PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Japon otoban yarışçıları ( ciVic severlere )

Safak
04-01-2008, 18:34
Kötü örnek olmasın...:icon_tup:

Atraksyon 04.11 de başlıo...

http://www.youtube.com/watch?v=fbxYCkQGVZE

trgy
04-01-2008, 19:02
daha önceden verilmişti

meta-R
04-01-2008, 19:11
hepsi çok sağlam makinalar zaten şehir osaka sanırım bu işin merkezi yani

-ER-
05-01-2008, 01:57
Fena fena bizde ankara otobanına çıkmalıyız :D
Dikkatinizi çektimi otobandaki gürültü kirliliği şehiri rahatsız etmesin diye sanırım 3 metrelik PVC gibi bişi yükseliyor bariyerin hemen arkasından enteresaaaannn :rolleyes:

Bu Japonlar bizimkiler gibi öyle daracık yerlere girmiyorlar yada giremiyorlar pek yok bizim ülkemizdeki gibi rahatsızlar demekki dışarıda :D

mertacar
05-01-2008, 02:37
videonun en sonundakı durumlar ıcın ne dıyoruz :) sleeper is the best ;)

miniks
05-01-2008, 09:32
videonun en sonundakı durumlar ıcın ne dıyoruz :) sleeper is the best ;)

aynen bende onu dicektim herif nasıl da rahat :)

miniks
05-01-2008, 09:33
Fena fena bizde ankara otobanına çıkmalıyız :D
Dikkatinizi çektimi otobandaki gürültü kirliliği şehiri rahatsız etmesin diye sanırım 3 metrelik PVC gibi bişi yükseliyor bariyerin hemen arkasından enteresaaaannn :rolleyes:

Bu Japonlar bizimkiler gibi öyle daracık yerlere girmiyorlar yada giremiyorlar pek yok bizim ülkemizdeki gibi rahatsızlar demekki dışarıda :D

hocam onlar büyük ihtimal ses için degil eger bir kaza olursa o anda aractan fırlayan bişler yol kenarında yürüyenlşere çarpıp ölümüne sevbeb olmasın diye

Erol
05-01-2008, 09:41
gzl video..:icon_tup:

MiaMi
05-01-2008, 09:43
Bizim burda harcanır bunlar bence.

Mr.K
05-01-2008, 14:21
hocam onlar büyük ihtimal ses için degil eger bir kaza olursa o anda aractan fırlayan bişler yol kenarında yürüyenlşere çarpıp ölümüne sevbeb olmasın diye

yok yok minikslerim onlar ses icin:) ses duvari genelde uluslararasi otobanlarda yada hiz sinirinin 130+oldugu otobanlarda bulunur ve egerki otobana yakin koy kasaba sehir varsa benim bildigim yapilmasi mecburi bi olaydir..:) video favorilerimde vardi ztn bugun gene izledim bi guzel oldum:D sagol...

emreekin
05-01-2008, 15:12
ooo bizim uzaktan kankalar....

aliyo
05-01-2008, 15:50
yok yok minikslerim onlar ses icin:) ses duvari genelde uluslararasi otobanlarda yada hiz sinirinin 130+oldugu otobanlarda bulunur ve egerki otobana yakin koy kasaba sehir varsa benim bildigim yapilmasi mecburi bi olaydir..:) video favorilerimde vardi ztn bugun gene izledim bi guzel oldum:D sagol...

ewt o duvarlara benzer bişey burdada yapıldı narlıdere gaziemir otobanında var şikayetler üzerine yapıldı deaşik bişey..

videonun sonları çok iyiimş

-ER-
05-01-2008, 16:19

Doğru oda olabilir . almanyadaki otoban felsefesinden yola çıkarak düşündüm orada şehire uzak otobanlarda hız sını yok gürültü muhabbetine yapılmış birşeymiş oradaki hız sınır çünkü

TT_BOY
05-01-2008, 19:39
güzel video, teşekkürler.