürünlerle cilalıyorum ama kar falan yağdığı zamanda çıkarırım her ne kadar millete güvenmesemde. Ama olacağı varsa karı beklemez gelir kuruda da patlar ki daha önce de yaşadım. Buğra ile istanbul parktan dönerken el freni ile iki yanliim dedim 2 kere spin attım bariyere yarım metre kala durdum. Buğra 3 üncü olmasın dedi mesela. 3. cüde patlayacaktık heralde. gene yaptık ama o kadar hızlı denemedik.

CeM öZeR
02-02-2012, 07:55
Yaw arabasını isteyen çıkarır isteyen çıkarmaz neyini tartışıosunuz . .

Aynen öyle Alper abi.

Yerler tamamen ayna gibi,kar lastiğim yok ve hava -18 derece civarlarında çıkarmamı da gerektirecek bir acil durum yoksa niye çıkartıyım ki :) Herkes kafasına göre takılabilir tamamı ile tercih meselesi. Cimrilik değil benim yaptığım o prodriveSTI'mıdır nedir o arkadaş yazmış ya en azından yarı parasını kendin kazanıp alırsan ve bununla beraber ruhsatında kendi ismin yazarsa kıymetini anlarsın. Tartışmaya girmem. Ben daha önceki tüm arabalarıma bu şekilde baktım.

berkred
02-02-2012, 07:56
maşallah araçlara.çok güzel eğlenmişiniz

997TT
02-02-2012, 09:16
Yahu arkadaslar,neyi tartisiyorsunuz?
İsteyen arabasini yakar ister her gun cilalar,opup koklar...
Ben 2002 den beri tum araclarimi "kendi kazandigim para" ile aldim.
İlk aracimdan bugune kadar yuzden fazla arac almisim(vergi dairesi soyluyor,sagolsun,ceza yollamislar) kendi adima,hic birini ne araziden,ne pistten,ne kardan,ne camurdan esirgemedim!
Gidip aptalca arabami cukurun gobegine sokmadim,redline dansi yapmam,cit ses gelur hemen ustalarima kosarim! Benden onlarca kisi araba almistir,birtanesi bile ertesi gun saydirmadi,hep tesekkur etti...
Arac arkadan iter olsa cikarmam ama yeni diff in marifetlerini ancak karda,zorlamadan 1500 devirde gorebilecegim yegane ortam! Tork dagilimini en net bu sartta gorursunuz!
Kimse isin bu noktasina bakmiyor...
Neyse,guzeldi. İnsallah tekrar yagar...

ProdriveSTI
02-02-2012, 10:20
vay arkadaş yazmaz olaydım...

raptor
02-02-2012, 10:23
Hocam aracınıza bir nazar boncuğu takın , trafikte bütün gözler sizdedir muhtemelen.Kazasız belasız kar küremeler :)

997TT
02-02-2012, 13:24
vay arkadaş yazmaz olaydım...
Sorun yok,ekrandan herzaman ınsanlar bırbırını anlamıyor ;)
Herkesın fıkırlerı farklı olabılır,ısın guzellıgıde bu zaten. Yeterkı saygı hatta sevgıyı korursak,duzenımız bozulmaz...

Harunde
02-02-2012, 13:28
maşallah karda çok iyi görünüyor...
rodaj bitse birde kar lastiği olsa gerisini düşünemiyorum...

videolarda baya eğlenmişsiniz ne güzel...

rodya
02-02-2012, 13:35
GT-R'ım olsa ben de aynısını yapar,zorlardım aracı.
Karım olsa onu da boşardım.
Evet bekarım :)

imprezaWRC
02-02-2012, 13:48
Karım olsa onu da boşardım.
Evet bekarım :)
:D:D:D başarılı :D:D

kelalper
02-02-2012, 14:03
Yahu arkadaslar,neyi tartisiyorsunuz?
İsteyen arabasini yakar ister her gun cilalar,opup koklar...
Ben 2002 den beri tum araclarimi "kendi kazandigim para" ile aldim.
İlk aracimdan bugune kadar yuzden fazla arac almisim(vergi dairesi soyluyor,sagolsun,ceza yollamislar) kendi adima,hic birini ne araziden,ne pistten,ne kardan,ne camurdan esirgemedim!
Gidip aptalca arabami cukurun gobegine sokmadim,redline dansi yapmam,cit ses gelur hemen ustalarima kosarim! Benden onlarca kisi araba almistir,birtanesi bile ertesi gun saydirmadi,hep tesekkur etti...
Arac arkadan iter olsa cikarmam ama yeni diff in marifetlerini ancak karda,zorlamadan 1500 devirde gorebilecegim yegane ortam! Tork dagilimini en net bu sartta gorursunuz!
Kimse isin bu noktasina bakmiyor...
Neyse,guzeldi. İnsallah tekrar yagar...

Murat valla doldura doldura gelio. Bu akşam Buğra senin GTR la benim Megane a drag yaptırır benden söylemesi. :D
Bu arada vergi dairesi saolsun araba alıp kullanıp satan herkese galerici muamelesi yapıp giydirmiş. Delik nenemin donu gibi olunca kapatmaya çalışıolar.

AşkınS.
02-02-2012, 14:24
yahu muhabbet nerelerden nerelere gelmiş el alemin şeyiyle gerdeğe girmek bu oluyo herhalde.

Nazar değmesin inşallah..

ProdriveSTI
02-02-2012, 14:25
Sorun yok,ekrandan herzaman ınsanlar bırbırını anlamıyor ;)
Herkesın fıkırlerı farklı olabılır,ısın guzellıgıde bu zaten. Yeterkı saygı hatta sevgıyı korursak,duzenımız bozulmaz...

Bir ard niyetle söylememiştim abicim ama dediğin gibi herkesin fikri farklı a desende bazen b diye anlıyorlar sonra açıklaması zor oluyor...
Neyse,Kusura bakma abicim durduk yere gerginlik yarattığım için konuda :(

Ferhat_V
02-02-2012, 14:42
valla çok güzel eğlenilmiş :D ben olsam boş bir yerde 2 tur çevirmeden bırakmazdım ne marka olursa olsun metal sonuçta :D

BU®AK
02-02-2012, 14:55
Maşallah abi zevkini çıkarmayacaksan neden bu kadar para verip garaja kapatasınki en güzelini yapıyorsun :)

CmrHun
02-02-2012, 15:57
Semi slickler ile güle oynaya yürümüş araba. Beklemezdim açıkcası (:
Rodaj süresi için de sabır dilerim nefsi terbiye eder yahu :D

Gokturk01
02-02-2012, 22:57
Adam malının esiri değil hakkını vermiş.

Vlkn
02-02-2012, 23:01
bizde 10 liralık rs'i çıkarmıyoz karda Adam GT-R'la kazıyor ortalıgı :D

phoenixs
02-02-2012, 23:03
böyle bi arabam olsa ölümsüz olurdum herhalde :)

öskür
02-02-2012, 23:05
Baskan karda arabani bi otoparktan cijardin olay oldu bide cikarip gazlasan kimbilir neler olurdu:)

997TT
02-02-2012, 23:25
Sekerim oyle valla,ne diyecegimi sasirdim...
Afyona gidiyorum yarin ;)
Haftasonu lodos var,anladin sen...

Dodoo
03-02-2012, 00:12
Belediyelere de bundan lazım :D Gt-r bi başka ya :)

cabrioleter
03-02-2012, 00:17
süper görünüyor araç ya. japonlara sempati oluşmaya başladı gözümde :D