PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç muayene randevu problemi

Oznsrl
05-02-2012, 11:28
Aracı muayeneye götürücez randevu alcaz fakat randevu alırken aracın T.C. Maliye Bakanlığı sisteminden yapılan sorgulamada bugün itibariyle aracınıza ait vergi borcu, ödenmemiş trafik cezası veya OGS,KGS geçiş cezası BULUNMAMAKTADIR.

diyo fakat vergisini ödedik hatta öderken başka borcu harcı varmı diye sorduk yok dediler gib sitesnden trafk cezası v.b şeylre baktık yok yazıo ogs kgs onlara baktık borcu yok yazıyo anlamadım gitti.

neyi kaçırmış olabiliriz başka nerelerden ne kontrol edebiliriz aracı muayenesi bitti acilen yaptırmamız lazım ama bu yüzden yaptıramıyoruz.

darkmoon
05-02-2012, 11:38
Aracı muayeneye götürücez randevu alcaz fakat randevu alırken aracın T.C. Maliye Bakanlığı sisteminden yapılan sorgulamada bugün itibariyle aracınıza ait vergi borcu, ödenmemiş trafik cezası veya OGS,KGS geçiş cezası BULUNMAMAKTADIR.

diyo fakat vergisini ödedik hatta öderken başka borcu harcı varmı diye sorduk yok dediler gib sitesnden trafk cezası v.b şeylre baktık yok yazıo ogs kgs onlara baktık borcu yok yazıyo anlamadım gitti.

neyi kaçırmış olabiliriz başka nerelerden ne kontrol edebiliriz aracı muayenesi bitti acilen yaptırmamız lazım ama bu yüzden yaptıramıyoruz.

ben anlamadım sorun neki.. tamam işde borcu harcı yokdur demiş tüv :D

Frid
05-02-2012, 11:41

borcu yoksa sorun yoktur

darkmoon
05-02-2012, 11:42
bence arkadaş borcu bulunmaktadır diye okudu :D :D ondan soruyor.. :D

Frid
05-02-2012, 11:44
bence arkadaş borcu bulunmaktadır diye okudu :D :D ondan soruyor.. :D

geçen gün bende yaşadım öyle bir durum bankayı aradım saydım sövdüm kapattım bir daha kontrol ettim herşey normal gözüme tüküreyim :D

Oznsrl
05-02-2012, 11:47
yok pardon ben kendi aracımı denedim benimkinde ne yazıcak diye yanlışlıkla onu kopyalamışım heralde muayene yapılcak araçta bulunmaktadır yazıyor sorry :)

darkmoon
05-02-2012, 11:50
o zaman sisteme daha geçmemiş olabilir yada şöyle yapın gidin tüv merkezine randevu almadan muayeneye sokun orda zaten borcu varsa nerden borcu var size söylerler trafik cezası yada geçiş ihlali ogs yada mtv borcu ordaki adam söyler çünkü bilgisayardan görüyorlar..

Frid
05-02-2012, 11:53
bu borçları banka üzerinden ödediyseniz yarına işleme geçer sanırım online sistem olsa bile bazen vergi dairesi problemleri çıkıyor yarın yeniden denemek çözüm olabilir

darkmoon
05-02-2012, 11:55
bencede sisteme geçmemişdir.

Oznsrl
05-02-2012, 12:12
muhtemelen öyle bi karışıklık olmuştur yarın tekrar denicem teşekkür ederim yardımcı olan herkese