PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 40.000 civarlarında araba

Bacardi
06-02-2012, 12:21
Arkadaşlar 2 hafta önce arabam pert oldu 3-5 güne kadarda kasko parayı hesaba yatıracağını söyledi. Tabiki yeni araba araştırmalarına başladım.(3 aşağı 5 yukarı 40bin civarında bi bütçem olucak) Öncelikle baktığım araç dizel olmalı. Konfor tabiki istiyorum performans çok çok fazla önemli değil ama bastığım zaman yürümesini isterim. Aklımdaki araçlar;
megane 3 copue
ford focus hb
citroen ds3

Bu araçların sınıfında tercih edebileceğim veya bunlarla ilgili tercih ederken göz önüne almam gereken noktalarla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.

bilalMW
06-02-2012, 12:23
cooper s de seçenekleriniz arasına koyabilirsiniz

Tunç
06-02-2012, 12:25
megane 3 coupe derim

Bacardi
06-02-2012, 12:27
cooper s de seçenekleriniz arasına koyabilirsiniz

okulum kocaelide evim istanbulda cooper s benim için yakıt bakımından çok fazla maliyetli olur :o

tandogan
06-02-2012, 18:19
volvo c30 1.6d r-design

SLH
06-02-2012, 19:03
okul için kocaeli istanbul arası bende gidip geliyorum sizin için en doğru tercih megane coupe dizel olacaktır bundan şüpheniz olmasın kesinlikle bide chip koyduğunuzda rahat rahat gider gelirsiniz yakıtta düşmüş olur :)

Bacardi
06-02-2012, 21:12
volvo c30 1.6d r-design

c30'lar gerçekten güzel araba hele ki r-design olursa daha iyi olur ama fiyat olarak biraz pahalı geldi benim max. açıcağım bütçeyle düşük model yüksek km'li araba gelicek ki dizel araba için baya masraflı olur bana diye düşünüyorum.

okul için kocaeli istanbul arası bende gidip geliyorum sizin için en doğru tercih megane coupe dizel olacaktır bundan şüpheniz olmasın kesinlikle bide chip koyduğunuzda rahat rahat gider gelirsiniz yakıtta düşmüş olur :)

Bende öyle düşündüm şuan %70 megane gözüyle bakıyorum hem şekil hem yakıt hemde yıllardır renault kullanmış olmanında etkisiyle meg. cup. alıcam galiba :) bu arada hangi bölümdesiniz?