PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : X-Box Yardım

A K N
05-02-2012, 21:38
Arkadaşlar bugün Forza 4 aldım ve X-Box'a takınca update hatasıyla karşılaştım, X-Box'ım kopya ürünleri çalıştırıyor ve bende arkadaşımın oyununu aldım fakat çalıştıramadım ne yapmam gerek sizce ? Arkadaşım Update ederse bir daha hiç kopya ürün çalıştıramazsın dedi ? Bu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim...

Alper D.
05-02-2012, 21:46
satma vakti gelmiş kuzen,akşam geçerken uğrıyayım mı b.evlere :)) şaka bir yana tam uzmanın işleri bunlar o çözerdi ama :(

Can's
05-02-2012, 21:47
ahah bıldıgım kadarıyla yazılım attırman gerekıyor dıye bılıyorum

SAYGIN
05-02-2012, 21:54
kopya çalıştıran xbox'lara normal güncellemesini yapınca microsoft'un ,öbür yazılımı sıfırlanıyor tekrardan yazılım yaptırman lazım kopya için..

A K N
05-02-2012, 21:56
satma vakti gelmiş kuzen,akşam geçerken uğrıyayım mı b.evlere :)) şaka bir yana tam uzmanın işleri bunlar o çözerdi ama :(

Gel kuzen canın sağolsun görüşmüş oluruz en kötü :D sorma yaaa uzmanın işleri ama daha bayyaaa bir beklicez onun içinde :( Sağlık olsun kuzii :D

A K N
05-02-2012, 22:08
Yok mu arkadaşlar aramızda bilir kişi ? :)

CinAli_06
06-02-2012, 13:38
hocam güncel fw'yi yüklüyse son güncellemeyide fw'yi atan kiş yüklemiş olması lazım. Yüklü değilse bir yerde yeni Fw yükletin sorun geçecektir.

A K N
12-02-2012, 14:32
Güncel....

Dodoo
12-02-2012, 14:34
Diğer oyunları sorunsuz şekilde açıyor mu ? Yazılımınız güncel mi ?

A K N
12-02-2012, 14:35
Diğer oyunları sorunsuz şekilde açıyor mu ? Yazılımınız güncel mi ?

Bayadır oynamıyorum x-box ile güncel değildir heralde yazılımım.. Nasıl güncelleyebilirim onu ?

Serhat Y.
12-02-2012, 14:40
cihazı nete bağlıycaksın updateini yapacaksın sonra orginal bir forza4 ve live üyelik alıp akşamları bizimle gazlamaya cıkacaksın Akıncım, boşa kasma hiç kopyayla falan, enkeyiflisi live da arkadaş grubunla gazlamak zaten.

Dodoo
12-02-2012, 14:52
cihazı nete bağlıycaksın updateini yapacaksın sonra orginal bir forza4 ve live üyelik alıp akşamları bizimle gazlamaya cıkacaksın Akıncım, boşa kasma hiç kopyayla falan, enkeyiflisi live da arkadaş grubunla gazlamak zaten.

İlk biraz single de Cr kassın da kendine araç yapsaydı bari :D

TechTurkey dekilerin olduğu klüp var deniyodu, aslında biri davet edeydi iyi olurdu :p

Eklemek isteyen olursa gt: driftist

Her ne kadar henüz setup beceremesemde :)

A K N
12-02-2012, 15:13

Güncellemeyi yaptım sırada orjinal oyun var onu da aldıktan sonra geliyorum :)