PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : klıma ıptalı,ummadıgımız hp ler fenalar fenası 240 hp 227whp anam anam

STP
03-01-2008, 02:49
http://www.youtube.com/watch?v=8laKks3tTec

FT106
03-01-2008, 02:59
Şakamı bu ya ahahaha :D

^^ANIL^^
03-01-2008, 03:05
çok iyi gerçekten buda bir yenilik işte türklere özgü :)

M_PROJECT
03-01-2008, 03:20
ya kendi kendini rezil etmek budur . surucuyu gec araba sahibini bos ver , anladigim kadariyla bu adamlar tv programi yapio . iste zihniyet yanlis . sen araba programi yapiosun adam ne derse yayinliosun . sormazlarmi sana kardesim ne marka egzantrik kac derece , nerde bunun valve traini , piston ne beyin ne yazilim ne vsvs ... Al iste arastirmadan etmeden bi egzantrikle 240 hp alan zihniyeti sen insanlara yayinlarsan , insanlar once sana gotuyle guler sona o arabanin sahibine ... demekki sole saglam bi araba ciksa 4 haneli rakamlardan baslicaklar ummaya ...

Enes-x
03-01-2008, 03:52
Bence bilerek yapıyolar..Bu tür saçmalıklara herkesin tepki gösterceğini çok iyi biliyolar.Gösterilen tepkide bu videoya ilgi demek aynı zamanda..Stand up gösterisi izlermiş gibi izleyin keyifli geliyo o zaman sinirlenmiyosunuz :D

gökh@n_gr
03-01-2008, 06:46
herşeyi geçtimde arabaya yazık ya neler yapıyolar

B!Rtan
03-01-2008, 07:03
yarışlarda hep birinciyim allaha şükür diyo :D

Tugral
03-01-2008, 07:25
Ben bu TV kanalkında yönetmenlik yapıyorum. Bu program yüzünden bazen utanıyorum ulan neler diyolar diye. Hatta arabalara olan ilgimden dolayı bazı çekimlere bende gidiyorum bakıyorum arabaya falan verilen röportajlarda neler sıkıyorlar inanamazsınız. Bunun gibi bissürü video var. Yanlış anlasılmasın benim programla alakam sadece yayınlandığı zaman programı yönetiyorum o kadar :) Ama bazı sözlerinize katılamıycam. Bu program akdeniz bölgesine yayın yapılıyor sadece ve araç bulmak bir sıkıntı oluyor program yapımcısı için. Bulunan araçların sahiplerinede oturup yok bu o kadar güclü değildir demek olmuyor. Oturupta arabasını çekipte oha bu kadarda olmaz diyemeyeceğinden bişe söylemiyorlar. Bunun gibi çok şeyler var Tuning dergilerindede . Bizimkilerin işinede geliyor bu. Şu an iyi - kötü o programın reklamı oluyor ve o bundan kazanıyor ;) Misal Pembe Şahin vakası. Adam acaip mutlu o arabayı cıkardığı için hiç bu kadar izlenmemişti diyor :D Siz anlayın gerisini. Ha bunun yanında Selahattinin arabasından tutunda berkin DJ'e kadar biçok sağlam arabada çıktı bu programa. Ama arabadan anlamayan birisi bu programı yaptıkca salak bi şekilde devam edicek. İlerde ele gecirmeyi düşünüyorum destek verirseniz :D

Tugral
03-01-2008, 07:31
bu arada videoyu yeni izledim hacı abiymiş arabanın sahibi :D ahsuahsuahsa o da dassaq gecio programla orda ahsuahsuahsua yarıldım yaw :D

orc
03-01-2008, 07:52
hemde honda cti :D:D

M_PROJECT
03-01-2008, 07:54
Ben bu TV kanalkında yönetmenlik yapıyorum. Bu program yüzünden bazen utanıyorum ulan neler diyolar diye. Hatta arabalara olan ilgimden dolayı bazı çekimlere bende gidiyorum bakıyorum arabaya falan verilen röportajlarda neler sıkıyorlar inanamazsınız. Bunun gibi bissürü video var. Yanlış anlasılmasın benim programla alakam sadece yayınlandığı zaman programı yönetiyorum o kadar :) Ama bazı sözlerinize katılamıycam. Bu program akdeniz bölgesine yayın yapılıyor sadece ve araç bulmak bir sıkıntı oluyor program yapımcısı için. Bulunan araçların sahiplerinede oturup yok bu o kadar güclü değildir demek olmuyor. Oturupta arabasını çekipte oha bu kadarda olmaz diyemeyeceğinden bişe söylemiyorlar. Bunun gibi çok şeyler var Tuning dergilerindede . Bizimkilerin işinede geliyor bu. Şu an iyi - kötü o programın reklamı oluyor ve o bundan kazanıyor ;) Misal Pembe Şahin vakası. Adam acaip mutlu o arabayı cıkardığı için hiç bu kadar izlenmemişti diyor :D Siz anlayın gerisini. Ha bunun yanında Selahattinin arabasından tutunda berkin DJ'e kadar biçok sağlam arabada çıktı bu programa. Ama arabadan anlamayan birisi bu programı yaptıkca salak bi şekilde devam edicek. İlerde ele gecirmeyi düşünüyorum destek verirseniz :D

klasik reytingci medya taktigi . sisir , abart , salla , yedir . yersen ....

Sheyhzade
03-01-2008, 08:01
bu arada videoyu yeni izledim hacı abiymiş arabanın sahibi :D ahsuahsuahsa o da dassaq gecio programla orda ahsuahsuahsua yarıldım yaw :D

Peki Tuğral , türkçeyi daha iyi telaffuz edebilen bir spiker bulamıyolar mı abi allah aşkına ? adamın konuşması tek kelimeyle rezalet ya :Deli:

Tugral
03-01-2008, 08:01
aynen kardes sisir salla , reyting veren ne varsa yap bu sponsorlarında işine geliyor programcınında kanalında. İzleniyormu ewet hemde youtube da bile :D İşlem tamam ;)

Tugral
03-01-2008, 08:03
Peki Tuğral , türkçeyi daha iyi telaffuz edebilen bir spiker bulamıyolar mı abi allah aşkına ? adamın konuşması tek kelimeyle rezalet ya :Deli:

programı yapan adam o . Programcı sıkıntısıda var. Ben bu kanala Türkiyenin Küçük yüzü olarak bakıyorum. Büyük medya sirketlerinde sebnem şefıra program sunduran zihniyeti kücültün antalyaya sokun bakın ne oldu :D

M_PROJECT
03-01-2008, 08:07
aynen kardes sisir salla , reyting veren ne varsa yap bu sponsorlarında işine geliyor programcınında kanalında. İzleniyormu ewet hemde youtube da bile :D İşlem tamam ;)

ozaman yazin cekimlerde 3 5 rus felan da serpistirsinler ehehe gece yayinda ii gider :D

Tugral
03-01-2008, 08:09
beklein beklein ben yapıcam herkes sewerek izlicek. Sürekli Du it yorselflerimi anlatıcam. Çok eğlenicez :D

Sheyhzade
03-01-2008, 08:30
beklein beklein ben yapıcam herkes sewerek izlicek. Sürekli Du it yorselflerimi anlatıcam. Çok eğlenicez :D

aman abi senin du it yorselflerin karın ağrısı yapıo bende , anlatımdan kaynaklanan gıdıklamalar yüzünden :D

MeRtCaN
03-01-2008, 08:38
honda ctı ne abı?

M_PROJECT
03-01-2008, 08:39
yayin anlayisi o mertcan :D okadar ki adam V ile C nin yerine bile dikat etmemis huaha ordan da bi reyting :D

Sheyhzade
03-01-2008, 08:42
honda ctı ne abı?

bak herkes bişey yakalıyor , daha kim bilir kaç kişi izliyor ya deli reyting var olayda :D

Tugral
03-01-2008, 08:50
daha pembe panteri gecebilen video olmadı :D

Kaan
03-01-2008, 08:56
yine aynı adamın sesi ya :D pembe şahinin tanıtımını yapan deilmi bunlar hahahahahahahahhhahahaha öldüm gülmekten yine ya :D

angel farlar,alevli koltuk kılıfları haahaah :D araç sahibine ztn bişey dmiorm bi arabanın içine böle edilir heralde :D

USTAaa
03-01-2008, 09:21
amam tuğral,murat duymassın.....ama gercekten su programı ele geçir....

Kemal_H
03-01-2008, 10:11
hehe sabah okudum Osman görmesin konuyu dedim hemen yapıştırmışsın yorumları eheee :D

nitrO_Oxide
03-01-2008, 10:32
bu bence biraz arac sahibiyle alakalı bi durum ben bu kanalın forumunda moderatorum ve mecburen cvp verme gereği duyuyorum
benimde aracım bu tv kanalında yayınlandı ve bende bunun gibi bi roportaj yaptım fakat ne ben aracımda olmayan seyleri soyledim nede onlar benim pof poflamaı soyledilerhepsini arac sahibine bırakıyorlar onlarda elleri mahkum yayınlıyorlar..

bunu sadece bu kanal yapmıyor bakın dergide yayınlanan bicok aracta hepsinde koni amortisor chip vardır :) gorunmuyor nasılsa salla gitsin bunun aynısını dergicilerde yapıyor aynı suclamayı onlarada yapalım ozaman...

sonuc olarak videoyu desteklemiyorum bende izlediğimde gulmustum ama kanala değil aracın sahibine ;)

yayın yonetmeni Murat Seyirciyede ulasırsam umarım sorulanıza cvp vericektir..

AyB_Tv
03-01-2008, 10:44
türkiyede daha doğru dürüst bir modifiye programı olmadıki.. hatta bu kafayla hiçbir zaman olmayacakta..

MiaMi
03-01-2008, 11:19
bu bence biraz arac sahibiyle alakalı bi durum ben bu kanalın forumunda moderatorum ve mecburen cvp verme gereği duyuyorum
benimde aracım bu tv kanalında yayınlandı ve bende bunun gibi bi roportaj yaptım fakat ne ben aracımda olmayan seyleri soyledim nede onlar benim pof poflamaı soyledilerhepsini arac sahibine bırakıyorlar onlarda elleri mahkum yayınlıyorlar..

bunu sadece bu kanal yapmıyor bakın dergide yayınlanan bicok aracta hepsinde koni amortisor chip vardır :) gorunmuyor nasılsa salla gitsin bunun aynısını dergicilerde yapıyor aynı suclamayı onlarada yapalım ozaman...

sonuc olarak videoyu desteklemiyorum bende izlediğimde gulmustum ama kanala değil aracın sahibine ;)

yayın yonetmeni Murat Seyirciyede ulasırsam umarım sorulanıza cvp vericektir..

Dergilerdeki insanlar bana göre artık bunu yapmıyorlar. Farkındamısınız eskiden beygirler havada uçuşurdu şimdi stock motor neyse onun değerleri veriliyor. Polomik yaratmak için yazmıyorum ama dergiler bilinçlendi.

Ayrıca bu VTI a hakaret gibi CTI Yazılmasıda çok saçma. Bence bu arabanın sahibide ne olduğunu bilmiyor arabada neyin neye yaradığınıda bilmiyor. Birisi yapmış arabayı al demiş şu kadar beygir oldu kullan. VAFC bile yok arabada.

Son söz eski Şahin Doğancılar şimdiki 106 gti ve VTI sahipleri denilirdi adam birkez daha kanıtladı.

Bende dünya para verip koni taktım STI dan daha iyi yol tutuyorum , :)

mertacar
03-01-2008, 11:22
header yok 240 hp jdklajdaksld :D aaa sımdı gordum arka camda stıcker var +12 HP ;)

yusufbatırel
03-01-2008, 11:24
klasık apachı ıste.krom eksoz ucu 50 hp metal paspaslar 50 hp jsv 7 renk 25 hp mantıgı:))

nitrO_Oxide
03-01-2008, 11:31
Dergilerdeki insanlar bana göre artık bunu yapmıyorlar. Farkındamısınız eskiden beygirler havada uçuşurdu şimdi stock motor neyse onun değerleri veriliyor. Polomik yaratmak için yazmıyorum ama dergiler bilinçlendi.

inan bana halen yapmaya devam ediyorlar bu sadece beygir için değil olmayan bircok parca var olarak yazılıyor bu ayın dergisinde biile bi cok aracta mevcut :)

beygir dersekte izmir fuarından zaten biliyor herkez :)

bence insanlar bilinclensin ondan sorası zaten gelir

mustafa-u
03-01-2008, 11:55
hehe sabah okudum Osman görmesin konuyu dedim hemen yapıştırmışsın yorumları eheee :D

sen osman görmesin demişsin ama ben son üye olan kişi olarak OTOBAN'ı gördüm kesin sitede bi durum var diye düşündüm vede haklı çıktım.... :D :D

HACI eskiden tanıdığım bir yüz..
tvdeki yorum ve konuşmalara diyecek birşey bulamıyorum...( onları tanıyan bilen bilir )

cem
03-01-2008, 11:56
37 ve 42. saniyeler arasındaki efektle bir mesaj verilmeye çalışılmış sanırım.

Kaan
03-01-2008, 11:58
hahahahhaha yarıl :D

Tugral
03-01-2008, 12:03

Ayrıca bu VTI a hakaret gibi CTI Yazılmasıda çok saçma. Bence bu arabanın sahibide ne olduğunu bilmiyor arabada neyin neye yaradığınıda bilmiyor. Birisi yapmış arabayı al demiş şu kadar beygir oldu kullan. VAFC bile yok arabada.

Son söz eski Şahin Doğancılar şimdiki 106 gti ve VTI sahipleri denilirdi adam birkez daha kanıtladı.

Bende dünya para verip koni taktım STI dan daha iyi yol tutuyorum , :)

yapma gözünü sewim hacı abi bilir neyin ne olduğunu onun eline arabayı veripte al bin dicek görmedim :D görmesin walla

Oz`
03-01-2008, 12:05
LEnnnnnnnnnnn sen kim 240 kim çekilllllllll :) 160 whpo hep sona gell :):) böle reziliz işte !!! kınıyorum!

Tugral
03-01-2008, 12:06
oz da kınadı :D

Oz`
03-01-2008, 12:07
ahahaha midifiye ile sınırlı deilmiş kaput altı yapmak lazım buna!

Tugral
03-01-2008, 12:09
Ozgun arabanı getirde senin arabayıda cıakralım. Ama iddialı konusman lazım ki cok izlen :D

MiaMi
03-01-2008, 12:10
yapma gözünü sewim hacı abi bilir neyin ne olduğunu onun eline arabayı veripte al bin dicek görmedim :D görmesin walla

Hacı abin görsün bence. Al bin demiş birisiki bu beygirler çıkıyor ortaya. Eğer bilinçli birisi ise bunları söylemesi yakışık almaz.

Oz`
yok abi kalsın dergiyebile zorla çıkmş bi adama Tv diosun :)

abi makul bişi söle 180 de ya kim inanırki ya 900 hp yaz dewam ozaman yazık günay ha

cem
Tugral smdi gördüm senin kanal bu mu yaw :)

Hepsini geçtimde Drag 1.siyim diyo arkadas yanlız ? :Deli:

MiaMi
03-01-2008, 12:12
Yok gerçek ise bizdede vti var neyse parası verelim 200 lerde olsun arabamız. Zamanında 161 tekere alacam diye neler yaptı arkadaşlar. Bu kadar kolaysa valla yaptırayım.

Tugral
03-01-2008, 12:12
illegalde iyiydi harbiden :) He birde antalyada sierra cosworthleri vardı turbo onunlada 1.liği var. Sanırım bikaçtane daha olmalı. Arkadas sağlam araba yapar eğlencesine cıkmıstı eğlenmişte işte daha ne :D

Oz`
03-01-2008, 12:13
ilk 3 olayı sölim o filitre ile olmaz orjinal headers ile olmaz orjinal emme ile olmazz :)

Tugral
03-01-2008, 12:15
Dupdubudubdub reklamlar dubudububu :D

mustafa-u
03-01-2008, 12:16
tam bir komedi showuna döndü konu...:D :D :D

tuğral...
sus yeter gari kapa gaganı yahu dahada güldürme milleti...:D :D

Tugral
03-01-2008, 12:17
naapam yaw benim derdim diil açıklıorum sadece :D

STP
03-01-2008, 12:19
Yok gerçek ise bizdede vti var neyse parası verelim 200 lerde olsun arabamız. Zamanında 161 tekere alacam diye neler yaptı arkadaşlar. Bu kadar kolaysa valla yaptırayım.
yok cnm ne ugrasması fıltreyı son susturucuyu taktık bıttı kandırma mılletı :D

Tugral
03-01-2008, 12:27
selcuk da boyuna video buluo yutub canavarı koltuk diince içi gitti videolara saldı kendini :D

Kaan
03-01-2008, 12:27
el frenini çek , dip gaz ver , KES KESKESKESKEKESici :D:D:D

TT_BOY
03-01-2008, 12:29
Enjoy farlarıda farmış :)

STP
03-01-2008, 12:30
selcuk da boyuna video buluo yutub canavarı koltuk diince içi gitti videolara saldı kendini :D
daha neler vardıda fıtank olunca koyam dedım :D

Tugral
03-01-2008, 12:31
daha neler vardıda fıtank olunca koyam dedım :D

otobanınsa vardır kesin bişiler daha

STP
03-01-2008, 12:33
yalnız acıklamada whp degerınıde vermelerı essız :D

Tugral
03-01-2008, 12:35
sirketin arkasında dyno var orda bakıoz :D

Maxiboost
03-01-2008, 12:43
hihihohohohiahahha :D

Mr.K
03-01-2008, 13:04
son kayit olan uyemis OTOBAN bakalim neler aciklicak ama videoya guliimmi agliim mi anlamadim:D

tugralin burdaki yorumlar aciklamalar bitirdi ztn beni:D

gurcell
03-01-2008, 13:24
Puahahah, beygirler havada uçuyor, aman dikkat edin başımıza düşmesin. Bu ne yahu şaka mı bu? dereceli eksantrik ve filtre ve komple eksoz nerde 240+ hp veriyormuş, remap bile yok.

Bu alet 240 hp ise benim arabam şu anda 500 hp, ayrıca ben de colin mcrae'yim :), bu amcanın tabiri ile konuşayım biraz, büyük kafa turbo ve fimiç intercoller koyup bide üzerine çip tunik yaparsam 700 hp'yi zorlarım bende. Hey allahım sen nelere kadirsin...

ps: Bide 8000 euro harcamış, o paraya turboya çevirirsin bunu yaw, biraz ufak at da civcivler yesin hocam yahu.

STP
03-01-2008, 13:29
benım bu modta konustugumu dusunebılıyomusunuz :D

Sheyhzade
03-01-2008, 13:32
millet yapıyor yaw , siz boşuna uğraşıonuz yok remap yok enjektör yok piston diye.götürün abimiz direk yapsın 240hp

Istilldo
03-01-2008, 13:38
umulmadık beygirlerle karşılaştık diyo :D:D:D

Sheyhzade
03-01-2008, 13:41
umulmadık beygirlerle karşılaştık diyo :D:D:D

hiç beklemioduk meğersem motor farklıymış , dynoya falan para vermedik , bizim arkadaş bindi ölçtü biçti 240hp olduğuna karar verdi. araba o kadar güçlü ki belim kırılmasın diye el freniyle kalkıyorum ahahahahahah :D:D:D:D:D

Istilldo
03-01-2008, 13:43
yazık aslında ya insanlar hayal dünyasında yaşıyo gerçekle karıştırınca böyle saçma olaylar oluyor..

Serkan.S
03-01-2008, 13:52
enjektöru varmıs hakkını yemeyın uahuahua 8000 € ne dagıldım ımdattttt o jantlar ne o çıtalar neeeeeee allahım akıl fikir ver

Berkan
03-01-2008, 14:01
adam doru soluo umulmadık beygirler cıktı karsımıza :D
sade aile arabası :D
bıyıklı cti :D

miniks
03-01-2008, 14:33
oha cok ıyı project cars bolumune alalım arkadası zuhauauhauhauah

dıfransıyel oranları ıle oynamıslar 2 dıs kısaltmıslardır sımdı bunlar eyvah... bıde tekere kayıp cok az valla ıyımıs...

ama bırsey farkettım oem headers daha verımlı sanırım... abı cozmus olayı eyvallah :)

levent
03-01-2008, 14:45
honda ne zmn civic cti diye bi model çıkardı ki :D

Mr.K
03-01-2008, 15:10
honda ne zmn civic cti diye bi model çıkardı ki :D

ordaki CTI aciklamasi aslinda arabanin guucunden kaynaklanio arac aslinda sleeper modunda ve sahibide belirtmemis aracin turbo olduunu aciklamayi yaziorum

Civic
Turbo
Injection

=CTI :D:D:D:D:D:D:D

Mrt
03-01-2008, 15:14
onur ahasjajdhasud:D yardın ahyaudhasd

Berkan
03-01-2008, 15:14
kliması olmayan -5 le baslıyo ise ahhah :D

FaTiH44
03-01-2008, 15:16
açıklamalar bomba:D

mertacar
03-01-2008, 15:47
o deıl de bu araba alınır ya tertemız vtı mod yok bısı yok bı fıltre var :D

dragon07
03-01-2008, 15:56
:D bunlar normal makara yapmışlar.he su var youtubEDE herkes izlior alan memnun satan memnun:D aslında draglarda cok dereceleri var ama can sıkıntısı zaten tanısanız çok gülersiniz:D mack performancess:D hee şimdi draglarda ne yapmış diyenlere söleyim şuanda cosworth yaptılar en son arabanın beygir bilmioz sallamayalım ama belki bilen vardır +700 draglarda gelirler hep beraber walla ozaman da böle dalga gecilecekmi yoksa gene efsanemi çıkcak antalyadan bellii olcakk:D:D

Maxiboost
03-01-2008, 16:23
bilmioruz sallamayalım ama +700 :D süper açıklama eheheheh

Mr.K
03-01-2008, 16:33
ahahaha videoyu silmishler ahahahaha

G_TT_I
03-01-2008, 16:35
ewt video yok:)

STP
03-01-2008, 16:48
sıteye koydugumuz hersey olay oluyo otoban programındanda ıhtar gelırse sasmayın:D

Mr.K
03-01-2008, 16:52
sıteye koydugumuz hersey olay oluyo otoban programındanda ıhtar gelırse sasmayın:D

yok canim artiko kadarda diil ayrica burda hakli olan bi tarafvarsa bizleris...kimse onlara gidinde motorun icini acin bakin dereceli varmi die sormuo ama denilen seylerdende o arabadan 240hp cikmicani bilmeleri lazim netice itibari ile..ztn OTOBAN adiyla uye olan bir kisi mevcut eminim ilerleyen zmnlarda aciklama yapicaktir olumlu yada olumsuz yonde ..belki bizim tek hatamiz alayci bi tavir usplup takilmamz olabilir oda isin eglencesi ztn..yeri geldiinde ovmeyide biliyo bu sitedeki cogu insan ama yeri geldiindede :heyoo: alayci konusmayida bilio ney neyi gerektiriosa (lafa bak turkceyi katlettim) o sekilde davranio burdaki cogu insan...bende dahil.

MiaMi
03-01-2008, 16:57
Onur sen benim araçın konusunda ne güzel yazmışsın. Hoşuna gitmeyen bişey olsada bunu daha güzel alaysız yazacaktın bunu biliyorum. Ancak ben oraya kalkıp gerçekçi dayanağı olmayan bişeyler yazsa idim mesela veilside body oldu falan gibi. Hadi be git işine derdin belki bahsettiğin alaycı uslubu kullanırdın. Ancak bunu ben en baştan doluya boşa sıkmayarak engellemiş oldum.

Eğer bu videodaki araç sahibide ve sunucu bilinçli bir şekilde anlatsa idi , sadece programı doldurmak olsun diye 200+ hplerden bahsetmese idi belki bizde temiz vti diyecektik geçip gidecektik.

Mr.K
03-01-2008, 17:55
Onur sen benim araçın konusunda ne güzel yazmışsın. Hoşuna gitmeyen bişey olsada bunu daha güzel alaysız yazacaktın bunu biliyorum. Ancak ben oraya kalkıp gerçekçi dayanağı olmayan bişeyler yazsa idim mesela veilside body oldu falan gibi. Hadi be git işine derdin belki bahsettiğin alaycı uslubu kullanırdın. Ancak bunu ben en baştan doluya boşa sıkmayarak engellemiş oldum.

Eğer bu videodaki araç sahibide ve sunucu bilinçli bir şekilde anlatsa idi , sadece programı doldurmak olsun diye 200+ hplerden bahsetmese idi belki bizde temiz vti diyecektik geçip gidecektik.

guzel anlatmišsin:D katiliorum hepsine tek tek..ama sende bi veilside yapsaydin fena olmasdi hani:hahaha:

Berk007
03-01-2008, 18:23
benim videoda da çakar var yazmışlar ama yok :)
adamları yalancı çıkarmamak adına alsam mı ki bi çift ??

SkY
03-01-2008, 18:24
videoyu kaldırmışlar...bu öğlen vardı yeni kalkmış demekki..

Low-Rider
03-01-2008, 18:25
benim videoda da çakar var yazmışlar ama yok :)
adamları yalancı çıkarmamak adına alsam mı ki bi çift ??

bence bi kulaklarına çıtlat hediye etsinler :)

dragon07
03-01-2008, 19:45
maxiboost ben bilgi için vermiştim yaptıgı arac die
http://www.youtube.com/watch?v=AqfziTESRug
mümkümse bu videoyu izle arkdasım sallamaya yerr yokkk:D

Dragger
03-01-2008, 20:12
Mantık : Reklamın iyisi kötüsü olmaz ;)

MiaMi
03-01-2008, 20:34
sen benden bahsetmişin galiba sen bu sitede usta ama ben üye olmadıgım için giremiyorum daha mesajda okumadım işin gercegi ama bir arkadaşım bana hiç iyi bahsetmedi gercekten götü birşey varsa yarın ilk işim veya üyeligim kabul olur olmaz ilk işim küfür yagdırmak olacak ama sen insan gibi bişeyler yazdıysan kusura bakma benden bukadar haaaa bu arada benim iş yerimin önünde bahce var yani ben istedigim kadar beygir yetiştiririm sen rahat ol gocuntun varsa veya bir sorunun varsa buyur gel
mack_performans@hotmail.com burdan ulaşa bilirsin:soru:

Bu arkadaş bana özelden mesaj göndermiş. Msn e ekledim ancak henüz görüşemedik. Merak ettiğim burda birisi ona hakaret ettiğimi söylemiş. Adamda haklı olarak sana küfür edeceğim felan diyor. Bunu yapan delikanlı kim acaba merak ettim doğrusu. Mümkünse bi kendini belli etsin. Ne anlattığını çok merak ediyorum.

STP
03-01-2008, 20:38
alala noluyor yaa. bu mack performans kım ne noluyo? kım kıme kufur edıyo, yavas etsın kufuru hele evlı barklı bı adama hıc etmeye kalkmasın...kım kıme gaz verdı sımdı bu konuda delıkanlı gıbı cıksın soylesın

MiaMi
03-01-2008, 20:41
Mesaj gelir gelmez Oz la konuştum üyeliği onayla diye. Hakaret iddalarını bi okusun, yok yani yazdıklarımı tekrar okudumda bundan daha efendi ne yazılır bilmiyorum.

M_PROJECT
03-01-2008, 20:42
bu arkadas bi buraya yazsin once neyi nasi anlamis .

STP
03-01-2008, 20:42
yaw kım neye hakaret etcek aga sacmalanmasın burda...

STP
03-01-2008, 20:43
ben ekledım msn e acan yok?

MiaMi
03-01-2008, 20:44
Yok bu kişinin bilgisayarı iş yerinde olabilir. Biri var ben onu merak ediyorum bu kişiye msj ulaştıran oda sürekli gece gündüz giriyor siteye o çıksın ortaya.

Tugral
03-01-2008, 20:45
sabah girer msne hacı abi . Sorun olmaz iyi birisidir anlasırsınız küfür falanda etmez sinirlenmiştir sadece.

^^ANIL^^
03-01-2008, 20:45
yine ne oldu kardeşim ya illa birşey çıkıcak hani :):)

Oz`
03-01-2008, 20:46
Üye: cakk (id: 3171)
E-mail ant_vtec07@hotmail.com
Ana Kullanıcı Grubu Registered Users

Üyelik Tarihi 3 ocak 2008 17:59
Son Aktivitesi 3 ocak 2008 19:01

bilgilerinize !

MiaMi
03-01-2008, 20:47
sabah girer msne hacı abi . Sorun olmaz iyi birisidir anlasırsınız küfür falanda etmez sinirlenmiştir sadece.

Tugral Hacı abini bu duruma kim getirdi onu merak ediyorum. ?????

Oz`
03-01-2008, 20:48
gücenicek bişi yok bunda darılıcak bişide yok insanları kandırmanında manası yok 240 beygir b16 dan çıkarmak için atmosferik olarak yapılıcakların listesini yazmak istemiyorum bunu bir çok insan biliyor ki o headers ın mecbur olmak zorunda oldğunuda bilmeyen insan olduğunu sanmıyorum kimse kimseyi kandırmaya hakkı yok öle sölemeseydi insanlarda gülmeseydi gucanıcak bişi yok bunda

MiaMi
03-01-2008, 20:48
Üye: cakk (id: 3171)
E-mail ant_vtec07@hotmail.com
Ana Kullanıcı Grubu Registered Users

Üyelik Tarihi 3 ocak 2008 17:59
Son Aktivitesi 3 ocak 2008 19:01

bilgilerinize !

Sağol Dr.

MiaMi
03-01-2008, 20:50
Yarın sabah kısmetse konuşuruz. Rica ederim konu sağlam kalsında bi okusun arkadaş. Sonra ona burda olanları anlatana bir iki laf eder umarım.

M_PROJECT
03-01-2008, 20:51
bir cok atasozu bu konuya uyarlanabilir aslinda. basindan dedik reyting icin televizyonculuk yaptigini sanan adamlar oldukca iste bole kanmyan insanlarin yorumlari gucune gider adamin . olay basindan yanlis ...

Tugral
03-01-2008, 20:51
Tugral Hacı abini bu duruma kim getirdi onu merak ediyorum. ?????

beni zan altında bırakma kardes ben kimse söyle söyle demiş demedim. Ama linki vermiştim ona sanırım ondan sonra birilerinden öğrenmiştir

MiaMi
03-01-2008, 20:53
Adam söylüyor birisi bana anlattı diye. Hangi postumda hakaret var kim anlattı diyorum ben. Seni zan altında neden bırakayım.

MiaMi
03-01-2008, 20:54
A.q. sadece bana neden msj gönderdi bu adam. Neden 4 saatir adamı msn başında bekliyorum.

Tugral
ben açıklamamı yapayımda gerisi muhim değil. Sorun olacağını sanmıyorum konusulunur anlasılınır ;)

cem
Haber veren arkadaş kimse ona diyorum,
Söylede foruma girsin söylediginiz kişide yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesin.

Tugral
03-01-2008, 20:56
yaw forumda konu var böle böle diyen benim ama oturupta kimse sana sunu demiş biri bunu demiş demedim

MiaMi
03-01-2008, 20:56
Bian sinirlendim site sakinlerinde özür dilerim. Küfürlü yazmak istemedim.

cem
03-01-2008, 20:58
sen benden bahsetmişin galiba sen bu sitede ustaama bir arkadaşım bana hiç iyi bahsetmedi gercekten götü birşey varsa yarın ilk işim veya üyeligim kabul olur olmaz ilk işim küfür yagdırmak olacak ama sen insan gibi bişeyler yazdıysan kusura bakma benden bukadar haaaa bu arada benim iş yerimin önünde bahce var yani ben istedigim kadar beygir yetiştiririm sen rahat ol gocuntun varsa veya bir sorunun varsa buyur gel

Arkadas emin degil galiba senin iyi yada kötü yazdıgından.

Oz`
03-01-2008, 21:16
arkadaşlar denilmişki :) bu arkadaş üye olmadan okuyamaz neyse okusun gizlimi saklımız yok

MiaMi
03-01-2008, 21:25
Oz arkadaş msn açtı. Siteye giremiyormuş active oldumu tam olarak.

cem
03-01-2008, 21:34
Üyelik aktif girebilir siteye.

cakk
03-01-2008, 21:41
bakın arkadaşlar bu bahseddiginiz arac burda bende yani ben hecbeg olanı sattım ancak sedan var şu anda ama şu kadar konuşuyorum ooo anda oogerekiyordu onu konuştum çünkü ooozaman lar antalya cok karışıktı oyüzden ooo şekilde konuştum
haaa illede arabanın özelliklerini isteyen veya görmek isteyen varsa benim arabamda burda bende burdayım herkezide beklerim ve soruları cevaplarım mack_performans@hotmail.com

MiaMi
03-01-2008, 21:45
Hacı usta o zamanlar o şekilde konuşman gerektiğini söyledin haklısın. Ancak bu programı seyreden bu camiadan biri seni nasıl değerlendirir. Anladığım kadarı ile bu camida esnafsın yarın öbürgün bu video seni etkilemezmi.

cakk
03-01-2008, 21:51
abicim öncelikle burda herkezin önünde tayfundan özür dilerim valla ookadar doldumki kusura bakma kardeş sana özeldende özür dileyecem haaa bu arada bu arabada ne olması gerektini en az sizler kadar bende iyi bilirim beni antalyada olanlar iyi tanır arkadaşlar burda o kadar degişik insanlar varkiii adamın birisi cıkar ortada val yok yumurta yok herkeze meydan okur iş çittiye binince etek giyerler bende ooo zaman lar bu konuyu bu yüzden bu şekilde açıklama yaptım yani beni sizin anladıgınız gibi bir boktan anlamıyor sanmaları gerekiyordu ben hiç konuşmadan ve fotoraf cekinmeden anlamam artık siz düşünün bunu neden yaptımı olay bu arkadaşlar sizleride tetirgin ettigim ve üzdügüm için kusura bakmayın

MiaMi
03-01-2008, 21:57
abicim öncelikle burda herkezin önünde tayfundan özür dilerim valla ookadar doldumki kusura bakma kardeş sana özeldende özür dileyecem haaa bu arada bu arabada ne olması gerektini en az sizler kadar bende iyi bilirim beni antalyada olanlar iyi tanır arkadaşlar burda o kadar degişik insanlar varkiii adamın birisi cıkar ortada val yok yumurta yok herkeze meydan okur iş çittiye binince etek giyerler bende ooo zaman lar bu konuyu bu yüzden bu şekilde açıklama yaptım yani beni sizin anladıgınız gibi bir boktan anlamıyor sanmaları gerekiyordu ben hiç konuşmadan ve fotoraf cekinmeden anlamam artık siz düşünün bunu neden yaptımı olay bu arkadaşlar sizleride tetirgin ettigim ve üzdügüm için kusura bakmayın

Olur böyle şeyler abi önemli olan kalp kırılmadan tatlıya bağlanması. İleride inşallah yüzyüzede görüşmek kısmet olur.

Oytun
03-01-2008, 22:01
bakın arkadaşlar bu bahseddiginiz arac burda bende yani ben hecbeg olanı sattım ancak sedan var şu anda ama şu kadar konuşuyorum ooo anda oogerekiyordu onu konuştum çünkü ooozaman lar antalya cok karışıktı oyüzden ooo şekilde konuştum

........ :)

Serkan.S
04-01-2008, 01:21
yanlız tebrık ettım ;herkese gıder yapan kralcıları kandırmak ıcın tv ye cıkıpta hiç birşeyden anlamıyor gibi yapmak inanılmaz bi fikir 40 yıl dusunsem aklıma gelmez :D süper

selos2kturbo
05-01-2008, 01:25
:):):):):):):)::)::soru:

Samet.K
05-01-2008, 01:33
şakamı bu yaa :D:D
lütfen biri şaka desinn :D:(:(
nerden bulmuşlar buu sipipkieri yaa tuqral kardeşimm katılıyorum tepeden tırnağaa sözlerinee,
telefuz berbat,

OTOBAN
10-01-2008, 02:18
Selam www.techturkey.com üyeleri. Yaklaşık 10 sayfadan oluşan eleştiri, öneri, bilgi ölçme girişimi, bilgisiz deme gereksinimi, olmalı, olmamalı, saplantı kokan vb, özünde ise modifiyenin bilinçli bir şekilde ekranlara taşınmasını isteyen mesajlarınızı okudum. Aranızda mesaj yazan birkaç üyeyide yakından tanıyorum. Bir moderatörümüzün cevap hakkı doğduğu ile ilgili uyarısı üzerine sizleri aydınlatma gereksinimi duydum. Belki uzun bir mesaj olacak ama asla içinde sizleri aşağılayan, düzeysizlikle suçlayan, yargılayan, kısaca negatif bir söylem ile mesaj doldurulmayacak. Öncelikle bilgi söylemde değil eylemde kendini gösterir. Tv programları ise eylem değil söylem ile içeriğindeki anlatımlarını izleyiciye yansıtır. Eylemi gerçekleştirenlere mikrofonu uzatmak ister. Kısaca bir tv programı yapmanın, yani bizlerin yanında bize mikrofon uzatan bir programımız var demenin bazı zorlukları ve bedeli vardır. Zorluklarımızı anlatmak, yanlışlardan bu şekilde sıyrılmak için değildir. Ben bir tv program yapımcısı olarak modifiye konusunda en yeterli bilgiye sahip olmadığımın bilincindeyken, siz sevgili üyelerinde 13 yılını medya sektörüne vermiş biri olarak çok daha bilgili olduğunuzu söylemeyeceğinizden de eminim. Yıllar önce tv programı yapmak akademik ünvan isteyen bir işti. Şimdilerde ise daha çok fedakarlık ve cesaret işi. Halkanın birinin özverisiz ve disiplinsiz çalıştığında ilk önce sunucuyu etkileyen bir iş. Kısaca ekip işi. 5 yıl önce başlayan OTOBAN Programı bugune kadar 500 ün üstünde klasik, modifiyeli ve sıfır otomobil tanıtımı gerçekleştirmiş. bunların büyük bir bölümünü ise internet ortamında ziyaretçilerine sunmuş. Kendi çekim açıları, kendine has metin yazısı ve anlatım edası ile. Programın içeriğinde bulunan 12 adet özel bölümün tamamını değil sadece modifikasyon bölümünü anlatacağım. Modifiye henüz sektör halini almamış, bazı anlatım kavramlarının dergi ve tv lerde yanlış yazıldığı yada farklı yazıldığı veya anlatıldığı bir değişim dalı. Bu değişim dalını program içeriğimize alırken izleyicilerimizin taleplerini göz önünde bulundurduk. 5 yıl önce Antalya gibi bir şehirde modifiyenin ne seviye de olduğunu aramızdaki bazı üyeler bilirler. Zorlu yolculuğumuza yeni zorlu bir parkur daha eklerken hata yapabileceğimizin bilincindeydik. Ama modifiye sevdalılarının hislerine tercüman olabilmek, sektöre katkı sağlamak için eleştirileride hep zihnimizde değerlendirdik. İşte sizin eleştirdiğiniz ve bizimde yayından kaldırdığımız videoda 3 veya 4 yıl önce çekilmiş programımızın ilk modifiyeli otomobillerinden bir tanesi. Hata yapma olasılığımız elbet yüksek. Bu arada VTI CTI gerçeği ise sadece yazım hatasıdır. Modifiye bölümümde son iki yıldır daha dolgun, modifiye ekipmanı daha uygun en azından bazı kriteleri karşılayan otomobiller tanıtıyoruz. Bunun dışında Şahin ci Doğan cı dediğimiz tutkunlarımızıda unutmayarak ilginç bulduğumuz Şahin ve Doğan modellerinide program içeriğimizde izleyiclerimize sunuyoruz. Tabiki bundan sonra ilginç yada daha sıradışı Şahin Doğan yada kuş serisi otomobil olursa çıkarırız şartı ile. Sitemiz ve youtube den yaptığımız incelemelerde ilginçtir kuş serisi otomobiller daha çok ilgi çekmekte. Çok şık Honda lar bile kuş serisinin %10 luk izlenme oranına anca ulaşabiliyor. Şimdi iki konuda sizlerin dikkatini çekmek istiyorum. Bunlardan bir tanesi OTOBAN programı 500 ün üzerinde videosu sanal dünyada yer almaktadır. Bu videolara yapılan yorumlarda tarafımca süreli takip ediliyor. Çok olumlu söylemler ve tebrikler bizi mutlu ederken, ilginçtir %5 tarafıma %95 otomobil sahibine modifiyenin içindeki rekabet gereği söylenen sözlerdeki tecrübesizlik de bizi üzüyor. Selehattin in 650 hp lik S2000 otomobili bile ciddi eleştiriler alıyor ve bu gücün olmadığı abartıldığı söylenebiliyor. Bu yüzden eğrimiz ile doğrumuz ile biz sizlere bu videoları sunmaya devam edecek, gelen düzeyli eleştirileri de değerlendirmeye alacağız. İkinci konu ise kendi mesleğimin dışında yapmış olduğum bu programın inanılmaz zorluğu karşısında yaşadığım yoğunluğu bazı bilgisine güvendiğim arkadaşlarımız ile paylaşmak ve olası hataları da aza indirmek istiyorum. Forumda bazı arkadaşlarımızın modifiye konusunda program yapma istekleri beni mutlu etti. Ama ilginçtir modifiye bölümümüze şu ana kadar üstelik duyuru yapmamıza rağmen bir talip çıkmadı. Ben bu modifiye bölümünü üstlenip, aracın bulunmasını, sahibinin ikna edilmesini, çekim yerinin belirlenmesini, çekim gün ve satinin belirlenmesini, çekime gidilmesini, modifiye metninin yazılmasını, müziğinin 100 lerce müziğin arasından seçilmesini, montajının gerçekleştirilmesini, yayında hazır hale getirilmeisini sağlayacak, uzun ve yorucu emeğin kısası, bu özveriyi gösterecek bilgili bir modifiye tutkunun olmaması bu tip platformlarda program yapma isteğindeki arkadaşlarımızın samimiyet derecesini sorgulamamıza neden oluyor. Üstelik o bölümün satışıda geliri de bize ayrılan oranı ile tamamen üstlenene ait olacak. Ayrıca önerimiz diğer bölümlerimiz için de geçerli. Bizler öğrenmeye, birikimlerimizi paylaşmaya, özverili davranmaya, otomotivin her alanında zorlu 1 haftada hazırlanan sadece 90 dakikada tüketilebilen ve izleyicilerimizden geçer not alan OTOBAN Programını yapmaya devam edeceğiz. Sadece modifiyesi değil, klasiği, motosikleti, sıfır otomobili, otomobil ve motorsporları, trafik eğitimi, ikinci eli, festivaleri ve sektörel fuarları ile zorlu yolculuğumuza devam edeceğiz. Ve hep sonlarımızda kazasız ce vazasız günler dileyeceğiz.

M.S
www.otoban.org

STP
10-01-2008, 02:36
bı konu actık ortalık calkalandı :)

Tugral
10-01-2008, 02:39
bi koltuk istedik sen calkalandın :D

Maxiboost
10-01-2008, 02:40
abi bence seslendirmeyi yapan arkadaşı değiştirin :) otomobil sahibi yerine düzgün türkçe konuşan biri otomobili sergilesin çekimlerde biraz daha profesyonel davranın kadir köymenin çekimleri mesela :) süper bir program olur. Birde bence otomobillere gösterilen ilgi % si izleyen kesim ile alakalıdır bence :) mesela burda bu kadar insan pekte yakından takip etmiyoruz :) yayın hayatınızda başarılar dilerim

Tugral
10-01-2008, 02:43
maxi o seslendirmeyi yapan arkadas gitti zaten. Şimdi yeni videolardaki ses bence gayet basarılı.

2. Kadir köymenin çekimi için dnerden baksan 25.bin dolarlık malzeme gerekli. Bu programda 1 kameraman + 1 kamera + tripot tan baska bişe verilmiyor. Kamerada standart programlar için kullanılan normal bir objektif var. Öyle geniş açı falan yok. Kameraman vardiyası dahilinde (dıs cekim için max1-2 saattir) gider ceker ve gelir. Ayrı bir ekip yapmıyor bu programı. Şirket bünyesindeki personel yapıyor ;)

M_PROJECT
10-01-2008, 02:47
iide kanalda yayinlanmiormu bu ? sonucta techizat felan ne bilik isik kamera ses kanaldan tedarik edilinebilinir. kadir koymen amator olarak calisior , amatorden akstim kendi techizatini kendi temin edior cogunuda kendisi yapior zaten . bu isler emek isteyen isler sen nekadar hirsli ve icinden gelerek yaparsan isini alcagin meyvalarda olgun olur .

Maxiboost
10-01-2008, 02:54
maxi o seslendirmeyi yapan arkadas gitti zaten. Şimdi yeni videolardaki ses bence gayet basarılı.

2. Kadir köymenin çekimi için dnerden baksan 25.bin dolarlık malzeme gerekli. Bu programda 1 kameraman + 1 kamera + tripot tan baska bişe verilmiyor. Kamerada standart programlar için kullanılan normal bir objektif var. Öyle geniş açı falan yok. Kameraman vardiyası dahilinde (dıs cekim için max1-2 saattir) gider ceker ve gelir. Ayrı bir ekip yapmıyor bu programı. Şirket bünyesindeki personel yapıyor ;)

ya kalite demedim ztn imkanlar dahilinde açıları vs ne bilim montaj :) ileri geri oynatmaktan vaz geçsinler mesela :)

Tugral
10-01-2008, 02:58
iide kanalda yayinlanmiormu bu ? sonucta techizat felan ne bilik isik kamera ses kanaldan tedarik edilinebilinir. kadir koymen amator olarak calisior , amatorden akstim kendi techizatini kendi temin edior cogunuda kendisi yapior zaten . bu isler emek isteyen isler sen nekadar hirsli ve icinden gelerek yaparsan isini alcagin meyvalarda olgun olur .

Kardes kadir köymen amatörde olsa bu işe sağlam bi para yatırmıs. Şirketin elinde jimmy jip var. Kamerada var ama bunlar araba çekmek için olan basit aletler değil. Kadir köymendeki jimyy jip bahce merdiveninen yapılma misal olarak ;) Elindeki kamera XL1 ise oldukca paalı bir kamerada olsa bizdeki omuz kameraları gibi prof değil ama cekim için oldukca uygun. Geniş açısı vesaire bi tv kanalında lazım olan şeyler değil. Prodüksiyonlarda olan şeyler bunlar. Bunlar için emek değil sağlam bütce gerekir. Bizim şirket modifiye otomobil çekmek için yanıp tutusmuyor :D Aslında murat bu konuda cok yalnız o konuda katılıyorum. Ama yanlış yaptığı noktalarıda boş yere savunamam orası ayrı bir konu. Ama Çekim teçhizatı konusunda elinden gelen birşey yok...

Tugral
10-01-2008, 02:59
ya kalite demedim ztn imkanlar dahilinde açıları vs ne bilim montaj :) ileri geri oynatmaktan vaz geçsinler mesela :)

Bu programı sunan + hazırlayan + montajlayan + yapan =1 ...

B!Rtan
10-01-2008, 07:59
benim cep telefonumla çektiğim videolar daha güzel vallahi :)

OTOBAN
10-01-2008, 11:14
Eleştiri ve önerilerinize yazmış olduğum cevap içeriğinde özellikle bir konuya dikkat çekmiştim. Mesajımın içeriğinde üyeleri rencide etmeyecek, rahatsız etmeyecek destekleyecek yada haklı çıkaracak sözcükler seçtim. Şu an itibarı ile 6500 üyeli bir otomotiv sitesi sahibi ve aynı zamanda izleyicilerimizin % 90 ından olumlu tepki alan bir programın yapımcısı olarak sizlerin modifiye sektörünün değerleri olduğunuzu düşünerek cevap yazdım. Ama ilginçtir ki mesajımın içeriğinde yaşanılar zorlukları, ne şartlar altında yapıldığını, ekibin birinin hatasında bırakın konuşmayı ekranda sinirlerinizin sürekli törpülenmesi gerektiğini ifade etmeme rağmen alternatin öneriler alaycı bir şekilde gelmektedir. Bu platformda da programımıza emek veren en küçük bir dalgınlığında konsantrasyon katsayımızdaki değişime neden olan arkadaşımız da var. Bir site içeriğindeki üyelerin öncelikle içinde bulundukları platforma göre davranış sergilemeleri gerekmektedir. Konu, sorun, çözüm ne olursa olsun emeğe saygı, eğer bu saygı da gösterilemiyorsa cevap vermeme hakkı kullanılmalı. Eğrisi ile doğrusu ile ekibimizin yaptığı her çalışma, çektiği her açı cep telefonlarınızdan çekeceğiniz en kaliteli çekim açısından daha üst seviyede olacaktır. Bugün metin yazmanın bile bir sanat dalı olduğunu düşünürsek, artılarımızın yoğunluğu ile kendi platformumuzda (www.otoban.org) gerekli cevapları üyelerimiz ile paylaşacağız. Sizlerden ricam programımıza ait eksik modifiye söylemlerinin doğrusunu program@otoban.org mail adresimize iletmeniz, en azından eylemde bir katkı da bulunmanızdır. Site editörlerinden de ricam, aynı kulvarda mücadele veren kişilerin konu olduğu, mesajlarda cevap hakkının doğduğu yazımların haricinde, mesajdaki konudan ilgi yada tecrübe olarak uzak kişiliklerin yapıcı değil bozucu eleştirilerini kontrol altına almalarını isterim. Bu sayede burası pozitif paylaşım platformu olabilecektir. Sadece söylem ile değil eylem ile desteğinizi bekler, sadece bu platformda değil, özellikle eksik bulduğunuz bu tür programların kendi sitelerinde yazışmalarınızı, taleplerinizi, eleştirilerinizi paylaşımlarınızı bekleriz. Programımız hakkındaki tüm cevaplar web sayfamızda mevcut. Programımızı izlemek isteyenler yine sayfalarımızdan bizi takip edebilirisiniz. Eğer hala bazı videolarda takılı kalmadıysanız bu hafta drag şampiyonları ve airbrush uygulaması var. Bir önceki mesajımdaki davetimi yineliyor ve bölümlerimiz ile ilgili sorumluluk alabilecek cesaretli, sabırlı, emek gösterebilecek özverili arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. İşte size eylem fırsatı. Kazasız ve cezasız günler dileğiyle.

tool
10-01-2008, 11:40
ne desem bilmiyorum..

bukadar tepki varsa sapkayi ortaya koyup düsünmek lazim :icon_tup:

OTOBAN
10-01-2008, 18:32
Anladığına inananların anladığını ıspat yerine sadece klavyede cesaret gösterisi, bir gün ekran karşısında cesaret ve emeğe dönüşene kadar sürecek. Programın sadece modifiyeden ibaret olmadığı gerçeğini kabul edene kadar devam edecek. Katıldım dediği ama katılmadığı çekimler hep sürecek, utanıyorum dediği sözlerin yanlışlığını (kendi iddiası)bildiği halde programın gelişmesi için doğrusunu bize söyleyemeyecek kadar modifiyeciyim diyenlere rağmen programımız sürecek. Bizim utancımız, yanımızda içimizde bulunan sadece yayın bölümünde görevli bir modifiye tutkunun (daha doğrusu sadece hız tutkunu) emeksiz hedefsiz beklentilerini okuyarak sürecek. Bizim utancımız modifiyenin illegalleşmesi için caddelerde riskli sürat yapıp illegal yarışlarda boy gösterenlerle sürecek. Bizim utancımız modifiyeciyiz deyip, zihnini çağın gereklerine göre legal modifiye etmeyenlerle sürecek. Bizim utancımız başkalarının hayatını riske eden ve diğer modifiye tutkunlarının serseri gözükmesini sağlayan bazı hız tutkunları ile sürecek. Bizim utancımız bu programın nimetlerini ismini kullanıp kürsüde salakca cümlesini kullananları gördükçe sürecek. Utanacak bir şeyler ararsak bizlerde utanacak bir çok sebep bulabiliriz. Utanmakta serbest, utanmadan programımızı seyretmekte.

Tugral
10-01-2008, 18:41
Bu programın bir çok çekimine katıldım.

-Bakınız Kumluca Modifiye Fuarı (hiç işim olmamasına rağmen elimde mikrofon röportaj yapıyorum sırf bu programa destek olmak için)
-Baknız Side Modifiye Fuarı ( Otoban program yapımcısı ben ve kameraman Kendi bütcemle side Yolunda.... )
-NESİL'in subaruyu cıkaran kişi...(programa subaru hiç çıkaramadık dedin subaru buldum)
-DJ 007 Yi çıkaran kişi......(civic alalım dedin civic buldum)

Bunun gibi birçok araba. Bu arada Grande Punto Kırmızı Bülent-A'nın arabayı çıkarmak içinde uğrasılarım sürüyordu neyse diyorum....

---Selonun arabanın bütün modifiye listesini benden yardım istedin düzelttim kendi elimle . Bunlara yalan diyebilecğini sanmıyorum. Benden destek istediğin konularda elimden gelen desteği verdiğime inanıyorum. Yolun açık olsun OTOBAN
-

Tugral
10-01-2008, 18:42
Antalyaya pisto istiyoruz diye elli bin program yaptın Türkiye OTODRAG şampıyonlarının 3 ü antalyada. Benim uyarımla bunu farkettin. Ben pist olunca pistte illegal yarışsada sehrin en ücra köşesinde yarısırım. Bunuda herkes bilir. Hiç birşeyden utanmam ama bilinçsiz yapılan işlerden utanırım...

Tugral
10-01-2008, 18:50
Modifiyeci PEMBE ŞAHİN kullanan değildir (yanlış anlkaşılmasın o videoyu bilen bilir) MODİFİYECİ Arabasını yürüttüğü kadar durdurmayada uğraşan yolu tututturmayada uğrasandır. Arabamda Skunk2 yaylarım enkei jantların vs.. vs.. var. Motorumu swapladım bilen bilir. Kendi paramla elimden geldiğini yapıyorum. Madem modifiyeci zihniyeti bu kadar iyi biliniyor yayları kesik şahinleri programlarda daha aaz görelim ;)

B!Rtan
10-01-2008, 22:02
ben otoban programını sevmiyorum. ve izlemiyorum. emeğinize saygı duyuyorum ama gerçekten nitelikli bi takım bişeyler yapılırsa izleyici kitleniz ve kalitenizin artacağını düşünüyorum. iyi çalışmalar

Maxiboost
10-01-2008, 22:14
trükiyede legal modifiye var mı?

OTOBAN
10-01-2008, 22:23

Koyulaştırılmış cümleleri okursak çelişkilerle dolu anlamsız eleştiri yada söylemler buluruz. Programa destek verdim diyorsun o zaman bu utancı sen taşıdın içeriğimize.

-Bakınız Kumluca Modifiye Fuarı (hiç işim olmamasına rağmen elimde mikrofon röportaj yapıyorum sırf bu programa destek olmak için)
-Baknız Side Modifiye Fuarı ( Otoban program yapımcısı ben ve kameraman Kendi bütcemle side Yolunda.... )
-NESİL'in subaruyu cıkaran kişi...(programa subaru hiç çıkaramadık dedin subaru buldum)
-DJ 007 Yi çıkaran kişi......(civic alalım dedin civic buldum) demişsin. Ama yukarıda şunu ifade edyorsun. Yanlış anlasılmasın benim programla alakam sadece yayınlandığı zaman programı yönetiyorum o kadar :)

Şuda bir gerçek, OTOBAN için katılım gösterilen her alanda mikrofonu taşıyan ilgi odağı olacaktır, OTOBAN ın avantajını kullanman program için yaptığın seviye derecesi düşük eleştiri ile çelişkili durmakta.

Misal Pembe Şahin vakası. Adam acaip mutlu o arabayı cıkardığı için hiç bu kadar izlenmemişti diyor Bu bir eleştirimi övgümü. 200 binin üzerinde bir ziyaretçi varsa övgüdür.

Türkiye OTODRAG şampıyonlarının 3 ü antalyada. Benim uyarımla bunu farkettin. Biz iletişim adreslerimizi ve diyaloglarımızı programı zenginleştirmek için uyarlıyoruz. Bilgili gözüküp burun büyütmektense ilgili kaynaklardan izleyicilerimiz için faydalanmak durumundayız. Bizim bahsettiğimiz katkı sorulduğunda verilen cevap değil, yürekten çabalayarak program gelişsin düşüncesi ile gerçekleşen katkıdır. Burnumuzun dibindeki bilgili diye namlandırılmış kişinin farklı platformlarda programı yıpratmak adına yaptığı eleştiriler ilginç. Toplamda saymadım ama bu konuya 20-30 farklı üye cevap vermitir. Üyelrin bir bölümü yapıcı kaln bölümü ise (500 videonun içinden 1 veya 2 videoya bakarak)eleştiricidir. Bizim için binlerrce izleyicinin arasında (bu kadar çok eleştiriliyorsa ?)mesajına rağmen minik bir azınlık olsada söylenenler dikkatle incelenmekte. Amaç üzüm yemek mi bağcıyı dövmekmi.

Hiç birşeyden utanmam ama bilinçsiz yapılan işlerden utanırım...
Bilinçli yapılan illegal davranışlardan utanmanı beklemek iyimserlik olur. Bilinçli bir kötü örnek olmaktan sa bilinçsiz bir iyi örnek olmayı tercih etmeliyiz.

Vtec-SEDAN
10-01-2008, 22:25
kesinlikle YOK...

teggy
10-01-2008, 22:42
yahu izleyecektik videoyu kaldırılmış. yok mu yedeği :D

Tugral
10-01-2008, 22:43
Evet benim programla alakam sadece yönetmek. Bu programla baska alakalarım seninle olan ilişkimden dolayıdır. Yaptığım destekler sonrası herhangi bir maddi manevi destek veya cıkar beklenmemiştir. Alakamın olduğu noktada ise programı yöneterek maaşımı "şirketten" alıyorum zaten. Sen bilemediğin, beceremediğin yerlerde bana sorduğunda da elimden geldiğince destek oldum zaten sana. Olduğum noktalardan bazılarınıda "destek olmayanlar utansın" tarzı yazına cevap niteliğinde belirttim zaten.
Kaldıki benim Antalyada ilgi görmek için OTOBAN programına veya çalıştığım şirketin mikrofonuna ihtiyacım yoktur. Ben OTOBANDAN öncede bu piyasada tanınırdım OTOBAN'dan sonrada tanınmaya devam edeceğim. Burda yazdığına göre çevremi OTOBAN sayesinde yapmış gibi lanse ediyorsun heralde. Yalnız şunuda unutmaki oraya cıkan arabaların en iddialıları benim cabalarım sonucu cıkmıstır.
--Kaldıki burnunuzun dibindeki kendine yetecek kadar bilgili kişi bu programın biçok videosunda program için övgü dolu sözlerde söylemiş bu tarz videolarda elinden geldiğince (şimdi olduğu gibi) program hakkındaki görüşleri düzeltmeye calışmıştır. Ama eğri oturup doğru konuştuğumuzda bu videoda söylenecek cok söz bırakılmamıştır.

program yüzünden bazen utanıyorum ulan neler diyolar diye. Hatta arabalara olan ilgimden dolayı bazı çekimlere bende gidiyorum bakıyorum arabaya falan verilen röportajlarda neler sıkıyorlar inanamazsınız burdaki sözlerde sizin programınıza bi atıfta bulunulmamıştır. Programa çıkan ve sıkıp duran sahıslara atıfta bulunulmuştur. Ve ileriki sayfadaki yazımı okursanız "zaten araba çıkarmak zor cıkanada sen bunları diyemezsin diyemiyoruz" diye olumlu bir noktayada değindiğimi görürsün umarım.

"Bilinçsiz iyi örnek" acaba yayları kesik şahinler mi?

tool
10-01-2008, 22:47
video kaldirildigi ve konu amacindan ciktigi icin kitlenmistir...